Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 30.05.2020

Bundesliga
Schalke 04
09:30
Werder Bremen
on TV
FSV Mainz 05
09:30
1899 Hoffenheim
on TV
Hertha Berlin
09:30
Augsburg
VfL Wolfsburg
09:30
Eintracht Frankfurt
on TV
Bayern Munich
12:30
Fortuna Dusseldorf
on TV
Major League Soccer
San Jose Earthquakes
Post
Atlanta United
Toronto FC
Post
Inter Miami
Cincinnati
Post
Nashville SC
Orlando City
Post
Portland Timbers
Chicago Fire
Post
New England Revolution
DC United
Post
Vancouver Whitecaps
FC Los Angeles
Post
Houston Dynamo
Philadelphia Union
Post
Columbus Crew
FC Dallas
Post
Sporting Kansas City
United Soccer League
Atlanta United 2
Post
Saint Louis
Louisville City FC
Post
Charleston Battery
North Carolina FC
Post
New York Red Bulls II
Pittsburgh Riverhounds
Post
Hartford Athletic
Tampa Bay Rowdies
Post
Philadelphia Union 2
Birmingham Legion
Post
Sporting Kansas City 2
FC Tulsa
Post
Tacoma Defiance
Memphis 901 FC
Post
Charlotte Independens
San Antonio
Post
Austin Bold
Las Vegas Lights FC
Post
New Mexico United
Sacramento Republic
Post
El Paso Locomotive
Belarusian First League
FC Sputnik Rechitsa
07:00
Krumkachy Minsk
Volna Pinsk
08:00
Lokomotiv Gomel
Lida
09:00
FC Khimik Svetlogorsk
Slonim-2017
11:00
FC Granit Mikashevichi
K League 1
Gangwon Fc
03:30
Jeonbuk
on TV
Busan IPark
06:00
Suwon Bluewings
Gwangju
06:00
Ulsan Hyundai
K League 2
Jeonnam Dragons
03:00
FC Anyang
Gyeongnam FC
05:30
Daejon Citizen
K League 3
Jeonju Fc
01:00
Gangneung City FC
Gyeongju Citizen
02:00
Chuncheon Fc
Hwaseong Fc
02:00
Daejeon Korail
Mokpo City
02:00
Gyeongju Khnp
Pyeongtaek Citizen
04:00
Changwon City
Cheonan City
06:00
Gimpo Citizen
Cheongju FC
06:00
Busan Transport.Corp
Gimhae City
06:00
Yangju Citizen FC
2nd Bundesliga
FC Nurnberg
07:00
VfL Bochum
Holstein Kiel
07:00
Arminia Bielefeld
Karlsruher SC
07:00
FC St. Pauli
SV Sandhausen
07:00
Hannover 96
Premier
Belshina Bobruisk
10:00
Slavia Mozyr
Dinamo Minsk
12:00
Shakhter Soligorsk
Armenian Premier League
Lori FC
07:45
FC Noah
FC Ararat-Armenia
11:15
Shirak
Armenian First League
West Armenia
06:00
Fc Ararat Armenia 2
Dilijan Fc
09:00
Sevan
Alashkert 2
09:00
Lokomotiv Yerevan
Masis
09:00
Pyunik Yerevan 2
Vietnamese National Cup
An Giang FC
04:30
Viettel
Song Lam Nghe An
06:00
Ba Ria-Vung Tau
Than Quang Ninh
07:00
Nam Dinh
Ho Chi Minh City
08:00
Shb Da Nang
Meistriliga
Kuressaare
06:00
Trans Narva
Flora Tallinn
06:00
Tallinna Kalev
Tallinn Jk Legion
12:00
Tammeka Tartu
Costa Rica Primera Division Clausura
Jicaral Sercoba
17:00
C.F. Universidad de Costa Rica
Municipal Grecia
17:00
Guadalupe F.C.
C.S. Herediano
21:00
Santos de Guapiles
on TV
Esiliiga
FC Nomme United
09:00
Elva
Parnu Vaprus
09:00
JK Vaprus Vändra
Nemzeti Bajnokság I
Kisvárda F.C.
10:55
Ujpest
Diosgyori
13:00
MeMezokovesd-Zori
Paks
15:05
MOL Fehérvár FC
3rd Liga
Eintracht Braunschweig
08:00
Viktoria Koln
FC Ingolstadt 04
08:00
Bayern Munchen II
Magdeburg
08:00
FC Kaiserslautern
FSV Zwickau
08:00
Hansa Rostock
Sonnenhof Großaspach
08:00
Unterhaching
SV Meppen
08:00
Wurzburger Kickers
Waldhof Mannheim
08:00
KFC Uerdingen 05
1st League
Sigma Olomouc
08:00
Pribram
Zlin
10:00
Banik Ostrava
Slovan Liberec
10:00
Slovacko
Plzen
12:00
Mlada Boleslav
Slavia Praha
14:00
Jablonec
Friendlies
Luka Koper
05:00
NK Tabor Sežana
HNK Gorica
06:00
NK Varazdin
NK Bravo
06:00
Maribor
Olimpija Ljubljana
06:00
HIT Gorica
NK Celje
08:00
ND Triglav
Vorwärts Steyr
08:30
FC Juniors OÖ
Beroe
10:00
Arda
CSKA-Sofia
10:00
Botev Vratsa
Akraness
10:00
Vikingur Olafsvik
Cherno More Varna
11:00
Etar Veliko Tarnovo
NK Bravo
12:00
Maribor
Veikkausliiga
SJK
Post
Inter Turku
1st Division
Koge
08:00
Hvidovre
Fremad Amager
10:00
Kolding IF
1. Division
Tromso
Post
Ham Kam
2nd League
Viktoria Zizkov
04:15
MFK Chrudim
Hradec Kralove
11:00
FK Fotbal Třinec
Prostějov
11:00
Vítkovice
FK Slavoj Vysehrad
11:00
Lisen
Serie B
Amrica Mineiro
Post
Oeste
Avai
Post
Cuiaba
Botafogo SP
Post
Figueirense
Brasil de Pelotas
Post
Sampaio Correa
Chapecoense AF
Post
Guaraní
Confianca
Post
Cruzeiro
CRB
Post
Vitoria
Natutico Recife
Post
Juventude
Paran
Post
Operário PR
Ponte Preta
Post
Centro Sportivo Alagoano
J. League
Gamba Osaka
Post
Kashiwa Reysol
Shimizu
Post
Nagoya Grampus
Ekstraklasa
LKS Lodz
09:00
Gornik Zabrze
Piast Gliwice
11:30
Wisla Krakow
Lech Poznan
14:00
Legia Warszawa
Allsvenskan
Sirius
Post
Hacken
Varbergs
Post
Djurgarden
Superettan
Jonkopings Sodra
Post
Sundsvall
1st Division
Cobh Ramblers
Post
Cabinteely
Longford Town
Post
Galway United
Super Liga
Radnik Surdulica
09:00
Proleter Novi Sad
Partizan Beograd
11:30
Mladost Lucani
Napredak
13:30
Radnicki Nis
Prva Liga
Novi Pazar
11:30
Dinamo Vranje
Žarkovo
11:30
FC Zlatibor
Premier League
Kolos Kovalivka
07:00
Desna Chernihiv
Dnipro-1
10:00
Olimpik Donetsk
FC Oleksandriya
10:00
Zorya Luhansk
Croatian Football Cup
Slaven Belupo
14:15
Lokomotiva Zagreb
A Lyga
Zalgiris Vilnius
08:00
FK Riteriai
Banga Gargždai
Post
Kauno Zalgiris
Banga Gargždai
10:00
FK Panevezys
FK Panevezys
Post
FK Riteriai
Tajikistan Vysshaya Liga
Fc Istaravshan
Post
Cska Pamir
Kuktosh
Post
Fayzkand
Regar-tadaz
Post
Khatlon
Liga II
Concordia
Post
Pandurii
CSM Școlar Reșița
Post
Sportul Snagov
Farul Constanța
Post
UTA Arad
FC Politehnica Timișoara
Post
Universitatea Cluj
Gloria Buzău
Post
Petrolul Ploiesti
Metaloglobus Bucuresti
Post
Dunarea Calarasi
Rapid Bucuresti
Post
Daco-Getica București
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele
Post
CS Mioveni
ACS Viitorul Târgu Jiu
Post
Ripensia Timișoara
FC Arges Pitesti
Post
Miercurea Ciuc
Liga III - Serie 1
Foresta Suceava
Post
Bucovina Rădăuți
Aerostar Bacau
Post
CSM Bacau
Ceahlaul Piatra Neamt
Post
Otelul Galati
CSM Pascani
Post
Targu Secuiesc
FC Botosani II
Post
CMS Focsani 2007
Husana Husi
Post
Somuz Falticeni
Ozana Targu Neamt
Post
Stiinta Miroslava
Universitatea Dunarea
Post
CS Sporting Liesti
Liga III - Serie 2
CS Tunari
Post
Gloria Popesti Leordeni
FCSB II
Post
CS Afumati
Inainte Modelu
Post
CS Faurei
Metalul Buzau
Post
CS Medgidia
AS Mostistea Ulmu
Post
FC Unirea 2004 Slobozia
Poseidon Mai Limanu
Post
Axiopolis Cernavoda
Recolta Cheorghe
Post
FC Agricola Borcea
C.S. Viitorul Ianca
Post
Dacia Unirea Braila
Liga III - Serie 3
CS Blejoi
Post
Tractorul Cetate
CSM Slatina
Post
Cetate Râșnov
FC Brasov
Post
FCM Alexandria
FC Pucioasa
Post
Astra Giurgiu II
Voluntari II
Post
Balotesti
Flacăra Moreni
Post
Unirea Bascov
Progresul Spartac
Post
Universitatea Craiova II
Vediţa Coloneşti
Post
Sporting Rosiori
Liga III - Serie 4
Viitorul Dăești
Post
Flacăra Horezu
ACS Ghiroda
Post
Corvinul Hunedoara
Poli Timisoara
Post
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Dumbrăviţa
Post
Gloria Cermei
Fortuna Becicherecu
Post
Crișul Chișineu-Criș
Național Sebiș
Post
Craiova 1948
ACS Progresul Pecica
Post
Cetate Deva
Șoimii Lipova
Post
ACSO Filiasi
Liga III - Serie 5
Arieșul 1907 Turda
Post
CF Metalurgistul Cugir
Avântul Reghin
Post
CS Luceafarul Oradea
CFR Cluj II
Post
Minaur Baia Mare
Sanmartin
Post
ACS Industria Galda
FC Zalău
Post
Unirea Alba Iulia
Unirea Dej
Post
ACS Comuna Recea
Gloria Bistrita
Post
Odorheiu Secuiesc
Viitorul Selimbar
Post
CS Sanatatea Cluj
Israeli Premier League
Maccabi Tel Aviv
13:00
Hapoel Haifa
Beitar Jerusalem
13:15
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Haifa
14:00
Hapoel Tel Aviv
Premier League
Astana
Post
Tobol Kostanay
Kaysar
Post
Shakhter Karagandy
FC Kyzyl-Zhar SK
Post
Taraz
Irtysh Pavlodar
Post
Okzhetpes
Kairat Almaty
Post
FC Caspiy
Ordabasy
Post
Zhetysu
Algeria - Legue 1