Mobile app:
Premier league
Norwich
0:2
Watford
FA Cup
Dulwich Hamlet
1:4
Carlisle United
Bundesliga
FC Koln
1:2
1899 Hoffenheim
2nd Bundesliga
Dynamo Dresden
1:0
Wehen Wiesbaden
FC St. Pauli
1:1
VfL Bochum
La Liga
Real Sociedad
1:1
Leganes
First Division A
Zulte-Waregem
1:2
Anderlecht
Superliga
Estudiantes
1:0
Talleres Cordoba
Unión de Santa Fe
0:1
Atletico Tucuman
Liga MX
Monarcas
3:2
Puebla
Veracruz
0:5
Club America
Club Tijuana
0:4
Monterrey
Serie A
Sassuolo
3:1
Bologna
Ligue 1
Nice
1:1
Bordeaux
Serie B
Crotone
3:1
Ascoli
Ligue 2
Auxerre
1:1
Caen
Lorient
4:1
Chamois Niortais
Nancy
0:0
Troyes
Orleans
0:1
FC Paris
Sochaux
2:0
Le Havre
Valenciennes
0:1
Chateauroux
Chambly Oise
0:1
Clermont Foot 63
Le Mans
0:0
Grenoble Foot 38
Segunda Division
Girona
1:0
Tenerife
Regionalliga Bayern
TSV Buchbach
2:0
FV Illertissen
Ascenso MX
Club Atlante
2:0
Cimarrones de Sonora
Correcaminos
2:1
Venados
Eredivisie
Vitesse
1:2
Groningen
Erste Liga
Austria Wien II
4:1
Kapfenberger SV
Floridsdorfer AC
1:2
Ried
Amstetten
2:0
Austria Lustenau
SV Horn
1:3
FC Juniors OÖ
Wacker Innsbruck
2:4
Austria Klagenfurt
Eerste Divisie
Almere City
1:0
NAC Breda
Excelsior
5:4
FC Eindhoven
Go Ahead Eagles
3:1
Dordrecht
Helmond Sport
1:2
De Graafschap
Jong Ajax
5:1
Den Bosch
Jong AZ
3:2
MVV Maastricht
Jong PSV
1:1
Telstar
NEC Nijmegen
3:0
TOP Oss
Roda
1:2
Cambuur
Volendam
1:0
Jong Utrecht
Regionalliga Nord
FC St. Pauli II
3:0
VfB Oldenburg
SV Drochtersen/Assel
2:1
Hannover 96 II
Regionalliga Nordost
FC Germania Halberstadt
0:2
Lokomotive Leipzig
Babelsberg 03
3:2
Optik Rathenow
Viktoria Berlin
0:0
Dynamo Berlin
Regionalliga Sudwest
Astoria Walldorf
2:4
TSV Steinbach
FSV Frankfurt
0:0
Hoffenheim II
Mainz 05 II
4:4
Fc Piramasens
Primeira Liga
Aves
1:2
Gil Vicente
3rd Liga
Viktoria Koln
2:2
Carl Zeiss Jena
ALKA Superliga
Randers
3:3
Aalborg
Scottish Championship
Dundee
0:2
Dundee United
Second Division B
Lommel United
1:0
Beerschot Wilrijk
Roeselare
2:1
Lokeren
Union S.Gilloise
0:2
Westerlo
Virton
0:1
OH Leuven
1st League
Banik Ostrava
3:0
Karvina
Mlada Boleslav
2:1
Bohemians 1905
Premier league
Akhmat Grozny
0:0
Ural
1st Division
Viborg
2:1
Naestved
Challenge League
Winterthur
1:1
Grasshopper
Eliteserien
Brann
1:0
Odd Ballklubb
1st Division
Luch Vladivostok
0:2
Neftekhimik
National
Avranches
2:0
Dunkerque
Laval
2:0
Gazelec Ajaccio
Le Puy
0:0
Toulon
Lyon la Duchere
1:2
Quevilly
Bastia-Borgo
1:2
Bourg en Bresse Peronnas
Boulogne
0:1
Red Star FC 93
Cholet
2:1
AS Beziers
Concarneau
0:1
Pau
Creteil
2:2
FC Villefranche
Indonesia Liga 1
Arema
2:0
Madura United
2nd League
Vysocina Jihlava
4:1
Vlasim
Zbrojovka Brno
5:0
Prostějov
Serie B
Botafogo SP
2:3
Bragantino
Paran
0:0
Vitoria
Vila Nova
0:0
Operário PR
Londrina
0:1
Amrica Mineiro
Figueirense
1:1
Coritiba
Sao Bento
1:2
Cuiaba
Primera Divisin - Clausura
Real Garcilaso
0:0
UTC
Super Lig
Fenerbahce
3:2
Kasimpasa
1. Lig
Adana Demirspor
2:3
Eskisehirspor
Greece Football League
PAE Chania
0:1
Pas Giannina
Ekstraklasa
LKS Lodz
0:1
Slask Wroclaw
Piast Gliwice
3:1
Jagiellonia
1st Liga
Sandecja Nowy Sacz
3:1
Olimpia Grudziadz
Segunda Division - Clausura
C Furrial
5:3
Pen
CD Hermanos Colmenares
Segunda Divisin
Los Caimanes
1:3
Cultural Santa Rosa
Argentina - Primera B Nacional
Sarmiento
3:1
Quilmes
Estudiantes de Río Cuarto
0:1
San Martin de San Juan
Champions Cup (All-Ireland)
Linfield
1:1
Dundalk
Liga I
Astra Giurgiu
1:0
Voluntari
AFC Hermannstadt
1:1
Viitorul Constanta
Prva Liga
Radnicki Pirot
1:0
Sindjelic Beograd
1 HNL
Istra 1961
2:2
HNK Gorica
A Lyga
Atlantas
1:4
FK Panevezys
Zalgiris Vilnius
1:3
FK Riteriai
First League
Metalurh Zaporizhzhya
2:1
Kremin Kremenchuk
Metalist Kharkiv
1:0
Balkany
Cymru Premier
Newtown
3:1
Caernarfon
Aberystwyth Town
0:5
Bala Town
Liga II
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele
3:3
Ripensia Timișoara
Liga III - Serie 1
Aerostar Bacau
2:1
Stiinta Miroslava
Foresta Suceava
4:0
Husana Husi
Ceahlaul Piatra Neamt
1:0
Bucovina Rădăuți
CMS Focsani 2007
4:0
Otelul Galati
CSM Pascani
0:6
Somuz Falticeni
FC Botosani II
2:1
Targu Secuiesc
Ozana Targu Neamt
3:0
CS Sporting Liesti
Universitatea Dunarea
2:0
CSM Bacau
Liga III - Serie 2
Recolta Cheorghe
1:1
Axiopolis Cernavoda
C.S. Viitorul Ianca
0:0
CS Afumati
CS Tunari
1:0
CS Medgidia
Dacia Unirea Braila
0:2
FC Agricola Borcea
FCSB II
0:3
CS Faurei
Metalul Buzau
0:1
FC Unirea 2004 Slobozia
AS Mostistea Ulmu
2:0
Gloria Popesti Leordeni
Poseidon Mai Limanu
1:2
Inainte Modelu
Liga III - Serie 3
CS Blejoi
0:2
Unirea Bascov
CSM Slatina
1:0
Universitatea Craiova II
FC Brasov
2:0
Sporting Rosiori
FC Pucioasa
0:0
Cetate Râșnov
FCM Alexandria
3:0
Tractorul Cetate
Flacăra Moreni
0:0
Voluntari II
Progresul Spartac
4:0
Astra Giurgiu II
Vediţa Coloneşti
1:0
Balotesti
Liga III - Serie 4
ACS Ghiroda
4:2
ACSO Filiasi
Poli Timisoara
1:1
Cetate Deva
Crișul Chișineu-Criș
1:1
Gloria Cermei
Dumbrăviţa
1:2
Craiova 1948
Fortuna Becicherecu
2:2
Corvinul Hunedoara
Național Sebiș
1:5
Șoimii Lipova
ACS Progresul Pecica
3:1
Flacăra Horezu
Viitorul Dăești
4:2
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Liga III - Serie 5
Avântul Reghin
1:2
CF Metalurgistul Cugir
CFR Cluj II
1:4
Arieșul 1907 Turda
Sanmartin
1:3
ACS Comuna Recea
FC Zalău
3:3
CS Luceafarul Oradea