Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 07.04.2021

Champions League
FC Porto
0:2
Chelsea
on TV
Bayern Munich
2:3
Paris Saint Germain
on TV
CONCACAF Champions League
Deportivo Saprissa
0:1
Philadelphia Union
on TV
Leon
1:1
Toronto FC
on TV
CD Olimpia
1:2
Club America
on TV
La Liga
Real Sociedad
1:1
Athletic Club
on TV
Copa Sudamericana
Nacional Potosi
1:2
Guabir
on TV
Mineros de Guayana
1:2
Aragua
on TV
Montevideo City Torque
0:0
Fenix
on TV
Atletico Palmaflor
1:2
Jorge Wilstermann
on TV
Sport Huancayo
4:0
UTC
on TV
Recopa Sudaamericana
Defensa Y Justicia
1:2
Palmeiras
on TV
First Division A
Beerschot
2:1
Sporting Charleroi
Copa Libertadores
Libertad
1:0
Atletico Nacional
on TV
DFB Cup
Jahn Regensburg
0:1
Werder Bremen
on TV
Copa Argentina
Newells Old Boys
Post
Sarmiento
Talleres Cordoba
3:1
Pen
Velez Sarsfield
on TV
Atletico Tucuman
1:2
River Plate
on TV
Liga De Expansion MX
Mineros de Zacatecas
2:2
Cimarrones de Sonora
Cancun
2:0
Leones Negros
Dorados
2:3
Atletico Morelia
Serie A
Inter
2:1
Sassuolo
on TV
Juventus
2:1
Napoli
on TV
FA Cup
CS Sedan
0:1
Angers
on TV
Rumilly
4:0
Le Puy
Canet Roussillon
1:0
Boulogne
Voltigeurs de Châteaubriant
0:1
Montpellier
on TV
Olympique Saumur
1:2
Toulouse
Seria C Girone B
Sambenedettese
1:0
Triestina
Ravenna
2:2
Cesena
Seria C Group
Renate
2:0
Pergolettese
Pistoiese
1:1
Juventus U23
Olbia
1:0
Carrarese
Seria C Girone C
Monopoli
2:1
Palermo
Ternana
7:2
Cavese
Segunda Division B Group 2
Alavés B
0:1
Izarra
Portugalete
0:0
Haro Deportivo
Leioa
0:1
UD Mutilvera
Barakaldo
1:2
Ejea
Athletic Club II
2:1
Calahorra
Real Unión
1:0
SD Tarazona
Real Sociedad II
3:0
SD Logrones
SD Amorebieta
3:0
Tudelano
Arenas de Getxo
1:3
Osasuna II
Laredo
0:0
Ebro
Armenian Premier League
Fc Van
0:0
Gandzasar
Fc Urartu
1:0
Ararat Yerevan
Ararat Yerevan
Post
Fc Urartu
Armenian First League
West Armenia
0:3
Sevan
3rd Liga
FC Kaiserslautern
2:2
FSV Zwickau
TFF 2. LIG White Group
Yeni Çorumspor
2:3
Hekimoğlu Trabzon
Kocaelispor
1:2
24 Erzincanspor
Manisa Büyükşehir Belediyesi
1:1
Sanliurfaspor
Niğde Anadolu FK
2:1
Sancaktepe Belediye
Sarıyer
0:6
Uşakspor
Afjet Afyonspor
4:2
Kahramanmarasspor AS
Ergene Velimese Spor
0:0
Ankara Demirspor
Gumushanespor
2:1
Hacettepe
Inegolspor
1:2
Amedspor
2.Lig Red Group
Bak Spor Kulübü
0:3
BB Bodrumspor
Bayburt Özel İdarespor
2:0
Pazarspor
Elazigspor
1:6
Sakaryaspor
Etimesgut Belediyespor
0:1
Eyupspor
Kardemir Karabukspor
1:3
Kirklarelispor
Kastamonuspor
1:1
1922 Konyaspor
Pendikspor
0:0
Karacabey
Serik Belediyespor
1:0
Van Spor
Sivas Belediyespor
0:1
Kırşehir Belediyespor
Turgutluspor
0:2
Tarsus İdman Yurdu
Bosnia and Herzegovina Football Cup
FK Tuzla City
0:1
Sarajevo
FK Borac Banja Luka
4:1
Klis
V.League 1
Than Quang Ninh
1:0
Sài Gòn
Hong Linh Ha Tinh
1:1
Binh Dinh
Hanoi
0:1
Viettel
Russian Cup 1/2 Finals
PFC Sochi
1:3
Lokomotiv Moscow
on TV
Akhmat Grozny
1:0
FC Ufa
on TV
Swiss Cup 1/4 Finals
FC Vevey-Sports 05
2:4
Servette FC
Monthey
0:3
FC Lugano
Copa do Brasil
Juazeirense
4:2
Pen
Volta Redonda
Picos
0:1
Boavista Sport Club
Vitoria
2:0
Rio Branco ES
on TV
Tombense
1:2
Vasco da Gama
on TV
Bahia
4:1
Manaus
on TV
Czech Cup 1/4 Finals
Teplice
2:1
Mlada Boleslav
Plzen
1:0
Slovan Liberec
Sparta Praha
4:1
Jablonec
1st Division
Yenisey Krasnoyarsk
2:0
SKA-Khabarovsk
Tom Tomsk
1:1
FC Krasnodar 2
Spartak Moscow II
Post
Krylya Sovetov
FK Akron Togliatti
1:1
Irtysh Omsk
Spartak Vladikavkaz
2:0
Fakel
Gazovik Orenburg
3:0
Chayka Peschanokopskoye
Dynamo Bryansk
0:1
Torpedo Moscow
Neftekhimik
1:1
Shinnik Yaroslavl
Tekstilshchik Ivanovo
1:1
FC Volgar
Chertanovo Moscow
1:2
Baltika
Nizhny Novgorod
1:0
FC Veles Moscow
2nd League
Prostějov
1:0
Dukla Praha
Mas Taborsko
4:0
FK Slavoj Vysehrad
AFC Champions League
Brisbane Roar
Post
Kaya-Iloilo
Melbourne City
Post
Shan United
Al-Gharafa
0:1
AET
FC AGMK
Al Wahda
2:1
Al-Zawra'a SC
Al Wehda Club
2:3
Pen
Al-Quwa Al-Jawiya
Liga 1 Movistar - Apertura
Ayacucho Fc
2:2
Universidad San Martin
Super Lig
Genclerbirligi
1:1
Erzurum BB
Konyaspor
1:1
Ankaragucu
Antalyaspor
2:4
Sivasspor
Besiktas
3:0
Alanyaspor
on TV
J. League
Gamba Osaka
0:0
Avispa Fukuoka
Kashima Antlers
2:1
Kashiwa Reysol
Tokyo
2:1
Consadole Sapporo
Kawasaki Frontale
1:0
Sagan Tosu
Yokohama FC
0:3
Sanfrecce Hiroshima
Shonan Bellmare
0:0
Nagoya Grampus
Shimizu
0:2
Urawa Red Diamonds
Vissel Kobe
1:0
Oita Trinita
Tokushima Vortis
1:0
Vegalta Sendai
Cup 1/2 Finals
Pas Giannina
1:1
Olympiakos Piraeus
AEK Athens
0:1
PAOK
Meistriliga
Kuressaare
0:2
Kalju Nomme
FCI Levadia Tallinn
Post
Tammeka Tartu
Trans Narva
0:0
Tallinn Jk Legion
Paide Linnameeskond
Post
Flora Tallinn
Greece Football League
Karaiskakis
0:3
Ionikos
Doxa Drama
0:1
Apollon Larissa F.C.
Ierapetra
0:1
PAE Chania
Levadiakos
3:0
Panachaiki
Trikala
0:0
Xanthi FC
Diagoras
1:1
Ergotelis
Georgia Erovnuli Liga
FC Locomotive Tbilisi
2:3
FC Samgurali Tskhaltubo
FC Shukura
0:2
Dinamo Tbilisi
FC Dila Gori
1:2
Saburtalo
Polish Cup 1/2 Finals
Arka Gdynia
4:3
Pen
Piast Gliwice
NIFL Premiership
Linfield
2:1
Coleraine
Super Liga
Backa
0:2
Radnik Surdulica
Rad
2:0
Vojvodina Novi Sad
Radnicki Nis
1:2
Napredak
Crvena Zvezda
1:0
Partizan Beograd
Premier League
El Gouna FC
0:4
El Geish
Wadi Degla
4:2
National Bank of Egypt
Ismaily
2:1
Al Masry
Ligue I
US Ben Guerdane
0:0
Stade Tunisien
AS Soliman
3:1
Tataouine
Monastirienne
0:1
Club Africain
Etoile Sportive du Sahel
5:1
Kairouanaise
CA Bizertin
1:1
Rejiche
ES Métlaoui
0:1
CS Sfaxien
Esperance
1:0
Olympique Beja
Prva Liga
Dinamo Vranje
2:1
Radnicki 1923
Fk Imt Beograd
2:0
Zemun
FK Kabel Novi Sad
2:0
Žarkovo
Radnicki Pirot
0:0
Borac Cacak
Radnicki Sremska Mitrovica
1:1
Kolubara
Zeleznicar Pancevo
5:2
Jagodina
Guatemala Liga Nacional
Malacateco
0:0
Xelaju
Deportivo Sanarate
0:0
Cobán Imperial
C.S.D. Municipal
3:0
Deportivo Achuapa
Antigua
3:2
Iztapa
Guastatoya
3:0
Sacachispas Chiquimula
Santa Lucia
0:0
Comunicaciones Guatemala
Qatar Stars League
Umm Salal
1:0
Al-Sailiya
Al-Arabi
1:2
Al Khuraitiat
1 HNL
Hajduk Split
2:2
Slaven Belupo
S.League
Balestier Khalsa
2:1
Geylang
Lion City Sailors
2:2
Albirex Niigata Singapore
Tampines
7:0
Garena Young Lions
Tanjong Pagar Utd Fc
3:3
Hougang United
Slovak Cup 1/4 Finals
Zlate. Moravce
3:1
Skalica
Ruzomberok
1:3
Dunajska Streda
Slovan Bratislava
1:0
Tatran Liptovský Mikuláš
A Lyga
Suduva Marijampole
2:1
Kauno Zalgiris
Zalgiris Vilnius
2:0
Banga Gargždai
Regionalliga West
Preussen Munster
1:1
Borussia Dortmund II
Rödinghausen
1:1
Rot Weiss Essen
Fc Schalke 04 II
2:1
SC Wiedenbrück 2000
SV Bergisch Gladbach 09
0:2
Sportfreunde Lotte
Fortuna Dusseldorf II
1:1
Lippstadt
Oberhausen
2:1
Bonner
VfB Homberg
0:2
Alemannia Aachen
K League 1
Ulsan Hyundai
3:2
FC Seoul
Jeju United
1:1
Gangwon Fc
Incheon United
0:0
Suwon Bluewings
Gwangju
2:0
Suwon FC
Primera division Apertura
Asuila
0:0
Santa Tecla
C.D. FAS
3:1
Luis Angel Firpo
Sonsonate
0:2
Municipal Limeno
Atletico Marte
2:4
Alianza
Isidro Metapan
1:0
Chalatenango
Bolivia Primera División
Rentistas
0:1
Nacional De Football
Honduras Liga Nacional Clausura
C.D. Real Sociedad
3:3
F.C. Motagua
on TV
Platense F.C.
2:2
Real C.D. España
A-League
Sydney
1:0
Perth Glory
on TV
North Macedonia Football Cup 1/2 finals
FC Struga
0:1
Sileks
Morocco Botola
Renaissance Sportive de Berkane
1:2
Ittihad Tanger
Raja Casablanca
0:1
Hassania Agadir
Rapide Oued Zem
0:1
AC Casablanca
Montenegro Telekom 1st CFL
Petrovac
1:3
Sutjeska
Rudar Pljevlja
4:2
FK Jezero
OFK Titograd Podgorica
0:1
FC Podgorica
Buducnost Podgorica
2:0
Decic
Iskra Danilovgrad
1:1
Zeta
2nd League
Ibar
1:0
Drezga
Nemzeti Bajnokság II
Debreceni EAC
0:1
Vasas
Dorogi FC
2:0
Debreceni VSC
Kazincbarcika
1:1
Szentlőrinc
Soroksar
0:0
Siofok
Békéscsaba
1:1
Csákvár
Ajka
2:2
Szeged-Csanád
Gyri ETO
3:0
Szombathelyi Haladas
Kaposvar
1:5
Gyirmot SE
Nyiregyhaza
5:0
Budaörs
Pécsi MFC
2:1
Szolnoki MÁV FC
Ghana Premier League
Asante Kotoko
4:0
Bechem United
Russian Professional Football League Group 3
Krasny
3:1
Khimki 2
Russian Professional Football League Group 4
Lada Dimitrovgrad
1:0
Dynamo Barnaul
Cyprus Division 2
Onisilos Sotira 2014
3:2
Digenis Akritas M.
Eny Digenis Ipsonas
0:1
Kouris Erimis
Aris Limassol
0:2
Omonia Aradippou
Akritas Chlorakas
0:1
Asil Lisis
Othellos Athienou
2:1
Enosis Neon THOI Lakatamia
Achyronas Liopetri FC
3:0
Omonia Psevda
Anagennisi Derynias
4:2
AE Zakakiou
Ayia Napa FC
2:2
PAEEK
Cup 1/2 Finals
CSKA-Sofia
1:1
Ludogorets
Poland II liga
Stal Rzeszow
1:5
Pogon Siedlce
Motor Lublin
0:0
Skra Czestochowa
Ecuador Liga Pro Serie B
Gualaceo Sc
2:0
Guayaquil Sc
El Nacional
2:0
Cumbaya
Third league - South-East
Nesebar
3:0
Rodopa Smolyan
Rozova dolina
2:0
Dimitrovgrad
Spartak Plovdiv
0:1
Zagorets Nova Zagora
Borislav Parvomay
3:0
Sokol Markovo
Maritsa Plovdiv
1:0
Karnobat
Atletik (Kuklen)
2:0
Levski Karlovo
Haskovo
0:0
Gigant Saedinenie
Yambol
0:0
Izvor
Vereya (Stara Zagora)
0:2
Chernomorets Bs
Northwest
Levski 2020 Lom
2:0
Bdin Vidin
Vihar Slavyanovo
2:0
Lokomotiv 1927 Dryanovo
Lokomotiv Mz
4:0
Sevlievo
Yantra Polski Trambesh
3:2
Etar Veliko Tarnovo II
Pavlikeni
2:0
Akademik Svishtov
FC Drenovets
3:0
Tryavna
Peshtera Galata
1:2
Spartak Pleven
Partizan Cherven Bryag
0:0
Parva Atomna
South-West
Rilski Sportist
0:2
Marek
Nadezhda Dobroslavtsi
1:1
Bansko
Botev Ihtiman
1:1
Belasitsa Petrich
Balkan Botevgrad
2:0
Levski Chepintsi
Vihren
6:1
Granit Vladaya
Pirin Razlog
2:2
Oborishte
Slivnishki geroi
0:4
Velbazhd Kyustendil
Perun Kresna
1:0
Chavdar Etropole
Velbazhd
1:0
Pirin Gotse Delchev
Belarus Cup 1/4 Finals
Neman
2:1
Shakhter Soligorsk
Vitebsk
2:3
BATE
Uzbekistan Super League
Navbahor Namangan
1:2
Pakhtakor
Malaysia Super League
Perak
3:2
Uitm Fc
Petaling Jaya City
2:2
Kuala Lumpur
Georgia Erovnuli Liga 2
FC WIT Georgia
0:0
Gareji Sagarejo
FC Merani Tbilisi
2:1
Rustavi
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..