Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 20.10.2019

Bundesliga
FC Koln
3:0
SC Paderborn 07
on TV
1899 Hoffenheim
2:0
Schalke 04
on TV
USA play-offs
Philadelphia Union
4:3
AET
New York Red Bulls
on TV
Minnesota United
1:2
Los Angeles Galaxy
on TV
United Soccer League
Birmingham Legion
0:1
Pittsburgh Riverhounds
on TV
2nd Bundesliga
Hannover 96
0:0
VfL Osnabruck
VfB Stuttgart
0:1
Holstein Kiel
VfL Bochum
3:3
Karlsruher SC
Premier
Torpedo Zhodino
1:3
Isloch
Dnyapro Mogilev
2:0
Shakhter Soligorsk
Dinamo Brest
3:2
Slutsk
ALKA Superliga
Horsens
1:0
Hobro
Aarhus
3:4
Silkeborg
Sonderjyske
1:4
Nordsjaelland
Copenhagen
3:1
Esbjerg
Lyngby
0:3
Brondby
on TV
Premier league
Manchester United
1:1
Liverpool
on TV
Championship
Wigan Athletic
1:0
Nottingham Forest
on TV
League One
Accrington
2:0
Ipswich
on TV
Bundesliga
SKN St. Polten
2:2
Austria Wien
WSG Swarovski Tirol
0:1
Hartberg
Rapid Wien
1:1
Wolfsberger AC
Meistriliga
Tammeka Tartu
1:3
Tulevik Viljandi
Kalju Nomme
2:1
Flora Tallinn
La Liga
Alaves
2:0
Celta Vigo
on TV
Real Sociedad
3:1
Betis
on TV
Espanyol
0:1
Villarreal
on TV
Athletic Club
1:1
Valladolid
on TV
Sevilla
1:0
Levante
on TV
First Division A
Mechelen
3:1
Antwerp
Anderlecht
4:1
St.Truiden
Cercle Brugge
0:3
Sporting Charleroi
Superliga
Aldosivi
1:0
Defensa Y Justicia
on TV
Gimnasia La Plata
0:1
Unión de Santa Fe
on TV
Huracan
2:0
San Lorenzo
on TV
Rosario Central
0:1
Velez Sarsfield
on TV
Liga MX
U.N.A.M. Pumas
1:2
Leon
on TV
Atletico San Luis
0:2
Club Queretaro
Monterrey
1:1
Guadalajara
on TV
UEFA Euro U17
Austria U17
4:1
Bulgaria U17
Norway U17
8:0
Malta U17
Serie A
Sassuolo
3:4
Inter
on TV
Cagliari
2:0
SPAL
on TV
Sampdoria
0:0
Roma
on TV
Udinese
1:0
Torino
on TV
Parma
5:1
Genoa
on TV
AC Milan
2:2
Lecce
on TV
Ligue 1
Bordeaux
0:1
Saint-Etienne
on TV
AS Monaco
3:2
Rennes
on TV
Marseille
2:0
Strasbourg
on TV
Serie B
Chievo
2:0
Ascoli
Pisa
1:1
Crotone
Empoli
1:1
Cremonese
Segunda Division
Fuenlabrada
0:1
Albacete
Deportivo La Coruna
0:2
Malaga
on TV
Oviedo
4:2
Girona
on TV
Tenerife
3:3
Racing Santander
Real Zaragoza
1:2
Mirandes
Seria C Girone B
Imolese
0:1
Feralpisalo
Rimini
1:1
Cesena
Triestina
2:0
Padova
L.R. Vicenza Virtus
1:0
Reggio Audace
Carpi
2:0
Fano Alma J.
Vis Pesaro
1:0
Piacenza
Seria C Group А
Como
2:0
Pontedera
Gozzano
0:0
Olbia
Novara
2:1
Carrarese
Pistoiese
1:1
Giana Erminio
Pergolettese
0:1
Siena
Albinoleffe
2:0
Lecco
Juventus U23
2:1
Renate
Seria C Girone C
Avellino
2:2
Bari 1908
Bisceglie
0:1
Ternana
Monopoli
1:2
Reggina
Sicula Leonzio
1:2
Rieti
Vibonese
5:0
Catania
Catanzaro
0:2
Potenza
Cavese
0:0
Casertana
Teramo
2:1
Paganese
Ascenso MX
Celaya
4:0
Loros Universidad
Eredivisie
PEC Zwolle
3:1
ADO Den Haag
Emmen
2:1
Fortuna Sittard
Groningen
2:0
Sparta Rotterdam
Feyenoord
1:1
Heracles
on TV
Erste Liga
Kapfenberger SV
2:0
Grazer AK
Super League
Tianjin Teda
1:0
Beijing Renhe F.C.
Henan Jianye
1:0
Chongqing Lifan
Jiangsu Suning
4:1
Hebei China Fortune
Shanghai Shenhua
2:1
Dalian Yifang F.C.
League 1
Shaanxi Changan
1:2
Changchun Yatai
Regionalliga Nord
Altona 93
2:6
VfB Oldenburg
Holstein Kiel II
4:1
VfL Wolfsburg II
TSV Havelse
3:1
Lubeck
FC St. Pauli II
6:0
Hannoverscher SC
Luneburger
1:3
Schwarz-Weiss-Rehden
Regionalliga Nordost
Energie Cottbus
2:1
BSG Chemie Leipzig
Hertha Berlin II
4:1
Union Furstenwalde
Segunda Division B Group 2
Tudelano
1:1
Guijuelo
Calahorra
3:3
Barakaldo
CF Salmantino
1:1
Izarra
Haro Deportivo
2:0
Real Sociedad II
Cultural Leonesa
2:0
Leioa
Segunda Division B Group 1
Internacional de Madrid
1:1
Pena Deportiva
Rayo Majadahonda
2:2
Melilla
SS Reyes
0:3
Celta Vigo II
Sporting Gijon II
0:1
Oviedo B
UD Ibiza
0:1
Atlético Baleares
Las Palmas Atlético
1:0
Las Rozas CF
Racing Ferrol
1:1
Atletico Madrid II
Pontevedra
2:3
Getafe B
Langreo
1:1
Marino de Luanco
Coruxo
1:1
Real Madrid II
Segunda Division B Group 3
Ejea
2:0
Valencia Mestalla
AE Prat
0:1
Castellón
Gimnastic
2:1
La Nucia
Badalona
0:0
UE Olot
Orihuela
1:1
FC Andorra
Sabadell
3:1
Espanyol B
Hercules
3:0
Ebro
Segunda Division B Group 4
UCAM Murcia
1:0
Badajoz
Villarrobledo
3:2
Sevilla Atletico
Linense
1:1
Granada II
Atlético Sanluqueño
1:2
Villarrubia
Talavera
0:2
Cádiz B
F.C. Cartagena
2:0
Cordoba
Don Benito
2:1
Real Murcia
Marbella
2:1
Recreativo Huelva
San Fernando
2:0
Algeciras
Mérida UD
2:2
Yeclano Deportivo
Costa Rica Primera Division Apertura
C.F. Universidad de Costa Rica
1:1
Pérez Zeledón
Municipal Grecia
0:1
C.S. Cartaginés
Santos de Guapiles
0:2
Alajuelense
Jicaral Sercoba
2:0
Guadalupe F.C.
Copa Portugal
Aguias do Moradal
0:5
Vitoria Setubal
Casa Pia A.C.
1:3
Vizela
Mafra
1:0
AET
AD Fafe
Pedras Salgadas
1:0
Águeda
Varzim
1:0
Estoril
Ad Oliveirense
0:3
Santa Clara
Arouca
1:0
Merelinense
Loures
4:2
AET
Benfica Castelo Branco
Lustiania
5:6
Pen
Famalicao
Marinhense
1:0
Fatima
Olimpico Montijo
0:1
Anadia FC
Vitoria Sernache
4:5
Pen
Sertanense
Chaves
2:1
AET
Boavista
Valadares
10:11
Pen
Canelas
S.C. Beira-Mar
5:4
Pen
Maritimo
Leixoes
4:2
Praiense
3rd Liga
FSV Zwickau
3:0
Bayern Munchen II
Carl Zeiss Jena
1:1
Wurzburger Kickers
TFF 2. LIG White Group
Zonguldak Kömürspor
2:0
Sanliurfaspor
Yeni Çorumspor
0:0
Tarsus İdman Yurdu
Inegolspor
0:1
Samsunspor
Kirklarelispor
0:3
1922 Konyaspor
Amedspor
1:1
Gumushanespor
Afjet Afyonspor
2:0
Bak Spor Kulübü
2.Lig Red Group
Elazigspor
1:2
Kahramanmarasspor AS
Bayburt Özel İdarespor
2:1
Ergene Velimese Spor
Kastamonuspor
4:1
Uşakspor
Kırşehir Belediyespor
3:0
Kardemir Karabukspor
Bandirmaspor
4:1
Niğde Anadolu FK
Sakaryaspor
0:0
Etimesgut Belediyespor
Super League
FC Lugano
0:0
Zurich
Luzern
3:1
Sion
Servette FC
1:2
St Gallen
Scottish Premiership
Hearts
1:1
Rangers
Second Division B
Lommel United
0:2
OH Leuven
1st League
Bohemians 1905
1:0
Opava
Karvina
0:2
Slovacko
Plzen
3:0
Banik Ostrava
Teplice
1:1
Sparta Praha
Premier league
Gazovik Orenburg
0:1
Krylya Sovetov
FC Ufa
1:1
CSKA Moscow
Arsenal Tula
1:1
PFC Sochi
Dinamo Moscow
1:1
Krasnodar
Serie A
Atlético Mineiro
2:0
Santos
Internacional
0:1
Vasco da Gama
Sao Paulo
1:0
Avai
Flamengo
2:0
Fluminense
Atletico Paranaense
1:1
Palmeiras
Chapecoense AF
2:2
Goias
1st Division
Naestved
1:0
Skive
Koge
2:1
Roskilde
Nykobing
0:5
Fredericia
Eliteserien
Molde
3:1
Haugesund
Ranheim
4:1
Odd Ballklubb
Stromsgodset
1:1
Lillestrom
Viking
2:1
Tromso
Sarpsborg
1:1
Brann
1. Division
Nest-Sotra
3:0
Sandnes
Strommen
2:1
Raufoss
Sandefjord
3:0
Notodden
Skeid
1:2
Ull/Kisa
Sogndal
4:0
Jerv
Start
0:0
KFUM Oslo
Tromsdalen
0:1
Aalesund
Ykkonen
Ekenas
2:2
AC Oulu
FF Jaro
3:0
AC Kajaani
Haka
2:1
MyPa
TPS
0:0
Musan Salama
TPV
1:0
KooTeePee
Indonesia Liga 1
Semen Padang
1:2
Madura United
Persipura Jayapura
2:2
Arema
PSM Makassar
0:1
Persija Jakarta
2nd League
Vlasim
0:2
Hradec Kralove
Premier League
Neftchi Baku
3:0
Zira
Sabail
0:2
Sumqayıt
Serie B
Brasil de Pelotas
0:0
Sport Club do Recife
Primera Division - Clausura
Trujillanos
1:1
Deportivo La Guaira
Zulia
0:1
Lala FC
Estudiantes de Mérida
2:1
Carabobo FC
Mineros de Guayana
1:0
Atletico Venezuela
Caracas FC
3:1
Portuguesa
Deportivo Táchira
1:1
Zamora FC
Academia Puerto Cabello
4:0
Llaneros Escuela de Futbol
Liga 1 Movistar - Clausura
Sporting Cristal
4:0
Molinos El Pirata
on TV
Deportivo Municipal
0:0
UTC
on TV
Cesar Vallejo
0:0
Universitario de Deportes
on TV
Super Lig
Kayserispor
1:1
Kasimpasa
Alanyaspor
5:2
Rizespor
Denizlispor
1:2
Fenerbahce
Super League
Panionios
0:1
Asteras Tripolis
Xanthi FC
0:1
Aris Thessaloniki
PAOK
3:0
Lamia
AEK Athens
3:2
Volos N.F.C.
Atromitos Athinon
0:1
Panathinaikos
1. Lig
Keciorengucu
1:0
Balikesirspor
Boluspor
2:0
Giresunspor
Adanaspor
2:2
İstanbulspor A.Ş.
Altinordu
0:3
Altay
Division Profesional Clausura
Cerro Porteno
2:0
Club Sportivo San Lorenzo
Sportivo Luqueño
1:0
Club Guarani
Greece Football League
Ialysos
08:00
Niki Volou
Kavala
09:00
Veria
Ekstraklasa
Arka Gdynia
2:2
Lechia Gdansk
Gornik Zabrze
1:1
LKS Lodz
Primera A
Rionegro
1:4
Deportivo Cali
on TV
Independiente Santa Fe
2:0
Unión Magdalena
on TV
Independiente Medellin
2:0
Alianza Petrolera
on TV
Allsvenskan
Falkenbergs
1:5
AIK
Hammarby
2:0
Malmo FF
on TV
Norrkoping
1:0
Kalmar
Superettan
Brage
3:1
Jonkopings Sodra
Norrby
4:0
Trelleborg
Ecuador - First Division
América de Quito
3:0
Fuerza Amarilla
on TV
L.D.U. Quito
1:1
Delfín
on TV
Barcelona Guayaquil
0:3
Emelec
on TV
Segunda Divisiоn
Atletico Grau
4:0
Union Huaral
Juan Aurich
3:1
Los Caimanes
Santos de Nasca
14:00
Alianza Atletico
Sport Loreto
0:2
Cienciano
Argentina - Primera B Nacional
Guillermo Brown
0:1
Atlético Mitre
Atlanta
3:1
San Martin de San Juan
San Martin de Tucuman
3:0
Atletico De Rafaela
Almagro
2:1
Quilmes
Instituto Córdoba
1:1
All Boys
Independiente Rivadavia
1:1
Agropecuario
Villa Dálmine
0:0
Defensores de Belgrano
Sarmiento
1:1
Tigre
Argentina - Division 3
Flandria
1:1
San Telmo
Los Andes
1:2
Deportivo Armenio
San Miguel
1:1
Sacachispas
Liga I
FC Academica Clinceni
0:0
Viitorul Constanta
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
2:3
Astra Giurgiu
Chindia Targoviste
1:2
Steaua Bucuresti
Prva Liga
FK Kabel Novi Sad
1:0
Dinamo Vranje
Novi Pazar
2:1
Metalac
Liga Nacional
Comunicaciones Guatemala
0:1
C.S.D. Municipal
Antigua
2:0
Iztapa
Santa Lucia
2:3
Cobán Imperial
Guastatoya
3:0
Deportivo Mixco
Honduras Liga Nacional Apertura
CD Olimpia
1:0
Lobos UPNFM
Platense F.C.
0:4
Real de Minas
Real C.D. España
2:4
C.D. Marathón
C.D.S. Vida
1:0
F.C. Motagua
1 HNL
Inter Zapresic
3:3
NK Osijek
Lokomotiva Zagreb
0:0
Hajduk Split
Premier League
Mariupol
1:0
Dnipro-1
Dynamo Kyiv
1:0
FC Oleksandriya
Olimpik Donetsk
2:0
Vorskla Poltava
Super Liga
AS Trencin
2:3
FK Senica
Dunajska Streda
2:1
Zlate. Moravce
1st SNL
NK Tabor Sežana
4:1
Maribor
Aluminij
5:1
NK Bravo
Virsliga
Spartaks Jurmala
2:2
Metta
Liepaja
2:3
Valmieras
A Lyga
Zalgiris Vilnius
1:3
Suduva Marijampole
First League
Metalurh Zaporizhzhya
1:1
Mykolaiv
Rukh Lviv
1:0
Ingulets
Primera División
River Plate Montevideo
3:2
Cerro
Defensor Sporting
4:0
Racing Montevideo
Juventud
0:0
Liverpool Montevideo
Rampla Juniors
1:1
Montevideo Wanderers
Penarol
1:0
Boston River
Primera division Apertura
Jocoro
1:2
Municipal Limeno
11 Deportivo
0:1
Asuila
C.D. FAS
3:1
Juventud Independiente
on TV
Liga II
UTA Arad
1:0
FC Politehnica Timișoara
Ripensia Timișoara
Post
Daco-Getica București
Universitatea Cluj
2:2
CS Mioveni
1st League
Enosis Neon Paralimni
0:1
Nea Salamis
Anorthosis
0:0
Omonia
Olympiakos Nicosia
1:1
Pafos FC
Premier League
Tobol Kostanay
1:2
Ordabasy
Taraz
0:0
Shakhter Karagandy
Aktobe
1:2
Okzhetpes
Astana
3:1
Kairat Almaty
A-League
Melbourne City
2:1
Adelaide United
on TV
Sydney
2:1
Wellington Phoenix
on TV
Super League
Kerala Blasters
2:1
Atletico de Kolkata
on TV
First Professional League
Lokomotiv Plovdiv
1:0
CSKA-Sofia
Second Professional League
Septemvri Sofia
2:1
Lokomotiv Sofia
Premier League 2 Division 1
Liverpool U23
4:3
Wolverhampton U23
Third league - South-East
Haskovo
1:2
Maritsa Plovdiv
National Division
Codru Lozova
0:0
Speranta Nisporeni
Sfintul Gheorghe
0:2
Petrocub
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Siroki Brijeg
2:0
Sloboda Tuzla
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..