Mobile app:
Major League Soccer
Orlando City
5:1
Cincinnati
New York Red Bulls
1:0
Atlanta United
FC Dallas
1:1
FC Los Angeles
Los Angeles Galaxy
0:1
Colorado Rapids
United Soccer League
Loudoun United
1:2
Hartford Athletic
Swope Park Rangers
1:1
Atlanta United 2
Bethlehem Steel
0:3
Ottawa Fury
2nd Bundesliga
Arminia Bielefeld
1:0
Holstein Kiel
Dynamo Dresden
3:1
SC Paderborn 07
FC Heidenheim
4:2
FC Ingolstadt 04
Magdeburg
1:1
FC Koln
Hamburger SV
3:0
MSV Duisburg
Jahn Regensburg
2:2
SV Sandhausen
SV Darmstadt 98
1:0
Erzgebirge Aue
Greuther Fuerth
2:1
FC St. Pauli
VfL Bochum
2:2
Union Berlin
La Liga
Real Madrid
0:2
Betis
Eibar
2:2
Barcelona
First Division A Championship Play-offs
Club Brugge
3:2
Antwerp
Genk
0:0
Standard Liege
Gent
2:1
Anderlecht
UEFA Euro U17
Netherlands U17
4:2
Italy U17
Mexico - Liga MX playoff
Leon
0:1
Club America
Serie A
Chievo
0:0
Sampdoria
Empoli
4:1
Torino
Parma
1:0
Fiorentina
AC Milan
2:0
Frosinone
Juventus
1:1
Atalanta
Napoli
4:1
Inter
Segunda Division
Mallorca
1:0
Almeria
Oviedo
1:0
Numancia
Cadiz
0:0
Osasuna
Las Palmas
3:2
Rayo Majadahonda
Cordoba
4:3
Gimnastic
Lugo
1:0
Deportivo La Coruna
Italy play-offs
Carrarese
2:2
Pisa
Virtus Verona
1:0
Rimini
Foggia
12:00
Salernitana
Arezzo
3:0
Viterbese
Monza
1:3
Imolese
Potenza
1:1
Catania
Feralpisalo
1:0
Catanzaro
Argentina - Primera B Metropolitana
Atlanta
3:0
Talleres Remedios
Primera B PB Apertura
Llaneros
1:2
Deportivo Pereira
Bundesliga
Austria Wien
2:0
Wolfsberger AC
SKN St. Polten
0:1
LASK Linz
Sturm Graz
1:2
Red Bull Salzburg
Erste Liga
Wattens
3:1
Amstetten
Netherlands play-offs
Go Ahead Eagles
2:2
Den Bosch
RKC Waalwijk
2:1
Excelsior
TOP Oss
0:2
Sparta Rotterdam
Cambuur
1:1
De Graafschap
Super League
Tianjin Teda
2:0
Hebei China Fortune
Shenzhen F.C.
1:2
Dalian Yifang F.C.
Regionalliga Nord
FC St. Pauli II
2:3
TSV Havelse
1. FC Germania Egestorf/Langreder
1:3
Eintracht Norderstedt
Lupo Martini Wolfsburg
1:2
Luneburger
Jeddeloh
3:3
SV Drochtersen/Assel
VfB Oldenburg
3:4
Weiche Flensburg
CAF Confederations Cup
Renaissance Sportive de Berkane
1:0
Zamalek
Segunda Division B Group 2
Arenas de Getxo
1:0
Mirandes
Barakaldo
1:2
Gernika
Calahorra
1:0
Gimnástica de Torrelavega
Izarra
1:0
Real Sociedad II
Club Deportivo Vitoria
0:0
Athletic Club II
Racing Santander
2:2
Logrones
Real Unión
1:0
Tudelano
Sporting Gijon II
0:1
SD Amorebieta
Langreo
4:1
Leioa
Segunda Division B Group 1
Atletico Madrid II
0:0
Las Palmas Atlético
Celta Vigo II
1:2
CF Salmantino
Cultural Leonesa
3:0
Coruxo
Fuenlabrada
1:0
Burgos CF
Internacional de Madrid
2:1
Guijuelo
Navalcarnero
2:3
SS Reyes
Real Madrid II
0:1
Pontevedra
Unin Adarve
1:3
S. D. Ponferradina
Unionistas de Salamanca
3:0
Rapido Bouzas
Valladolid II
1:0
Deportivo La Coruna II
Segunda Division B Group 3
UD Cornella
2:0
Teruel
Valencia Mestalla
1:1
Espanyol B
Alcoyano
1:1
Conquense
Badalona
3:2
Villarreal B
Castellón
2:1
Barcelona B
Ejea
2:2
Peralada
Lleida Esportiu
1:0
Ontinyent
UE Olot
0:2
Sabadell
Segunda Division B Group 4
Sevilla Atletico
2:0
Real Murcia
Almería B
1:2
San Fernando
Atlético Sanluqueño
1:0
Badajoz
F.C. Cartagena
1:0
Linense
Don Benito
1:2
Granada II
Jumilla
1:2
Marbella
Melilla
0:1
UD Ibiza
Recreativo Huelva
1:0
Villanovense
UCAM Murcia
2:1
Talavera
Primeira Liga
Tondela
5:2
Chaves
Moreirense
1:3
Guimaraes
Segunda Liga
Estoril
2:1
Famalicao
Farense
1:0
Viseu
Oliveirense
2:1
Arouca
Pacos Ferreira
2:0
Cova De Piedade
Sporting Covilha
1:1
Mafra
Varzim
1:0
Academica
Penafiel
0:1
Leixoes
EFL Trophy
AFC Fylde
1:0
Leyton Orient
Scottish Premiership
Celtic
2:1
Hearts
Hibernian
1:2
Aberdeen
Kilmarnock
2:1
Rangers
ALKA Superliga
Nordsjaelland
2:2
Odense
Esbjerg
4:3
Copenhagen
1st League
Banik Ostrava
0:0
Slavia Praha
Slovan Liberec
0:2
Plzen
Sparta Praha
2:0
Jablonec
Premier league
Ural
2:2
Lokomotiv Moscow
Yenisey Krasnoyarsk
2:2
Dinamo Moscow
Arsenal Tula
0:3
Krasnodar
Rostov
1:0
Zenit St. Petersburg
Serie A
Sao Paulo
0:0
Bahia
Atletico Paranaense
0:2
Corinthians
Chapecoense AF
1:3
Fortaleza FC
Goias
1:0
Botafogo
Internacional
2:0
Centro Sportivo Alagoano
Ceara
2:1
Gremio
Vasco da Gama
1:1
Avai
1st Division
Thisted FC
2:3
Koge
Fremad Amager
3:4
Silkeborg
Hvidovre
0:1
Viborg
Lyngby
2:0
Naestved
Nykobing
3:3
Helsingor
Roskilde
3:2
Fredericia
Swiss Cup
Basel
2:1
FC Thun
Eliteserien
Haugesund
0:0
Kristiansund BK
Lillestrom
0:3
Odd Ballklubb
Rosenborg
3:2
Mjondalen
Sarpsborg
1:3
Ranheim
Stromsgodset
3:1
Tromso
Bodo Glimt
1:2
Brann
1st Division
SKA-Khabarovsk
1:0
Nizhny Novgorod
Tom Tomsk
2:1
Spartak Moscow II
Sibir Novosibirsk
1:0
Avangard Kursk
FC Tyumen
1:2
Zenit St. Petersburg II
Mordovya
1:0
Baltika
FC Tambov
1:0
Rotor Volgograd
Chertanovo Moscow
2:1
Khimki
PFC Sochi
0:0
Shinnik Yaroslavl
Luch Energiya Vladivostok
1:0
Fakel
FC Krasnodar 2
0:0
Armavir
Play-offs
Horsens
1:1
Hjorring
Vejle
0:2
AET
Hobro
Regionalliga West
Wuppertaler
2:4
FC Koln II
Cup
Qabala
1:0
Sumqayıt
Serie B
Amrica Mineiro
1:2
Sport Club do Recife
Primera Division - Apertura
Mineros de Guayana
6:0
Portuguesa
Aragua
1:0
Metropolitanos
Atltico Venezuela
2:1
Estudiantes de Caracas
Estudiantes de Mérida
2:2
Deportivo La Guaira
Monagas
3:0
Lala FC
Academia Puerto Cabello
2:2
Deportivo Táchira
Trujillanos
0:3
Zamora FC
Zulia
1:0
Deportivo Lara
Primera Divisin - Apertura
Molinos El Pirata
0:1
Academia Cantolao
Universidad San Martin
2:1
Cesar Vallejo
Alianza Universidad
2:1
Alianza Lima
Universitario de Deportes
2:4
Deportivo Municipal
Super Lig
Akhisar Belediye
2:2
Kayserispor
Bursaspor
0:0
Goztepe
Alanyaspor
1:1
Rizespor
Galatasaray
2:1
Istanbul Basaksehir
Greece play-offs
Platanias
0:0
OFI
Division Profesional Clausura
Club Sportivo San Lorenzo
2:1
General Diaz
Sol de America
0:1
Cerro Porteno
Ekstraklasa
Legia Warszawa
2:2
Zaglebie Lubin
Piast Gliwice
1:0
Lech Poznan
Cracovia Krakow
0:3
Pogon Szczecin
Lechia Gdansk
2:0
Jagiellonia
Primera A
Atletico Nacional
1:3
Deportivo Cali
Junior
1:1
Deportes Tolima
Primera
Huachipato
1:0
Universidad De Concepcion
Coquimbo Unido
1:1
Deportes Iquique
Audax Italiano
3:1
Curicó Unido
Allsvenskan
Sirius
3:4
Hacken
Malmo FF
1:0
Kalmar
Djurgarden
2:0
Elfsborg
Superettan
Norrby
3:0
Frej
Trelleborg
2:1
Orgryte
Osters
0:1
Mjallby
Serie C Group A
ABC Natal
1:2
Botafogo RB
Ecuador - First Division
América de Quito
1:1
Delfín
Técnico Universitario
0:3
Barcelona Guayaquil
Olmedo
1:1
Mushuc Runa
Serie C Group B
Juventude
2:0
Boa
Volta Redonda
0:0
Paysandu
Segunda Divisin
Atletico Grau
3:0
Juan Aurich
Los Caimanes
1:1
Comerciantes Unidos
Cienciano
5:2
Deportivo Coopsol
Sport Victoria
Post
Alianza Atletico
Union Huaral
Post
Cultural Santa Rosa
Liga I
Voluntari
0:0
Dunarea Calarasi
Steaua Bucuresti
1:0
CFR Cluj
Super Liga
Backa
0:1
Dinamo Vranje
Crvena Zvezda
3:0
Napredak
Cukaricki
1:1
Vojvodina
Partizan Beograd
2:0
Proleter Novi Sad
Spartak Subotica
2:1
Vozdovac
Rad
1:1
Zemun
Radnicki Nis
2:2
Mladost Lucani
Radnik Surdulica
3:0
Macva
Prva Liga
Indjija
2:1
Radnicki 1923
Liga Nacional
Cobán Imperial
0:1
Malacateco
Relegation/promotion play-offs
Vereya (Stara Zagora)
0:3
Vitosha Bistritsa
Dunav Ruse
0:1
Septemvri Sofia
1 HNL
Hajduk Split
4:1
Istra 1961
HNK Gorica
1:0
NK Osijek
Premier League
FC Oleksandriya
0:1
FK Lviv
Zorya Luhansk
0:1
Shakhtar Donetsk
1st SNL
Krsko
1:3
Aluminij
First League
Balkany
1:2
Avanhard Kramatorsk
Sumy
0:8
Mykolaiv
Volyn Lutsk
1:1
Rukh Vynnyky
Metalist Kharkiv
1:1
Ingulets
Ahrobiznes Volochysk
0:0
Hirnyk-Sport Komsomolsk
Dnipro-1
3:1
Kolos Kovalivka
Obolon-Brovar
3:2
Prikarpatye
Kobra Kharkiv
Post
Ingulets
Primera División
Boston River
2:1
Racing Montevideo
Cerro
0:0
Progreso
Nacional De Football
1:0
Defensor Sporting
Premier League
Bala Town
1:3
Pen
Cardiff Metropolitan University
Primera B
Magallanes
3:2
Deportes Valdivia
Santiago Morning
0:0
Deportes La Serena
Rangers de Talca
3:1
San Luis
Union San Felipe
0:0
Nublense
Primera division Clausura
Alianza
0:0
Municipal Limeno
Honduras Liga Nacional Clausura
CD Olimpia
4:1
Lobos UPNFM
1st League
A. E. Kition Larnaca
2:1
Omonia
Nea Salamis
2:1
Apollon Limassol
Israeli Premier League
Hapoel Beer Sheva
1:0
Hapoel Hadera
Maccabi Haifa
1:1
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Netanya
0:2
Bnei Yehuda Tel Aviv
Premier League
Astana
1:2
Shakhter Karagandy
Kairat Almaty
2:1
Irtysh Pavlodar
OTP Bank Liga
Debreceni
4:1
Paks
Diosgyori
3:0
Ujpest
Kisvárda F.C.
2:1
MeMezokovesd-Zori
MTK Budapest
1:4
Budapest Honved
Puskas Academy
1:1
Ferencvaros
Szombathelyi Haladas
1:1
MOL Vidi FC
Meistriliga
Maardu Linnameeskond
0:0
Tallinna Kalev
A-League
Perth Glory
1:4
Pen
Sydney
Copa de la Superliga
Argentinos Juniors
0:0
Boca Juniors
North Macedonia Prva Liga
Shkendija Tetovo
4:1
Akademija Pandev
Vardar Skopje
6:0
Pobeda
FK Belasica
0:1
Rabotnicki
Shkupi 1927
2:2
Renova
Makedonija G. P.
2:0
Sileks
Telekom 1st CFL
Petrovac
0:4
Iskra Danilovgrad
Lovcen
1:3
OFK Titograd Podgorica
Mornar Bar
0:3
Zeta
Rudar Pljevlja
2:2
Buducnost Podgorica
Sutjeska
2:0
Grbalj
Urvalsdeild
Vestmannaeyar IBV
1:1
Vikingur Reykjavik
Stjarnan
0:2
Akureyri
Breidablik
0:1
Akraness
Second Professional League
Arda
1:0
CSKA 1948
Chernomorets Balchik
2:1
Nesebar
Dobrudzha
1:2
Strumska Slava
Ludogorets II
0:0
Litex
Montana
2:0
Pirin Blagoevgrad
Pomorie
2:2
Botev Galabovo
Tsarsko Selo
1:1
Kariana Erden
National Division
Speranta Nisporeni
1:0
Zimbru Chisinau
Petrocub
1:1
Milsami Orhei
Premier
Torpedo Minsk
0:1
Dinamo Brest
Slutsk
2:2
Dnyapro Mogilev
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..