Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 04.11.2020

Major League Soccer
Orlando City
19:30
Columbus Crew
on TV
Minnesota United
20:00
Chicago Fire
on TV
Nashville SC
20:30
FC Dallas
Portland Timbers
22:00
Colorado Rapids
on TV
Los Angeles Galaxy
23:00
Seattle Sounders
on TV
Champions League
Istanbul Basaksehir
12:55
Manchester United
Zenit St. Petersburg
12:55
Lazio
Barcelona
15:00
Dynamo Kyiv
Chelsea
15:00
Rennes
Club Brugge
15:00
Borussia Dortmund
Ferencvaros
15:00
Juventus
RB Leipzig
15:00
Paris Saint Germain
Sevilla
15:00
Krasnodar
CONCACAF League
Deportivo Saprissa
19:00
C.S.D. Municipal
Alianza
21:00
F.C. Motagua
Championship
Watford
14:00
Stoke City
Reading
14:00
Preston North End
Birmingham City
14:45
Wycombe Wanderers
Derby
14:45
Queens Park Rangers
Nottingham Forest
14:45
Coventry City
Rotherham United
14:45
Luton Town
Copa Sudamericana
Defensa Y Justicia
17:15
Sportivo Luqueño
Huachipato
17:15
Fenix
Sao Paulo
17:15
Lanus
River Plate Montevideo
17:15
Atletico Nacional
Caracas FC
19:30
Vasco da Gama
Deportivo Cali
19:30
Millonarios
Penarol
19:30
Velez Sarsfield
Copa Mexico
Monterrey
21:36
Club Tijuana
UEFA Euro U17
Croatia U17
Post
Bosnia and Herzegovina U17
Liechtenstein U17
Post
Bulgaria U17
Korean FA Cup
Ulsan Hyundai
05:00
Jeonbuk
Liga De Expansion MX Apertura
Tlaxcala
17:00
Tampico Madero
CD Tepatitlan De Morelos
20:05
Cancun
Mineros de Zacatecas
22:05
Correcaminos
Serie A
Genoa
11:00
Torino
on TV
Segunda Division
Real Zaragoza
13:00
Girona
Seria C Group
Livorno
14:45
Juventus U23
Seria C Girone C
Catanzaro
11:30
Palermo
Casertana
14:45
Foggia
OFB Cup
SVG Reichenau
12:00
FC Blau-Weiss Linz
First Vienna FC 1894
12:00
SCR Altach
Sturm Graz
12:00
Wacker Innsbruck
Superliga
Apolonia Fier
Post
Teuta Durrës
Kastrioti
Post
Kukesi
KF Laçi
Post
KF Vllaznia
Partizani
Post
Bylis
Skenderbeu Korce
Post
KF Tirana
Armenian Premier League
Fc Van
06:30
Lori FC
Fc Urartu
09:00
Pyunik Yerevan
3rd Liga
MSV Duisburg
13:00
Saarbrucken
Turkmenistan Ýokary Liga
Ahal FK
06:00
Altyn Asyr
Şagadam
06:00
Nebitci
Faroe Islands Premier League
Klaksvik
10:00
AB Argir
V.League 1
Hong Linh Ha Tinh
06:00
Ho Chi Minh City
Hanoi
07:15
Sài Gòn
Super League
Zurich
12:00
Basel
Russian Cup
SKA-Khabarovsk
02:00
Rubin
Veikkausliiga
Lahti
11:30
HIFK Helsinki
Haka
11:30
IFK Marieham
HJK Helsinki
11:30
Inter Turku
Ilves
11:30
Honka
RoPS
11:30
SJK
TPS
11:30
KuPS
Eliteserien
Odd Ballklubb
13:00
Viking
1. Division
Asane
07:00
Ull/Kisa
Grorud
07:00
Strommen
KFUM Oslo
07:00
Ham Kam
Ranheim
12:00
Jerv
Raufoss
12:00
Oygarden
Sandnes
12:00
Stjordals Blink
Tromso
12:00
Kongsvinger
Sogndal
14:00
Lillestrom
Copa do Brasil
Internacional
17:00
Atletico GO
Amrica Mineiro
19:30
Corinthians
Flamengo
19:30
Atletico Paranaense
Danish Cup
Avarta
10:45
Copenhagen
Indonesia Liga 1
Madura United
03:30
Persik Kediri
Barito Putera
06:30
Persija Jakarta
Primera Division - Clausura
Yaracuyanos
16:00
Deportivo La Guaira
Trujillanos
19:00
Carabobo FC
Super League
Pas Giannina
10:15
Larisa
Meistriliga
FCI Levadia Tallinn
12:15
Flora Tallinn
Turkish Cup
Ankaraspor
05:00
Pazarspor
Bandirmaspor
05:00
Belediye Derincespor
Boluspor
05:00
Hacettepe
Giresunspor
05:00
Tekirdağspor
Keciorengucu
05:00
Tepecik Belediyespor
Menemen Belediye
05:00
24 Erzincanspor
Umraniyespor
05:00
Kirklarelispor
Adana Demirspor
07:30
Kestelspor
Altinordu
07:30
Fethiyespor
Fatih Karagumruk
07:30
Nevsehir Belediyespor
Kayserispor
10:00
Yomraspor
Bursaspor
12:30
Karsiyaka
Georgia Erovnuli Liga
Samtredia
05:00
FC Merani Tbilisi
Airtricity League
Shamrock Rovers
14:45
St Patricks Athletic
Polish Cup
GKS Jastrzębie
06:30
Puszcza Niepolomice
Nemzeti Bajnokság I
Puskas Academy
09:30
Budapest Honved
Honduras Liga Nacional Apertura
F.C. Motagua
16:00
Real de Minas
Lobos UPNFM
17:00
Club Deportivo Honduras Progreso
C.D.S. Vida
19:00
Real C.D. España
Belarusian First League
Krumkachy Minsk
08:00
FC Sputnik Rechitsa
S.League
Albirex Niigata Singapore
06:45
DPMM
Regionalliga Southwest
TuS Rot-Weiß Koblenz
12:00
VfR Aalen
TSV Eintracht Stadtallendorf
13:00
Kickers Offenbach
FC 08 Homburg
13:00
Bahlinger SC
Fc Piramasens
13:00
Bayern Alzenau
KSV Hessen Kassel
13:00
Sonnenhof Großaspach
SSV Ulm 1846
13:00
Freiburg II
SV Elversberg
13:00
Mainz 05 II
Regionalliga West
Lippstadt
12:00
Fortuna Dusseldorf II
Alemannia Aachen
13:30
VfB Homberg
Bonner
13:30
Oberhausen
FC Koln II
13:30
SV Straelen
FC Wegberg-Beeck
13:30
Wuppertaler
RW Ahlen
13:30
Fortuna Koeln
Rot Weiss Essen
13:30
Rödinghausen
SC Wiedenbrück 2000
13:30
Fc Schalke 04 II
Sportfreunde Lotte
13:30
SV Bergisch Gladbach 09
Primera B
Nublense
09:00
Deportes Melipilla
Deportes Temuco
11:30
Deportes Puerto Montt
San Luis
11:30
Magallanes
Deportes Santa Cruz
16:00
Union San Felipe
Santiago Morning
16:30
Barnechea
Liga II
Gloria Buzău
07:00
ACS Viitorul Târgu Jiu
Liga III - Serie 1
Foresta Suceava
07:00
Vaslui
Liga III - Serie 3
Axiopolis Cernavoda
07:00
Inainte Modelu
FC Agricola Borcea
07:00
CSM Oltenita
CS Afumati
07:00
Viitorul Constanta II
Liga III - Serie 4
Concordia II
07:00
Voluntari II
Liga III - Serie 7
Cetate Deva
07:00
Flacăra Horezu
Liga III - Serie 9
ACS Industria Galda
07:00
Unirea Alba Iulia
Unirea Dej
07:00
Fc Hunedoara
Liga III - Serie 10
Sanmartin
07:00
Minaur Baia Mare
CS Luceafarul Oradea
07:00
Satu Mare
Premier League
FC Caspiy
09:00
FC Kyzyl-Zhar SK
Shakhter Karagandy
09:00
Okzhetpes
Taraz
09:00
Astana
Cypriot Cup
Anorthosis
10:00
Pafos FC
Enosis Neon Paralimni
10:00
Olympiakos Nicosia
Premier League
Bloemfontein Celtic
12:30
Orlando Pirates
AmaZulu
12:30
Black Leopards
Baroka
12:30
Golden Arrows
Cape Town City
12:30
Mamelodi Sundowns
Kaizer Chiefs
12:30
TS Galaxy F.C.
Supersport United
12:30
Stellenbosch FC
Tshakhuma Madzivhadila
12:30
Moroka Swallows
Telekom 1st CFL
Buducnost Podgorica
14:00
FC Podgorica
Petrovac
14:00
OFK Titograd Podgorica
Iskra Danilovgrad
14:00
Sutjeska
FK Jezero
14:00
Decic
Rudar Pljevlja
14:00
Zeta
2nd League
Ibar
11:00
Mornar Bar
Igalo
11:00
Bokelj
Jedinstvo B. Polje
11:00
Drezga
KOM
11:00
Grbalj
Arsenal Tivat
11:00
Berane
Nemzeti Bajnokság II
Soroksar
07:30
Szeged-Csanád
Debreceni EAC
07:30
Szentlőrinc
Dorogi FC
07:30
Gyirmot SE
Gyri ETO
08:00
Siofok
Békéscsaba
12:00
Budaörs
Csákvár
12:00
Szombathelyi Haladas
Kaposvar
12:00
Ajka
Kazincbarcika
12:00
Debreceni VSC
Nyiregyhaza
12:00
Szolnoki MÁV FC
Pécsi MFC
12:00
Vasas
Icelandic Cup
Vestmannaeyar IBV
14:15
Hafnarfjordur
Valur
14:15
KR Reykiavik
AFC Cup
Al-Ahed
0:0
Manama Club
Al-Faisaly
0:0
Al Ansar FC
Al-Jais Damascus
0:0
Hilal Al-Quds
Al Kuwait
0:0
Al Wathba
Bashundhara Kings
0:0
Maziya S&RC
Chennai City
0:0
TC Sports Club
Dhofar
0:0
Al-Qadsia
FC Dordoi Bishkek
0:0
Khujand
Istiklol Dushanbe
0:0
Altyn Asyr
Riffa SC
0:0
Al-Jazeera Amman
Cup
Spartak Varna
06:30
Arda
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Zrinjski
10:00
Siroki Brijeg
Sarajevo
12:30
Zeljeznicar
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..