Mobile app:
Florida Cup
Corinthians
2:1
New York City
Palmeiras
10:9
Pen
Atletico Nacional
FA Cup
Carlisle United
3:4
Cardiff City
Manchester United
1:0
Wolverhampton Wanderers
Ligue 1
Nimes
0:1
Rennes
Amiens
1:1
Reims
AS Monaco
1:4
Paris Saint Germain
Segunda Division
Alcorcon
2:2
Numancia
Huesca
2:1
Tenerife
Rayo Vallecano
1:0
Lugo
Cadiz
3:3
Mirandes
Coppa Italy
Fiorentina
2:1
Atalanta
AC Milan
3:0
SPAL
Juventus
4:0
Udinese
Segunda Division B Group 2
Athletic Club II
2:3
Haro Deportivo
SD Amorebieta
1:3
Cultural Leonesa
Logrones
0:0
Alavés B
Unionistas de Salamanca
1:0
Barakaldo
Segunda Division B Group 1
Sporting Gijon II
1:0
Rayo Majadahonda
Racing Ferrol
0:2
SS Reyes
UD Ibiza
1:0
Las Palmas Atlético
Segunda Division B Group 3
Ebro
1:2
UE Olot
Barcelona B
2:1
Badalona
Orihuela
2:0
Ejea
Llagostera
0:0
Gimnastic
UE Cornellà
1:0
La Nucia
Segunda Division B Group 4
Marbella
0:0
Talavera
Recreativo Huelva
1:3
San Fernando
Atlético Sanluqueño
2:1
UCAM Murcia
Don Benito
1:2
Mérida UD
Yeclano Deportivo
1:0
Sevilla Atletico
Badajoz
2:1
F.C. Cartagena
Real Murcia
3:1
Cádiz B
Copa Portugal
Pacos Ferreira
0:1
Famalicao
Friendlies
Strumska Slava
1:4
Etar Veliko Tarnovo
AS Trencin
0:0
Karvina
Sigma Olomouc
3:1
Vysocina Jihlava
Cherno More Varna
1:1
Chernomorets Balchik
Spartak Varna
2:1
Sozopol
Sonderjyske
1:1
Horsens
Dunav Ruse
3:0
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Debreceni
2:1
Békéscsaba
Korona Kielce
2:1
KF Tirana
AS Trencin
5:0
Frydek Mistek
Botev Plovdiv
6:0
Maritsa Plovdiv
Aarau
1:1
VfL Osnabruck
LKS Lodz
4:0
Neftchi Baku
CSMS Iasi
0:0
Kukesi
Sigma Olomouc
0:2
Prostějov
Budapest Honved
2:0
Partizani
Ferencvaros
0:0
Arminia Bielefeld
HNK Rijeka
1:2
Slovacko
Dinamo Bucuresti
0:1
Dynamo Dresden
NK Domzale
3:4
ND Triglav
Kriens
1:2
Neuchatel Xamax
MOL Fehérvár FC
0:2
VfL Bochum
Opava
1:1
Hlučín
Hartberg
6:1
SC Weiz
Canada
0:1
Iceland
Cup
Lamia
1:1
Trikala
PAOK
4:1
OFI
Panathinaikos
3:1
Pas Giannina
Panionios
1:1
AET
Panetolikos
Olympiakos Piraeus
4:1
Kalamata
Turkish Cup
Alanyaspor
3:1
Kasimpasa
Erzurum BB
3:2
Besiktas
Rizespor
1:1
Galatasaray
Reykjavik Cup
Throttur Reykjavik
1:0
IR Reykjavik
Fjolnir
1:2
KR Reykiavik
Torneo ESPN
Millonarios
3:1
Independiente Santa Fe
Israel State Cup
Bnei Yehuda Tel Aviv
1:0
Hapoel Afula
Hapoel Haifa
1:0
Kafr Qasim
Hapoel Ashdod
2:4
Hapoel Raanana
Bnei Sakhnin
0:3
Hapoel Tel Aviv
Copa Bicentenario