Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 23.10.2021

Първа лига
Ботев (Враца)
0:0
Черно море
по ТВ
Арда (Кърджали)
1:1
Славия
по ТВ
Левски
3:0
Пирин (Благоевград)
по ТВ
Втора лига
Спортист (Своге)
1:3
Монтана
Септември (Симитли)
1:1
Марица
Янтра (Габрово)
1:0
ЦСКА 1948 II
Хебър (Пазарджик)
1:0
Литекс
Лудогорец II
5:0
Добруджа
Созопол
1:1
Струмска слава (Радомир)
Висша лига
Челси
7:0
Норич
по ТВ
Кристъл Палас
1:1
Нюкасъл
Саутхямптън
2:2
Бърнли
Евертън
2:5
Уотфорд
по ТВ
Лийдс
1:1
Уулвърхемптън
Брайтън
1:4
Манчестър Сити
по ТВ
Серия А
Салернитана
2:4
Емполи
по ТВ
Сасуоло
3:1
Венеция
по ТВ
Болоня
2:4
Милан
по ТВ
Ла лига
Валенсия
2:2
Майорка
по ТВ
Кадис
0:2
Алавес
по ТВ
Елче
2:2
Еспаньол
по ТВ
Атлетик Билбао
2:1
Виляреал
по ТВ
Бундеслига
Арминия Билефелд
1:3
Борусия Дортмунд
по ТВ
Байерн Мюнхен
4:0
Хофенхайм
по ТВ
Волфсбург
0:2
Фрайбург
РБ Лайпциг
4:1
Гройтер Фюрт
Херта Берлин
1:0
Гладбах
по ТВ
Чемпиъншип
Кардиф
0:2
Мидълзбро
по ТВ
Милуол
2:1
Стоук Сити
Лутън
1:0
Хъл Сити
Ковънтри
1:1
Дарби Каунти
Борнемут
3:0
Хъдърсфийлд
Бирмингам
2:1
Суонзи
Блякпул
2:0
Престън НЕ
Уест Бромич Албиън
3:0
Бристол Сити
Питърбъро
2:1
КПР
Блекбърн
2:0
Рединг
Франция Лига 1
Нант
2:1
Клермон Фут 63
Лил
1:1
Брест
по ТВ
САЩ Мейджър сокър лийг
Сиатъл
1:2
Канзас
Ередивизия
Утрехт
2:1
Хееренвеен
ФК Цволе
1:0
Хераклес
Валвийк
1:0
Спарта Ротердам
Белгия Про Лига
Серкъл Брюж
1:1
Стандарт Лиеж
Кортрийк
1:0
Остенде
Мехелен
2:2
Зулте Варегем
Юпен
2:3
Юнион Синт Гилис
Португалия Супер Лига
Санта Клара
0:2
Фамаликао
Тондела
1:3
Порто
Спортинг Лисабон
1:0
Морейрензе
Шотландия Висша Лига
Селтик
2:0
Сейнт Джонстън
Дънди Юнайтед
2:1
Мъдъруел
Хартс
1:1
Дънди
Рос Каунти
2:3
Ливингстън
Абърдийн
1:0
Хибърниън
Русия Премиер Лига
Нижни Новгород
1:4
ФК Краснодар
Ростов
4:0
Арсенал Тула
ЦСКА Москва
3:1
Криля Советов
Втора Бундеслига
Фортуна Дюселдорф
3:1
Карлсруе
Нюрнберг
4:0
Хайденхайм
по ТВ
Холщайн Кил
1:1
Дармщат
Шалке 04
3:0
Динамо Дрезден
по ТВ
Англия Първа лига
Болтън
2:2
Джилингам
Бъртън
1:3
Оксфорд Юнайтед
Милтън Кийнс Донс
0:3
Родъръм
Моркамб
1:1
Плимут
Донкастър
3:2
Челтнъм
Ипсуич
2:1
Флийтууд Таун
Съндърланд
0:1
Чарлтън
Уикъмб
2:1
Крю Александра
Шефилд Уензди
1:1
Линкълн
Шросбъри
4:1
Кембридж Юнайтед
Акрингтън
2:2
Портсмут
АФК Уимбълдън
0:2
Уигън
Англия Втора лига
Уолсол
2:2
Бароу
Транмиър
0:2
Нортхямптън
Скънторп
2:1
Кроули
Рочдейл
3:2
Сътън Юнайтед
Суиндън
1:3
Брадфорд
Стивънидж
0:0
Лейтън
Бристъл Роувърс
1:3
Нюпорт
Порт Вейл
3:0
Колчестър
Екзитър Сити
2:1
Мансфийлд
Карлайл
0:0
Олдъм
Хартлипул
3:2
Харогейт Таун
Форест Грийн Роувърс
3:1
Салфорд Сити
Серия Б
Тернана
5:0
Виченца Виртус
Лече
0:0
Перуджа
Монца
1:0
Читадела
Беневенто
3:0
Козенца
Фрозиноне
2:1
Асколи
Бреша
1:0
Кремонезе
Франция Лига 2
ФК Париж
2:2
Тулуза
Гренобъл Фут 38
1:2
Дижон
Шамоа Ниор
0:2
Родез
Гингам
3:1
Ним
Льо Авър
1:0
Пау
Сошо
1:1
Кевии Руан
Дюнкерк
1:1
Каен
Амиен
3:0
Валенсиен
Аячо
2:0
Нанси
Испания Сегунда Дивисион
УД Ибиса
3:1
Фуенлабрада
Спортинг Хихон
1:2
Валядолид
Малага
1:0
Луго
Леганес
1:2
Тенерифе
Евро U17
Русия U17
6:1
Сан Марино U17
Германия U17
5:0
Румъния U17
Турция Супер Лига
Ризеспор
2:1
Касъмпаша
Газиантеп ФК
1:1
Гиресунспор
Коняспор
2:0
Кайзериспор
Гьозтепе
0:1
Трабзонспор
Австрия Бундеслига
Волфсбергер
2:1
Аустриа Клагенфурт
Аустрия Виена
4:1
Рийд
Адмира Вакер Мьодлинг
0:1
ВШГ Сваровски
Украйна Премиер лига
Верес
2:0
Мариупол
Рух Лвов
отл
Олимпик Донецк
Ворскла
0:2
Шахтьор Донецк
Черноморец Одеса
1:1
ФК Лвов
Гърция Суперлига
Атромитос
0:2
Йоникос
Аполон Смирнис
1:0
Пас Янина
Астерас Триполис
2:1
Панатинайкос
Аржентина Лига Профешънал
Химнасия Ла Плата
2:2
Сентрал Кордоба
Бразилия Серия А
Сантош
0:2
Америка Минейро
Жувентуде
0:0
Сеара
Купа на Шотландия
Ист Стърлингшър
0:3
Бонириг Роуз
Берик Рейнджърс
1:2
Стърлинг Албиън
Банкс О' Дий
5:0
Найрн Каунти
Каудънбийт
2:4
Сивил Сървис Стролерс
Ист Килбрайд
4:0
Стерлинг Юниверсити
Брора Рейнджърс
0:0
Албион Ровьрс
Стенхаусмюър
4:1
Хънтли
Далбити Стар
0:0
Ротхес
Формартин Юнайтед
0:2
Форфар Атлетик
Келти Хартс
4:1
Бъки Тисъл
Единбург Сити
2:1
Боунс Юнайтед
Швейцарска Супер Лига
Йънг Бойс
3:2
Лозана
Грасхопърс
3:3
Цюрих
Норвегия Eliteserien
Викинг
5:1
Лилестрьом
Стабек
0:3
Молде
Чехия Лига 1
Слован Либерец
2:0
Сигма Оломуц
Пардубице
0:0
Фастав Злин
Словачко
1:0
Бохемианс Прага
Япония Джей лига
Вегалта Сендай
2:0
Санфрече Хирошима
Токио
1:2
Кашима Антлърс
Токушима Вортис
1:1
Ойта Тринита
Шонан Белмар
2:1
ФК Йокохама
Гамба Осака
1:0
Саган Тосу
Полша Екстракласа
Раков Честочова
3:2
Термалица Нечеча
Лехия Гданск
1:1
Гурник Забже
Погон Шчечин
4:1
Ягелония Бялосток
Висла Краков
0:5
Шльонск Вроцлав
Купа на Китай
Шандонг Лунeнг
2:0
Вухан Зал
Хенан Джануе
1:1
Шучуан Жиунио
Румъния Лига 1
Волунтари
0:2
Арджеш Питещ
Миовени
1:1
Ботошани
Динамо Букурещ
1:1
Рапид Букурещ
Мексико Пример дивизион
Масатлан
2:1
Керетаро
Швеция Алсвенскан
Юргорден
3:2
Калмар
Хекен
2:3
Халмстад
Кипър Първа дивизия
Етникос Ахнас
2:2
АЕЛ Лимасол
Аполон
2:0
Пафос
Хърватска 1 HNL
Осиек
1:0
Хърватски Драговоляц
Хайдук Сплит
0:0
ХНК Горица
Белгия Б
Лиерс
2:2
Дейнце
Сърбия Супер лига
Младост Лучани
3:1
Колубара
Спартак Суботица
2:0
Металац
Израел Премиер Лига
Апоел Хадера
0:3
Апоел Тел Авив
Бней Сахнин
0:3
Апоел Кайрат Шмона
Макаби Петах Тиква
4:0
Апоел Ноф Хагалил
Апоел Беер Шева
3:1
Апоел Йерусалим
Беларус Висша Лига
Слуцк
2:1
Сморгон
Витебск
1:2
Шахтьор Солигорск
Динамо Минск
3:0
ФК Спутник Речица
Гомел
4:0
Енергетик-БГУ
Динамо Брест
1:0
Ислоч
Дания Първа Дивизия
Хорсенс
0:1
Люнгби
Есберг
1:2
Фредериция
Украйна Първа Лига
Прикарпатие
3:1
Алианс Липова Долина
Полися Житомир
1:2
Кривбас
Волин Лутцк
отл
Николаев
Русия Първа Дивизия
Том Томск
2:1
Волгар
Нефтехимик Нижнекамск
3:1
Текстилщик Иваново
Оренбург
2:0
СКА Хабаровск
Акрон Толиати
2:1
Долгопрудни
Ротор Волгоград
0:0
Алания Владикавказ
Торпедо Москва
2:1
Енисей Красноярск
Чайка Песчанокопское
отл
Волгар
Факел
3:2
Металур Липетск
Краснодар 2
1:2
ПФК Кубан
КАМАЗ
4:1
Спартак Москва II
Балтика-БФУ Калининград
1:0
Велес Москва
Втора Лига
Дукла Прага
0:1
Усти над Лабе
Хрудим
2:2
Прибрам
Футбол Тринец
0:1
Збройовка Бърно
Власим
5:1
Висков
Опава
6:1
Виктория Жижков
Словакия Цоргон лига
Сеница
0:2
Ружомберок
Похороние
0:2
Спартак Търнава
Злате Моравце
0:1
Тренчин
Словения Първа Лига
НК Браво
0:1
Домжале
Алумини
0:1
Целие
Копер
0:1
Олимпия Любляна
Сърбия Първа лига
Явор
3:3
Железничар Панчево
Рад Белград
3:2
Кабел Нови Сад
Раднички Сремска Митровица
1:2
ФК Лозница
Инджия
2:1
Будучност Добановци
Графичар Белград
2:0
Тимок
Хърватска 2 NHL
НК Дубрава
0:2
БСК Бело Бърдо
Рудеш Загреб
3:0
Опатия
Ярун
2:3
Кроация Змиявци
Дугополие
2:1
Динамо Загреб II
Цибалия
1:1
Интер Запресич
Английска национална конференция
Леймаунт
1:1
Уеалдстон
Барнет
0:3
Рексъм
Дагенам и Редбридж
3:0
Саутенд
Торки Юнайтед
2:0
Кингс Лин
Алдършот
2:3
Бромли
Честърфийлд
2:1
Боръм Ууд
Ийстлий
2:1
Олтринкам
Гримзби
2:0
Йоувил
Солихъл Муурс
1:0
Халифакс
Нотс Каунти
2:1
Стокпорт
Мейдънхед Юнайтед
3:2
Уокинг
Румъния Лига II
Астра Гюргево
3:0
Дунарея Калараши
Металoглобус Букурещ
1:1
Миеркуря Чук
КСМС Яши
1:3
Виторул Търгу Жиу
Унирея Констанца
2:0
Дачия Унирея Браила
Херманщат
3:2
Виторул Селимбар
Политехника Тимишоара
1:3
Рипенсия Тимишоара
Португалия Лига 2 Хонра
Пенафиел
1:1
Рио Аве
Каса Пиа
1:0
Шавеш
Порто Б
0:0
Фарензе
Бенфика Б
3:1
Академика Коимбра
Австрия 2 Erste Liga
Грейцър АК
0:3
Лиеферинг
Рапид Виена II
1:1
Дорнбирн
Швеция Суперетан
Васалундс
0:1
Вастерас
Йонкьопинг
0:2
Йоргрюте
Норби
0:0
Йостерс
Норвегия Лига 1
Йерв
3:2
Старт
Ерсте Нидерландия
Рода
1:2
Еммен
Югоизточна В група
Димитровград 1947
2:1
Борислав (Първомай)
Атлетик (Куклен)
0:0
Левски Крумовград
Левски Карлово
2:1
Несебър
Розова Долина (Казанлък)
4:1
Карнобат
Ямбол 1915
0:3
Черноморец Бургас
Сокол Марково
1:2
Родопа (Смолян)
Локомотив Пловдив II
1:1
Гигант (Съединение)
Загорец (Нова Загора)
2:0
Берое II
Асеновец 2005
1:0
Саяна Хасково
Североизточна В група
Спортист (Генерал Тошево)
3:1
Локомотив Русе
Доростол Силистра
0:1
Рилци Добрич
Ботев Нови Пазар
0:1
Черноморец Балчик
Волов Шумен
1:1
Лудогорец III
Северозападна В група
Партизан (Червен Бряг)
2:2
Павликени
ФК Дреновец
2:1
Академик (Свищов)
Севлиево
3:1
Пещера Галата
Локомотив 1927 (Дряново)
1:1
Янтра Полски Тръмбеш
Ювентус Малчика
0:4
Вихър (Славяново)
Етър Велико Търново II
1:3
Локомотив Мз
Локомотив (ГО)
1:1
Спартак Плевен
Левски 2007
2:1
Бдин (Видин)
Югозападна В група
Гранит Владая
2:1
Септември София II
ОФК Костинброд
0:3
Банско
Пирин Благоевград II
0:2
Надежда Доброславци
Балкан Ботевград
0:0
Витоша (Бистрица)
Беласица
1:1
Пирин Разлог
Чавдар Етрополе
4:0
Пирин Гоце Делчев
Оборище (Панагюрище)
2:0
Ботев Ихтиман
Сливнишки герой
2:1
Рилски спортист
Левски Чепинци
0:4
Велбъжд Кюстендил
Северна Ирландия Премиершип
Балимена Юнайтед
1:0
Клифтонвил
Гленторан
2:2
Портадаун
Колерейн
2:0
Варенпойнт таун
Беларус Първа лига
Лида
1:7
Локомотив Гомел
Барановичи
3:3
Шахтьор-2 Петриков
Волна Пинск
2:1
Орша
Албания Суперлига
Егнатия
0:1
Теута Дуръс
Кастриоти
0:1
Ляч
Финландия Вайкаус лига
Хонка
0:2
Хака
ИФК Мариехамн
5:1
Коо Ти Пи
КуПС Куопио
0:0
ХИФК Хелзинки
ЕЙРЕ Висша лига
Лонгфорд Таун
0:1
Шамрок
Фин Харпс
2:2
Слиго Роувърс
Уелс Висша лига
Бала Таун
3:3
Бари Таун
Кардиф Метрополитън
1:1
ГАП Конас Кий
Хавърфордуест
2:1
Цефн Друидс
Нютаун
1:0
Карнарвън
Швейцария Challenge League
Вадуц
2:1
Шафхаузен
Винтертур
6:1
Криенс
Словения 2 Лига
Рогашка
1:3
Нафта
Илирия
0:1
Приморие
Биле
0:0
Кършко
Брежице
1:1
Триглав Кранж
Висша Лига
Сабах
3:0
Сумгайът
Нефтчи Баку
2:1
Зира
Армения Първа лига
ФК Урарту 2
3:4
Пюник Ереван 2
Молдова
Флорещи
3:4
Петрокуб
Милсами
2:2
Сфинтул Георге
Шериф
2:0
Заря Балти
Босна и Херцеговина Премиер Лига
ФК Леотар
1:1
Слобода Тузла
Рудар Приедор
2:2
Вележ Мостар
Жрински Мостар
1:0
ФК Сараево
Черна гора 1-ва лига
Джезеро
0:2
Сутиеска
Рудар Плевля
1:1
Дечич Тузи
Зета
1:1
Петровац
ФК Подгорица
1:1
ФК Морнар Бар
Будучност Подгорица
4:1
Искра Даниловград
Северна Македония Първа Лига
Шкупи
2:1
Ренова
Турция 1.Лига
Кеджиоренгюджю
3:2
Истанбулспор АС
Тузласпор
0:3
Бандърмаспор
Болуспор
1:0
Менемен Беледиеспор
Самсунспор
0:0
Ерзурум ББ
Финландия 2-ра лига (Ykkonen)
Микелин Палойлият
2:0
Джипо
Мусан Салама
0:3
Клуби 04
ПК-35 Вантаа
2:0
КПВ Кокола
ВПС Вааса
0:1
Яро
Ропс Рованиеми
1:0
ТПС Турку
Екенес
2:0
Гнистан
Германия Трета Лига
Саарбрюкен
1:1
Мюнхен 1860
Веен Вийсбаден
3:4
Mепен
Валдхоф Манхайм
1:1
Цвикау
Вюрцбургер Кикерс
2:1
Тюркгюджю-Атаспор Мюнхен
Фрайбург II
3:2
СЦ Верл
Магдебург
1:0
Виктория Берлин
Саудитска Арабия Про Лига
Абха
3:1
Ал Фатех
Ал Хилал Рияд
3:2
Ал Раед
Латвия Virsliga
Спартак Юрмала
1:4
Валмиерас
Даугавпилс
3:0
Рига
Естония Мастерлига
Вилянди Тулевик
0:0
Транс Нарва
Пярну Вапрус
0:0
ФСИ Левадия Талин
Купа на Литва
Жалгирис Вилнюс
5:1
Паневежис
Шотландия Първа Дивизия
Коув Рейнджърс
3:0
Клайд
Монтроуз
4:1
Ийст Файв
Еърдриониънс
3:2
Дъмбартън
Питърхед
0:0
Фолкърк
Шотландия Чемпиъншип
Рейт Роувърс
1:1
Инвърнес Калидоуниън Тисъл
Куин оф Саут
0:0
Грийнок Мортън
Партик Тисъл
0:0
Дънфърмлин
Арброут
1:1
Еър Юнайтед
Килмарнък
2:1
Хамилтън
Серия С Група Б
Терамо
0:4
Чезена
Сиена
1:1
Пескара
Вис Пезаро
1:0
Губио
Лукезе
1:0
Витербесе
Мателика
1:2
Фермана
Имолезе
5:0
Гроссето
Регионална лига Бавария
Пипинсриед ФК
1:0
Вакер Бургхаузен
Байройт
1:1
Бухбах
Розенхайм 1860
1:0
Рейн ам Лех
Шалдинг Хайнинг
0:3
Аубщад
Ейщад
3:0
Хеймщетен
Швайнфурт
2:1
Виктория Ашафенбург
Регионална лига Североизток
Лихтенберг 47
3:0
Алтглиеничке
Кемницер
5:2
Германия Халберщад
Оптик Ратенов
1:3
Карл Цайс Йена
Регионална лига Югозапад
Астория Валдорф
0:2
Майнц 05 II
Хасен Касел
2:0
Шот Майнц
ФСВ Франкфурт
2:1
Зоненхоф Гросашпах
ТуС Рот-Вайс Кобленц
1:0
Балингер
Елверсберг
1:1
Гисен
Регионална лига Запад
Алемания Аахен
1:4
Ален
Юрдинген 05
0:2
Вуперталер
Рот-Вайс Оберхаузен
0:2
Фортуна Кьолн
Виденбрюк
2:0
Щрален
Кьолн II
1:1
Рот Вайс Есен
Липщат
5:2
Фортуна Дюселдорф II
Шалке 04 II
0:0
Хомберг
ШФ Лоте
1:2
Вегберг-Беек
Борусия Мюнхенгладба 2
1:2
Родингхаузен
Турция 2.Лига - Бяла група
1922 Коняспор
4:1
Ескишехирспор
Кастамонуспор
отл
Киркларелиспор
Зонгулдак Комюрспор
2:4
Шанлъурфаспор
Ерзинчаспор
1:1
Анкара Демирспор
Акхисар
1:2
Ушакспор
Испарта 32 Спор
0:0
Киршехир Беледийеспор
Амедспор
1:0
Пазарспор
Буджаспор
2:3
Карацабей
Тарс Идман Юрду
1:1
Назили Беледиеспор
2.Лига - Червена група
Сомаспор
2:0
Караманмараспор
ББ Бодрумспор
1:2
Байбурт Йозел Идареспор
Хекимоглу Трабзон
2:2
Тургутлуспор
Инегюлспор
0:5
Сакаряспор
Адъяманспор
1:2
Диарбекирспор
Нигде Анадолу
1:2
Ергин Велимесе Спор
Ван Спор
0:3
Сивас Беледиеспор
Афжет Афйонспор
1:1
Етимесгут Беледиеспор
Анкараспор
3:2
Серик Беледийеспор
Йени Чорумспор
5:0
Саръйер
Регионална лига Север группа - Север
Вайхе Фленсбург
4:2
Алтона 93
Регионална лига Север група - Юг
Атлас Делменхорст
1:0
Хановер 96 II
Йедельо
3:1
Хилдесхайм
Колумбия Примера А
Хагуарес де Кордоба
1:1
Енвигадо
Куиндио
1:0
Алианса Петролера
Патриотас
1:2
Депортиво Перейра
Юнайтед Сокър Лийг
Хартфорд Атлетик
1:2
Шарлот Индепендънс
Реал Монарх
1:1
Колорадо Спрингс
Аржентина - Примера Насионал
Индепендиенте Ривадивия
3:2
Атлетико Рафаела
Тристан Суарес
1:1
Вила Далмин
Баракас Сентрал
0:0
Гилерме Браун
Ол Бойс
1:1
Алмагро
Естудиантес Буенос Айрес
5:0
Атлетико Митре
Депортиво Морон
3:0
Дефенсорес де Белграно
Примера Б Класура
Бока Хуниорс де Кали
2:1
Орсомарсо
Бразилия Серия Б
Гуарани
1:2
Конфианса
Авай
1:0
Крузейро
Витория
4:0
Гремио Еспортиво Бразил
Перу - Примера Дивизион Класура
Спорт Уанкайо
2:0
Депортиво Бинасионал
Универсидад Сан Мартин
3:1
Алианса Атлетико
Университарио
2:1
Куско
Сегунда Дивисион
Академия Рей
0:0
Маракаибо
Еквадор - Първа дивизия
Депортиво Технико Университарио
1:1
Аукас
Универсидад Католика де Еквадор
0:1
Мушук Руна
Гватемала Лига Насионал
Депортиво Ачуапа
1:0
Кобан Империал
Изтапа
1:0
Мунисипал
Боливия Примера Дивизион
Ориенте Петролеро
2:0
Гуабира
Дъ Стронгест
1:0
Реал Потоси
Примера Б
Сан Маркос де Арика
1:2
Депортес Пуерто Монт
Магаянес
1:1
Депортес Санта Круз
Коста Рика - Примера дивисион Апертура
Сан Карлос
0:0
Ередиано
Аржентина - Дивизия 3 - Клаусура
Лос Андес
0:1
Акасусо
Колегиалес
2:0
Кануелас
Комуникасионес
2:0
УАИ Уркиса
Депортиво Арменио
1:3
Талерес Рамидиос
Атлетико Феникс
0:4
Фландрия
Алжир - Лига 1
Хюсеин Дей
1:1
УСМ Алжир
Тлемсен
1:0
Магра
РК Арба
0:5
Бискра
Парадоу
1:0
АСО Шлеф
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Логронес
1:0
Талавера де Ла Рейна
Атлетик Билбао II
0:0
Реал Юнион
Валядолид II
0:1
Райо Махадаонда
Унионистас де Саламанка
3:3
СД Логронес
Расинг Ферол
1:1
Културал Леонеса
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Барселона Б
0:0
Алкояно
УКАМ Мурсия
2:1
Севиля Б
Алхесирас
1:1
Бетис II
Сан Фернандо
1:2
Кастельон
Виляреал Б
2:0
Андора
Индонезия Лига 1
Персиража Банда
0:2
Арема
Бали Юнайтед
1:2
Бхаянгкара
Англия Нaционaлнa Лигa Север
Алфретон Таун
3:3
Херефорд
Блайт Спартанс
0:1
Бостън Юнайтед
Кидерминстер
5:1
Брадфорд Парк Авеню
Йорк Сити
1:0
Честър
Спенумор Таун
2:2
Кързън Аштън
Глочестър
2:2
Телфорд
Гайзли
0:0
Чорли
Фарсли Селтик
1:0
АФК Файлд
Гейтсхед
отл
Бракли Таун
Дарлингтън
1:1
Леамингтон
Англия Нaционaлнa Лигa Юг
Бат Сити
0:2
Сейнт Олбанс
Билерикай
0:1
Тонбридж Енджълс
Брейнтрий
1:2
Дълуич Хамлет
Оксфорд Сити
1:1
Челмсфорд
Ийстборн Бъро
0:1
Ебсфлийт Юнайтед
Конкорд Рейнджърс
1:4
Хеднъсфорд Таун
ФК Хавант анд Уотърлувил
1:2
Слоуг Таун
Хамптон и Ричмонд
0:0
Чипенхам
Мейдстоун Юнайтед
0:2
Доркинг
Хемел Хемпстед Таун
1:1
Уелинг Юнайтед
Франция Национал 2 Група А
Каен Б
1:0
Витре
Версай
1:0
Роуен
Сейнт Мало
0:2
Роморантин
Сен-Приве-Сен-Мемен
1:1
Ван
Блоа ф.41
1:1
Шатобриан
Плабеннек
3:1
Гренвил
Гингам Б
1:1
Поаси
Лориен Б
3:2
Чартрес
Франция Национал 2 Група Б
Париж 13 Атлетико
1:0
Бобигни
Оксер Б
1:1
Ланс Б
Реймс Б
4:1
ФК Фьори 91
Белфорт
4:1
Мец Б
Епинал
1:1
Шилтигхайм
Саиенте Геневиеве
0:1
Луситанос
Франция Национал 2 Група Ц
Гол ФК
5:1
Лион-Дюшер
Обан
3:1
Йер
Фрежу Ст Рафаел
1:1
Монако Б
Юра Суд
1:1
Луан Кюизо
Сен Прист
1:1
Мартиг
Марсилия Б
1:2
Грас
Тулон
2:2
Румили
Франция Национал 2 Група Д
Анже Б
0:3
Бурж
Бержерак Перигорд
2:2
Ле Пуй
Андрозиуекс
0:1
Трелисак
Ле Арбиер
1:0
Стад Монтуа
Коломиерс
3:3
Анголеме
Нант Б
1:2
Кане Росильон
Монпелие Б
2:0
Безие
Чамалиерес
3:0
Моулинс Изьор
Южна Африка
Марицбург Юнайтед
1:0
ТС Галакси
Кейптаун Сити
4:3
Голдън Ероуз
Южна Корея К-Лига 2
Даейон Ситдзен
3:1
Анянг
Бушеон 1995
0:0
Юнгам Асан
Ансан Грийнърс
0:3
Сеоул
Сангжу Сангму
3:1
Жеонам Драганс
Пусан
1:0
Гионгнам
Южна Корея К-Лига 3
Янджу Ситизен ФК
0:1
Пионгтек Ситизен
Гангнеунг Сити ФК
1:1
Мокпо Сити
Чхонджу ФК
3:0
Кимхае Сити
Паджу Ситизен ФК
0:0
Улсан Ситизен
Кипър Втора дивизия
Алки Ороклинис
2:1
Ахуронас Лиопетри
Акритас Хлорака
0:0
Неа Саламис
Отелос Атиену
1:4
Еносис Неон Паралимни
Кармиотиса
1:0
Асил Лиси
Ксилотимбу 2006
0:1
Анагениси Деринея
Япония Джей Лига 2
Албирекс Нийгата
1:2
Блаублиц Акита
Омия Ардия
3:1
Гираванц Китакюшу
Вентфорет Кофу
2:1
В-Варен Нагасаки
Монтедио Ямагата
1:0
Теспакусатсу Гунма
Джубило Ивата
2:2
Ехиме
Русия Втора дивизия Група 1
Легион Динамо Махачкала
0:1
Туапсе
Биолог Новокубанск
1:3
СКА Ростов
Чайка Песчанокопское
1:1
Таганрог
Машук-КМВ Пятигорск
1:1
Ротор Волгоград 2
Дружба Майкоп
1:1
Алания Владикавказ 2
Русия Втора дивизия Група 4
Челябинск
2:0
Торпедо Миас
Зенит Ижевск
1:1
Оренбург 2
Тюмен
7:0
Лада Толиати
Носта
1:0
Амкар
Спартак Туймази
0:5
Волга Уляновск
Звезда Перм
1:0
Урал 2
Северна Ирландия Чемпиъншип
Куинс Юниверсити
1:2
Харланд & Уолф Уелдърс
Балинамалард Юнайтед
1:0
Анаг Юнайтед
Логгъл
1:0
Ардс
Баликлер Комрейдс
0:0
Инститют
Кнокбреда
3:3
Дъндела
Естония Есилига
ФСИ Левадия II
0:4
Маарду Линамеесконд
Люксембург Национална дивизия
РМ Хам Бенфика
0:4
УНА Щрасен
Расинг Люксембург
2:1
Юс Мондорф льо Бен
Прогрес Нидеркорн
3:2
Унион Титус Петанж
Вилц
1:1
Фола Еш
Венецуела - Примера Дивисион - Група Централ
Депортиво Лара
1:1
Гран Валенсия
Бразилия Серия C - Група C
Пайсанду
1:4
Итуано
Висша лига на Канада
Халифакс Уондърърс
0:0
Форге
Taйланд Тай Лига 1
Накхон Ратчасима
1:0
Самут Пракан Сити
Муангтонг Юнайтед
2:1
Теро Сасана
Чонбури
1:1
Чиангмай Юнайтед
Чианграй Юнайтед
1:0
Кхон Каен Юнайтед
Черна гора 2-ра лига
Игало
0:0
Арсенал Тиват
Бокели Котор
1:2
Ком
Йединство Биело-Поле
3:0
Беране
Гарбал Радановци
1:0
Цетине
Премиер Лига 2 Дивизия 1
Уест Хем U23
6:0
Манчестър Юнайтед U23
Манчестър Сити U23
1:3
Тотнъм U23
Лестър U23
1:1
Челси U23
Япония Джей Лига 3
Фуджиеда МИФК
2:2
Грула Мориока
Кагошима Юнайтед
3:1
Асул Кларо Нумадзу
Полша II Лига
Гурник Полковице
2:2
Корона
Знич Прушков
2:0
Рух Хожув
Вигри Сувалки
2:1
ГКС Белхатов
ККС 1925 Калиш
2:2
Лех II Познан
Олимпия Елбльонг
1:0
Погон Гроджиск Мазовецки
Висла Пулави
0:1
Шльонск Вроцлав II
Сокол Оструда
1:1
Мотор Люблин
Хойничанка Хойнице
1:3
Гарбарния Краков
Арка Гдиня
2:0
Ресовия Жешов
Стал Жешов
3:0
Погон Шедълце
Катовице
1:0
Пуща
Тихи
0:0
Скра Честохова
Дания Втора Дивизия
Мидълфарт
1:2
Нествед
Орхус Фремад
3:1
Брабранд
Хилерод Фодболд
1:3
Академиск Болдклуб
Б 93 Копенхаген
1:1
Скиве
Англия U18 Висша лига
Фулъм U18
4:4
Челси U18
Лестър U18
2:1
Арсенал U18
Лийдс U18
0:2
Стоук Сити U18
Уест Хям U18
5:0
Астън Вила U18
Брайтън U18
3:1
Рединг U18
Кристъл Палас U18
1:2
Бирмингам U18
Евертън U18
1:1
Нюкасъл U18
Бърнли U18
1:1
Дарби U18
Уест Бром U18
1:5
Саутхямптън U18
Мароко Ботола
МАС Фес
3:0
Дифаа ел Джадида
Хасания Агадир
1:0
Юсуфия Берешид
Тунис Лига 1 Група A
Бизертин
0:0
Хаммам Сус
Хаммам Лиф
1:2
УС Татауин
Лига III - Серия 1
Фореста Суцеава
1:1
Чехлаул Пятра Нямц
Данте Ботошани
2:1
Сомуз Фалтицени
Хусана Хуси
1:1
Стинта Мирослава
Бакау
1:0
Буковина Ръдъуц
Васлуй
2:0
Пашкани
Лига III - Серия 2
Фосани 2007
2:0
Спортинг Лиести
Виторул Янка
3:1
Спортул Кишчани
Фаурей
0:2
Металул Бузау
Оцелул Галац
4:1
Рамницу Сарат
Лига III - Серия 3
Агричола Борчеа
2:1
Инаите Моделу
Олтенита
0:5
Глория Попести Леордени
Реколта Чеордже
0:2
Волунтари II
Афумати
5:0
Фетещ
Глория Албещи
1:1
Фарул Констанца 2
Лига III - Серия 4
Тунари
1:0
Динамо Букурещ II
Прогресул Спартак
2:0
Реал Браду
Лига III - Серия 5
СР Брасов
1:2
Таргу Сецуиесц
Кидс Тампа Брасов
1:2
Пучоаса
Чътате Ръшнов
0:1
Одорхею Секуйеск
Плопени
2:3
Сепси Фанту Георге II
Премиер Лига Малта
Гуджа Юнайтед
1:3
Хамрун Спартанс
ФК Моста
1:1
Флориана
Гзира Юнайтед
1:2
Балзан
Лига III - Серия 6
Флакара Хорезу
3:1
Спортинг Рошиари
Минерул Костещи
1:2
Ведита Колонешти
Лига III - Серия 7
Решица
1:1
Пандури
Джиул Петрошани
1:0
Армата Аурул Брад
Виторул Симиан
1:2
Чътате Дева
Прогресул Езериш
1:3
Войнта Лупац
Лига III - Серия 8
Авантул Периам
0:4
Крисул Кишинеу-Криш
Поли Тимишоара
0:0
Шоймий Липова
Прогресул Печица
2:1
Победа Стар Бишнов
Лига III - Серия 9
ФК Хунедоара
3:1
Металургистул Кугир
Унирея Алба Юлия
0:0
Авантул Регин
Глориа 2018 Бистрица
2:0
Окна Муреш
Лига III - Серия 10
Прогресул Шомкута Маре
0:0
Сату Маре
Спортул Шимлеу Силванией
1:2
Сомешул Деж
Залъу
4:0
Луцефарул Орадя
Тунис Лига 1 Група Б
Чеба
0:0
ЕС Зарзис
Танзания Висша Лига
Намунго
1:1
КМС
Гейта Голд
1:1
Мбейа Сити
Панама Клаусура
Сан Франциско ФК
1:0
Атлетико Чирики
Узбекистан Суперлига
Коканд 1912
2:1
Локомотив Ташкент
Маш Ал Мубарек
0:0
Навбахор Наманган
Лига Лоуленд
Единбург Юниверсити
3:0
Вале оф Лейтен
Рейнджърс B
3:1
Каледониан Брейвс
Хайленд Лига
Деверонвейл
6:0
Лусимаут
Туриф Юнайтед
3:2
Форт Уилям
Шампионат Примавера 1
Сампдория (U19)
5:3
Каляри (U19)
Лече (U19)
1:2
Милан (U19)
Интер (U19)
3:0
Верона (U19)
Фиорентина (U19)
2:1
Пескара (U19)
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.