Mobile app:
United Soccer League
Portland Timbers II
3:4
San Antonio
UEFA Euro 2020 Qualifying
Andorra
1:0
Moldova
Czech Republic
2:1
England
Iceland
0:1
France
Montenegro
0:0
Bulgaria
Portugal
3:0
Luxembourg
Turkey
1:0
Albania
Ukraine
2:0
Lithuania
CONCACAF Nations League A
USA
7:0
Cuba
Bermuda
1:5
Mexico
CONCACAF Nations League B
Saint Vincent and The Grenadines
2:2
Suriname
Antigua and Barbuda
2:1
Guyana
Nicaragua
3:1
Dominica
Friendlies
Banik Ostrava
2:1
Vítkovice
Slovan Varnsdorf
0:0
Slovan Liberec
GKS Tychy
6:1
Odra Opole
MTK Budapest
2:2
Soroksar
Montana
1:0
Slavia Sofia
Diosgyori
1:1
Zemplin Michalovce
Rapid Wien
2:1
Floridsdorfer AC
SCR Altach
1:0
Winterthur
Wacker Innsbruck
1:3
FC Vaduz
Litex
0:2
Kariana Erden
Ermis
1:0
Enosis Neon Paralimni
Karmiotissa Polemidion
1:6
AEL Limassol
FC Kaiserslautern
4:0
F91 Dudelange
Anagennisi Derynias
2:5
Anorthosis
Viitorul Constanta
3:2
Cherno More Varna
Kaposvar
0:4
NK Osijek
Vorwärts Steyr
1:1
Szombathelyi Haladas
Verona
4:0
NK Bravo
Slaven Belupo
1:2
Zalaegerszeg
Sloboda Tuzla
1:1
Dinamo Zagreb
Slovenia U21
2:2
England U21
FC St. Pauli
1:0
Werder Bremen
Austria Lustenau
0:4
Augsburg
Pistoiese
1:4
Fiorentina
Morocco
1:1
Libya
Hungary U21
1:4
Croatia U21
Cagliari
3:1
Pogon Szczecin
Uruguay
1:0
Peru
UEFA Euro U19
Israel U19
2:0
Moldova U19
Serbia U19
8:0
Lithuania U19
Spain U19
1:0
Romania U19
Netherlands U19
8:2
Latvia U19
UEFA Euro U21
Armenia U21
2:0
Luxembourg U21
Russia U21
2:2
Poland U21
Moldova U21
2:1
Wales U21
Belarus U21
1:1
Norway U21
Bulgaria U21
0:1
Serbia U21
Estonia U21
2:1
Latvia U21
Netherlands U21
4:2
Portugal U21
Switzerland U21
2:1
Georgia U21
Austria U21
3:0
Turkey U21
Copa Argentina
River Plate
2:0
Almagro
Copa Mexico
Cafetaleros de Chiapas
1:2
Monterrey
Segunda Division
Rayo Vallecano
2:1
Tenerife
Regionalliga Bayern
TSV Buchbach
1:1
VfR Garching
1860 Rosenheim
1:1
Memmingen
Eerste Divisie
MVV Maastricht
0:0
Cambuur
Regionalliga Sudwest
Hoffenheim II
2:2
TSV Steinbach
Astoria Walldorf
2:2
Kickers Offenbach
Second Division B
Beerschot Wilrijk
1:2
Westerlo
1st Division
Kolding IF
3:1
Nykobing
Danish Cup
Fredericia
3:4
AET
Silkeborg
Challenge Cup
Stenhousemuir
3:2
Waterford F.C.
Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya
0:0
Pusamania Borneo
Regionalliga West
Rot Weiss Essen
0:1
Fortuna Koeln
Serie B
Brasil de Pelotas
1:0
Botafogo SP
Sport Club do Recife
2:0
Sao Bento
Vila Nova
1:1
Atletico GO
Guaraní
1:0
CRB
Oeste
1:1
Ponte Preta
Cuiaba
1:3
Vitoria
Primera Divisiоn - Clausura
UTC
1:1
Academia Cantolao
Airtricity League
Bohemians
2:1
Dundalk
Cork City
3:2
UCD
Shamrock Rovers
1:0
Finn Harps
Irish play-offs
Longford Town
1:3
Pen
Cabinteely
1st Liga
Stomil Olsztyn
1:1
Termalica Nieciecza
Sandecja Nowy Sacz
4:4
Chojniczanka Chojnice
Segunda Division - Clausura
Chico de Guayana
1:4
Petroleros de Anzoategui
Dynamo De Puerto La Cruz
2:1
Universidad Central de Venezuela
CА Furrial
6:1
Gran Valencia
Torneo Federal A
Chaco For Ever
4:0
Gimnasia Uruguay
Atlético Güemes
1:1
Atletico Sarmiento
First League
Kremin Kremenchuk
0:3
Ingulets
Prikarpatye
2:1
Metalurh Zaporizhzhya
Cymru Premier
Cefn Druids
1:2
Newtown
Costa Rica Primera Division Apertura
Santos de Guapiles
1:3
San Carlos
Alajuelense
1:0
Municipal Grecia
Liga III - Serie 1
Aerostar Bacau
5:0
Targu Secuiesc