Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 26.11.2019

Liga Campionilor UEFA
Galatasaray
1:1
Club Brugge
la TV
Lokomotiv Moscova
0:2
Bayer Leverkusen
la TV
Atalanta
2:0
Dinamo Zagreb
Steaua Roșie Belgrad
0:6
Bayern Munich
la TV
Juventus
1:0
Atletico Madrid
la TV
Manchester City
1:1
Șahtar Donețk
la TV
Real Madrid
2:2
Paris Saint Germain
la TV
Tottenham Hotspur
4:2
Olympiakos Piraeus
la TV
România Liga II
UTA
1:0
Concordia Chiajna
CS Mioveni
5:2
Turris-Oltul Turnu Măgurele
la TV
Prima Ligă Scoțiană
St Mirren
1:2
Hibernian
UEFA Youth League Final
Lokomotiv Moscow U19
1:3
Bayer Leverkusen U19
Galatasaray U19
2:1
Brugge U19
la TV
Atalanta U19
2:0
Dinamo Zagreb U19
Juventus (U19)
2:1
Atletico Madrid U19
la TV
Tottenham Hotspur U19
1:0
Olympiakos Piraeus U19
Steaua Roșie Belgrad U19
1:1
Bayern Munich U19
Manchester City U19
5:0
Shakhtar Donetsk U19
Real Madrid U19
6:3
Paris Saint Germain U19
la TV
EFL Championship
Cardiff City
1:0
Stoke City
Fulham
3:0
Derby
Huddersfield
1:1
Swansea City
Luton Town
2:1
Charlton Athletic
Millwall
2:2
Wigan Athletic
Reading
0:1
Leeds United
Football League One
Portsmouth
3:2
Rotherham United
Sunderland
1:2
Burton Albion
Ipswich
0:0
Wycombe Wanderers
Football League Two
Forest Green Rovers
0:0
Crewe Alexandra
Grimsby
0:0
Cheltenham Town
Primera División
Colon Santa Fe
3:2
Estudiantes
Patronato
0:2
Godoy Cruz
Argentinos Juniors
1:0
Newells Old Boys
Rosario Central
5:1
Aldosivi
Conference National
Eastleigh
3:2
Torquay United
Harrogate Town
2:2
Halifax Town
Notts County
2:2
Boreham Wood
Stockport
1:4
Solihull Moors
Woking
2:1
Bromley
Wrexham
0:1
AFC Fylde
Yeovil Town
2:2
Aldershot Town
Barnet
5:2
Ebbsfleet United
Barrow
2:2
Chorley
Chesterfield
1:5
Hartlepool United
Dagenham & Redbridge FC
1:2
Sutton United
Dover Athletic
3:4
Maidenhead United
Division Profesional
Club Nacional
4:0
Deportivo Santaní
NIFL Premiership
Ballymena United
1:2
Linfield
Glenavon FC
3:1
Institute F.C.
League One Scoțiană
East Fife
0:0
Clyde
Raith Rovers
0:0
Forfar Athletic
Championship Scoțiană
Partick Thistle
1:1
Alloa Athletic
Série A
Centro Sportivo Alagoano
0:1
Fluminense
Africa de Sud Premier League
Highlands Park
1:1
Bidvest Wits
Mamelodi Sundowns
1:0
AmaZulu
Orlando Pirates
3:2
Polokwane City
Super League India
Goa
0:1
Jamshedpur
Primera B Nacional Argentina
Tigre
1:0
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
Chacarita Juniors
1:0
Quilmes
Division 3 Argentina
San Miguel
0:0
Flandria
Torneo Federal A Argentina
Villa Mitre
1:0
Cipolletti
Premier League Egipt
FC Masr
1:0
Wadi Degla
Misr El Makasa
1:2
Haras El Hodoud
I liga Polonia
GKS Jastrzębie
1:1
Puszcza Niepolomice
Arabian Gulf Cup
Qatar
1:2
Irak
Emiratele Arabe Unite
3:0
Yemen
Premier League Cup
Exeter U23
1:0
Doncaster Rovers U23
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..