Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 16.04.2023

Major League Soccer
Los Angeles Galaxy
2:3
FC Los Angeles
on TV
Premier league
West Ham United
2:2
Arsenal
on TV
Nottingham Forest
0:2
Manchester United
on TV
Bundesliga
Werder Bremen
1:2
SC Freiburg
on TV
Union Berlin
1:1
VfL Bochum
on TV
VfL Wolfsburg
0:0
Bayer Leverkusen
on TV
La Liga
Girona
2:0
Elche
on TV
Getafe
0:0
Barcelona
on TV
Atletico Madrid
2:1
Almeria
on TV
Valencia
0:2
Sevilla
on TV
First Division A
Genk
5:2
Anderlecht
on TV
Mechelen
1:1
Gent
Antwerp
1:0
Kortrijk
Union S.Gilloise
2:1
RFC Seraing
Liga Profesional
Velez Sarsfield
0:0
Barracas Central
on TV
Unión de Santa Fe
0:0
Tigre
on TV
Independiente
1:1
Racing Club
on TV
Newells Old Boys
0:1
River Plate
on TV
Talleres Cordoba
0:0
San Lorenzo
on TV
Liga MX
U.N.A.M. Pumas
3:1
Toluca
on TV
Club Queretaro
0:0
UANL Tigres
on TV
Monterrey
1:2
Santos Laguna
Usa National Independent Soccer Association
Albion San Diego
0:5
Chattanooga
2nd Bundesliga
FC St. Pauli
1:2
Eintracht Braunschweig
Fortuna Dusseldorf
1:0
SV Darmstadt 98
on TV
Karlsruher SC
4:2
Arminia Bielefeld
Serie A
Lecce
1:1
Sampdoria
on TV
Torino
1:1
Salernitana
on TV
Sassuolo
1:0
Juventus
on TV
Roma
3:0
Udinese
on TV
Ligue 1
Lille
2:1
Montpellier
on TV
Brest
1:0
Nice
on TV
Auxerre
2:1
Nantes
Clermont Foot 63
2:1
Angers
Strasbourg
3:1
Ajaccio
Monaco
3:1
Lorient
on TV
Marseille
3:1
Troyes
on TV
Serie B
Ternana
2:1
Pisa
on TV
Segunda Division
FC Andorra
1:0
Huesca
Sporting Gijon
0:0
Alaves
Tenerife
4:0
UD Ibiza
Malaga
1:0
F.C. Cartagena
Leganes
1:0
Villarreal B
Seria C Group
Padova
3:1
Lecco
Pro Patria
1:1
Piacenza
L.R. Vicenza Virtus
2:1
Pordenone
Pro Vercelli
0:2
Mantova
Pro Sesto
0:1
Pergolettese
Renate
1:1
Virtus Verona
Juventus U23
0:1
Arzignano Valchiampo
Triestina
0:0
Sangiuliano City
Albinoleffe
1:1
Trento
Novara
1:0
Feralpisalo
Seria C Girone C
A.C.R. Messina
1:0
Juve Stabia
Turris
2:1
Viterbese
Pescara
2:1
Monopoli
Monterosi
0:0
Taranto
Audace Cerignola
2:1
Latina
Giugliano
3:2
Potenza
Gelbison Cilento
0:2
Crotone
Fidelis Andria
1:0
Avellino
Virtus Francavilla
0:1
Picerno
Catanzaro
2:1
Foggia
Primera B PB Apertura
Valledupar
0:2
Bogota FC
Atletico FC
0:3
Barranquilla Fútbol Club
Real Cartagena
0:0
Fortaleza FC
Cucuta
2:1
Boca Juniors de Cali
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
Dorados
0:1
Correcaminos
Eredivisie
NEC Nijmegen
1:4
Vitesse
Volendam
2:3
PSV
on TV
Utrecht
1:0
Twente
Cambuur
0:3
Feyenoord
on TV
Fortuna Sittard
0:3
AZ Alkmaar
on TV
Ajax
3:1
Emmen
on TV
ALKA Superliga
Odense
2:0
Silkeborg
Lyngby
2:1
Horsens
Erste Liga
First Vienna FC 1894
0:3
Floridsdorfer AC
Sturm Graz 2
2:2
SV Horn
Eerste Divisie
ADO Den Haag
2:3
Almere City
Super League
Henan Jianye
1:1
Chengdu Qianbao
Tianjin Teda
1:1
Shijiazhuang Ever Bright
Shanghai Shenhua
1:0
Shandong Luneng
Shenzhen F.C.
2:1
Qingdao Jonoon
Austria play-offs
Red Bull Salzburg
0:0
LASK Linz
Austria Klagenfurt
0:2
Sturm Graz
Rapid Wien
3:3
Austria Wien
Costa Rica Primera Division Clausura
Guanacasteca
2:0
Guadalupe F.C.
Alajuelense
1:1
C.S. Herediano
Albania Superliga
Kukesi
0:0
KF Vllaznia
KF Laçi
3:2
Partizani
KF Tirana
2:1
KF Egnatia
Armenian Premier League
Ararat Yerevan
0:0
Fc Urartu
Shirak
1:0
Lernayin Artsakh
Armenian First League
Pyunik Yerevan 2
0:1
FC Mika
LigaPro
Moreirense
7:4
Benfica B
Feirense
3:0
FC Porto B
Penafiel
3:0
Nacional
3rd Liga
Freiburg II
4:0
FSV Zwickau
Rot Weiss Essen
0:3
Waldhof Mannheim
2.Lig Red Group
Kırşehir Belediyespor
3:0
Diyarbekirspor
Faroe Islands Premier League
AB Argir
0:2
B36 Torshavn
HB Torshavn
4:1
If Fuglafjordur
Klaksvik
2:0
Vikingur Gota
TB Tvoroyri
2:1
07 Vestur
B68 Toftir
0:0
EB/Streymur
Taiwan Premier League
Taichung Futuro
04:00
Tatung F.C.
Taipower
04:00
Taicheng Lions
Tainan City
04:00
Hang Yuen
K League 2
Seongnam
2:0
Cheonan City
Ansan Greeners
2:3
Gimpo Citizen
V.League 1
Sanna Khánh Hòa
1:0
Shb Da Nang
Hong Linh Ha Tinh
3:0
Becamex Binh Duong
Cong n Nhan Dan
4:0
Nam Dinh
Super League
St Gallen
2:3
Winterthur
Basel
1:1
Young Boys
Grasshopper
1:3
Sion
Scottish Premiership
Kilmarnock
1:4
Celtic
on TV
1st League
Bohemians 1905
4:0
Mlada Boleslav
Hradec Kralove
2:1
Dynamo České Budějovice
Zbrojovka Brno
2:1
Pardubice
Banik Ostrava
2:1
Plzen
Premier league
Gazovik Orenburg
1:4
Lokomotiv Moscow
Fakel
1:1
Akhmat Grozny
Rostov
0:0
Zenit St. Petersburg
Serie A
Corinthians
2:1
Cruzeiro
on TV
Flamengo
3:0
Coritiba
on TV
Gremio
1:0
Santos
on TV
Veikkausliiga
IFK Marieham
2:3
Lahti
1st Division
Fredericia
6:1
Koge
Fremad Amager
1:1
Hobro
Challenge League
Bellinzona
1:6
FC Vaduz
Lausanne-Sport
2:1
FC Stade Lausanne-Ouchy
Eliteserien
Sandefjord
0:0
Tromso
Haugesund
3:2
Ham Kam
Bodo Glimt
4:0
Stabaek
Stromsgodset
1:0
Aalesund
Odd Ballklubb
2:0
Brann
Molde
1:1
Rosenborg
Valerenga
0:2
Sarpsborg
1. Division
Skeid
1:1
Hodd
Start
4:0
Kristiansund BK
Asane
1:2
Jerv
Kongsvinger
2:0
Mjondalen
Fredrikstad
1:1
Moss
Raufoss
4:0
KFUM Oslo
First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel
0:1
Hoogstraten
URSL Vise
4:0
K. Rupel Boom FC
First Division B play-offs
RWD Molenbeek
1:1
S.K. Beveren
Virton
0:1
Dender
Play-offs
AB Gladsaxe
0:3
Aarhus Fremad
Esbjerg
1:0
Kolding IF
Roskilde
1:1
Skive
Copenhagen
2:1
Viborg
Brondby
1:0
Aarhus
Indonesia Liga 1
PSM Makassar
3:0
Pusamania Borneo
2nd League
Sigma Olomouc II
1:1
Slovan Varnsdorf
Sparta Praha II
2:2
Karvina
Mas Taborsko
2:1
Prostějov
2nd SNL
Aluminij
2:0
Beltinci
Premier League
Shamakhi
0:0
Sumqayıt
Sabah fc
2:1
Qarabag
Serie B
Criciuma
2:0
Tombense
Londrina
1:0
ABC Natal
Vitoria
3:0
Ponte Preta
Liga 1 Movistar - Apertura
Deportivo Garcilaso
2:2
UTC
Asociacion Deportiva Tarma
0:2
Cusco FC
Deportivo Municipal
1:2
Universitario de Deportes
on TV
Deportivo Binacional
5:3
Sport Huancayo
Carlos Mannucci
1:0
Alianza Atletico
on TV
Super Lig
Giresunspor
1:0
Sivasspor
Hatayspor
0:3
Fatih Karagumruk
Gaziantep FK
0:3
Konyaspor
Trabzonspor
0:0
Besiktas
1. Lig
Erzurum BB
1:3
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Goztepe
1:0
Eyupspor
Division Profesional Clausura
Cerro Porteno
3:2
Sportivo Trinidense
Sportivo Ameliano
1:1
Club Guarani
Meistriliga
Tammeka Tartu
0:2
Kalju Nomme
Flora Tallinn
4:0
Parnu Vaprus
Trans Narva
0:1
Kuressaare
K League 3
Hwaseong Fc
3:0
Yangju Citizen FC
Gangneung City FC
1:1
Yangpyeong FC
Busan Transport.Corp
0:2
Mokpo City
Siheung Citizen
2:1
Gimhae City
Paju Citizen FC
2:0
Ulsan Citizen
Canadian Premier League
York United Fc
0:2
Valour Fc
on TV
Ekstraklasa
Piast Gliwice
1:0
Wisla Plock
Rakow Czestochowa
2:0
Widzew Lodz
Legia Warszawa
2:2
Lech Poznan
Airtricity League
Dundalk
2:2
Derry City
Primera A
Bucaramanga
1:2
Independiente Medellin
Deportes Tolima
0:1
Junior
Rionegro
2:0
Chicó
Primera
Audax Italiano
1:2
Universidad de Chile
Unión La Calera
0:1
OHiggins
Allsvenskan
AIK
2:0
Hammarby
Norrkoping
2:1
Varnamo IFK
Mjallby
2:0
Degerfors
Halmstad
2:0
Djurgarden
Superettan
Utsiktens
1:2
GAIS Goteborg
1st Liga
Termalica Nieciecza
2:2
LKS Lodz
Arka Gdynia
0:1
Skra Czestochowa
Podbeskidzie
4:1
Chojniczanka Chojnice
Nemzeti Bajnokság I
Kisvárda F.C.
0:0
MOL Fehérvár FC
Ujpest
3:2
Paks
Ecuador - First Division
Cumbaya
1:0
Gualaceo Sc
on TV
Delfín
3:0
Mushuc Runa
on TV
Segunda Divisin
Martin Ledesma
3:1
Rubio Nu
Deportivo LLacubamba
1:1
Alfonso Ugarte De Puno
Comerciantes FC
0:0
Union Huaral
Comerciantes Unidos
2:1
Carlos Stein
Cultural Santa Rosa
2:0
Universidad San Martin
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Apertura
Villa San Carlos
1:0
Deportivo Merlo
Argentina - Division 3 Federal A Zona B
Juventud Unida Univ.
1:0
Club Sportivo Penarol
Bundesliga (W)
MSV Duisburg (W)
0:1
Eintracht Frankfurt (W)
on TV
Argentina - Division 3 Federal A Zona C
Independiente De Chivilcoy
4:0
Defensores de Pronunciamiento
Gimnasia Uruguay
3:1
Defensores Villa Ramallo
Douglas Haig
2:1
Sportivo Belgrano
Argentina - Division 3 Federal A Zona D
Gimnasia y Tiro
1:1
Central Norte
San Martin de Formosa
1:0
Atletico Sarmiento
Primeira Liga
Rio Ave
1:1
Casa Pia A.C.
SC Braga
1:0
Gil Vicente
Sporting CP
1:1
Arouca
Guatemala Liga Nacional
Malacateco
1:3
Xelaju
Cobán Imperial
0:1
Deportivo Mixco
Xinabajul
1:2
C.S.D. Municipal
Honduras Liga Nacional Apertura
F.C. Motagua
2:2
C.D. Real Sociedad
Olancho
1:1
CD Olimpia
Real C.D. España
3:1
Lobos UPNFM
Romania Liga I Relegation
Petrolul Ploiesti
0:2
Universitatea Cluj
Romania Liga I - Championship
Universitatea Craiova
3:1
Rapid Bucuresti
1 HNL
NK Varazdin
0:0
Istra 1961
HNK Rijeka
2:0
Hajduk Split
Premier League
Shakhtar Donetsk
2:0
FK Lviv
Chornomorets Odesa
0:1
Vorskla Poltava
Slovenian 1st SNL
Olimpija Ljubljana
2:0
Maribor
S.League
Hougang United
1:1
Tampines
Tanjong Pagar Utd Fc
2:4
Balestier Khalsa
Virsliga
SK Super Nova
1:0
Valmieras
Slovakian play-offs
Slovan Bratislava
4:0
Dukla Banska Bystrica
2 NHL
Dugopolje
0:4
Solin
Croatia Zmijavci
1:0
Jarun
A Lyga
Zalgiris Vilnius
1:0
Hegelmann Litauen
Regionalliga Nord
Hamburger SV II
2:0
Werder Bremen II
Eintracht Norderstedt
1:3
FC St. Pauli II
TSV Havelse
0:0
SV Atlas Delmenhorst
Bremer SV
1:0
VFB Phoenix Lubeck
VfV Hildesheim
1:0
SV Droctersen-Assel
Regionalliga Northeast
Luckenwalde
2:1
Lokomotive Leipzig
ZFC Meuselwitz
0:3
Chemnitzer
RW Erfurt
4:0
Greifswalder
Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
3:0
KSV Hessen Kassel
K League 1
Gangwon Fc
0:2
Incheon United
Daejon Citizen
2:1
Ulsan Hyundai
Daegu FC
3:4
Gwangju
Primera División
Boston River
1:0
Defensor Sporting
on TV
River Plate Montevideo
1:2
Montevideo Wanderers
on TV
CA Cerro
0:2
Montevideo City Torque
on TV
Segunda Division Torneo Competencia Group A
Rampla Juniors
2:2
Progreso
Bolivia Primera División
Libertad Beni
1:1
Real Tomayapo
Nacional Potosi
2:1
Universitario de Vinto
Aurora
1:1
Real Santa Cruz
Primera B
Union San Felipe
1:1
Deportes Temuco
Santiago Wanderers
0:1
Rangers de Talca
Primera division Clausura
Atletico Marte
2:0
Isidro Metapan
11 Deportivo
1:1
Alianza
Chalatenango
2:1
C.D. FAS
Asuila
0:1
Luis Angel Firpo
CD Platense Municipal
0:2
Dragón
Santa Tecla
1:0
Jocoro
First League Promotion group
Kremin Kremenchuk
0:2
FC Polissya Zhytomyr
Israeli Premier League
Bnei Sakhnin
4:3
Beitar Jerusalem
Maccabi Netanya
1:1
Hapoel Beer Sheva
Premier League
Aksu
0:2
FC Kyzyl-Zhar SK
Aktobe
4:0
Atyrau
Astana
0:3
Kairat Almaty
Ordabasy
4:1
Tobol Kostanay
A-League
Sydney
4:1
Perth Glory
Adelaide United
0:1
Western United
Primera B Nacional Zona B
Estudiantes B.A.
0:3
Deportivo Madryn
Quilmes
0:2
Deportivo Maipu
Ferro Carril Oeste
2:1
Chaco For Ever
Primera B Nacional Zona A
Guillermo Brown
1:1
Almagro
Atlético Güemes
0:0
Defensores de Belgrano
Defensores Unidos
3:2
San Telmo
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
0:0
All Boys
Alvarado
1:0
Nueva Chicago
San Martin de San Juan
3:1
Temperley
Spain Segunda Division Rfef - Group 1
Racing Santander B
0:1
Laredo
Polvorin FC
4:0
Oviedo B
Compostela
3:0
CF Cristo Atlético
Ourense
1:1
CD Arenteiro
Guijuelo
2:1
Coruxo
Burgos Promesas
0:2
Real Avilés
Marino de Luanco
0:0
Valladolid II
Zamora
1:0
Bergantiños
Spain Segunda Division Rfef - Group 2
CD Brea
0:1
Izarra
Alavés B
3:0
Ud Logrones B
Real Sociedad C
1:0
Beasain
Gernika
0:2
Arenas de Getxo
Arnedo
0:2
Tudelano
Atletico Cirbonero
1:3
SD Tarazona
Spain Segunda Division Rfef - Group 3
Ibiza Islas Pitiusas
0:1
Lleida Esportiu
Mallorca B
2:2
Terrassa
Ebro
0:1
Atlético Saguntino
Llagostera
0:0
CE Manresa
AE Prat
2:1
SD Formentera
Espanyol B
1:0
Pena Deportiva
Teruel
2:1
Valencia Mestalla
Hercules
0:2
UE Olot
Spain Segunda Division Rfef - Group 4
Sevilla Atletico
2:0
Utrera
Mar Menor
1:3
Vélez CF
Granada II
3:2
Atlético Mancha
Cartagena B
2:3
Juventud Torremolinos CF
Atlético Sanluqueño
2:0
Betis II
Ejido
0:1
UCAM Murcia
Recreativo Huelva
0:0
Xerez Deportivo
Spain Segunda Division Rfef - Group 5
Unin Adarve
1:3
CD Guadalajara
Atletico Madrid II
3:0
UD Socuellamos CF
UD Montijo
1:2
Melilla
Cerdanyola del Vallès FC
0:3
Navalcarnero
Gimnastica Segoviana
1:4
Cacereño
CD Coria
0:0
CD Atletico Paso
Morocco Botola
Ittihad Tanger
3:0
Olympique Khouribga
Far Rabat
2:1
Moghreb Tetouan
Chabab Mohammedia
1:2
Hassania Agadir
2nd League
Zeta
0:1
Mladost Donja Gorica
Bokelj
2:2
KOM
FC Podgorica
0:3
FK Otrant-Olympic
Grbalj
2:3
Berane
Niksic
Post
Igalo
Nigeria Premier League Group a
Plateau United
1:0
Akwa United
Remo Stars
1:1
Bendel Insurance
El Kanemi Warriors
0:0
Shooting Stars
Kwara United
1:2
Enyimba
Nigeria Premier League - Group B
Abia Warriors
2:1
Sunshine Stars
Enugu Rangers
2:2
Niger Tornadoes FC
Doma United
2:0
Wikki Tourists
Bayelsa United
3:0
Lobi Stars
Nemzeti Bajnokság II
Nyiregyhaza
1:1
Békéscsaba
Csákvár
0:1
Budafoki MTE
Kozarmisleny
3:2
Szeged-Csanád
Gyri ETO
2:0
Dorogi FC
Ajka
1:0
Pécsi MFC
Soroksar
1:1
Gyirmot SE
Tiszakcske
1:0
Kazincbarcika
Szombathelyi Haladas
1:1
Szentlőrinc
Siofok
2:1
MTK Budapest
Primera División RFEF Group 1
Talavera de La Reina
0:1
Unionistas de Salamanca
Cultural Leonesa
1:1
Linense
Linares
1:0
Rayo Majadahonda
AD Ceuta FC
3:0
Badajoz
Algeciras
0:1
San Fernando
Cordoba
1:1
Alcorcon
Racing Ferrol
0:0
Deportivo La Coruna
Primera División RFEF Group 2
Real Murcia
0:1
Atlético Baleares
Athletic Club II
0:1
Numancia
Real Sociedad II
0:1
SD Amorebieta
Logrones
1:0
Real Unión
Sabadell
3:1
Castellón
Gimnastic
1:1
Osasuna II
J2 League
Ventforet Kofu
1:0
Tochigi Sc
Blaublitz Akita
2:1
Omiya Ardija
Iwaki
2:1
Thespakusatsu Gunma
Montedio Yamagata
0:1
Zweigen Kanazawa
JEF United Chiba
1:0
Tokyo Verdy
Vegalta Sendai
1:1
Fagiano Okayama
Tokushima Vortis
0:4
V-Varen Nagasaki
Machida Zelvia
3:1
Oita Trinita
Renofa Yamaguchi
0:6
Shimizu
Mito HollyHock
1:4
Fujieda Myfc
Jubilo Iwata
1:1
Roasso Kumamoto
Slovakia 2. Liga
FC ŠTK 1914 Šamorín
0:2
FC Petržalka 1898
Dolny Kubin
3:0
Fk Raca
Tunisia - Playoffs
US Ben Guerdane
2:2
CS Sfaxien
Olympique Beja
2:0
Esperance
Cup - Quarter-finals
Chippa United
1:2
Sekhukhune United
Royal AM
1:2
Kaizer Chiefs
Venezuela Primera division grupo central
Caracas FC
1:1
Mineros de Guayana
Portuguesa
2:0
Universidad Central de Venezuela
Segunda Division - Central Oriental
Maritimo
1:0
Deportivo Nueva Esparta
Academia Anzoategui
1:0
Fundación AIFI
Segunda Division - Occidental
Atletico El Vigia
2:0
Academia Rey
TFC Maracaibo
1:1
Trujillanos
Real Frontera
2:1
Yaracuyanos
Heroes De Falcon
2:1
Urena
Ghana Premier League
Real Tamale United
5:1
Gold Stars
Legon Cities FC
2:0
Kotoku Royals
FC Samartex
1:0
Accra Lions
King Faisal Babes
2:1
Dreams F.C.
Medeama
1:0
Karela
Hearts Of Oak
2:1
Nsoatreman
Sweden Division 1 Norra
IFK Stocksund
1:2
Bodens BK
Assyriska United IK
2:3
Umeå FC
Stockholm Internazionale
1:2
Karlstad BK
Sweden Division 1 Soedra
Ljungskile SK
0:1
Ängelholms FF
FC Trollhattan
2:1
Falkenbergs
Urvalsdeild
Vikingur Reykjavik
2:0
Fylkir
Valur
0:2
Breidablik
HK Kopavogs
1:1
Fram Reykjavik
Norway 2. Divisjon AVD.1
Arendal
2:1
Grorud
Norway 2. Divisjon VD.2
Levanger
2:0
Ull/Kisa
Alta
1:0
Strommen
Kvik Halden
1:3
Stjordals Blink
Baerum
0:2
Tromsdalen
Russian Professional Football League Group 2
Zvezda St Petersburg
2:3
Murom
Dynamo Saint Petersburg
2:1
Znamya Truda
Zenit St. Petersburg II
1:1
Dinamo Moscow 2
Rodina-M
0:0
Tver Fc
Russian Professional Football League Group 4
Torpedo Miass
1:3
FC Novosibirsk
Amkar
2:1
Dynamo Barnaul
FC Tyumen
2:1
FC Khimik August
Chelyabinsk
5:0
Orenburg 2
Zenit-Izhevsk
1:1
Irtysh Omsk
Luxembourg National Division
Una Strassen
2:0
US Hostert
Etzella Ettelbruck
3:0
Jeunesse Esch
Union Titus Pétange
0:2
Progres Niederkorn
FC Differdange 03
4:0
Victoria Rosport
CS Fola Esch
1:2
Wiltz
Swift Hesperange
4:3
F91 Dudelange
US Mondorf Les Bains
1:1
UN Kaerjeng 97
Mondercange
0:1
Racing FC Union Luxembourg
Premier League 2 Division 1
Everton (U21)
1:1
Liverpool U21
Manchester City (U21)
3:1
Chelsea (U21)
Japan J3 League
Fc Imabari
3:2
Kataller Toyama
Nara Club
1:0
Grulla Morioka
Kagoshima United
3:3
Tegevajaro Miyazaki
Matsumoto Yamaga
3:4
Azul Claro Numazu
Vanraure Hachinohe
1:1
Yscc
Kamatamare Sanuki
0:0
Ehime Fc
Poland II liga
Stomil Olsztyn
2:0
GKS Jastrzębie
Motor Lublin
5:1
Lech II Poznan
Spain Primera Division Women
Valencia (W)
1:2
Sporting Huelva (W)
Madrid CFF (W)
0:0
Sevilla (W)
Betis (W)
1:3
Real Madrid (W)
on TV
Italy Serie A Women
Juventus (W)
4:3
Fiorentina (W)
on TV
France Division 1 Women
Guingamp (W)
0:1
Paris Saint Germain (W)
on TV
Lyon (W)
2:0
Paris FC (W)
on TV
Montpellier (W)
3:2
Rodez (W)
Uzbekistan Super League
Metallurg Bekabad
2:0
FC AGMK
Olympic
1:0
Buxoro
Kuwait Premier League
Al Kuwait
1:1
Al-Qadsia
Campionato Primavera 1
Verona (U19)
2:1
Atalanta (U19)
Udinese (U19)
0:2
Napoli (U19)
Sampdoria (U19)
2:0
Empoli (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..