Mobile app:
UEFA Nations League C
Greece
0:1
Estonia
Hungary
2:0
Finland
UEFA Nations League
England
2:1
Croatia
Switzerland
5:2
Belgium
UEFA Nations League B
Northern Ireland
1:2
Austria
UEFA Nations League D
Moldova
1:1
Luxembourg
San Marino
0:2
Belarus
Friendlies
Dynamo Kyiv
3:0
Olimpik Donetsk
Zenit St. Petersburg
2:1
Schalke 04
Spain
1:0
Bosnia & Herzegovina
Superliga
San Lorenzo
0:2
Atletico Tucuman
Defensa Y Justicia
1:1
Estudiantes
Africa Cup of Nations
Madagascar
1:3
Sudan
Ethiopia
0:2
Ghana
Kenya
0:0
Sierra Leone
Mozambique
1:0
Zambia
Rwanda
2:2
Central African Republic
Eswatini
1:2
Niger
Lesotho
1:0
Tanzania
Congo
1:1
DR Congo
Angola
2:1
Burkina Faso
Liberia
1:0
Zimbabwe
Togo
1:4
Algeria
Guinea
1:1
Ivory Coast
Mauritania
2:1
Botswana
Copa Argentina
Temperley
2:4
Pen
Rosario Central
Ascenso MX - Playoffs
Club Atlante
0:0
Alebrijes Oaxaca
Cimarrones de Sonora
1:3
Atltico San Luis
Serie B
Spezia
3:1
Benevento
Segunda Division
Numancia
1:2
Rayo Majadahonda
Cordoba
1:3
Cadiz
Albacete
1:0
Lugo
Alcorcon
1:0
Elche
Seria C Girone B
Virtus Verona
2:0
Teramo
Fermana
2:1
Fano Alma J.
Gubbio
1:1
Giana Erminio
Imolese
0:0
Ternana
Monza
0:2
Pordenone
Sambenedettese
2:0
Feralpisalo
Sudtirol
0:1
Vis Pesaro
Albinoleffe
2:0
Renate
Ravenna
0:0
Rimini
Triestina
1:1
L.R. Vicenza Virtus
Seria C Group
Arzachena
1:3
Pro Vercelli
Cuneo
0:0
Novara
Pisa
1:1
Olbia
Gozzano
1:0
Albissola
Juventus U23
1:2
Pontedera
Pistoiese
2:0
Piacenza
Pro Piacenza 1919
0:0
Pro Patria
Virtus Entella
3:1
US Alessandria Calcio
Lucchese
2:3
Siena
Argentina - Primera B Nacional
Guillermo Brown
2:2
Villa Dálmine
Chacarita Juniors
1:0
Gimnasia Jujuy
Argentina - Primera B Metropolitana
Acassuso
0:0
Sacachispas
Primera B - playoff
Unión Magdalena
0:1
Cucuta
Primera A - playoff
Once Caldas
1:1
Rionegro
La Equidad
0:0
Junior
Jupiler League
MVV Maastricht
2:0
Roda
Telstar
1:4
Den Bosch
Twente
0:1
Go Ahead Eagles
NEC Nijmegen
1:1
Sparta Rotterdam
Regionalliga Nord
FC St. Pauli II
0:1
SV Drochtersen/Assel
Lupo Martini Wolfsburg
2:2
Weiche Flensburg
VfB Oldenburg
1:2
VfL Wolfsburg II
Segunda Division B Group 2
Tudelano
1:1
Racing Santander
Oviedo B
0:1
Logrones
Calahorra
2:4
Langreo
Athletic Club II
2:2
Durango
Gimnástica de Torrelavega
0:0
Izarra
Club Deportivo Vitoria
1:2
Sporting Gijon II
Segunda Division B Group 1
Deportivo La Coruna II
1:1
Las Palmas Atlético
Celta Vigo II
0:0
Valladolid II
Fuenlabrada
2:0
Navalcarnero
SS Reyes
2:1
Pontevedra
Burgos CF
0:1
Unionistas de Salamanca
Unin Adarve
1:3
Internacional de Madrid
Coruxo
0:0
Rapido Bouzas
CF Salmantino
3:3
Real Madrid II
Guijuelo
1:0
Atletico Madrid II
S. D. Ponferradina
0:0
Cultural Leonesa
Segunda Division B Group 3
Atlético Baleares
4:3
Teruel
Conquense
2:0
Levante B
Villarreal B
3:1
Espanyol B
UE Olot
1:1
Castellón
Alcoyano
1:0
Hercules
Ontinyent
0:2
Ebro
Sabadell
0:0
Badalona
Segunda Division B Group 4
Sevilla Atletico
2:3
Malaga B
Ejido
2:0
Granada II
Recreativo Huelva
0:1
Melilla
UD Ibiza
0:1
Don Benito
Marbella
2:0
Talavera
Badajoz
1:0
UCAM Murcia
Real Murcia
1:2
F.C. Cartagena
San Fernando
0:1
Linense
Villanovense
1:0
Jumilla
Atlético Sanluqueño
2:1
Almería B
Segunda Liga
Sporting Covilha
0:1
Academica
Viseu
1:2
Estoril
Farense
1:0
Mafra
Oliveirense
1:2
Famalicao
League Cup
Vitoria Setubal
1:2
Tondela
Belenenses
0:1
Chaves
England National League
Hartlepool United
1:3
Barnet
TFF 2. LIG White Group
Amedspor
0:1
Inegolspor
Gumushanespor
2:2
Ankara Demirspor
Nigde Belediyespor
1:2
Keciorengucu
Sakaryaspor
6:0
Gaziantepspor
Sancaktepe Belediye
2:0
Eyupspor
Sarıyer
1:1
Samsunspor
Hacettepe
6:1
Bayrampaşa
Uşakspor
0:2
Kastamonuspor
2.Lig Red Group
Kahramanmarasspor AS
0:2
Kirklarelispor
Sivas Belediyespor
1:4
Zonguldak Kömürspor
Fatih Karagumruk
4:2
Sanliurfaspor
Fethiyespor
2:1
Bugsasspor
Tokatspor
1:3
Pendikspor
Menemen Belediye
2:2
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Tarsus İdman Yurdu
0:2
Anadolu Selcukspor
Second Division B
Westerlo
1:2
Beerschot Wilrijk
Serie A
Amrica Mineiro
2:1
Santos
Botafogo
1:0
Internacional
Paran
1:1
Palmeiras
Sport Club do Recife
0:1
Flamengo
Gremio
2:0
Chapecoense AF
Sao Paulo
1:0
Cruzeiro
1st Division
Koge
3:0
Lyngby
Hvidovre
2:0
Fredericia
Naestved
1:0
Nykobing
Roskilde
2:1
Helsingor
Silkeborg
0:0
Fremad Amager
Viborg
2:0
Thisted FC
1st Division
Rotor Volgograd
0:0
Tom Tomsk
Sibir Novosibirsk
1:1
SKA-Khabarovsk
Khimki
0:0
PFC Sochi
Nizhny Novgorod
1:0
FC Tambov
Spartak Moscow II
1:4
Shinnik Yaroslavl
FC Krasnodar 2
1:2
Mordovya
Armavir
1:0
FC Tyumen
Fakel
3:2
Avangard Kursk
Baltika
2:0
Chertanovo Moscow
Zenit St. Petersburg II
0:1
Luch Energiya Vladivostok
Indonesia Liga 1
PSIS Semarang
3:0
Persib Bandung
Bali United Pusam
2:5
Persebaya Surabaya
Primera Division - Apertura
Deportivo Lara
0:0
Deportivo La Guaira
Primera Division - Clausura
Margarita F.C.
1:0
Llaneros
Ula FC
0:3
Lala FC
Division Profesional Clausura
General Diaz
2:1
Independiente F.B.C.
Club Nacional
0:0
Sol de America
Greece Football League
PAE Kerkyra
0:1
Karaiskakis
Apollon Larissa F.C.
1:1
Sparti
Aiginiakos
1:2
Aittitos Spaton
Panachaiki
1:0
Iraklis
Superettan
Varnamo IFK
2:2
Syrianska FC
Segunda Divisin
Cesar Vallejo
2:0
Juan Aurich
Carlos Mannucci
5:2
Cienciano
Prva Liga
Bezanija
1:0
FK Teleoptik
Buducnost Dobanovci
0:1
Trayal Kruševac
FC Zlatibor
1:3
Backa Topola
Javor
7:1
Žarkovo
Metalac
2:2
Indjija
Novi Pazar
0:0
Sloboda Uzice
Radnicki 1923
1:0
Borac Cacak
Sindjelic Beograd
0:0
Bečej
First League
Ingulets
0:1
Kolos Kovalivka
Obolon-Brovar
1:0
Hirnyk-Sport Komsomolsk
Primera division Apertura
Municipal Limeno
2:2
Jocoro
Primera B
Cobresal
4:1
Santiago Wanderers
Indian I-Legue
Gokulam Kerala
1:0
Minerva Punjab
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..