Mobile app:
USA play-offs
Philadelphia Union
15:00
New York Red Bulls
Minnesota United
20:30
Los Angeles Galaxy
United Soccer League
Birmingham Legion
17:30
Pittsburgh Riverhounds
Premier league
Manchester United
11:30
Liverpool
Championship
Wigan Athletic
09:00
Nottingham Forest
League One
Accrington
07:00
Ipswich
Bundesliga
FC Koln
09:30
SC Paderborn 07
1899 Hoffenheim
12:00
Schalke 04
2nd Bundesliga
Hannover 96
07:30
VfL Osnabruck
VfB Stuttgart
07:30
Holstein Kiel
VfL Bochum
07:30
Karlsruher SC
La Liga
Alaves
06:00
Celta Vigo
Real Sociedad
08:00
Betis
Espanyol
10:00
Villarreal
Athletic Club
12:30
Valladolid
Sevilla
15:00
Levante
First Division A
Mechelen
08:30
Antwerp
Anderlecht
12:00
St.Truiden
Cercle Brugge
14:00
Sporting Charleroi
Superliga
Aldosivi
10:00
Defensa Y Justicia
Gimnasia La Plata
12:15
Unión de Santa Fe
Huracan
14:30
San Lorenzo
Rosario Central
16:45
Velez Sarsfield
Liga MX
U.N.A.M. Pumas
13:00
Leon
Atltico San Luis
18:00
Club Queretaro
Monterrey
20:00
Guadalajara
UEFA Euro U17
Austria U17
07:00
Bulgaria U17
Norway U17
11:30
Malta U17
Serie A
Sassuolo
06:30
Inter
Cagliari
09:00
SPAL
Sampdoria
09:00
Roma
Udinese
09:00
Torino
Parma
12:00
Genoa
AC Milan
14:45
Lecce
Ligue 1
Bordeaux
09:00
Saint-Etienne
AS Monaco
11:00
Rennes
Marseille
15:00
Strasbourg
Serie B
Chievo
09:00
Ascoli
Pisa
09:00
Crotone
Empoli
15:00
Cremonese
Segunda Division
Fuenlabrada
06:00
Albacete
Deportivo La Coruna
10:00
Malaga
Oviedo
12:00
Girona
Tenerife
12:00
Racing Santander
Real Zaragoza
15:00
Mirandes
Seria C Girone B
Imolese
09:00
Feralpisalo
Rimini
09:00
Cesena
Triestina
09:00
Padova
Carpi
11:30
Fano Alma J.
Vis Pesaro
11:30
Piacenza
L.R. Vicenza Virtus
11:30
Reggio Audace
Seria C Group
Pergolettese
09:00
Siena
Como
09:00
Pontedera
Gozzano
09:00
Olbia
Novara
09:00
Carrarese
Pistoiese
09:00
Giana Erminio
Juventus U23
11:30
Renate
Albinoleffe
11:30
Lecco
Seria C Girone C
Avellino
09:00
Bari 1908
Bisceglie
09:00
Ternana
Monopoli
09:00
Reggina
Sicula Leonzio
09:00
Rieti
Vibonese
09:00
Catania
Catanzaro
11:30
Potenza
Cavese
11:30
Casertana
Teramo
11:30
Paganese
Ascenso MX
Celaya
13:00
Loros Universidad
Eredivisie
PEC Zwolle
06:15
ADO Den Haag
Emmen
08:30
Fortuna Sittard
Groningen
08:30
Sparta Rotterdam
Feyenoord
10:45
Heracles
Bundesliga
SKN St. Polten
08:30
Austria Wien
WSG Swarovski Tirol
08:30
Hartberg
Rapid Wien
11:00
Wolfsberger AC
Erste Liga
Kapfenberger SV
04:30
Grazer AK
Super League
Tianjin Teda
03:30
Beijing Renhe F.C.
Henan Jianye
07:35
Chongqing Lifan
Jiangsu Suning
07:35
Hebei China Fortune
Shanghai Shenhua
07:35
Dalian Yifang F.C.
League 1
Shaanxi Changan
03:30
Changchun Yatai
Regionalliga Nord
Altona 93
08:00
VfB Oldenburg
Holstein Kiel II
08:00
VfL Wolfsburg II
TSV Havelse
08:00
Lubeck
FC St. Pauli II
08:00
Hannoverscher SC
Luneburger
09:00
Schwarz-Weiss-Rehden
Heider SV
13:00
Weiche Flensburg
Regionalliga Nordost
Energie Cottbus
07:30
BSG Chemie Leipzig
Hertha Berlin II
07:30
Union Furstenwalde
Segunda Division B Group 2
Tudelano
10:30
Guijuelo
Haro Deportivo
11:00
Real Sociedad II
Calahorra
11:00
Barakaldo
CF Salmantino
11:00
Izarra
Cultural Leonesa
12:00
Leioa
Segunda Division B Group 1
Internacional de Madrid
06:00
Pena Deportiva
Rayo Majadahonda
06:00
Melilla
SS Reyes
06:00
Celta Vigo II
Sporting Gijon II
06:00
Oviedo B
UD Ibiza
06:00
Atlético Baleares
Las Palmas Atlético
07:00
Las Rozas CF
Pontevedra
11:00
Getafe B
Langreo
11:00
Marino de Luanco
Racing Ferrol
11:00
Atletico Madrid II
Coruxo
12:00
Real Madrid II
Segunda Division B Group 3
Ejea
06:00
Valencia Mestalla
AE Prat
06:00
Castellón
Gimnastic
06:00
La Nucia
Badalona
11:00
UE Olot
Orihuela
11:00
FC Andorra
Sabadell
11:30
Espanyol B
Hercules
13:00
Ebro
Segunda Division B Group 4
UCAM Murcia
06:00
Badajoz
Villarrobledo
06:00
Sevilla Atletico
Linense
11:00
Granada II
Atlético Sanluqueño
11:30
Villarrubia
F.C. Cartagena
12:00
Cordoba
Don Benito
12:00
Real Murcia
Marbella
12:00
Recreativo Huelva
San Fernando
12:00
Algeciras
Talavera
12:00
Cádiz B
Mérida
14:00
Yeclano Deportivo
Copa Portugal
Aguias do Moradal
09:00
Vitoria Setubal
Casa Pia A.C.
10:00
Vizela
Mafra
10:00
AD Fafe
Pedras Salgadas
10:00
Águeda
Varzim
10:00
Estoril
Ad Oliveirense
10:00
Santa Clara
Arouca
10:00
Merelinense
Loures
10:00
Benfica Castelo Branco
Lustiania
10:00
Famalicao
Marinhense
10:00
Fatima
Olimpico Montijo
10:00
Anadia FC
Vitoria Sernache
10:00
Sertanense
Chaves
11:00
Boavista
Valadares
11:30
Canelas
S.C. Beira-Mar
12:00
Maritimo
Leixoes
14:45
Praiense
3rd Liga
FSV Zwickau
07:00
Bayern Munchen II
Carl Zeiss Jena
08:00
Wurzburger Kickers
TFF 2. LIG White Group
Zonguldak Kömürspor
07:30
Sanliurfaspor
Yeni Çorumspor
07:30
Tarsus İdman Yurdu
Inegolspor
08:00
Samsunspor
Kirklarelispor
08:00
1922 Konyaspor
Amedspor
12:00
Gumushanespor
Afjet Afyonspor
12:00
Bak Spor Kulübü
2.Lig Red Group
Elazigspor
07:00
Kahramanmarasspor AS
Bayburt Özel İdarespor
07:00
Ergene Velimese Spor
Kastamonuspor
07:30
Uşakspor
Kırşehir Belediyespor
07:30
Kardemir Karabukspor
Bandirmaspor
08:00
Niğde Anadolu FK
Sakaryaspor
12:00
Etimesgut Belediyespor
Super League
FC Lugano
10:00
Zurich
Luzern
10:00
Sion
Servette FC
10:00
St Gallen
Scottish Premiership
Hearts
07:15
Rangers
ALKA Superliga
Horsens
06:00
Hobro
Aarhus
08:00
Silkeborg
Sonderjyske
08:00
Nordsjaelland
Copenhagen
10:00
Esbjerg
Lyngby
12:00
Brondby
Second Division B
Lommel United
10:00
OH Leuven
1st League
Bohemians 1905
09:30
Opava
Karvina
09:30
Slovacko
Plzen
09:30
Banik Ostrava
Teplice
12:00
Sparta Praha
Premier league
Gazovik Orenburg
04:30
Krylya Sovetov
FC Ufa
07:00
CSKA Moscow
Arsenal Tula
09:30
PFC Sochi
Dinamo Moscow
12:00
Krasnodar
Serie A
Atlético Mineiro
15:00
Santos
Internacional
15:00
Vasco da Gama
Sao Paulo
15:00
Avai
Flamengo
17:00
Fluminense
Atletico Paranaense
18:00
Palmeiras
Chapecoense AF
18:00
Goias
1st Division
Naestved
07:45
Skive
Koge
08:00
Roskilde
Nykobing
08:00
Fredericia
Eliteserien
Molde
12:00
Haugesund
Ranheim
12:00
Odd Ballklubb
Stromsgodset
12:00
Lillestrom
Viking
12:00
Tromso
Sarpsborg
14:00
Brann
1. Division
Nest-Sotra
09:00
Sandnes
Strommen
09:00
Raufoss
Sandefjord
12:00
Notodden
Skeid
12:00
Ull/Kisa
Sogndal
12:00
Jerv
Start
12:00
KFUM Oslo
Tromsdalen
12:00
Aalesund
Ykkonen
Ekenas
07:00
AC Oulu
FF Jaro
07:00
AC Kajaani
Haka
07:00
MyPa
TPS
07:00
Musan Salama
TPV
07:00
KooTeePee
Indonesia Liga 1
Semen Padang
05:00
Madura United
PSM Makassar
Post
Persipura Jayapura
Persipura Jayapura
07:30
Arema
PSM Makassar
07:30
Persija Jakarta
2nd League
Vlasim
09:30
Hradec Kralove
Premier League
Neftchi Baku
09:00
Zira
Sabail
11:30
Sumqayıt
Serie B
Brasil de Pelotas
15:00
Sport Club do Recife
Primera Division - Clausura
Mineros de Guayana
16:00
Atltico Venezuela
Trujillanos
16:00
Deportivo La Guaira
Zulia
16:00
Lala FC
Estudiantes de Mérida
16:00
Carabobo FC
Caracas FC
17:00
Portuguesa
Deportivo Táchira
17:00
Zamora FC
Academia Puerto Cabello
18:00
Llaneros Escuela de Futbol
Primera Divisin - Clausura
Sporting Cristal
12:15
Molinos El Pirata
Deportivo Municipal
14:30
UTC
Cesar Vallejo
17:00
Universitario de Deportes
Super Lig
Kayserispor
07:00
Kasimpasa
Alanyaspor
09:30
Rizespor
Denizlispor
12:00
Fenerbahce
Super League
Panionios
09:45
Asteras Tripolis
Xanthi FC
10:00
Aris Thessaloniki
PAOK
11:00
Lamia
AEK Athens
12:30
Volos N.F.C.
Atromitos Athinon
13:00
Panathinaikos
1. Lig
Keciorengucu
07:00
Balikesirspor
Boluspor
09:30
Giresunspor
Adanaspor
12:00
İstanbulspor A.Ş.
Altinordu
12:00
Altay
Division Profesional Clausura
Cerro Porteno
16:45
Club Sportivo San Lorenzo
Sportivo Luqueño
18:45
Club Guarani
Greece Football League
Apollon Larissa F.C.
Post
Panachaiki
Apollon Pontou
Post
AO Platanias
Apollon Smirnis
Post
Doxa Drama
Karaiskakis
Post
Levadiakos
Ergotelis
Post
PAE Kerkyra
AO Chania Kissamikos
Post
Pas Giannina
Ekstraklasa
Arka Gdynia
09:00
Lechia Gdansk
Gornik Zabrze
11:30
LKS Lodz
Primera A
Rionegro
16:15
Deportivo Cali
Independiente Santa Fe
18:00
Unión Magdalena
Independiente Medellin
20:45
Alianza Petrolera
Primera
Universidad Catolica
Post
Colo Colo
Deportes Iquique
14:30
Huachipato
Coquimbo Unido
17:00
OHiggins
Curicó Unido
19:30
Antofagasta
Allsvenskan
Falkenbergs
09:00
AIK
Hammarby
09:00
Malmo FF
Norrkoping
11:30
Kalmar
Superettan
Brage
09:00
Jonkopings Sodra
Norrby
11:30
Trelleborg
Ecuador - First Division
América de Quito
13:00
Fuerza Amarilla
L.D.U. Quito
15:15
Delfín
Olmedo
Post
Independiente del Valle
Barcelona Guayaquil
18:00
Emelec
Segunda Divisin
Atletico Grau
14:00
Union Huaral
Juan Aurich
14:00
Los Caimanes
Sport Loreto
16:30
Cienciano
Argentina - Primera B Nacional
Guillermo Brown
10:00
Atlético Mitre
Atlanta
14:30
San Martin de San Juan
San Martin de Tucuman
16:00
Atletico De Rafaela
Almagro
17:00
Quilmes
Instituto Córdoba
17:00
All Boys
Independiente Rivadavia
17:30
Agropecuario
Villa Dálmine
18:00
Defensores de Belgrano
Sarmiento
19:00
Tigre
Argentina - Division 3 Metropolitana
Flandria
12:15
San Telmo
Los Andes
14:30
Deportivo Armenio
San Miguel
14:30
Sacachispas
Liga I
FC Academica Clinceni
08:30
Viitorul Constanta
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
10:45
Astra Giurgiu
Chindia Targoviste
13:30
Steaua Bucuresti
Prva Liga
FK Kabel Novi Sad
09:00
Dinamo Vranje
Novi Pazar
12:00
Metalac
Liga Nacional
Comunicaciones Guatemala
13:00
C.S.D. Municipal
Antigua
13:30
Iztapa
Santa Lucia
14:00
Cobán Imperial
Guastatoya
16:30
Deportivo Mixco
Honduras Liga Nacional Apertura
CD Olimpia
18:00
Lobos UPNFM
Platense F.C.
18:00
Real de Minas
Real C.D. España
19:00
C.D. Marathón
C.D.S. Vida
20:00
F.C. Motagua
1 HNL
Inter Zapresic
09:00
NK Osijek
Lokomotiva Zagreb
11:30
Hajduk Split
Premier League
Mariupol
07:00
Dnipro-1
Dynamo Kyiv
10:00
FC Oleksandriya
Olimpik Donetsk
12:30
Vorskla Poltava
Super Liga
AS Trencin
11:00
FK Senica
Dunajska Streda
12:00
Zlate. Moravce
1st SNL
NK Tabor Sežana
08:30
Maribor
Aluminij
10:30
NK Bravo
Virsliga
Spartaks Jurmala
07:00
Metta
Liepaja
10:00
Valmieras
A Lyga
Zalgiris Vilnius
12:00
Suduva Marijampole
First League
Metalurh Zaporizhzhya
09:00
Mykolaiv
Rukh Lviv
09:30
Ingulets
Primera División
River Plate Montevideo
15:00
Cerro
Defensor Sporting
15:00
Racing Montevideo
Juventud
15:00
Liverpool Montevideo
Rampla Juniors
15:00
Montevideo Wanderers
Penarol
17:00
Boston River
Primera division Apertura
11 Deportivo
17:00
Asuila
Jocoro
17:00
Municipal Limeno
C.D. FAS
17:15
Juventud Independiente
Costa Rica Primera Division Apertura
C.F. Universidad de Costa Rica
13:05
Pérez Zeledón
Municipal Grecia
13:10
C.S. Cartaginés
Santos de Guapiles
17:05
Alajuelense
Jicaral Sercoba
17:05
Guadalupe F.C.
Deportivo Saprissa
18:00
Limón F.C.
Liga II
UTA Arad
04:00
FC Politehnica Timișoara
Ripensia Timișoara
04:00
Daco-Getica București
Universitatea Cluj
04:30
CS Mioveni
Rapid Bucuresti
11:00
UTA Arad
1st League
Enosis Neon Paralimni
10:00
Nea Salamis
Anorthosis
11:00
Omonia
Olympiakos Nicosia
12:00
Pafos FC
Premier League
Tobol Kostanay
04:00
Ordabasy
Taraz
06:00
Shakhter Karagandy
Aktobe
07:00
Okzhetpes
Astana
10:00
Kairat Almaty
Meistriliga
Tammeka Tartu
06:00
Tulevik Viljandi
Kalju Nomme
08:00
Flora Tallinn
A-League
Melbourne City
01:00
Adelaide United
Sydney
03:00
Wellington Phoenix
Super League
Kerala Blasters
07:30
Atletico de Kolkata
First Professional League
Lokomotiv Plovdiv
10:45
CSKA-Sofia
Second Professional League
Septemvri Sofia
08:00
Lokomotiv Sofia
Premier League 2 Division 1
Liverpool U23
09:00
Wolverhampton U23
Third league - South-East
Haskovo
09:00
Maritsa Plovdiv
National Division
Codru Lozova
06:00
Speranta Nisporeni
Sfintul Gheorghe
07:00
Petrocub
Premier
Torpedo Zhodino
07:30
Isloch
Dnyapro Mogilev
10:00
Shakhter Soligorsk
Dinamo Brest
12:00
Slutsk
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Siroki Brijeg
11:00
Sloboda Tuzla
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..