Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 14.07.2024

Copa America - Final
Argentina
1:0
AET
Colombia
on TV
UEFA Euro 2024 - Final
Spain
2:1
England
on TV
Friendlies
SC Braga
2:1
Anderlecht
Dynamo Kyiv
4:0
Brondby
Rizespor
0:5
Shakhtar Donetsk
CSKA-Sofi
1:0
Gjilani
FK Akron Togliatti
3:2
Antalyaspor
Fiorentina
12:30
Fiorentina (U19)
League 1
Yanbian Longding
1:1
Wuxi Wugou
Shenyang Urban
2:1
Guangxi Baoyun
Hebei Kungfu
1:0
Guangzhou Evergrande
Friendlies - women
Belize
18:00
Bermuda
Veikkausliiga
Ekenas
0:7
Inter Turku
Lahti
1:2
AC Oulu
Ykkonen
Klubi-04
3:0
RoPS
FF Jaro
5:2
KooTeePee
Copa do Brasil
Gremio
3:1
Operário PR
1st Division
Yenisey Krasnoyarsk
2:1
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
Ural
2:0
PFC Sochi
Shinnik Yaroslavl
0:1
Rotor Volgograd
Neftekhimik
3:0
FC Tyumen
Torpedo Moscow
4:0
SKA-Khabarovsk
Rodina
0:0
Baltika Bfu Kaliningrad
Chayka Peschanokopskoye
1:1
Sokol Saratov
Serie B
Vila Nova
2:1
Avai
Chapecoense AF
1:1
Brusque
Liga 1 Movistar - Clausura
Alianza Atletico
0:0
Atletico Grau
Sport Boys
2:1
Sport Huancayo
on TV
Cusco FC
0:3
Melgar
J. League
Nagoya Grampus
2:1
Kashiwa Reysol
Tokyo Verdy
0:1
Machida Zelvia
Sanfrecce Hiroshima
1:0
Avispa Fukuoka
Kyoto Sanga
0:0
Urawa Red Diamonds
Shonan Bellmare
5:0
Jubilo Iwata
Kawasaki Frontale
1:1
Cerezo Osaka
Sagan Tosu
0:2
Gamba Osaka
Yokohama Marinos
4:1
Kashima Antlers
K League 3
Siheung Citizen
4:1
Yeoju Sejong
Gyeongju Khnp
2:1
Pocheon Citizen FC
Ulsan Citizen
0:2
Mokpo City
Allsvenskan
Djurgarden
1:0
Varnamo IFK
Vasteras
2:1
Norrkoping
Kalmar
0:1
Brommapojkarna
Hacken
3:5
Elfsborg
Uruguay playoffs
CA Cerro
0:1
Cerro Largo
on TV
Fenix
1:2
Defensor Sporting
on TV
River Plate Montevideo
1:3
Penarol
on TV
Montevideo Wanderers
4:2
Progreso
on TV
Segunda Divisin
Martin Ledesma
0:1
Club Sportivo San Lorenzo
Ayacucho Fc
0:2
Comerciantes FC
Alianza Universidad
7:0
Carlos Stein
Deportivo Binacional
Post
Deportivo Municipal
Argentina - Primera Nacional
Arsenal Sarandi
0:0
Ferro Carril Oeste
Nueva Chicago
0:3
San Telmo
Guillermo Brown
0:0
Gimnasia Jujuy
Aldosivi
2:1
Atlanta
Gimnasia y Tiro
0:0
Deportivo Madryn
San Martin de Tucuman
1:0
San Miguel
Agropecuario
3:1
Atlético Güemes
Patronato
1:0
Colon Santa Fe
Atlético Mitre
1:0
Defensores Unidos
Estudiantes de Río Cuarto
0:1
Almirante Brown
San Martin de San Juan
1:0
Deportivo Maipu
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Clasura
Flandria
0:0
Acassuso
CS Deportivo Liniers
0:1
Deportivo Laferrere
Argentino de Merlo
4:0
Deportivo Merlo
Comunicaciones
2:1
Canuelas
Argentina - Division 3 Federal A Zona A
Sol de Mayo
1:1
Cipolletti
Villa Mitre
2:0
Círculo Deportivo
Santamarina
14:30
Sansinena
Argentina - Division 3 Federal A Zona B
Ciudad de Bolivar
2:1
Sportivo Estudiantes
Argentina - Division 3 Federal A Zona C
Douglas Haig
1:0
Sportivo Las Parejas
Gimnasia Uruguay
1:1
Defensores de Pronunciamiento
Sportivo Belgrano
0:0
Defensores Villa Ramallo
Argentina - Division 3 Federal A Zona D
San Martin de Formosa
1:3
Boca Unidos
Atletico Sarmiento
0:0
Unión de Sunchales
Juventud Antoniana
1:2
Sol De America Formo
Segunda Division Torneo Competencia Group A
La Luz
1:1
Atenas
Tacuarembo
0:0
Montevideo City Torque
Liga I
CFR Cluj
3:2
Dinamo Bucuresti
Euro 2024 U19 Women
France U19 (W)
07:00
Serbia U19 (W)
Lithuania U19 (W)
10:00
England U17 (W)
S.League
Hougang United
2:2
Garena Young Lions
K League 1
Gwangju
0:2
Incheon United
Suwon FC
2:2
Daegu FC
Sangju Sangmu
4:0
Jeonbuk
Bolivia Primera División
Nacional Potosi
0:0
Jorge Wilstermann
Blooming
0:5
Club Bolívar
FA Cup Chile - Round of 16
Cobresal
1:0
Coquimbo Unido
Universidad de Chile
4:3
Pen
Everton De Vina
Primera B
Deportes La Serena
2:1
Antofagasta
Union San Felipe
3:1
Curicó Unido
Universidad De Concepcion
1:0
San Luis
Premier League
Atyrau
Post
Aktobe
Kairat Almaty
1:1
Zhenis
Tobol Kostanay
Post
FC Kyzyl-Zhar SK
Premier league
Al-Zawra'a SC
12:30
Al-Shorta
J2 League
Blaublitz Akita
1:0
Renofa Yamaguchi
Ventforet Kofu
2:2
V-Varen Nagasaki
Mito HollyHock
2:2
Yokohama FC
JEF United Chiba
0:2
Roasso Kumamoto
Montedio Yamagata
1:2
Iwaki
Tochigi Sc
1:1
Fagiano Okayama
Tokushima Vortis
2:0
Vegalta Sendai
Oita Trinita
0:2
Shimizu
Urvalsdeild
Akureyri
3:0
Vestri
Faroe Islands Premier League
Forge FC
2:1
Pacific Fc
K League 2
FC Anyang
0:2
Busan IPark
Bucheon FC 1995
1:0
Gimpo Citizen
Seoul E-Land
3:1
Seongnam
Norway 2. Divisjon AVD.1
Vard Haugesund
1:3
Brattvåg
Sotra
4:4
Brann 2
Serie C
Volta Redonda
1:3
Sao Bernardo
Centro Sportivo Alagoano
1:2
Floresta
Natutico Recife
4:0
Figueirense
Japan J3 League
Giravanz Kitakyushu
1:0
Tegevajaro Miyazaki
Matsumoto Yamaga
2:0
FC Osaka
Fc Imabari
3:0
Zweigen Kanazawa
Malaysia Super League
Kuala Lumpur
1:0
Selangor
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..