Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 24.09.2019

United Soccer League
Memphis 901 FC
0:1
AET
Pittsburgh Riverhounds
on TV
CONCACAF League
Deportivo Saprissa
3:2
Independiente F.C.
EFL Cup
Arsenal
5:0
Nottingham Forest
on TV
Colchester United
4:3
Pen
Tottenham Hotspur
on TV
Crawley Town
5:3
Pen
Stoke City
Luton Town
0:4
Leicester City
Portsmouth
0:4
Southampton
on TV
Preston North End
0:3
Manchester City
on TV
Sheffield Wednesday
0:2
Everton
Watford
2:1
Swansea City
La Liga
Valladolid
1:1
Granada
on TV
Betis
3:1
Levante
Barcelona
2:1
Villarreal
on TV
Liga MX
Club Queretaro
1:2
Necaxa
on TV
UANL Tigres
0:1
Puebla
on TV
Guadalajara
2:4
Pachuca
Leon
1:1
Atlas
on TV
Croky Cup
Waasland-Beveren
3:4
Westerlo
Cercle Brugge
0:1
Rebecquoise
K.S.K. Ronse
0:3
Genk
Serie A
Verona
0:0
Udinese
on TV
Brescia
1:2
Juventus
on TV
Ligue 1
Dijon
0:0
Marseille
on TV
AS Monaco
3:1
Nice
Serie B
Virtus Entella
0:2
Venezia
Ascoli
3:0
Spezia
Cittadella
2:1
Pescara
Cosenza Calcio
1:1
Livorno
Crotone
2:0
Juve Stabia
Perugia
3:1
Frosinone
Pisa
2:3
Empoli
Pordenone
1:1
Benevento
OFB Cup
Austria Lustenau
2:1
AET
Floridsdorfer AC
Grazer AK
1:2
Wacker Innsbruck
ASK Ebreichsdorf
2:1
Admira Wacker
FC Gleisdorf 09
3:0
FC Juniors OÖ
Union Gurten
2:0
SV Horn
Marchfeld Donauauen
1:2
Kapfenberger SV
Amstetten
4:1
AET
FC Blau-Weiss Linz
USV St. Anna AM Aigen
2:0
FC Dornbirn 1913
SKN St. Polten
2:1
Mattersburg
EFL Trophy
Bradford
1:2
Manchester City (U21)
Bristol Rovers
2:1
Chelsea (U21)
Macclesfield Town
2:3
Port Vale
Scunthorpe
1:3
Pen
Leicester (U21)
Carlisle United
2:4
Wolverhampton (U21)
England National League
Solihull Moors
2:0
Stockport
Sutton United
0:2
Dagenham & Redbridge FC
Torquay United
2:3
Eastleigh
AFC Fylde
3:2
Wrexham
Aldershot Town
1:3
Yeovil Town
Boreham Wood
1:2
Notts County
Bromley
1:0
Woking
Chorley
1:3
Barrow
Ebbsfleet United
3:0
Barnet
Halifax Town
0:1
Harrogate Town
Hartlepool United
1:1
Chesterfield
Maidenhead United
1:2
Dover Athletic
Challenge League
FC Chiasso
0:2
Winterthur
Aarau
1:1
FC Stade Lausanne-Ouchy
Schaffhausen
0:2
Kriens
Czech Cup
Baník Sokolov
0:1
Opava
Benešov
1:3
Slovacko
Slovan Varnsdorf
1:2
Zlin
Danish Cup
Otterup
0:2
Odense
Indonesia Liga 1
Arema
4:0
PSS Sleman
Kalteng Putra
0:0
PSIS Semarang
Madura United
2:1
Persela Lamongan
Persebaya Surabaya
1:1
Bali United Pusam
Regionalliga West
Verl
3:0
SV Bergisch Gladbach 09
Bonner
4:1
Sportfreunde Lotte
Lippstadt
1:1
Wuppertaler
Rödinghausen
2:0
VfB Homberg
Serie B
Botafogo SP
1:1
Operário PR
Guaraní
1:0
Criciuma
Londrina
1:2
Sport Club do Recife
Amrica Mineiro
2:0
Brasil de Pelotas
Oeste
2:1
Sao Bento
Vila Nova
2:2
CRB
Figueirense
0:3
Bragantino
Vitoria
0:0
Atletico GO
Cup
Trikala
1:0
Doxa Drama
Veria
3:0
Levadiakos
Division Profesional Clausura
River Plate Asunción
0:0
Club Sportivo San Lorenzo
Club Nacional
0:2
Club Guarani
Turkish Cup
Yeni Çorumspor
0:1
Kasimpasa
Mardin Basakspor
0:2
AET
Altay
Payasspor
4:2
Pen
Boluspor
1877 Alemdagspor
0:3
Sancaktepe Belediye
Edirnespor
3:4
AET
Erzurum BB
Karacabey
2:0
Umraniyespor
Muğlaspor
1:3
Bursaspor
Somaspor
1:2
Keciorengucu
Esenler Erokspor
1:0
Usak Belediye
Altinordu
4:2
Pen
1922 Konyaspor
Sanliurfaspor
0:1
AET
24 Erzincanspor
Balikesirspor
0:1
Van Spor
Adanaspor
3:1
AET
Fethiyespor
Amedspor
4:1
Agri 1970 Spor
Osmanlispor
4:5
Pen
İçel İdmanyurdu
Kocaelispor
0:1
Sivas Belediyespor
Allsvenskan
Djurgarden
1:0
Falkenbergs
Kalmar
0:2
Sundsvall
Superettan
GAIS Goteborg
0:0
Orgryte
Varbergs
0:0
Jonkopings Sodra
Israel - Toto Cup
Maccabi Tel Aviv
0:2
Beitar Jerusalem
Argentina - Primera B Nacional
Instituto Córdoba
3:0
Tigre
on TV
Argentina - Division 3
J.J. de Urquiza
1:0
UAI Urquiza
Cupa Romaniei
Metalul Buzau
1:0
Miercurea Ciuc
UTA Arad
1:3
Dinamo Bucuresti
Foresta Suceava
2:1
Gaz Metan Medias
Flacăra Horezu
0:2
Astra Giurgiu
Turris Turnu Măgurele
2:3
FC Academica Clinceni
Concordia
2:3
Voluntari
Craiova 1948
2:3
AET
Universitatea Cluj
Croatian Football Cup
Vuteks Sloga
0:8
NK Osijek
Hrvace
1:2
Slaven Belupo