Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Fotbal astăzi | Următoarele meciuri de fotbal cu cote

România Liga I
CS Gaz Metan Mediaș
18:00
FC Botoşani
la TV
CS U Craiova
21:00
Academica Clinceni
la TV
Premier League
Aston Villa
22:00
Leeds United
la TV
Bundesliga
VfB Stuttgart
21:30
FC Cologne
la TV
La Liga
Elche
22:00
Valencia
la TV
Serie A
Sassuolo
21:45
Torino
la TV
Ligue 1
Rennes
22:00
Angers
la TV
Primeira Liga
Tondela
22:30
Portimonense
Liga III - Seriei IV
Balotesti
15:00
FCSB II
Concordia II
15:00
Voluntari II
Liga III - Seriei V
Kids Tampa Brasov
15:00
Targu Secuiesc
Odorheiu Secuiesc
15:00
Sepsi Sfantu Gheorghe II
Liga III - Seriei VI
FCM Alexandria
15:00
Unirea Bascov
Vediţa Coloneşti
15:00
Universitatea Craiova II
Flacăra Moreni
15:00
Academica Clinceni II
Liga III - Seriei VII
Cetate Deva
15:00
Flacăra Horezu
Viitorul Selimbar
15:00
Jiul Petrosani
Liga III - Seriei VIII
Dumbrăviţa
15:00
Poli Timisoara
Fortuna Becicherecu
15:00
Avantul Periam
Liga III - Seriei IX
Arieșu Turda
15:00
CS Sanatatea Cluj
Avântul Reghin
15:00
Unirea Ungheni
2. Bundesliga
Nürnberg
19:30
Karlsruher SC
Jahn Regensburg
19:30
Eintracht Braunschweig
Süper Lig
Kasimpasa
20:00
Goztepe
Prima Ligă Belgiană
Kortrijk
21:45
Anderlecht
la TV
Cupa Libertadores
Boca Juniors
03:30
Caracas FC
Gremio
03:30
America de Cali
Libertad
03:30
Independiente Medellin
Universidad Catolica
03:30
Internacional
EFL Championship
Nottingham Forest
21:45
Derby
Serie B
Empoli
22:00
Pisa
Prva HNL
NK Varazdin
19:00
Slaven Belupo
Superliga Daneză
Lyngby
20:00
Odense
Prima Ligă
Bohemians 1905
amâ
Teplice
Ekstraklasa
Piast Gliwice
19:00
Wisla Plock
Zaglebie Lubin
21:30
Lechia Gdansk
Eerste Divisie
Jong Utrecht
19:45
TOP Oss
MVV Maastricht
19:45
Jong Ajax
NEC Nijmegen
19:45
Go Ahead Eagles
Telstar
19:45
Helmond Sport
Volendam
19:45
Dordrecht
Almere City
22:00
NAC Breda
Cambuur
22:00
Roda
De Graafschap
22:00
Jong PSV
Den Bosch
22:00
Excelsior
FC Eindhoven
22:00
Jong AZ
2. League Cehia
Hradec Kralove
amâ
Usti nad Labem
Vysocina Jihlava
amâ
FK Blansko
Liga Irlandei
Derry City
21:45
Shelbourne
Liga Leumit
Hapoel Afula
amâ
Hapoel Katamon
Brazilia Serie B
Vitoria
03:30
Guaraní
China - relegation play - offs
Wuhan Zall F.C.
10:30
Henan Jianye
Championship Play-offs
Shanghai SIPG
14:35
Shanghai Shenhua
Divizia Secundă Belgiană
Deinze
21:00
Westerlo
Prima Ligă Țara Galilor
Connah's Quay
amâ
Newtown
3. Liga Germania
FSV Zwickau
20:00
Türkgücü-Ataspor München
Bulgaria B PFG
Lokomotiv G. Oryahovitsa
20:00
FC Hebar Pazardzhik
Prima Divizie Cipriotă
Pafos FC
18:00
Karmiotissa Polemidion
Primera División
Liverpool Montevideo
20:15
CA Cerro
River Plate Montevideo
22:30
Danubio
Major League Soccer
Seattle Sounders
05:30
Portland Timbers
NIFL Premiership
Crusaders
21:45
Cliftonville
Championnat National
Quevilly
amâ
Stade Briochin
Annecy
amâ
Lyon la Duchere
Bastia
21:00
Orleans
Boulogne
21:00
Creteil
Bourg en Bresse Peronnas
21:00
Concarneau
Cholet
amâ
Bastia-Borgo
Red Star FC 93
amâ
Avranches
FC Villefranche
amâ
Sete
Cupa Colombia
Bucaramanga
02:00
Alianza Petrolera
Rionegro
02:00
Leones FC
Patriotas
04:00
Independiente Santa Fe
Liga De Expansion MX Apertura
Alebrijes Oaxaca
03:00
Celaya
Venados
05:05
Correcaminos
Championship Scoțiană
Arbroath
21:45
Hearts
LigaPro
Penafiel
20:30
Arouca
Superliga Indoneziei
PSS Sleman
amâ
Persebaya Surabaya
Persita Tangerang
amâ
Pusamania Borneo
Madura United
amâ
Persib Bandung
Barito Putera
amâ
PSIS Semarang
Erste Liga
Austria Wien II
19:30
Austria Lustenau
FC Dornbirn 1913
19:30
SV Horn
FC Juniors OÖ
19:30
Kapfenberger SV
Grazer AK
19:30
Amstetten
Lafnitz
19:30
Austria Klagenfurt
Wacker Innsbruck
19:30
FC Blau-Weiss Linz
Floridsdorfer AC
21:25
Liefering
Liga Campionilor CAF
Al Ahly
22:00
AC Casablanca
Challenge League
Kriens
21:00
FC Thun
Ecuador - First Division
Mushuc Runa
23:30
Aucas
K League 1
Suwon Bluewings
13:00
Seongnam
Georgia Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
19:00
Saburtalo
I liga Polonia
GKS Tychy
18:40
GKS Jastrzębie
Widzew Lodz
amâ
GKS Belchatow
Resovia Rzeszow
amâ
Sandecja Nowy Sacz
Cupa AFC
Altyn Asyr
0:0
Istiklol Dushanbe
Khujand
0:0
FC Dordoi Bishkek
Maziya S&RC
0:0
Bashundhara Kings
TC Sports Club
0:0
Chennai City
Al-Qadsia
0:0
Dhofar
Regionalliga Northeast
Altglienicke
20:00
Hertha Berlin II
Tennis Borussia Berlin
20:00
Dynamo Berlin
Viktoria Berlin
20:00
Babelsberg 03
Regionalliga North Group - North
SV Droctersen-Assel
20:30
Luneburger
Regionalliga North Group - South
Jeddeloh
amâ
SV Atlas Delmenhorst
CONCACAF League
Alajuelense
01:00
Cibao
Municipal Limeno
03:15
Forge FC
F.C. Motagua
05:30
Comunicaciones Guatemala
Russian Professional Football League Group 3
Strogino Moscow
13:00
Sokol Saratov
Honduras Liga Nacional
Platense F.C.
amâ
C.D.S. Vida
Premier League 2 Division 1
Derby County U23
15:00
Southampton (U23)
West Ham U23
16:00
Blackburn U23
Manchester United (U23)
21:00
Everton U23
Leicester (U23)
21:00
Brighton U23
Brighton U23
21:00
Leicester (U23)
Premier League 2 Division 2
Middlesbrough U23
16:00
Burnley U23
West Bromwich U23
16:00
Newcastle U23
Saudi Professional League
Al Qadsiah
17:40
Dhamk
Al Raed
18:05
Al-Shabab Riyadh
Al Faisaly
19:55
Al Batin
Armenian First League
Sevan
14:30
West Armenia
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..