Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 25.09.2022

USL Championship
Indy Eleven
1:0
Loudoun United
on TV
UEFA Nations League C
Slovakia
1:1
Belarus
on TV
Azerbaijan
3:0
Kazakhstan
on TV
Faroe Islands
2:1
Turkey
on TV
Luxembourg
1:0
Lithuania
on TV
UEFA Nations League
Netherlands
1:0
Belgium
on TV
Wales
0:1
Poland
on TV
Denmark
2:0
France
on TV
Austria
1:3
Croatia
on TV
UEFA Nations League D
Andorra
1:1
Latvia
Moldova
2:0
Liechtenstein
Friendlies
Thailand
2:1
Trinidad and Tobago
Niger
0:0
Liberia
Konyaspor
4:1
Adanaspor
Scotland U21
1:1
Northern Ireland U21
Verona
0:0
Luka Koper
Malaysia
0:3
Pen
Tajikistan
Liga Profesional
Rosario Central
1:1
Platense
Gimnasia La Plata
0:1
Tigre
on TV
Racing Club
2:1
Unión de Santa Fe
on TV
Velez Sarsfield
1:0
Barracas Central
on TV
Atletico Tucuman
3:1
Estudiantes
on TV
Usa National Independent Soccer Association
Michigan Stars
2:0
Maryland Bobcats FC
Segunda Division
Burgos CF
0:0
Levante
Lugo
0:0
Oviedo
Albacete
1:1
FC Andorra
Eibar
2:1
Racing Santander
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
Cancun
1:2
Dorados
Leones Negros
2:2
Club Atlante
Venados
3:0
Atletico La Paz
Super League
Shanghai SIPG
2:0
Guangzhou R&F
Wuhan Three Towns
Post
Chengdu Qianbao
Guangzhou R&F
Post
Hebei China Fortune
Chengdu Qianbao
0:0
Henan Jianye
Shijiazhuang Ever Bright
Post
Shanghai Shenhua
League 1
Hebei Kungfu
1:0
Sichuan Jiuniu
Nanjing City
2:3
Zibo Cuju
Shenyang Urban
1:2
Shaanxi Changan
Costa Rica Primera Division Apertura
C.S. Cartaginés
1:1
Santos de Guapiles
Deportivo Saprissa
2:1
Sporting San Jose
League One
Plymouth Argyle
2:1
Ipswich
TFF 2. LIG White Group
Bayburt Özel İdarespor
1:1
Arnavutkoy Belediyespor
Sivas Belediyespor
0:2
Afjet Afyonspor
Yeni Çorumspor
4:1
Batman Petrolspor
Tarsus İdman Yurdu
1:1
Sanliurfaspor
24 Erzincanspor
2:1
Menemen Belediye
Amedspor
2:0
Bursaspor
2.Lig Red Group
Adıyamanspor
3:0
Diyarbekirspor
Hekimoğlu Trabzon
0:0
Karacabey
Pazarspor
0:1
Kastamonuspor
Zonguldak Kömürspor
2:1
İskenderun FK
Kirklarelispor
1:1
Van Spor
Sarıyer
1:1
Serik Belediyespor
Fethiyespor
1:0
Etimesgut Belediyespor
Bucaspor
0:0
Kırşehir Belediyespor
K League 2
Daejon Citizen
3:0
Gyeongnam FC
Seoul E-Land
3:2
FC Anyang
Serie A
Sao Paulo
4:0
Avai
on TV
Ykkonen
Ekenas
4:0
JäPS
PK-35 Vantaa
1:0
PIF
First Amateur Division
Tienen
0:3
Sint-Eloois-Winkel
Challenge Cup
Cliftonville
2:3
Queens Park
1st Division
SKA-Khabarovsk
2:0
Pfc Kuban
FC Veles Moscow
1:1
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
FC Krasnodar 2
0:0
Neftekhimik
Shinnik Yaroslavl
1:0
Rubin
FK Akron Togliatti
1:1
FC Ufa
Arsenal Tula
2:0
Volga Ulyanovsk
FC Volgar
0:0
Alania Vladikavkaz
Baltika Bfu Kaliningrad
3:2
Yenisey Krasnoyarsk
FC Makhachkala
0:0
Rodina
2nd SNL
NK Rogaska
3:1
Beltinci
J-Legue Cup - 1/2 Finals
Urawa Red Diamonds
0:4
Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima
0:0
Avispa Fukuoka
Serie B
Criciuma
2:0
Chapecoense AF
on TV
Liga 1 Movistar - Clausura
Carlos Stein
1:2
Carlos Mannucci
Division Profesional Clausura
Resistencia
0:1
Club Nacional
Cerro Porteno
5:0
Tacuary
K League 3
Dangjin Citizen
1:1
Siheung Citizen
Hwaseong Fc
1:0
Cheongju FC
Gyeongju Khnp
2:1
Paju Citizen FC
Gimhae City
1:1
Yangju Citizen FC
Canadian Premier League
FC Edmonton
2:0
Forge FC
Primera A
Envigado
1:2
Independiente Medellin
on TV
Unión Magdalena
0:2
Independiente Santa Fe
on TV
Alianza Petrolera
0:1
Junior
Deportes Tolima
1:3
Deportivo Pereira
1st Division
Bray Wanderers
0:3
Waterford F.C.
Ecuador - First Division
Delfín
0:0
Mushuc Runa
on TV
Emelec
3:1
Deportivo Cuenca
on TV
Serie C Group B
Mirassol
2:1
Aparecidense
Volta Redonda
1:2
Botafogo SP
Segunda Divisin
Sportivo Luqueño
1:0
Atletico Colegiales
Sportivo Trinidense
1:1
2 de Mayo
Martin Ledesma
3:0
Club Sportivo San Lorenzo
Union Huaral
2:1
Molinos El Pirata
Alianza Universidad
4:2
Alfonso Ugarte De Puno
Santos de Nasca
5:0
Cultural Santa Rosa
Comerciantes Unidos
2:1
Cusco FC
Argentina - Primera Nacional
Tristan Suarez
2:2
Gimnasia Jujuy
Brown de Adrogué
2:3
Belgrano Cordoba
Guillermo Brown
1:1
Atlético Güemes
Atlético Mitre
1:0
Deportivo Madryn
Deportivo Maipu
1:0
Nueva Chicago
Independiente Rivadavia
1:0
Alvarado
Defensores de Belgrano
0:0
Villa Dálmine
Atletico De Rafaela
4:1
All Boys
Instituto Córdoba
1:0
Temperley
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Clasura
Argentino de Quilmes
1:1
Villa San Carlos
Argentina - Division 3 Federal A Zona A
Círculo Deportivo
1:0
Cipolletti
Sol de Mayo
2:0
Club Atlético Camioneros
Juventud Unida Univ.
0:2
Ciudad de Bolivar
Independiente De Chivilcoy
2:1
Sportivo Estudiantes
Ferro Carril Oeste General Pico
2:1
Sansinena
Club Sportivo Penarol
1:0
Huracán Las Heras
Argentina - Division 3 Federal A Zona B
Defensores de Pronunciamiento
3:0
Gimnasia Uruguay
Defensores Villa Ramallo
0:1
Atletico Sarmiento
San Martin de Formosa
0:0
Racing de Cordoba
Sportivo Las Parejas
2:0
Crucero del Norte
Gimnasia y Tiro
2:0
Boca Unidos
Central Norte
1:1
Sportivo Belgrano
Bundesliga (W)
Bayern Munich (W)
3:0
Werder Bremen (W)
Turbine Potsdam (W)
0:3
MSV Duisburg (W)
SGS Essen (W)
1:0
SV Meppen (W)
SC Freiburg (W)
2:4
Eintracht Frankfurt (W)
Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa
2:1
Santa Lucia
Malacateco
1:1
Guastatoya
Premier League
FC Mynai
0:1
FK Lviv
2 NHL
Croatia Zmijavci
2:2
Orijent Rijeka
Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen
1:1
Schwarz-Weiss-Rehden
VFB Phoenix Lubeck
3:1
Hamburger SV II
VfV Hildesheim
0:4
Bremer SV
Primera División
Rentistas
0:1
Plaza Colonia
Nacional De Football
1:1
Cerro Largo
on TV
Cerrito
1:2
Defensor Sporting
on TV
Primera division Apertura
Alianza
5:0
11 Deportivo
on TV
Segunda Division Torneo Competencia Group A
Central Espanol
1:1
Progreso
Miramar Misiones
1:3
Rampla Juniors
Villa Espanola
1:2
Racing Montevideo
Juventud
0:3
Uruguay Montevideo
Sud America
3:0
La Luz
CA Cerro
0:4
Atenas
Primera B
Deportes Iquique
1:2
Universidad De Concepcion
Santiago Wanderers
0:0
Deportes Recoleta
Fernandez Vial
1:2
Deportes Copiapó
Deportes Santa Cruz
0:2
Deportes Puerto Montt
Spain Segunda Division Rfef - Group 1
Laredo
3:1
Polvorin FC
CF Cristo Atlético
2:1
Bergantiños
Marino de Luanco
1:0
Zamora
Compostela
0:1
Langreo
Burgos Promesas
1:1
Ourense
Spain Segunda Division Rfef - Group 2
Ud Logrones B
0:1
Sestao River
SD Tarazona
1:1
Beasain
Utebo
1:0
Izarra
Alfaro
2:0
Tudelano
Gernika
1:2
Racing Rioja
Spain Segunda Division Rfef - Group 3
Deportivo Aragón
2:1
Ebro
Mallorca B
1:0
Llagostera
Ibiza Islas Pitiusas
2:0
AE Prat
Lleida Esportiu
0:0
Pena Deportiva
Terrassa
1:2
SD Formentera
UE Olot
0:2
Valencia Mestalla
Alzira
0:1
Teruel
Spain Segunda Division Rfef - Group 4
Betis II
1:0
Sevilla Atletico
UCAM Murcia
2:2
Juventud Torremolinos CF
Cádiz B
1:3
Mar Menor
Ejido
1:1
Granada II
Yeclano Deportivo
0:3
Vélez CF
Antequera CF
2:0
Cartagena B
Atlético Sanluqueño
1:1
Recreativo Huelva
Atlético Mancha
2:1
Utrera
Spain Segunda Division Rfef - Group 5
Unin Adarve
2:0
Cerdanyola del Vallès FC
UD Socuellamos CF
0:1
Navalcarnero
Cacereño
1:0
CD Atletico Paso
CD Diocesano
2:1
Melilla
Villanovense
0:0
Leganes B
Unin Adarve
Post
Talavera de La Reina
CD Guadalajara
1:1
Alcorcon B
FA Cup Chile - Quarter-finals
Universidad de Chile
1:0
Universidad Catolica
Primera División RFEF Group 1
Real Madrid II
3:1
Badajoz
Rayo Majadahonda
1:2
AD Ceuta FC
Linares
1:0
Alcorcon
Pontevedra
0:0
Linense
Cultural Leonesa
0:3
Cordoba
Fuenlabrada
Post
Internacional de Madrid
Fuenlabrada
2:1
Talavera de La Reina
Primera División RFEF Group 2
Sabadell
1:0
Calahorra
Real Unión
1:2
Alcoyano
SD Logrones
1:0
Cf Intercity
Atlético Baleares
1:2
Logrones
UE Cornellà
0:0
Castellón
Gimnastic
1:0
SD Amorebieta
Numancia
2:0
La Nucia
J2 League
Fagiano Okayama
3:0
Vegalta Sendai
Albirex Niigata
1:0
Omiya Ardija
Grulla Morioka
1:3
Zweigen Kanazawa
Blaublitz Akita
2:1
Machida Zelvia
JEF United Chiba
0:1
Roasso Kumamoto
Tokushima Vortis
1:1
Mito HollyHock
Tochigi Sc
0:0
Fc Ryukyu
Ghana Premier League
Real Tamale United
0:1
Legon Cities FC
Gold Stars
1:0
Bechem United
Karela
2:0
Dreams F.C.
Asante Kotoko
1:1
Hearts Of Oak
Aduana Stars
2:2
FC Samartex
Kotoku Royals
0:0
Nsoatreman
Sweden Division 1 Norra
Team TG FF
1:1
Motala AIF FK
Piteå IF
2:2
rebro Syrianska
Sollentuna FK
1:1
Vasalunds IF
Gefle
3:1
Karlstad BK
Stockholm Internazionale
2:1
Umeå FC
Sweden Division 1 Soedra
Ljungskile SK
0:3
Falkenbergs
Norway 2. Divisjon VD.2
Asker
2:1
Eidsvold
First League Group A
FC Polissya Zhytomyr
2:0
Bukovina Chernivtsi
First League Group B
Chernigov
0:2
Cherkasy
Russian Professional Football League Group 1
FC Biolog-Novokubansk
1:2
Chernomorets Novorossiysk
Alania Vladikavkaz 2
1:3
Druzhba Maykop
Kuban Holding
1:0
Legion Dynamo
Spartak Nalchik
1:1
SKA Rostov
Taganrog
0:0
Chayka Peschanokopskoye
Mashuk-KMV
2:0
Yessentuki
Rotor Volgograd
3:1
Dynamo Stavropol
Russian Professional Football League Group 4
Amkar
0:1
FC Novosibirsk
Nosta
0:2
Zenit-Izhevsk
Orenburg 2
0:0
FC Khimik August
FC Tyumen
1:2
Torpedo Miass
Japan J3 League
Iwaki
2:1
Fc Gifu
Sc Sagamihara
0:2
Vanraure Hachinohe
Tegevajaro Miyazaki
2:3
Fc Imabari
Kamatamare Sanuki
0:4
Kataller Toyama
Matsumoto Yamaga
0:1
Yscc
Fukushima United
2:1
Giravanz Kitakyushu
Nagano Parceiro
2:1
Azul Claro Numazu
Poland II liga
Hutnik Nowa Huta
1:3
Motor Lublin
Radunia Stezyca
2:2
Olimpia Elbląg
England Womens Super League
Brighton (W)
2:1
Reading (W)
West Ham (W)
0:2
Manchester United (W)
Leicester (W)
0:2
Aston Villa (W)
Chelsea (W)
2:0
Manchester City (W)
Liverpool (W)
0:3
Everton (W)
Netherlands Eredivisie Women
Sittard (W)
0:1
Feyenoord (W)
Spain Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
1:0
Alaves (W)
Villarreal (W)
1:4
Barcelona (W)
Levante (W)
2:0
Athletic Bilbao (W)
Granadilla Tenerife (W)
Post
Real Madrid (W)
Italy Serie A Women
Pomigliano Calcio (W)
2:2
Como 2000 (W)
Sampdoria (W)
0:2
Inter (W)
France Division 1 Women
Paris Saint Germain (W)
2:1
FC Fleury 91 (W)
Denmark 2. Division
AB Gladsaxe
3:1
B 93 Kopenhagen
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..