Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 23.10.2021

România Liga I
Voluntari
0:2
FC Argeş
la TV
CS Mioveni
1:1
FC Botoşani
la TV
Dinamo București
1:1
Rapid București
la TV
România Liga II
Astra Giurgiu
3:0
Dunărea Călărași
Metaloglobus
1:1
Csikszereda Miercurea Ciuc
Poli Iași
1:3
ACS Viitorul Târgu Jiu
Unirea Constanța
2:0
Dacia Unirea Braila
Hermannstadt
3:2
Viitorul Selimbar
la TV
ASU Poli TM
1:3
Ripensia Timișoara
Premier League
Chelsea
7:0
Norwich
la TV
Crystal Palace
1:1
Newcastle United
Southampton
2:2
Burnley
Everton
2:5
Watford
Leeds United
1:1
Wolverhampton Wanderers
Brighton
1:4
Manchester City
la TV
Bundesliga
Arminia Bielefeld
1:3
Borussia Dortmund
la TV
Bayern Munich
4:0
1899 Hoffenheim
la TV
VfL Wolfsburg
0:2
SC Freiburg
RasenBallsport Leipzig
4:1
Greuther Fuerth
Hertha Berlin
1:0
Borussia Monchengladbach
Serie A
Salernitana
2:4
Empoli
la TV
Sassuolo
3:1
Venezia
la TV
Bologna
2:4
AC Milan
la TV
La Liga
Valencia
2:2
Mallorca
la TV
Cadiz
0:2
Deportivo Alaves
la TV
Elche
2:2
Espanyol
la TV
Athletic Bilbao
2:1
Villarreal
la TV
Ligue 1
Nantes
2:1
Clermont Foot 63
Lille
1:1
Brest
la TV
2. Bundesliga
Fortuna Duesseldorf
3:1
Karlsruher SC
la TV
Nürnberg
4:0
FC Heidenheim
Holstein Kiel
1:1
SV Darmstadt 98
Schalke 04
3:0
Dynamo Dresden
Eredivisie
Utrecht
2:1
Heerenveen
PEC Zwolle
1:0
Heracles
RKC Waalwijk
1:0
Sparta Rotterdam
Süper Lig
Rizespor
2:1
Kasimpasa
Gaziantep FK
1:1
Giresunspor
Konyaspor
2:0
Kayserispor
Goztepe
0:1
Trabzonspor
Prima Ligă Belgiană
Cercle Brugge
1:1
Standard Liege
Kortrijk
1:0
Oostende
Mechelen
2:2
Zulte-Waregem
Eupen
2:3
Union S.Gilloise
Primeira Liga
Santa Clara
0:2
Famalicao
Tondela
1:3
FC Porto
Sporting CP
1:0
Moreirense
Prima Ligă Scoțiană
Celtic
2:0
St Johnstone
Dundee United
2:1
Motherwell
Hearts
1:1
Dundee
Ross County
2:3
Livingston
Aberdeen
1:0
Hibernian
Prima Ligă
Botev Vratsa
0:0
Cherno More Varna
Arda
1:1
Slavia Sofia
Levski Sofia
3:0
Pirin Blagoevgrad
EFL Championship
Cardiff City
0:2
Middlesbrough
Birmingham City
2:1
Swansea City
Blackpool
2:0
Preston North End
West Bromwich Albion
3:0
Bristol City
Peterborough
2:1
Queens Park Rangers
Blackburn Rovers
2:0
Reading
Millwall
2:1
Stoke City
Luton Town
1:0
Hull City
Coventry City
1:1
Derby
AFC Bournemouth
3:0
Huddersfield
Football League One
Bolton Wanderers
2:2
Gillingham
Burton Albion
1:3
Oxford United
Milton Keynes Dons
0:3
Rotherham United
Morecambe
1:1
Plymouth Argyle
Doncaster Rovers
3:2
Cheltenham Town
Ipswich
2:1
Fleetwood Town
Sunderland
0:1
Charlton Athletic
Wycombe Wanderers
2:1
Crewe Alexandra
Sheffield Wednesday
1:1
Lincoln City
Shrewsbury Town
4:1
Cambridge United
Accrington
2:2
Portsmouth
AFC Wimbledon
0:2
Wigan Athletic
Football League Two
Tranmere Rovers
0:2
Northampton Town
Scunthorpe
2:1
Crawley Town
Rochdale
3:2
Sutton United
Swindon Town
1:3
Bradford
Stevenage
0:0
Leyton Orient
Bristol Rovers
1:3
Newport County
Port Vale
3:0
Colchester United
Exeter
2:1
Mansfield
Carlisle United
0:0
Oldham
Hartlepool United
3:2
Harrogate Town
Forest Green Rovers
3:1
Salford City
Walsall
2:2
Barrow
Superliga Greacă
Atromitos Athinon
0:2
Ionikos
Apollon Smirnis
1:0
Pas Giannina
Asteras Tripolis
2:1
Panathinaikos
Serie B
Ternana
5:0
L.R. Vicenza Virtus
Lecce
0:0
Perugia
Monza
1:0
Cittadella
Benevento
3:0
Cosenza Calcio
Frosinone
2:1
Ascoli
Brescia
1:0
Cremonese
Austria Bundesliga
Wolfsberger AC
2:1
Austria Klagenfurt
Austria Wien
4:1
Ried
Admira Wacker
0:1
WSG Swarovski Tirol
Ligue 2
FC Paris
2:2
Toulouse
Chamois Niortais
0:2
Rodez
Guingamp
3:1
Nimes
Le Havre
1:0
Pau
Sochaux
1:1
Quevilly
Dunkerque
1:1
Caen
Amiens
3:0
Valenciennes
Ajaccio
2:0
Nancy
Grenoble Foot 38
1:2
Dijon
Prva HNL
NK Osijek
1:0
Hrvatski Dragovoljac
Hajduk Split
0:0
HNK Gorica
Premier Liga
Veres
2:0
Mariupol
Rukh Lviv
amâ
Olimpik Donetsk
Vorskla Poltava
0:2
Șahtar Donețk
Chornomorets Odesa
1:1
FK Lviv
Segunda División
UD Ibiza
3:1
Fuenlabrada
Sporting Gijon
1:2
Real Valladolid
Malaga
1:0
Lugo
Leganes
1:2
Tenerife
Liga Profesional
Gimnasia La Plata
2:2
Central Córdoba
Prima Ligă
Slovan Liberec
2:0
Sigma Olomouc
Pardubice
0:0
Zlin
Slovacko
1:0
Bohemians 1905
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
3:2
Termalica Nieciecza
Lechia Gdansk
1:1
Gornik Zabrze
Pogon Szczecin
4:1
Jagiellonia
Wisla Krakow
0:5
Slask Wroclaw
Eliteserien
Viking
5:1
Lillestrom
Stabaek
0:3
Molde
Eerste Divisie
Roda
1:2
Emmen
Cupa Scoției
Cowdenbeath
2:4
Civil Service Strollers
Stranraer
17:00
Darvel FC
East Kilbride
4:0
Stirling University
Brora Rangers
0:0
Albion Rovers
Stenhousemuir
4:1
Huntly
Dalbeattie Star
0:0
Rothes
Formartine Utd
0:2
Forfar Athletic
Kelty Hearts
4:1
Buckie Thistle
Edinburgh City
2:1
Bo Ness United
East Stirlingshire
0:3
Bonnyrigg Rose
Berwick
1:2
Stirling Albion
Banks O' Dee
5:0
Nairn County F.C.
Conference National
Weymouth
1:1
Wealdstone
Barnet
0:3
Wrexham
Dagenham & Redbridge FC
3:0
Southend
Torquay United
2:0
Kings Lynn
Aldershot Town
2:3
Bromley
Chesterfield
2:1
Boreham Wood
Eastleigh
2:1
Altrincham
Grimsby
2:0
Yeovil Town
Solihull Moors
1:0
Halifax Town
Notts County
2:1
Stockport
Maidenhead United
3:2
Woking
2. League Cehia
Dukla Praha
0:1
Usti nad Labem
MFK Chrudim
2:2
Pribram
FK Fotbal Třinec
0:1
Zbrojovka Brno
Vlasim
5:1
Vyskov
Opava
6:1
Viktoria Zizkov
Superliga Elvețiană
Young Boys
3:2
Lausanne-Sport
Grasshopper
3:3
Zurich
Prima Ligă
Nizhny Novgorod
1:4
Krasnodar
Rostov
4:0
Arsenal Tula
CSKA Moscow
3:1
Krylya Sovetov
J1 League
Vegalta Sendai
2:0
Sanfrecce Hiroshima
Tokyo
1:2
Kashima Antlers
Tokushima Vortis
1:1
Oita Trinita
Shonan Bellmare
2:1
Yokohama FC
Gamba Osaka
1:0
Sagan Tosu
Veikkausliiga
Honka
0:2
Haka
IFK Marieham
5:1
KooTeePee
KuPS
0:0
HIFK Helsinki
Liga Irlandei
Longford Town
0:1
Shamrock Rovers
Finn Harps
2:2
Sligo Rovers
Superliga Slovaciei
FK Senica
0:2
Ruzomberok
FK Pohronie
0:2
Spartak Trnava
Zlate. Moravce
0:1
AS Trencin
Prima Ligă Bielorusă
Slutsk
2:1
Smorgon
Vitebsk
1:2
Shakhter Soligorsk
Dinamo Minsk
3:0
FC Sputnik Rechitsa
Gomel
4:0
FC Energetik-BGU Minsk
Dinamo Brest
1:0
Isloch
Allsvenskan
Djurgarden
3:2
Kalmar
Hacken
2:3
Halmstad
Brazilia Serie B
Guaraní
1:2
Confianca
Avai
1:0
Cruzeiro
Vitoria
4:0
Brasil de Pelotas
1. Lig Turcia
Keciorengucu
3:2
İstanbulspor A.Ş.
Tuzlaspor
0:3
Bandirmaspor
Boluspor
1:0
Menemen Belediye
Samsunspor
0:0
Erzurum BB
Divizia Secundă Belgiană
Lierse
2:2
Deinze
Superliga Serbiei
Mladost Lucani
3:1
Kolubara
Spartak Subotica
2:0
Metalac
Prima Ligă Țara Galilor
Bala Town
3:3
Barry Town
Cardiff Metropolitan University
1:1
Connah's Quay
Haverfordwest County
2:1
Cefn Druids
Newtown
1:0
Caernarfon
Divizia Națională
FC Florești
3:4
Petrocub
Sheriff Tiraspol
2:0
Zaria Balti
Milsami Orhei
2:2
Sfintul Gheorghe
Prima Divizie Daneză
Horsens
0:1
Lyngby
Esbjerg
1:2
Fredericia
Superettan
Vasalunds IF
0:1
Vasteras
Jonkopings Sodra
0:2
Orgryte
Norrby
0:0
Osters
Ykkonen
Mikkelin Palloilijat
2:0
JIPPO
Musan Salama
0:3
Klubi-04
PK-35 Vantaa
2:0
KPV Kokkola
VPS
0:1
FF Jaro
RoPS
1:0
TPS
Ekenas
2:0
Gnistan
3. Liga Germania
Saarbrucken
1:1
TSV 1860 Munich
Wehen Wiesbaden
3:4
SV Meppen
Waldhof Mannheim
1:1
FSV Zwickau
Wurzburger Kickers
2:1
Türkgücü-Ataspor München
Freiburg II
3:2
Verl
Magdeburg
1:0
Viktoria Berlin
Serie C Grup B
Teramo
0:4
Cesena
Siena
1:1
Pescara
Vis Pesaro
1:0
Gubbio
Lucchese
1:0
Viterbese
Matelica
1:2
Fermana
Imolese
5:0
Grosseto
2. SNL Slovenia
NK Rogaska
1:3
Nafta Lendava
Nd Ilirija
0:1
Primorje
Nd Bilje
0:0
Krsko
Brežice
1:1
ND Triglav
Bulgaria B PFG
Sportist Svoge
1:3
Montana
Septemvri Simitli
1:1
Maritsa Plovdiv
Yantra 2019 Gabrovo
1:0
CSKA 1948 II
FC Hebar Pazardzhik
1:0
Litex
Ludogorets II
5:0
Dobrudzha
Sozopol
1:1
Strumska Slava
Prima Divizie Cipriotă
Ethnikos Achnas
2:2
AEL Limassol
Apollon Limassol
2:0
Pafos FC
Slovenian 1st SNL
NK Bravo
0:1
NK Domzale
Aluminij
0:1
NK Celje
Luka Koper
0:1
Olimpija Ljubljana
Major League Soccer
Seattle Sounders
1:2
Sporting Kansas City
Primera División - Guard1aes
Mazatlán F.C.
2:1
Club Queretaro
Ligat ha Al Israel
Hapoel Hadera
0:3
Hapoel Tel Aviv
Bnei Sakhnin
0:3
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Petah Tikva
4:0
Hapoel Nof HaGalil F.C.
Hapoel Beer Sheva
3:1
Hapoel Jerusalem
Primera A
Jaguares
1:1
Envigado
Quindio
1:0
Alianza Petrolera
Patriotas
1:2
Deportivo Pereira
Premijer Liga
FK Leotar
1:1
Sloboda Tuzla
Rudar Prijedor
2:2
Velež Mostar
Zrinjski
1:0
Sarajevo
1. Divisjon
Jerv
3:2
Start
Virslīga
Spartaks Jurmala
1:4
Valmieras
BFC Daugavpils
3:0
Riga
Muntenegru League One
FK Jezero
0:2
Sutjeska
Rudar Pljevlja
1:1
Decic
FC Podgorica
1:1
Mornar Bar
Zeta
1:1
Petrovac
Buducnost Podgorica
4:1
Iskra Danilovgrad
Muntenegru League Two
Grbalj
1:0
Cetinje
Igalo
0:0
Arsenal Tivat
Bokelj
1:2
KOM
Jedinstvo Bijelo Polje
3:0
Berane
Cupa Lituaniei
Zalgiris Vilnius
5:1
FK Panevezys
NIFL Premiership
Ballymena United
1:0
Cliftonville
Glentoran
2:2
Portadown
Coleraine
2:0
Warrenpoint Town
Liga Națională de Fotbal a Rusiei
Tom Tomsk
2:1
FC Volgar
Neftekhimik
3:1
Tekstilshchik Ivanovo
Gazovik Orenburg
2:0
SKA-Khabarovsk
FK Akron Togliatti
2:1
Dolgoprudny
Rotor Volgograd
0:0
Alania Vladikavkaz
Torpedo Moscow
2:1
Yenisey Krasnoyarsk
Chayka Peschanokopskoye
amâ
FC Volgar
Fakel
3:2
Metallurg Lipetsk
FC Krasnodar 2
1:2
Pfc Kuban
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
4:1
Spartak Moscow II
Baltika Bfu Kaliningrad
1:0
FC Veles Moscow
Colombia - Primera B PB Clausura
Boca Juniors de Cali
2:1
Orsomarso
Turcia TFF 2. LIG Grup Alb
1922 Konyaspor
4:1
Eskisehirspor
Kastamonuspor
amâ
Kirklarelispor
Zonguldak Kömürspor
2:4
Sanliurfaspor
24 Erzincanspor
1:1
Ankara Demirspor
Akhisar Belediye
1:2
Uşakspor
Isparta 32 Spor
0:0
Kırşehir Belediyespor
Amedspor
1:0
Pazarspor
Bucaspor
2:3
Karacabey
Tarsus İdman Yurdu
1:1
Nazilli Belediyespor
Turcia TFF 2. LIG Grup Red
Somaspor
2:0
Kahramanmarasspor AS
BB Bodrumspor
1:2
Bayburt Özel İdarespor
Hekimoğlu Trabzon
2:2
Turgutluspor
Inegolspor
0:5
Sakaryaspor
Adıyamanspor
1:2
Diyarbekirspor
Niğde Anadolu FK
1:2
Ergene Velimese Spor
Van Spor
0:3
Sivas Belediyespor
Afjet Afyonspor
1:1
Etimesgut Belediyespor
Ankaraspor
3:2
Serik Belediyespor
Yeni Çorumspor
5:0
Sarıyer
Belarusian First League
Lida
1:7
Lokomotiv Gomel
Baranavichy
3:3
Shakhter-2 Pietrykaw
Volna Pinsk
2:1
Orsha
League One Scoțiană
Cove Rangers
3:0
Clyde
Montrose
4:1
East Fife
Airdrieonians
3:2
Dumbarton
Peterhead
0:0
Falkirk
Championship Scoțiană
Queen Of The South
0:0
Morton
Partick Thistle
0:0
Dunfermline
Arbroath
1:1
Ayr Utd
Kilmarnock
2:1
Hamilton Academical
Raith Rovers
1:1
Inverness Ct
Série A
Santos
0:2
Amrica Mineiro
Juventude
0:0
Ceara
LigaPro
Penafiel
1:1
Rio Ave
Casa Pia A.C.
1:0
Chaves
FC Porto B
0:0
Farense
Benfica B
3:1
Academica
Maroc Botola
Maghreb Fes
3:0
Difaa El Jadida
Hassania Agadir
1:0
Youssoufia Berrechid
Africa de Sud Premier League
Maritzburg United
1:0
TS Galaxy F.C.
Cape Town City
4:3
Golden Arrows
Superliga Indoneziei
Persiraja Banda
0:2
Arema
Bali United Pusam
1:2
Bhayangkara
Prima Ligă Azerbaijan
Sabah fc
3:0
Sumqayıt
Neftchi Baku
2:1
Zira
Liga III - Seriei I
Foresta Suceava
1:1
CSM Ceahlăul Piatra Neamț
CS Dante Botosani
2:1
Somuz Falticeni
Husana Husi
1:1
CS Știința Miroslava
CSM Bacău
1:0
Bucovina Rădăuți
Vaslui
2:0
CS Kosarom Pașcani
Liga III - Seriei II
CMS Focsani 2007
2:0
CS Sporting Liești
C.S. Viitorul Ianca
3:1
ACS Sportul Chiscani
CS Faurei
0:2
Metalul Buzau
Otelul Galati
4:1
CSM Râmnicu Sărat
Liga III - Seriei III
FC Agricola Borcea
2:1
Inainte Modelu
CSM Oltenita
0:5
Gloria Popesti Leordeni
Recolta Cheorghe
0:2
Voluntari II
CS Afumati
5:0
CSM Fetești
Gloria Albesti
1:1
FCV Farul Constanța II
Liga III - Seriei IV
CS Tunari
1:0
Dinamo Bucuresti II
Progresul Spartac
2:0
CS Real Bradu
Liga III - Seriei V
SR Brasov
1:2
Targu Secuiesc
Plopeni
2:3
Sepsi Sfantu Gheorghe II
Kids Tampa Brasov
1:2
FC Pucioasa
Cetate Râșnov
0:1
Odorheiu Secuiesc
Liga III - Seriei VI
Flacăra Horezu
3:1
Sporting Rosiori
Minerul Costesti
1:2
Vediţa Coloneşti
Liga III - Seriei VII
Scolar Resita
1:1
Pandurii Târgu Jiu
Jiul Petrosani
1:0
CS Armata Aurul Brad
Viitorul Simian
1:2
Cetate Deva
Progresul Ezeris
1:3
AFC Vointa Lupac
Liga III - Seriei VIII
ACS Progresul Pecica
2:1
Pobeda Star Bisnov
Avantul Periam
0:4
Crișul Chișineu-Criș
Poli Timisoara
0:0
Șoimii Lipova
Liga III - Seriei IX
Fc Hunedoara
3:1
CF Metalurgistul Cugir
Unirea Alba Iulia
0:0
Avântul Reghin
Gloria 2018 Bistrita Nas.
2:0
Ocna Mureș
Liga III - Seriei X
Progresul Somcuta Mare
0:0
Satu Mare
Sportul Șimleu Silvaniei
1:2
Someșul Dej
Scm Zalău
4:0
CS Luceafarul Oradea
Erste Liga
Rapid Wien II
1:1
FC Dornbirn 1913
Grazer AK
0:3
Liefering
Prima Ligă Macedonia de Nord
Shkupi 1927
2:1
Renova
Nedjma D1 Algeria
Hussein Dey
1:1
USM Alger
WA Tlemcen
1:0
NC Magra
RC Arbaa
0:5
Us Biskra
Paradou Ac
1:0
ASO Chlef
Challenge League
Winterthur
6:1
Kriens
FC Vaduz
2:1
Schaffhausen
Prva Liga
Radnicki Sremska Mitrovica
1:2
Fk Loznica
Indjija
2:1
Buducnost Dobanovci
Graficar Beograd
2:0
Timok
Javor
3:3
Zeleznicar Pancevo
Rad
3:2
FK Kabel Novi Sad
Ecuador - First Division
Técnico Universitario
1:1
Aucas
Universidad Católica del Ecuador
0:1
Mushuc Runa
FA Cup Chineză
Shandong Luneng
2:0
Wuhan Zall F.C.
Henan Jianye
1:1
Sichuan Jiuniu
USL Championship
Hartford Athletic
1:2
Charlotte Independens
Real Monarchs SLC
1:1
Colorado Springs Switchbacks
Primera Nacional Argentina
Independiente Rivadavia
3:2
Atletico De Rafaela
Tristan Suarez
1:1
Villa Dálmine
Barracas Central
0:0
Guillermo Brown
All Boys
1:1
Almagro
Estudiantes B.A.
5:0
Atlético Mitre
Deportivo Morón
3:0
Defensores de Belgrano
2 NHL
Nk Dubrava
0:2
BSK Bijelo Brdo
Jarun
2:3
Croatia Zmijavci
Dugopolje
2:1
Dinamo Zagreb II
Cibalia
1:1
Inter Zapresic
Rudes Zagreb
3:0
Opatija
Liga 1 Movistar - Clausura Peru
Sport Huancayo
2:0
Deportivo Binacional
Universidad San Martin
3:1
Alianza Atletico
Universitario de Deportes
2:1
Cusco FC
First League Ucraina
Prikarpatye
3:1
FC Alians Lypova Dolyna
FC Polissya Zhytomyr
1:2
Kryvbas
Volyn Lutsk
amâ
Mykolaiv
Segunda Division
Academia Rey
0:0
TFC Maracaibo
Primera División RFEF Group 1
Logrones
1:0
Talavera de La Reina
Athletic Club II
0:0
Real Unión
Valladolid II
0:1
Rayo Majadahonda
Unionistas de Salamanca
3:3
SD Logrones
Racing Ferrol
1:1
Cultural Leonesa
Primera División RFEF Group 2
Barcelona B
0:0
Alcoyano
UCAM Murcia
2:1
Sevilla Atletico
San Fernando
1:2
Castellón
Algeciras
1:1
Betis II
Villarreal B
2:0
FC Andorra
Irlanda de Nord Championship
Queens University
1:2
Harland & Wolff Welders
Ballinamallard United
1:0
Annagh United
Loughgall
1:0
Ards
Ballyclare Comrades
0:0
Institute F.C.
Knockbreda
3:3
Dundela
National League North
Kidderminster
5:1
Bradford Park Avenue
York City
1:0
Chester FC
Spennymoor Town
2:2
Curzon Ashton
Gloucester
2:2
Telford
Guiseley
0:0
Chorley
Farsley Celtic
1:0
AFC Fylde
Gateshead
amâ
Brackley Town
Darlington F.C.
1:1
Leamington
Alfreton Town
3:3
Hereford
Blyth Spartans
0:1
Boston Utd
National League South
Bath City
0:2
St Albans
Billericay
0:1
Tonbridge Angels
Braintree Town
1:2
Dulwich Hamlet
Oxford City
1:1
Chelmsford
Eastbourne Borough
0:1
Ebbsfleet United
Concord Rangers
1:4
Hednesford Town
Havant & Wville
1:2
Slough Town
Hampton & Richmond
0:0
Chippenham
Maidstone United
0:2
Dorking Wanderers
Hemel Hempstead Town
1:1
Welling United
Regionalliga Bayern
FC Pipinsried
1:0
Wacker Burghausen
SpVgg Bayreuth
1:1
TSV Buchbach
1860 Rosenheim
1:0
TSV Rain am Lech
SV Schalding-Heining
0:3
TSV Aubstadt
VfB Eichstätt
3:0
SV Heimstetten
Schweinfurt
2:1
Viktoria Aschaffenburg
Regionalliga Northeast
Lichtenberg 47
3:0
Altglienicke
Chemnitzer
5:2
FC Germania Halberstadt
Optik Rathenow
1:3
Carl Zeiss Jena
Regionalliga Southwest
Astoria Walldorf
0:2
Mainz 05 II
KSV Hessen Kassel
2:0
TSV Schott Mainz
FSV Frankfurt
2:1
Sonnenhof Großaspach
TuS Rot-Weiß Koblenz
1:0
Bahlinger SC
SV Elversberg
1:1
Giessen
Regionalliga West
FC Koln II
1:1
Rot Weiss Essen
Lippstadt
5:2
Fortuna Dusseldorf II
Fc Schalke 04 II
0:0
VfB Homberg
Sportfreunde Lotte
1:2
FC Wegberg-Beeck
Borussia Moenchengladbach II
1:2
Rödinghausen
Alemannia Aachen
1:4
RW Ahlen
KFC Uerdingen 05
0:2
Wuppertaler
Oberhausen
0:2
Fortuna Koeln
SC Wiedenbrück 2000
2:0
SV Straelen
Regionalliga North Group - North
Weiche Flensburg
4:2
Altona 93
Regionalliga North Group - South
SV Atlas Delmenhorst
1:0
Hannover 96 II
Jeddeloh
3:1
VfV Hildesheim
Argentina - Division 3 Clausura
Los Andes
0:1
Acassuso
Colegiales
2:0
Canuelas
Comunicaciones
2:0
UAI Urquiza
Deportivo Armenio
1:3
Talleres Remedios
Atletico Fenix
0:4
Flandria
Ligue I Group A
CA Bizertin
0:0
Es Hammam Sousse
Cs Hammam Lif
1:2
Tataouine
Ligue I Group B
CS Chebba
0:0
ES Zarzis
Cyprus Division 2
Alki Oroklinis
2:1
Achyronas Liopetri FC
Akritas Chlorakas
0:0
Nea Salamis
Othellos Athienou
1:4
Enosis Neon Paralimni
Karmiotissa Polemidion
1:0
Asil Lisis
PO Xylotympou 2006
0:1
Anagennisi Derynias
Liga Nacional Guatemala
Deportivo Achuapa
1:0
Cobán Imperial
Iztapa
1:0
C.S.D. Municipal
Bolivia Primera División
Oriente Petrolero
2:0
Guabir
The Strongest
1:0
Real Potosi
Venezuela Primera division grupo central
Deportivo Lara
1:1
Gran Valencia
Brazil Serie C - Group C
Paysandu
1:4
Ituano
Luxembourg National Division
R Hamm Benfica
0:4
Una Strassen
Racing FC Union Luxembourg
2:1
US Mondorf Les Bains
Progres Niederkorn
3:2
Union Titus Pétange
Wiltz
1:1
CS Fola Esch
J2 League
Albirex Niigata
1:2
Blaublitz Akita
Omiya Ardija
3:1
Giravanz Kitakyushu
Ventforet Kofu
2:1
V-Varen Nagasaki
Montedio Yamagata
1:0
Thespakusatsu Gunma
Jubilo Iwata
2:2
Ehime Fc
UEFA Euro U17
Germania U17
5:0
România U17
Rusia U17
6:1
San Marino U17
Thailand Thai League 1
Nakhon Ratchasima
1:0
Samut Prakan City
Muangthong United
2:1
Police Tero
Chonburi
1:1
Chiangmai United
Chiangrai United
1:0
Khon Kaen United
Russian Professional Football League Group 1
Legion Dynamo
0:1
Tuapse
FC Biolog-Novokubansk
1:3
SKA Rostov
Chayka Peschanokopskoye
1:1
Taganrog
Mashuk-KMV
1:1
Rotor Volgograd 2
Druzhba Maykop
1:1
Alania Vladikavkaz 2
Russian Professional Football League Group 4
Chelyabinsk
2:0
Torpedo Miass
Zenit-Izhevsk
1:1
Orenburg 2
FC Tyumen
7:0
Lada Toljatti
Nosta
1:0
Amkar
Spartak Tuymazy
0:5
Volga Ulyanovsk
Zvezda Perm
1:0
Ural 2
Primera B
San Marcos de Arica
1:2
Deportes Puerto Montt
Magallanes
1:1
Deportes Santa Cruz
Premier League 2 Division 1
West Ham U23
6:0
Manchester United U23
Manchester City U23
1:3
Tottenham U23
Leicester U23
1:1
Chelsea U23
Japan J3 League
Fujieda Myfc
2:2
Grulla Morioka
Kagoshima United
3:1
Azul Claro Numazu
Poland II liga
Gornik Polkowice
2:2
Korona Kielce
Znicz Pruszkow
2:0
Ruch Chorzow
Wigry Suwalki
2:1
GKS Belchatow
Kks 1925 Kalisz
2:2
Lech II Poznan
Olimpia Elbląg
1:0
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Wisla Pulawy
0:1
Slask Wroclaw II
Sokol Ostroda
1:1
Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice
1:3
Garbarnia Kraków
Arka Gdynia
2:0
Resovia Rzeszow
Stal Rzeszow
3:0
Pogon Siedlce
Katowice
1:0
Puszcza Niepolomice
GKS Tychy
0:0
Skra Czestochowa
Canadian Premier League
Hfx Wanderers
0:0
Forge FC
Saudi Professional League
Abha
3:1
Al Fateh
Al-Hilal Riyadh
3:2
Al Raed
Denmark 2. Division
Middelfart
1:2
Naestved
Aarhus Fremad
3:1
Brabrand
Hillerød Fodbold
1:3
AB Gladsaxe
B 93 Kopenhagen
1:1
Skive
France Championnat National 2 Group A
Caen B
1:0
Vitré
Versailles
1:0
Rouen
Guingamp B
1:1
Poissy
St Malo
0:2
Romorantin
Saint-Pryvé-Saint-Mesmin
1:1
Vannes
Blois f.41
1:1
Voltigeurs de Châteaubriant
Plabennec
3:1
US Granville
Lorient B
3:2
Chartres
France Championnat National 2 - National 2 group B
Paris 13 Atletico
1:0
Bobigny
Auxerre B
1:1
Lens B
Reims B
4:1
Fc Fleury 91
Belfort
4:1
Metz B
Beauvais
19:00
Entente SSG
Epinal
1:1
Schiltigheim
Sainte-Genevieve
0:1
US Lusitanos
France Championnat National 2 - National 2 group C
Goal FC
5:1
Lyon la Duchere
Jura sud
1:1
Louhans Cuiseaux
Saint Priest
1:1
Martigues
Marseille B
1:2
RC Grasse
Toulon
2:2
Rumilly
Aubagne
3:1
Hyères
Frejus-saint-raphael
1:1
Monaco B
France Championnat National 2 - National 2 group D
Bergerac Perigord
2:2
Le Puy
Andrézieux
0:1
Trélissac
Les Herbiers
1:0
Stade Montois
Colomiers
3:3
Angoulême
Nantes B
1:2
Canet Roussillon
Montpellier B
2:0
AS Beziers
Angers B
0:3
Bourges
Chamalieres
3:0
Moulins Yzeure
Uzbekistan Super League
Kokand 1912
2:1
Lokomotiv Tashkent
Mash Al Mubarek
0:0
Navbahor Namangan
England U18 Premier League
Fulham U18
4:4
Chelsea U18
Leicester U18
2:1
Arsenal U18
Leeds U18
0:2
Stoke City U18
West Ham U18
5:0
Aston Villa U18
Brighton U18
3:1
Reading U18
Crystal Palace U18
1:2
Birmingham U18
Everton U18
1:1
Newcastle U18
Burnley U18
1:1
Derby U18
West Brom U18
1:5
Southampton U18
Liga a treia - Sud-Est
Dimitrovgrad
2:1
Borislav Parvomay
Atletik (Kuklen)
0:0
Levski Krumovgrad
Levski Karlovo
2:1
Nesebar
Rozova dolina
4:1
Karnobat
Yambol
0:3
Chernomorets Bs
Sokol Markovo
1:2
Rodopa Smolyan
Lokomotiv Plovdiv II
1:1
Gigant Saedinenie
Zagorets Nova Zagora
2:0
Beroe II
Asenovets 2005
1:0
Sayana Haskovo
Liga a treia - Nord-Est
Sportist Gen.Toshevo
3:1
Lokomotiv Ruse
Dorostol
0:1
Riltsi Dobrich
Botev Novi Pazar
0:1
Chernomorets Balchik
Volov Shumen
1:1
Ludogorets III
Meistriliiga
Tulevik Viljandi
0:0
Trans Narva
Parnu Vaprus
0:0
FCI Levadia Tallinn
Northwest
Partizan Cherven Bryag
2:2
Pavlikeni
FC Drenovets
2:1
Akademik Svishtov
Sevlievo
3:1
Peshtera Galata
Lokomotiv 1927 Dryanovo
1:1
Yantra Polski Trambesh
Juventus Malchika
0:4
Vihar Slavyanovo
Etar Veliko Tarnovo II
1:3
Lokomotiv Mz
Lokomotiv G. Oryahovitsa
1:1
Spartak Pleven
Levski 2007
2:1
Bdin Vidin
South-West
Balkan Botevgrad
0:0
Vitosha Bistritsa
Belasitsa Petrich
1:1
Pirin Razlog
Chavdar Etropole
4:0
Pirin Gotse Delchev
Oborishte
2:0
Botev Ihtiman
Slivnishki geroi
2:1
Rilski Sportist
Levski Chepintsi
0:4
Velbazhd Kyustendil
Granit Vladaya
2:1
Septemvri Sofia II
Ofk Kostinbrod
0:3
Bansko
Pirin Blagoevgrad II
0:2
Nadezhda Dobroslavtsi
Costa Rica Primera Division Apertura
San Carlos
0:0
C.S. Herediano
K League 2
Daejon Citizen
3:1
FC Anyang
Bucheon FC 1995
0:0
Chungnam Asan
Ansan Greeners
0:3
Seoul E-Land
Sangju Sangmu
3:1
Jeonnam Dragons
Busan IPark
1:0
Gyeongnam FC
K League 3
Yangju Citizen FC
0:1
Pyeongtaek Citizen
Paju Citizen FC
0:0
Ulsan Citizen
Gangneung City FC
1:1
Mokpo City
Cheongju FC
3:0
Gimhae City
Esiliiga
FCI Levadia II
0:4
Maardu Linnameeskond
Albania Superliga
KF Egnatia
0:1
Teuta Durrës
Kastrioti
0:1
KF Laçi
Armenian First League
Fc Urartu 2
3:4
Pyunik Yerevan 2
Premier league Malta
Gudja United
1:3
Hamrun Spartans
Mosta Fc
1:1
Floriana FC
Gzira United
1:2
Balzan
Panama Clausura
San Francisco F.C.
1:0
Atletico Chiriqui
Tanzania Premier League
Namungo
1:1
Geita Gold FC
1:1
Mbeya City
Lowland League
Rangers B
3:1
Caledonian Braves
Edinburgh University
3:0
Vale of Leithen
Highland League
Turriff United
3:2
Fort William
Deveronvale
6:0
Lossiemouth
Campionato Primavera 1
Sampdoria (U19)
5:3
Cagliari (U19)
Lecce (U19)
1:2
Milan (U19)
Inter (U19)
3:0
Verona (U19)
Fiorentina (U19)
2:1
Pescara (U19)
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..