Mobile app:
Major League Soccer
New York City
19:00
New York Red Bulls
New England Revolution
19:30
Chicago Fire
Philadelphia Union
19:30
DC United
Toronto FC
19:30
Montreal Impact
San Jose Earthquakes
22:00
Vancouver Whitecaps
Real Salt Lake
22:00
Colorado Rapids
United Soccer League
Ottawa Fury
2:1
Saint Louis
Louisville City FC
1:0
North Carolina FC
Hartford Athletic
2:2
88'
Atlanta United 2
Tampa Bay Rowdies
19:30
Memphis 901 FC
Nashville SC
20:00
Charleston Battery
Swope Park Rangers
20:00
New York Red Bulls II
Rio Grande Valley
20:30
El Paso Locomotive
San Antonio
20:30
New Mexico United
OKC Energy
21:00
Austin Bold
Orange County SC
22:00
Real Monarchs SLC
Fresno FC
22:30
Colorado Springs Switchbacks
Las Vegas Lights FC
22:30
Portland Timbers II
Premier league
Norwich
2:3
Chelsea
Brighton
0:2
Southampton
Manchester United
1:2
Crystal Palace
Sheffield United
1:2
Leicester City
Watford
1:3
West Ham United
Liverpool
3:1
Arsenal
Championship
Derby
1:1
West Bromwich Albion
Barnsley
1:3
Luton Town
Blackburn Rovers
0:0
Cardiff City
Charlton Athletic
1:0
Brentford
Fulham
1:2
Nottingham Forest
Huddersfield
0:2
Reading
Hull City
1:3
Bristol City
Middlesbrough
1:1
Millwall
Preston North End
2:1
Sheffield Wednesday
Queens Park Rangers
3:1
Wigan Athletic
Stoke City
0:3
Leeds United
League One
Doncaster Rovers
2:1
Lincoln City
Bolton Wanderers
0:5
Ipswich
Bristol Rovers
3:1
Oxford United
Coventry City
1:0
Gillingham
Fleetwood Town
2:0
Accrington
Milton Keynes Dons
0:4
Peterborough
Portsmouth
Post
Rotherham United
Rochdale
0:0
Blackpool
Shrewsbury Town
0:0
Burton Albion
Sunderland
3:1
AFC Wimbledon
Tranmere Rovers
Post
Bury
Wycombe Wanderers
4:3
Southend
League Two
Cheltenham Town
2:2
Swindon Town
Colchester United
1:0
Northampton Town
Grimsby
5:2
Port Vale
Leyton Orient
2:3
Crawley Town
Macclesfield Town
1:0
Scunthorpe
Mansfield
0:0
Stevenage
Morecambe
2:3
Exeter
Newport County
1:0
Crewe Alexandra
Plymouth Argyle
3:0
Walsall
Bradford
0:1
Forest Green Rovers
Cambridge United
1:2
Oldham
Carlisle United
2:2
Salford City
Bundesliga
1899 Hoffenheim
3:2
Werder Bremen
Augsburg
1:1
Union Berlin
Fortuna Dusseldorf
1:3
Bayer Leverkusen
FSV Mainz 05
1:3
Borussia Monchengladbach
SC Paderborn 07
1:3
SC Freiburg
Schalke 04
0:3
Bayern Munich
2nd Bundesliga
Hannover 96
1:1
Greuther Fuerth
Jahn Regensburg
1:3
Arminia Bielefeld
VfL Bochum
3:3
Wehen Wiesbaden
La Liga
Osasuna
0:0
Eibar
Real Madrid
1:1
Valladolid
Celta Vigo
1:0
Valencia
Getafe
1:1
Athletic Club
First Division A
Sporting Charleroi
Post
Club Brugge
Cercle Brugge
1:0
Waasland-Beveren
St.Truiden
0:0
Zulte-Waregem
Oostende
2:1
Mechelen
Superliga
Gimnasia La Plata
0:1
Defensa Y Justicia
Velez Sarsfield
3:1
Newells Old Boys
Rosario Central
1:1
Patronato
Independiente
19:00
Colon Santa Fe
Liga MX
Club Queretaro
0:1
HT'
Leon
Cruz Azul
20:00
Puebla
Pachuca
20:00
Atlas
UANL Tigres
22:05
Club America
CAF Champions League
ZESCO United
1:0
Green Mamba F.C.
F.C. Platinum
3:2
Big Bullets FC
Township Rollers
0:1
Young Africans
Primeiro de Agosto
2:0
KMKM F.C.
Mamelodi Sundowns
4:0
AS Otôho
Al-Merrikh SC
3:2
Js Kabylie
Etoile Sportive du Sahel
7:1
Hafia
Génération Foot
3:0
LPRC Oilers
Orlando Pirates
1:1
Green Eagles FC
Raja Casablanca
4:0
Brikama United FC
Zamalek
6:0
Dekedaha
Serie A
Parma
0:1
Juventus
Fiorentina
3:4
Napoli
Ligue 1
Dijon
0:2
Bordeaux
Brest
1:0
Reims
Amiens
1:2
Nantes
Angers
3:0
Metz
Serie B
Crotone
0:0
Cosenza Calcio
Salernitana
3:1
Pescara
Ascoli
3:1
Trapani
Cittadella
0:3
Spezia
Venezia
1:2
Cremonese
Virtus Entella
1:0
Livorno
Ligue 2
Troyes
2:0
Lens
Segunda Division
Racing Santander
1:1
Almeria
Oviedo
1:1
Lugo
Mirandes
1:2
Cadiz
Alcorcon
1:2
Elche
Malaga
1:1
Las Palmas
Seria C Girone B
Reggio Audace
4:1
Feralpisalo
Regionalliga Bayern
Schweinfurt
1:0
Viktoria Aschaffenburg
Wacker Burghausen
1:2
Memmingen
Greuther Fuerth II
0:1
TSV Buchbach
TSV Aubstadt
2:1
Augsburg II
Türkgücü-Ataspor München
2:0
FC Nurnberg II
VfB Eichstätt
1:1
FV Illertissen
TSV Rain am Lech
1:3
VfR Garching
Seria C Group
Pontedera
3:1
Carrarese
Seria C Girone C
Rieti
1:3
Ternana
Primera B Clausura
Atletico FC
1:0
Orsomarso
Ascenso MX
Alebrijes Oaxaca
2:0
HT'
Cafetaleros de Chiapas
Dorados
22:00
Venados
Eredivisie
Willem II
2:1
Emmen
Heracles
1:1
Vitesse
Heerenveen
0:0
Twente
Bundesliga
Rapid Wien
1:2
LASK Linz
Mattersburg
0:1
SKN St. Polten
Wolfsberger AC
5:2
SCR Altach
Erste Liga
FC Dornbirn 1913
6:1
Kapfenberger SV
League 1
Shaanxi Changan
2:1
Beijing Sport University
Heilongjiang Lava Spring
4:2
Xinjiang Tianshan
Guangdong Southern Tigers
2:3
Meizhou Hakka
Liaoning Whowin
0:2
Shijiazhuang Ever Bright
Qingdao Huanghai F.C.
3:1
Sichuan Longfor
Hangzhou Greentown
1:4
Guizhou Zhicheng
Nantong Zhiyun
1:2
Shanghai Shenxin
Regionalliga Nord
VfL Wolfsburg II
4:0
Eintracht Norderstedt
FC St. Pauli II
1:2
Hannover 96 II
Regionalliga Nordost
Bischofswerdaer
1:4
Viktoria Berlin
Lichtenberg 47
5:1
FSV Wacker 90 Nordhausen
Union Furstenwalde
1:0
Babelsberg 03
Altglienicke
4:1
Dynamo Berlin
Regionalliga Sudwest
Saarbrucken
3:1
Astoria Walldorf
Kickers Offenbach
0:3
SV Elversberg
SSV Ulm 1846
4:0
TuS Rot-Weiß Koblenz
VfR Aalen
2:0
Fc Piramasens
Bahlinger SC
2:0
FC 08 Homburg
Bayern Alzenau
2:2
TSG Balingen
Giessen
0:3
FSV Frankfurt
CAF Confederations Cup
Masters Security
0:0
Proline
Rukinzo
0:0
Triangle United
Young Buffaloes F.C.
1:1
Buildcon
Azam F.C.
3:1
Fasil Kenema
Malindi S.C.
1:0
Mogadishu City
AS CotonTchad
0:2
Cr Belouizdad
Ashanti Gold
3:0
Akonangui
ESAE
2:0
SNIM
Club Industriel de Kamsar
1:0
Paradou Ac
Segunda Division B Group 2
Leioa
0:1
Guijuelo
Barakaldo
2:1
Unionistas de Salamanca
Real Sociedad II
1:1
Burgos CF
Cultural Leonesa
1:1
SD Amorebieta
Calahorra
2:0
Real Unión
Segunda Division B Group 1
Rayo Majadahonda
1:0
Sporting Gijon II
Marino de Luanco
1:2
Atletico Madrid II
Pontevedra
2:0
Coruxo
Segunda Division B Group 3
Villarreal B
2:1
Levante B
AE Prat
1:1
Hercules
Segunda Division B Group 4
Sevilla Atletico
0:0
Yeclano Deportivo
San Fernando
2:1
Recreativo Huelva
Villarrobledo
0:2
Linense
Primeira Liga
Benfica
0:2
FC Porto
Boavista
1:1
Pacos Ferreira
Segunda Liga
Academica
1:2
Chaves
Feirense
0:0
Viseu
Penafiel
3:0
Cova De Piedade
Sporting Covilha
1:0
U.D. Vilafranquense
England National League
Bromley
1:0
Boreham Wood
Chesterfield
2:2
Barrow
Chorley
0:0
Hartlepool United
Eastleigh
1:1
Dagenham & Redbridge FC
Ebbsfleet United
2:2
Notts County
Halifax Town
4:1
AFC Fylde
Harrogate Town
2:1
Stockport
Sutton United
1:2
Dover Athletic
Woking
2:0
Solihull Moors
Wrexham
1:1
Barnet
Yeovil Town
1:2
Maidenhead United
Torquay United
2:0
Aldershot Town
3rd Liga
Bayern Munchen II
2:2
Chemnitzer
Eintracht Braunschweig
5:2
Wurzburger Kickers
Magdeburg
5:1
TSV 1860 Munich
Preussen Munster
1:1
KFC Uerdingen 05
Sonnenhof Großaspach
0:3
Viktoria Koln
SV Meppen
3:0
Carl Zeiss Jena
Super League
Young Boys
4:0
Zurich
Neuchatel Xamax
0:3
Basel
Scottish Premiership
Hamilton Academical
1:3
Motherwell
Hibernian
2:2
St Johnstone
Kilmarnock
0:0
Aberdeen
Ross County
1:4
Livingston
Scottish League One
Clyde
1:0
Falkirk
Dumbarton
3:1
Stranraer
East Fife
4:1
Airdrieonians
Peterhead
1:0
Forfar Athletic
Raith Rovers
3:0
Montrose
Scottish League Two
Albion Rovers
0:1
Brechin
Cowdenbeath
3:1
Annan Athletic
Queens Park
0:0
Elgin City
Stenhousemuir
1:3
Edinburgh City
Stirling Albion
1:2
Cove Rangers
Scottish Championship
Alloa Athletic
0:1
Arbroath
Ayr Utd
1:0
Queen Of The South
Dundee
0:0
Inverness Ct
Dunfermline
0:2
Dundee United
1st League
Zlin
1:4
Karvina
Pribram
4:0
Jablonec
Slavia Praha
4:0
Bohemians 1905
Premier league
FC Tambov
0:2
Dinamo Moscow
FC Ufa
1:0
Zenit St. Petersburg
Krasnodar
1:1
Lokomotiv Moscow
Serie A
Atlético Mineiro
0:1
Bahia
Gremio
2:1
Atletico Paranaense
Veikkausliiga
Honka
0:1
HJK Helsinki
KuPS
5:0
VPS
1st Division
Naestved
3:0
Hjorring
Challenge League
FC Wil
2:0
Kriens
Lausanne-Sport
5:1
Aarau
Schaffhausen
0:1
FC Stade Lausanne-Ouchy
Eliteserien
Rosenborg
3:2
Stabaek
1. Division
Sandnes
1:2
Aalesund
Ykkonen
AC Kajaani
3:1
AC Oulu
Ekenas
0:0
TPS
FF Jaro
2:0
MyPa
Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya
1:1
Persija Jakarta
Madura United
3:0
PSIS Semarang
Pusamania Borneo
1:0
Semen Padang
Bali United Pusam
2:1
Arema
2nd League
Pardubice
4:0
Baník Sokolov
FK Slavoj Vysehrad
1:3
Dukla Praha
Prostějov
2:2
FK Fotbal Třinec
Regionalliga West
Alemannia Aachen
1:1
VfB Homberg
SV Bergisch Gladbach 09
0:2
Oberhausen
Borussia Moenchengladbach II
4:0
Lippstadt
Sportfreunde Lotte
0:2
Rödinghausen
Fortuna Dusseldorf II
2:1
Fc Schalke 04 II
Premier League
Sumqayıt
0:3
Sabail
Serie B
Paran
0:0
Criciuma
Oeste
1:1
Vila Nova
Vitoria
0:0
Operário PR
Londrina
2:4
Sao Bento
Figueirense
1:1
HT'
CRB
Ponte Preta
0:0
HT'
Sport Club do Recife
Primera Division - Clausura
Metropolitanos
3:0
Zulia
Lala FC
0:2
Portuguesa
Primera Divisin - Clausura
Deportivo Binacional
2:1
Ayacucho Fc
Sport Huancayo
0:0
2'
Deportivo Municipal
Alianza Lima
21:00
Academia Cantolao
Super Lig
Ankaragucu
1:1
Kayserispor
Alanyaspor
4:1
Kasimpasa
Istanbul Basaksehir
1:2
Fenerbahce
Super League
Lamia
1:1
Panathinaikos
Aris Thessaloniki
1:1
OFI
Olympiakos Piraeus
1:0
Asteras Tripolis
1. Lig
Keciorengucu
1:0
Osmanlispor
Altinordu
1:2
Fatih Karagumruk
Balikesirspor
2:1
Erzurum BB
J. League
Consadole Sapporo
1:1
Tokyo
Nagoya Grampus
1:5
Yokohama Marinos
Jubilo Iwata
0:2
Cerezo Osaka
Kawasaki Frontale
2:2
Shimizu
Sanfrecce Hiroshima
0:0
Oita Trinita
Vegalta Sendai
1:1
Shonan Bellmare
Division Profesional Clausura
Sol de America
1:1
Deportivo Capiatá
Club Guarani
2:0
21'
Club Sportivo San Lorenzo
African Games
Mali U20
4:2
Ghana U20
Senegal U20
2:0
Burundi U20
Ekstraklasa
Cracovia Krakow
3:1
Arka Gdynia
Lechia Gdansk
1:1
Slask Wroclaw
Rakow Czestochowa
2:3
Lech Poznan
Primera A
Dep. Pasto
2:0
Unión Magdalena
Junior
0:0
HT'
Once Caldas
Cucuta
0:0
21'
La Equidad
Millonarios
20:45
Deportivo Cali
Primera
Cobresal
1:0
Unión La Calera
Palestino
2:2
Colo Colo
Everton De Vina
0:0
HT'
Coquimbo Unido
Curicó Unido
20:30
Audax Italiano
Allsvenskan
Sirius
3:4
Orebro
Superettan
Syrianska FC
1:2
Vasteras
FAI Cup
Sligo Rovers
6:2
Limerick
Premiership
Dungannon Swifts
2:1
Glenavon FC
Linfield
Post
Warrenpoint Town
Ballymena United
1:2
Glentoran
Carrick Rangers
0:1
Cliftonville
Coleraine
0:0
Institute F.C.
Crusaders
2:2
Larne
1st Liga
Podbeskidzie
2:1
Olimpia Grudziadz
Chrobry Glogow
0:0
Stomil Olsztyn
Odra Opole
0:0
Radomiak Radom
Serie C Group A
Ferroviário
2:2
Confianca
Globe
0:2
ABC Natal
Natutico Recife
3:1
Santa Cruz
Sampaio Correa
0:1
Imperatriz
Treze
2:2
Botafogo RB
Segunda Division - Clausura
Gran Valencia
0:2
Yaracuyanos
Ula FC
2:3
Real Frontera
Yaracuy
1:1
Petare
Ecuador - First Division
Delfín
2:0
Deportivo Cuenca
Técnico Universitario
0:0
35'
L.D.U. Quito
Barcelona Guayaquil
20:30
América de Quito
Segunda Divisin
Atletico Grau
3:0
Sport Victoria
Juan Aurich
2:1
Sport Loreto
Argentina - Primera B Nacional
Temperley
1:1
Nueva Chicago
Barracas Central
2:2
Alvarado
Deportivo Morón
1:0
Guillermo Brown
Atlanta
1:0
Atlético Mitre
San Martin de San Juan
0:1
Estudiantes B.A.
Gimnasia Jujuy
2:1
Chacarita Juniors
Independiente Rivadavia
19:05
Ferro Carril Oeste
Argentina - Division 3 Metropolitana
Colegiales
2:2
Comunicaciones
Flandria
1:2
Defensores Unidos
Sacachispas
1:1
Almirante Brown
Liga I
FC Academica Clinceni
1:1
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
CFR Cluj
4:1
Botosani
Super Liga
Vozdovac
2:0
Mladost Lucani
Javor
2:2
Napredak
Proleter Novi Sad
0:1
Vojvodina
Rad
2:0
Macva
Crvena Zvezda
Post
Cukaricki
Prva Liga
Radnicki 1923
3:0
Smederevo 1924
Sindjelic Beograd
1:0
Dinamo Vranje
Trayal Kruševac
1:1
Zemun
Metalac
2:0
Backa
Uruguay - Torneo Intermedio
Boston River
1:1
Progreso
River Plate Montevideo
1:0
Penarol
Plaza Colonia
3:1
Cerro
Racing Montevideo
2:2
Montevideo Wanderers
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Marathón
1:1
63'
Real C.D. España
Real de Minas
3:1
65'
Platense F.C.
F.C. Motagua
0:0
'
C.D.S. Vida
1 HNL
Slaven Belupo
1:1
NK Varazdin
Inter Zapresic
0:0
Lokomotiva Zagreb
Premier League
Kolos Kovalivka
0:3
Vorskla Poltava
FC Oleksandriya
0:3
Desna Chernihiv
Dynamo Kyiv
1:1
Olimpik Donetsk
Super Liga
FK Pohronie
0:4
AS Trencin
Ruzomberok
0:1
Spartak Trnava
Zemplin Michalovce
1:1
Sereď
1st SNL
NK Domzale
Post
Aluminij
Olimpija Ljubljana
1:1
Mura
Virsliga
Liepaja
1:2
Ventspils
A Lyga
Stumbras
0:3
Kauno Zalgiris
First League
Avanhard Kramatorsk
1:1
Obolon-Brovar
Volyn Lutsk
3:2
Chornomorets Odesa
Primera division Apertura
Jocoro
0:0
69'
Juventud Independiente
Chalatenango
20:30
Isidro Metapan
Costa Rica Primera Division Apertura
Alajuelense
21:00
Santos de Guapiles
Primera B
Magallanes
0:1
Nublense
Deportes Melipilla
3:1
Santiago Morning
Deportes Puerto Montt
0:0
88'
Rangers de Talca
Deportes La Serena
19:00
Barnechea
Deportes Copiapó
21:00
Deportes Temuco
1st League
A. E. Kition Larnaca
Post
Apollon Limassol
APOEL
Post
Olympiakos Nicosia
Doxa Katokopias
0:2
Omonia
Israeli Premier League
Maccabi Haifa
4:3
Hapoel Raanana
Hapoel Hadera
1:1
FC Ashdod
Sektzia Nes Tziona
0:2
Maccabi Tel Aviv
Premier League
Ordabasy
3:2
Shakhter Karagandy
Tobol Kostanay
2:0
Atyrau
OTP Bank Liga
Kaposvar
0:4
Zalaegerszeg
Budapest Honved
2:3
Debreceni
Diosgyori
0:3
MeMezokovesd-Zori
Kisvárda F.C.
2:0
Ujpest
Paks
0:2
MOL Fehérvár FC
Meistriliga
Kalju Nomme
2:1
FCI Levadia Tallinn
Trans Narva
0:1
Flora Tallinn
Premier League
Black Leopards
1:1
Highlands Park
Golden Arrows
2:1
Chippa United
Kaizer Chiefs
1:1
Supersport United
North Macedonia Prva Liga
Vardar Skopje
2:0
Rabotnicki
Algeria - Legue 1
ASO Chlef
0:0
Hussein Dey
Es Setif
1:1
Mc Oran
Usm Bel Abbes
1:3
Bordj Bou Arreridj
Algeria - Ligue 2
JSM Bejaia
0:0
WA Tlemcen
Tadjenant
2:0
USM Annaba
Khroub
1:0
MO Bejaia
Telekom 1st CFL
Grbalj
1:2
Petrovac
Iskra Danilovgrad
2:0
Rudar Pljevlja
Sutjeska
1:2
FC Podgorica
OFK Titograd Podgorica
3:1
KOM
Urvalsdeild
Akraness
2:1
Vestmannaeyar IBV
1st Deild
Njardvik
2:1
Magni
Thor Akureyri
1:1
Leiknir R.
First Professional League
Botev Plovdiv
2:1
Vitosha Bistritsa
Levski Sofia
1:0
Lokomotiv Plovdiv
Second Professional League
Pomorie
0:0
Ludogorets II
Septemvri Sofia
3:2
Kariana Erden
Strumska Slava
2:1
FC Hebar Pazardzhik
Vereya (Stara Zagora)
Post
Neftochimic Burgas
Spartak Varna
1:0
Lokomotiv Sofia
Montana
3:0
Botev Galabovo
Premier League 2 Division 2
Aston Villa U23
1:1
Norwich U23
National Division
Milsami Orhei
1:1
Zimbru Chisinau
Sfintul Gheorghe
2:1
Sheriff Tiraspol
Premier
Vitebsk
0:0
Neman
Dinamo Brest
6:2
Energetik-Gu Minsk
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Celik Zenica
0:0
FK Tuzla City
Radnik Bielina
3:0
FK Mladost Doboj Kakanj
Sarajevo
2:1
Velež Mostar
Sloboda Tuzla
1:0
Zvijezda 09
Siroki Brijeg
3:3
Zeljeznicar
Zrinjski
4:0
FK Borac Banja Luka
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..