Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 14.09.2021

Major League Soccer
New York City
3:3
FC Dallas
on TV
Columbus Crew
2:1
New York Red Bulls
on TV
Toronto FC
0:1
Inter Miami
on TV
UEFA Europa Conference League
Maccabi Haifa
0:0
Feyenoord
on TV
Maccabi Tel Aviv
4:1
Alashkert
on TV
Champions League
Young Boys
2:1
Manchester United
on TV
Sevilla
1:1
Red Bull Salzburg
on TV
Barcelona
0:3
Bayern Munich
on TV
Dynamo Kyiv
0:0
Benfica
on TV
Villarreal
2:2
Atalanta
on TV
Malmo
0:3
Juventus
on TV
Lille
0:0
VfL Wolfsburg
on TV
Chelsea
1:0
Zenit St. Petersburg
on TV
Friendlies
Seattle Sounders
1:0
Santos Laguna
on TV
Superliga
Talleres Cordoba
2:1
Platense
Arsenal Sarandi
0:0
Colon Santa Fe
on TV
Central Córdoba
2:0
Atletico Tucuman
on TV
Boca Juniors
0:0
Defensa Y Justicia
on TV
UEFA Youth League
Sevilla U19
2:0
Red Bull Salzburg U19
Chelsea U19
3:1
Zenit St. Petersburg U19
Young Boys U19
0:1
Manchester United U19
Lille U19
2:0
Wolfsburg U19
Dynamo Kyiv U19
4:0
Benfica U19
Malmo U19
2:2
Juventus (U19)
Barcelona U19
2:0
Bayern Munich U19
Villarreal U19
2:0
Atalanta U19
Liga De Expansion MX
Alebrijes Oaxaca
2:1
Mineros de Zacatecas
Tampico Madero
0:2
Tlaxcala
Correcaminos
0:2
Pumas Tabasco
Championship
Blackburn Rovers
2:0
Hull City
Sheffield United
2:2
Preston North End
AFC Bournemouth
2:1
Queens Park Rangers
on TV
Blackpool
0:3
Huddersfield
Reading
3:1
Peterborough
West Bromwich Albion
0:0
Derby
Ligue 2
Ajaccio
1:0
FC Paris
Primera B Clausura
Chicó
1:0
Atletico FC
Fortaleza FC
3:0
Bogota FC
Coppa Italia Serie C
Padova
1:0
Legnago Salus
Costa Rica Primera Division Apertura
Pérez Zeledón
1:0
Alajuelense
Armenian First League
Alashkert 2
1:1
Fc Urartu 2
BKMA II
0:1
Fc Ararat Armenia 2
League One
Lincoln City
1:1
Rotherham United
EFL Trophy
Leyton Orient
1:0
Southampton (U21)
Walsall
1:0
Brighton (U21)
Tranmere Rovers
4:1
Leeds U21
Morecambe
0:1
Everton (U21)
Ipswich
1:2
West Ham United (U21)
England National League
Maidenhead United
0:2
Stockport
Eastleigh
4:1
Dover Athletic
Dagenham & Redbridge FC
4:2
Weymouth
Chesterfield
4:2
Barnet
Boreham Wood
2:2
Halifax Town
Solihull Moors
2:1
Torquay United
Grimsby
3:1
Wrexham
Southend
2:3
Aldershot Town
Notts County
3:2
Wealdstone
Scottish League One
Airdrieonians
2:1
Alloa Athletic
Veikkausliiga
Ilves
1:0
HIFK Helsinki
KooTeePee
0:1
SJK
Challenge League
FC Thun
1:0
FC Stade Lausanne-Ouchy
Copa do Brasil
Santos
0:1
Atletico Paranaense
on TV
Challenge Cup
Rangers B
0:3
Ayr Utd
AFC Champions League 1/16 Finals
Nagoya Grampus
4:2
Daegu FC
Ulsan Hyundai
3:2
Pen
Kawasaki Frontale
Istiklol Dushanbe
0:1
Persepolis
on TV
Al-Nassr Riyadh
1:0
Tractor Sazi
on TV
Sharjah FC
4:5
Pen
Al Wahda
on TV
League Two
Sutton United
1:0
Hartlepool United
Newport County
0:1
Northampton Town
1. Lig
Bandirmaspor
1:2
Eyupspor
Erzurum BB
0:2
Umraniyespor
Canadian Premier League
Montreal Impact
16:00
Hfx Wanderers
York United Fc
2:0
Atletico Ottawa
on TV
FC Edmonton
1:1
Pacific Fc
on TV
Airtricity League
Sligo Rovers
2:1
Dundalk
Primera
Deportes La Serena
2:0
OHiggins
Colo Colo
2:0
Everton De Vina
Superettan
Helsingborg
1:1
Trelleborg
Regionalliga Bayern
Augsburg II
3:1
Wacker Burghausen
Regionalliga Northeast
Tennis Borussia Berlin
1:1
Altglienicke
Regionalliga Southwest
Mainz 05 II
1:2
FC 08 Homburg
KSV Hessen Kassel
0:0
Kickers Offenbach
TSV Schott Mainz
0:1
FSV Frankfurt
VfR Aalen
1:0
Giessen
Hoffenheim II
1:2
SSV Ulm 1846
Astoria Walldorf
0:2
SV Elversberg
Regionalliga West
SC Wiedenbrück 2000
0:0
Borussia Moenchengladbach II
Preussen Munster
2:3
Rot Weiss Essen
Fc Schalke 04 II
5:3
RW Ahlen
Bolivia Primera División
Always Ready
4:0
Real Santa Cruz
Blooming
2:2
Club Bolívar
Primera B
Deportes Santa Cruz
1:0
Deportes Temuco
Liga II
ACS Viitorul Târgu Jiu
1:1
AFC Hermannstadt
Liga III - Serie 4
Academica Clinceni II
1:0
FCSB II
Premier League
AmaZulu
0:0
Supersport United
North Macedonia Prva Liga
Shkendija Tetovo
0:0
Shkupi 1927
J2 League
V-Varen Nagasaki
5:1
Montedio Yamagata
Renofa Yamaguchi
4:1
Zweigen Kanazawa
FNL 2 Group 2 Subgroup 1
Chita
1:1
FC Kairat Moscow
Tver Fc
0:0
PFC Sochi
FC Baltika-BFU Kaliningrad
1:2
Luki-Energiya Velikiye Luki
Leningradets
2:0
Zvezda St Petersburg
Smolensk
Post
Zenit St. Petersburg II
FNL 2 Group 2 Subgroup 2
Chertanovo Moscow
1:2
Shinnik Yaroslavl
Olimp Dolgoprudny II
1:1
Volna Nizhny Novgorod Oblast
Khimik Dzerzhinsk
2:1
Znamya Truda
Kazanka Moscow
1:1
Dinamo Moscow 2
Torpedo Vladimir
2:1
Murom
FNL 2 Group 3 Subgroup 1
SKA-Khabarovsk 2
3:2
Khimki 2
Kolomna
2:2
Rodina
Znamya Noginsk
0:1
Saturn Ramenskoye
Kvant Obninsk
1:3
Peresvet Domodedovo
Fk Saransk
3:0
Metallurg Vidnoe
FNL 2 Group 3 Subgroup 2
Arsenal Tula 2
1:0
Zenit Penza
FC Salyut Belgorod
3:0
Dinamo Vladivostok
FC Kaluga
2:1
Fakel-M Voronezh
Avangard Kursk
2:0
Sakhalin
Э
0:1
Sokol Saratov
Russian Professional Football League Group 4
Dynamo Barnaul
0:0
Torpedo Miass
Irtysh Omsk
3:1
Spartak Tuymazy
Ecuador Liga Pro Serie B
Guayaquil Sc
2:0
LDU Portoviejo
Uzbekistan Super League
Kokand 1912
2:2
Mash Al Mubarek
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..