Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 16.06.2024

USL Championship
North Carolina FC
2:0
Monterey Bay FC
on TV
UEFA Euro 2024
Poland
1:2
Netherlands
on TV
Slovenia
1:1
Denmark
on TV
Serbia
0:1
England
on TV
Friendlies
Ecuador
2:1
Honduras
on TV
Panama
0:1
Paraguay
Toulon Tournament
Italy U21
1:0
France U20
Spain play-offs - Final
Oviedo
1:0
Espanyol
Barcelona B
1:1
Cordoba
Italy play-offs - Final
Trapani
1:5
Campobasso
Serie A
Atletico Paranaense
1:1
Flamengo
on TV
Corinthians
2:2
Sao Paulo
Vitoria
2:1
Internacional
Vasco da Gama
0:0
Cruzeiro
Criciuma
2:2
Bahia
Cuiaba
5:0
Fortaleza
Gremio
1:2
Botafogo
Super League
Shijiazhuang Ever Bright
0:1
Qingdao Jonoon
Shanghai Shenhua
1:1
Chengdu Qianbao
Qingdao Youth Island
0:1
Wuhan Three Towns
League 1
Yanbian Longding
2:2
Guangzhou Evergrande
Jiangxi Liansheng
2:5
Suzhou Dongwu
1. Division
Ranheim
1:0
Raufoss
Moss
1:0
Bryne
Lyn
1:2
Sogndal
Sandnes
2:3
Mjondalen
Levanger
4:0
Aalesund
Kongsvinger
0:5
Asane
Egersunds
1:1
Valerenga
Start
4:3
Stabaek
Suomen Cup
SJK Akatemia
5:4
Pen
P-Iirot
EPS
4:5
Pen
Lahti
KooTeePee
1:5
Inter Turku
PPJ
1:2
Ekenas
TUPS
0:5
HJK Helsinki
Grankulla IFK
3:2
Musan Salama
IFK Marieham
1:3
KuPS
Serie B
Botafogo SP
1:0
Vila Nova
Brusque
1:0
Ceara
Goias
1:1
Coritiba
Sport Club do Recife
1:0
Mirassol
J. League
Vissel Kobe
1:0
Kawasaki Frontale
Avispa Fukuoka
2:0
Sagan Tosu
Tokyo
1:1
Jubilo Iwata
Nagoya Grampus
1:1
Shonan Bellmare
Gamba Osaka
2:1
Kashiwa Reysol
Kashima Antlers
1:1
Albirex Niigata
K League 3
Paju Citizen FC
0:2
Siheung Citizen
Busan Transport.Corp
3:4
Ulsan Citizen
Pocheon Citizen FC
2:4
Mokpo City
Superettan
Helsingborg
1:0
Orebro
Osters
1:1
Ostersunds FK
Sandvikens IF
2:0
IK Oddevold
Uruguay playoffs
Fenix
3:1
Montevideo Wanderers
on TV
Danubio
2:0
Rampla Juniors
on TV
Penarol
1:1
Racing Montevideo
on TV
Segunda Divisin
Club Sportivo San Lorenzo
2:2
Fernando de la Mora
Deportivo Santaní
1:1
Martin Ledesma
Molinos El Pirata
3:2
Carlos Stein
Ayacucho Fc
1:0
Deportivo Binacional
Deportivo Coopsol
1:1
Deportivo Municipal
Segunda Division
Yaracuyanos
0:0
Trujillanos
Academia Rey
1:1
Atletico El Vigia
Dynamo De Puerto La Cruz
2:0
Petare
Urena
0:1
Aragua
Maritimo
0:0
Deportivo Nueva Esparta
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Apertura
Argentino de Merlo
3:2
UAI Urquiza
Argentina - Division 3 Federal A Zona A
Círculo Deportivo
2:1
Cipolletti
Deportivo Rincon
1:0
Sansinena
Santamarina
0:0
Olimpo Bahia Blanca
Argentina - Division 3 Federal A Zona B
Club Atlético Camioneros
3:1
Huracán Las Heras
Juventud Unida Univ.
1:0
Ciudad de Bolivar
Argentina - Division 3 Federal A Zona C
Defensores de Pronunciamiento
0:1
Sportivo Las Parejas
Independiente De Chivilcoy
2:1
Douglas Haig
Gimnasia Uruguay
0:1
Sportivo Belgrano
Argentina - Division 3 Federal A Zona D
Sol De America Formo
2:1
Boca Unidos
Segunda Division Torneo Competencia Group A
Juventud
1:3
Montevideo City Torque
Tacuarembo
0:1
La Luz
Premier League
Al Mokawloon
3:1
El Geish
Belarusian First League
Niva
3:1
Maxline Rogachev
Orsha
1:0
Dinamo Minsk 2
Volna Pinsk
2:0
Baranavichy
S.League
Tampines
3:0
Tanjong Pagar Utd Fc
Virsliga
FC Auda
4:0
Metta
Rigas FS
2:2
Riga
A Lyga
Zalgiris Vilnius
2:1
FK Panevezys
K League 1
Ulsan Hyundai
2:2
FC Seoul
Jeonbuk
2:2
Incheon United
Daegu FC
1:0
Jeju United
Colombia Primera B Apertura Playoff Group B - Final
Orsomarso
0:0
Llaneros
Premier League
Zhetysu
2:2
Zhenis
Astana
0:1
Ordabasy
Yelimay
2:2
Aktobe
J2 League
Iwaki
1:1
Ventforet Kofu
Mito HollyHock
1:0
Blaublitz Akita
Oita Trinita
0:2
Tochigi Sc
Roasso Kumamoto
0:1
Fagiano Okayama
Vegalta Sendai
2:2
V-Varen Nagasaki
Ehime Fc
3:0
Shimizu
Thespakusatsu Gunma
0:1
Renofa Yamaguchi
JEF United Chiba
1:0
Tokushima Vortis
Ghana Premier League
Legon Cities FC
1:1
Gold Stars
Berekum Chelsea
2:2
Heart of Lions
Great Olympics
3:0
Real Tamale United
Asante Kotoko
3:1
Bofoakwa Tano
Medeama
0:1
Karela
Nsoatreman
1:0
Nations FC
Bechem United
2:3
Hearts Of Oak
Dreams F.C.
2:1
Aduana Stars
FC Samartex
2:0
Accra Lions
Premier
Arsenal Dzerzhinsk
2:0
Smorgon
Shakhter Soligorsk
0:0
Naftan
Slavia Mozyr
1:1
FC Minsk
Meistriliga
FCI Levadia Tallinn
2:1
Tammeka Tartu
Kuressaare
1:1
FC Nomme United
Sweden Division 1 Norra
Piteå IF
1:0
Taby FK
Karlstad BK
2:2
Assyriska
Assyriska United IK
2:2
rebro Syrianska
Sweden Division 1 Soedra
Jonkopings Sodra
1:1
Onsala
BK Olympic
0:5
Falkenbergs
Ariana FC
2:1
Ljungskile SK
Faroe Islands Premier League
EB/Streymur
1:2
Klaksvik
If Fuglafjordur
0:3
NSI Runavik
Vancouver
0:0
Cavalry Fc
Taiwan Premier League
Taichung Futuro
1:0
Hang Yuen
Ming Chuan
0:1
Tainan City
K League 2
Chungnam Asan
0:0
Busan IPark
Gimpo Citizen
1:0
Ansan Greeners
Cheongju FC
1:1
Cheonan City
Esiliiga
Harju jalgpallikool
6:0
Paide Lm II
Flora Tallinn II
4:0
Tabasalu
V.League 1
Hoang Anh Gia Lai
0:1
Binh Dinh
Hai Phong
3:1
Becamex Binh Duong
Hanoi
2:1
Cong n Nhan Dan
Norway 2. Divisjon AVD.1
Flekkeroy
3:3
Brann 2
Norway 2. Divisjon VD.2
Strommen
2:2
Junkeren
Alta
6:1
Stjordals Blink
Serie C
Figueirense
2:0
Confianca
Sao Jose RS
0:2
Londrina
Remo
1:0
Ypiranga
Caxias
0:0
Ferroviaria
Japan J3 League
Matsumoto Yamaga
4:0
Azul Claro Numazu
Vanraure Hachinohe
0:0
Tegevajaro Miyazaki
Kamatamare Sanuki
0:1
Zweigen Kanazawa
Giravanz Kitakyushu
2:1
Nara Club
Kataller Toyama
1:1
Omiya Ardija
Fc Imabari
2:1
Sc Sagamihara
Grulla Morioka
3:2
Nagano Parceiro
Fc Ryukyu
1:2
Fukushima United
Spain Primera Division Women
Valencia (W)
0:3
Barcelona (W)
on TV
Athletic Bilbao (W)
2:1
Sevilla (W)
on TV
Uzbekistan Super League
Sogdiana Jizzakh
1:0
Nasaf Qarshi
Pakhtakor
0:0
Navbahor Namangan
Nigeria Premier League
Sunshine Stars
2:1
Remo Stars
Bayelsa United
2:1
Shooting Stars
Enugu Rangers
2:0
Bendel Insurance
Sporting Lagos
2:1
Enyimba
Abia Warriors
2:0
Akwa United
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..