Mobile app:
United Soccer League
Ottawa Fury
1:1
Bethlehem Steel
Louisville City FC
8:3
Swope Park Rangers
Tampa Bay Rowdies
1:1
Indy Eleven
Memphis 901 FC
1:2
Charlotte Independens
Nashville SC
2:0
North Carolina FC
Tulsa Roughnecks
2:1
New Mexico United
Saint Louis
0:1
Pittsburgh Riverhounds
Tacoma Defiance
2:0
Colorado Springs Switchbacks
Phoenix Rising
1:2
Real Monarchs SLC
Sacramento Republic
2:3
Orange County SC
Fresno FC
2:2
Los Angeles Galaxy II
Las Vegas Lights FC
0:2
Reno 1868 FC
UEFA Euro 2020 Qualifying
Georgia
0:0
Republic of Ireland
Bosnia & Herzegovina
4:1
Finland
Denmark
1:0
Switzerland
Faroe Islands
0:3
Romania
Italy
2:0
Greece
Liechtenstein
1:1
Armenia
Malta
0:4
Sweden
Norway
1:1
Spain
CONCACAF Nations League B
Dominican Republic
3:0
Saint Lucia
Jamaica
2:0
Aruba
Montserrat
0:2
El Salvador
CONCACAF Nations League C
Saint Martin
3:0
Cayman Islands
Anguilla
0:5
Guatemala
Barbados
1:0
Virgin Islands
Friendlies
Pomorie
0:3
Neftochimic Burgas
Steaua Bucuresti
1:2
Voluntari
Rakow Czestochowa
2:0
Zaglebie Sosnowiec
Vasas
1:2
MOL Fehérvár FC
Dinamo Minsk
1:2
Gorodeya
Botev Galabovo
0:2
Arda
Wisla Plock
2:0
LKS Lodz
Botev Plovdiv
3:1
Tsarsko Selo
Vitosha Bistritsa
2:1
CSKA 1948
Gazisehir Gaziantepe
3:2
Adanaspor
Lokomotiv Sofia
4:0
Botev Vratsa
Udinese
1:1
Venezia
Lokomotiv Plovdiv
1:0
FC Hebar Pazardzhik
Brescia
2:1
Vojvodina
Istanbul Basaksehir
1:0
Yeni Malatyaspor
Hartberg
2:1
Austria Klagenfurt
Konyaspor
1:0
Eskisehirspor
Pirin Blagoevgrad
1:3
CSKA-Sofia
Sibenik
1:2
Lokomotiva Zagreb
Karpaty Lviv
1:1
Kauno Zalgiris
Virtus Entella
5:0
FC Chiasso
Chile
0:0
Colombia
Tunisia
0:0
Cameroon
HNK Rijeka
1:1
Zrinjski
UEFA Euro U19
Germany U19
9:2
Belarus U19
Scotland U19
2:0
Andorra U19
Georgia U19
3:1
Kazakhstan U19
Norway U19
8:1
San Marino U19
Czech Republic U19
4:0
Azerbaidjan U19
Croatia U19
2:0
Hungary U19
UEFA Euro U21
Sweden U21
5:0
Iceland U21
League One
Blackpool
1:2
Rotherham United
Bristol Rovers
1:0
Milton Keynes Dons
Burton Albion
Post
Bolton Wanderers
Oxford United
3:0
Doncaster Rovers
Peterborough
2:0
Lincoln City
Portsmouth
0:0
Gillingham
Rochdale
2:1
Accrington
Shrewsbury Town
Post
Bury
Southend
1:4
AFC Wimbledon
Sunderland
Post
Fleetwood Town
League Two
Carlisle United
2:4
Crewe Alexandra
Cheltenham Town
Post
Newport County
Crawley Town
2:1
Colchester United
Exeter
1:0
Forest Green Rovers
Leyton Orient
3:1
Walsall
Macclesfield Town
2:1
Port Vale
Mansfield
6:1
Oldham
Morecambe
1:2
Bradford
Salford City
1:0
Cambridge United
Scunthorpe
3:0
Northampton Town
Stevenage
2:1
Grimsby
Swindon Town
1:1
Plymouth Argyle
Copa Mexico
Veracruz
0:1
Toluca
UEFA Euro U17
Belgium U17
3:1
North Macedonia U17
Slovenia U17
2:0
Kosovo U17
Poland U17
11:0
Liechtenstein U17
Netherlands U17
2:1
Wales U17
Segunda Division
Girona
0:2
Elche
Almeria
0:0
Lugo
Sporting Gijon
1:3
Alcorcon
Extremadura
1:1
S. D. Ponferradina
Malaga
1:2
Cadiz
Seria C Girone B
Padova
1:2
Ravenna
Regionalliga Bayern
Augsburg II
2:3
Viktoria Aschaffenburg
FC Nurnberg II
3:1
SV Heimstetten
FV Illertissen
2:1
SV Schalding-Heining
SpVgg Bayreuth
3:1
Schweinfurt
TSV Aubstadt
2:0
Greuther Fuerth II
Türkgücü-Ataspor München
2:0
TSV Rain am Lech
VfB Eichstätt
2:1
Wacker Burghausen
Seria C Girone C
Reggina
1:0
Catanzaro
Eerste Divisie
TOP Oss
2:2
Telstar
Roda
4:0
Helmond Sport
Regionalliga Nord
Hamburger SV II
1:0
SV Drochtersen/Assel
VfL Wolfsburg II
5:1
FC St. Pauli II
Weiche Flensburg
5:1
Luneburger
Schwarz-Weiss-Rehden
2:0
Altona 93
Regionalliga Sudwest
Saarbrucken
2:0
VfR Aalen
Mainz 05 II
1:0
Bahlinger SC
TSG Balingen
2:4
SV Elversberg
TuS Rot-Weiß Koblenz
1:3
Fc Piramasens
Segunda Division B Group 2
Athletic Club II
3:3
SD Amorebieta
Real Unión
2:1
Valladolid II
Unionistas de Salamanca
1:1
Tudelano
Leioa
3:3
Calahorra
Logrones
4:0
Arenas de Getxo
Segunda Division B Group 1
Real Madrid II
2:1
Pontevedra
Segunda Division B Group 3
Llagostera
0:1
Sabadell
Valencia Mestalla
1:1
Gimnastic
Barcelona B
3:0
Orihuela
Segunda Division B Group 4
Granada II
1:0
Atlético Sanluqueño
Sevilla Atletico
1:1
Talavera
LigaPro
Chaves
2:0
Estoril
Leixoes
1:0
Casa Pia A.C.
England National League
AFC Fylde
Post
Sutton United
Aldershot Town
0:3
Hartlepool United
Barnet
2:2
Woking
Barrow
Post
Dover Athletic
Eastleigh
0:0
Chorley
Ebbsfleet United
1:2
Maidenhead United
Halifax Town
0:2
Boreham Wood
Notts County
2:0
Torquay United
Solihull Moors
2:1
Bromley
Stockport
Post
Dagenham & Redbridge FC
Yeovil Town
1:2
Harrogate Town
Second Division B
Roeselare
3:1
OH Leuven
Virton
1:0
Lommel United
Serie A
Goias
1:0
Centro Sportivo Alagoano
Fluminense
2:0
Bahia
Palmeiras
1:0
Botafogo
1st Division
Skive
2:1
Hvidovre
Challenge Cup
Airdrieonians
0:2
Elgin City
Arbroath
0:2
Clyde
Inverness Ct
3:0
Alloa Athletic
Raith Rovers
3:1
Glenavon FC
Wrexham
4:1
Saint Mirren U21
Partick Thistle
2:0
Connah's Quay
1st Division
Spartak Moscow II
2:3
Torpedo Moscow
Tom Tomsk
0:0
Baltika
Yenisey Krasnoyarsk
1:1
Armavir
Khimki
4:0
Mordovya
FC Krasnodar 2
2:2
SKA-Khabarovsk
Rotor Volgograd
2:1
Nizhny Novgorod
Shinnik Yaroslavl
2:3
Chayka Peschanokopskoye
Tekstilshchik Ivanovo
4:3
Luch Vladivostok
Avangard Kursk
0:1
Chertanovo Moscow
Neftekhimik
1:0
Fakel
Regionalliga West
Alemannia Aachen
0:1
Fc Schalke 04 II
Borussia Dortmund II
1:2
Lippstadt
Fortuna Dusseldorf II
3:0
SV Bergisch Gladbach 09
Sportfreunde Lotte
4:2
Borussia Moenchengladbach II
Rödinghausen
2:2
SG Wattenscheid 09
TuS Haltern
1:2
Bonner
Wuppertaler
2:5
Verl
Serie B
Bragantino
2:0
Paran
Coritiba
1:0
Criciuma
Londrina
1:2
Operário PR
Figueirense
2:1
Amrica Mineiro
Primera Division - Clausura
Deportivo Anzotegui
Post
Mineros de Guayana
Carabobo FC
0:2
Caracas FC
Portuguesa
0:0
Zulia
Estudiantes de Caracas
0:6
Estudiantes de Mérida
Lala FC
1:1
Trujillanos
Primera Divisin - Clausura
Union Comercio
1:0
Alianza Universidad
Ayacucho Fc
2:0
Deportivo Municipal
Carlos Mannucci
3:3
Sport Huancayo
Universitario de Deportes
0:0
Sporting Cristal
Primera A
Dep. Pasto
2:1
Junior
Deportivo Cali
0:0
Independiente Santa Fe
Alianza Petrolera
0:1
Deportes Tolima
Millonarios
1:2
America de Cali
NIFL Premiership
Coleraine
3:0
Warrenpoint Town
Dungannon Swifts
1:4
Linfield
Glenavon FC
Post
Institute F.C.
Glentoran
3:1
Carrick Rangers
Ballymena United
1:1
Crusaders
Cliftonville
1:0
Larne
1st Liga
Radomiak Radom
1:3
Podbeskidzie
GKS Belchatow
1:0
Olimpia Grudziadz
Segunda Division - Clausura
CD Hermanos Colmenares
2:0
Urena
Deportivo JBL
2:4
Ula FC
Atletico El Vigia
3:1
Titanes FC
Segunda Divisin
Union Huaral
1:0
Sport Loreto
Sport Victoria
0:3
Cienciano
Argentina - Primera B Nacional
Belgrano Cordoba
2:2
Ferro Carril Oeste
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Marathón
3:2
Platense F.C.
A Lyga
Palanga
0:4
Suduva Marijampole
First League
Avanhard Kramatorsk
1:1
Hirnyk-Sport Komsomolsk
Mykolaiv
0:2
Ahrobiznes Volochysk
FC Mynai
1:1
Rukh Lviv
Chornomorets Odesa
0:0
Metalist Kharkiv
Volyn Lutsk
3:0
Zorya-Akademia Bilozirya
Cymru Premier
Aberystwyth Town
2:2
Cardiff Metropolitan University
Bala Town
2:1
Carmarthen Town
The New Saints
6:2
Airbus UK
Barry Town
Post
Penybont FC
Costa Rica Primera Division Apertura
C.S. Herediano
4:0
Deportivo Saprissa
Primera B
Santiago Morning
2:0
Barnechea
Deportes Puerto Montt
1:3
Deportes Melipilla
Deportes Copiapó
0:0
San Luis
Liga II
Dunarea Calarasi
Post
Rapid Bucuresti
UTA Arad
Post
Concordia
ACS Viitorul Târgu Jiu
2:1
Farul Constanța
Ripensia Timișoara
0:5
CS Mioveni
Metaloglobus Bucuresti
1:0
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele
Liga III - Serie 1
Ceahlaul Piatra Neamt
5:1
Foresta Suceava
CMS Focsani 2007
2:2
Somuz Falticeni
CSM Pascani
1:4
Universitatea Dunarea
Stiinta Miroslava
1:1
Bucovina Rădăuți
Otelul Galati
0:0
CS Sporting Liesti
Liga III - Serie 2
FC Agricola Borcea
0:3
FC Unirea 2004 Slobozia
CS Medgidia
4:1
Axiopolis Cernavoda
CS Tunari
1:1
CS Afumati
Recolta Cheorghe
1:3
Poseidon Mai Limanu
C.S. Viitorul Ianca
1:0
Gloria Popesti Leordeni
Liga III - Serie 3
Tractorul Cetate
3:0
Cetate Râșnov
Vediţa Coloneşti
1:1
CSM Slatina
CS Blejoi
4:0
Flacăra Moreni
FC Brasov
1:1
Universitatea Craiova II
FC Pucioasa
2:3
Voluntari II
Progresul Spartac
4:1
Sporting Rosiori
Liga III - Serie 4