Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 30.09.2020

United Soccer League
New Mexico United
15:00
Real Monarchs SLC
Indy Eleven
19:00
Sporting Kansas City 2
Loudoun United
19:00
New York Red Bulls II
North Carolina FC
19:00
Charlotte Independens
Philadelphia Union 2
19:30
Hartford Athletic
on TV
Miami FC
19:30
Charleston Battery
FC Tulsa
20:00
OKC Energy
Colorado Springs Switchbacks
21:00
El Paso Locomotive
on TV
Rio Grande Valley
21:00
Austin Bold
on TV
Reno 1868 FC
21:30
Las Vegas Lights FC
San Diego Loyals
22:00
Phoenix Rising
Los Angeles Galaxy II
22:00
Orange County SC
Tacoma Defiance
22:00
Sacramento Republic
USL LEAGUE ONE
Fort Lauderdale Strikers
20:00
Union Omaha
Champions League
PAOK
15:00
Krasnodar
Midtjylland
15:00
Slavia Praha
Red Bull Salzburg
15:00
Maccabi Tel Aviv
La Liga
Huesca
11:00
Atletico Madrid
Real Madrid
11:00
Valladolid
Real Sociedad
11:00
Valencia
Sevilla
11:00
Levante
Villarreal
11:00
Alaves
Athletic Club
11:00
Cadiz
Celta Vigo
11:00
Barcelona
Eibar
11:00
Elche
Getafe
11:00
Betis
Liga MX - Guard1aes
Club Tijuana
20:00
Juаrez
on TV
Copa Libertadores
Caracas FC
18:15
Independiente Medellin
Nacional De Football
18:15
Racing Club
Palmeiras
18:15
Club Bolívar
Alianza Lima
20:30
Estudiantes de Mérida
Flamengo
20:30
Independiente del Valle
Junior
20:30
Barcelona Guayaquil
River Plate
20:30
Sao Paulo
DFL-Supercup
Bayern Munich
14:30
Borussia Dortmund
UEFA Euro U17
Armenia U17
Post
Latvia U17
Denmark U17
Post
Serbia U17
Israel U17
Post
Sweden U17
Kazakhstan U17
Post
Finland U17
Liga De Expansion MX Apertura
Tapatio
18:00
CD Tepatitlan De Morelos
Pumas Tabasco
20:05
Club Atlante
Atletico Morelia
22:05
Dorados
Serie A
Benevento
12:00
Inter
Udinese
12:00
Spezia
Lazio
14:45
Atalanta
Coppa Italy
Brescia
12:00
Trapani
Sudtirol
12:00
Salernitana
Virtus Entella
12:00
Albinoleffe
Ascoli
12:00
Perugia
Copa Colombia
Tigres
20:40
Real Cartagena
Erste Liga
Floridsdorfer AC
12:30
Kapfenberger SV
Vorwärts Steyr
14:25
Austria Klagenfurt
OFB Cup
Schwaz
13:00
VfB Hohenems
League 1
Shenyang Urban
03:30
Meizhou Hakka
Xinjiang Tianshan
03:30
Nantong Zhiyun
Inner Mongolia Zhongyou
04:00
Beijing Sport University
Hangzhou Greentown
07:35
Guizhou Zhicheng
Beijing Renhe F.C.
07:35
Chengdu Qianbao
Heilongjiang Lava Spring
08:00
Changchun Yatai
Costa Rica Primera Division Apertura
Jicaral Sercoba
16:00
Deportivo Saprissa
Esiliiga
FCI Levadia II
12:00
Parnu Vaprus
Superliga
Apolonia Fier
Post
Partizani
Kukesi
Post
KF Laçi
Skenderbeu Korce
Post
Kastrioti
Teuta Durrës
Post
KF Vllaznia
KF Tirana
Post
Bylis
Armenian Premier League
Shirak
08:15
Lori FC
Turkmenistan Ýokary Liga
Ahal FK
Post
FC Energetik
Faroe Islands Premier League
Klaksvik
10:00
B36 Torshavn
Second Division B
Westerlo
14:00
Deinze
Friendlies
Mexico
22:00
Costa Rica
Russian Cup
Chernomorets Novorossiysk
11:00
SKA-Khabarovsk
Dynamo Stavropol
11:00
Krylya Sovetov
Leningradets
11:00
Chertanovo Moscow
Mashuk-KMV
11:00
Dynamo Bryansk
Rodina
11:00
Yenisey Krasnoyarsk
FC Salyut Belgorod
11:00
Tekstilshchik Ivanovo
Volga Ulyanovsk
11:00
FC Veles Moscow
Zenit Irkutsk
11:00
Nizhny Novgorod
Znamya Noginsk
11:00
Shinnik Yaroslavl
Zvezda Perm
11:00
Gazovik Orenburg
Serie A
Corinthians
20:30
Atletico GO
Botafogo
20:30
Bahia
1st Division
Viborg
12:00
Hjorring
Kolding IF
13:00
Silkeborg
Helsingor
13:00
Koge
Ykkonen
AC Oulu
11:30
AC Kajaani
Ekenas
11:30
Musan Salama
Mikkelin Palloilijat
11:30
Gnistan
MyPa
11:30
KooTeePee
SJK Akatemia
11:30
KPV Kokkola
VPS
11:30
FF Jaro
Serie B
Confianca
15:30
Brasil de Pelotas
Cruzeiro
18:15
Ponte Preta
Liga 1 Movistar - Apertura
Carlos Mannucci
14:00
Sporting Cristal
Deportivo Municipal
16:30
Universitario de Deportes
J. League
Yokohama Marinos
06:00
Sagan Tosu
Vissel Kobe
06:00
Nagoya Grampus
Urawa Red Diamonds
06:30
Tokyo
Premier
FC Energetik-BGU Minsk
07:00
Slutsk
Meistriliga
Kalju Nomme
12:00
Tulevik Viljandi
Swedish cup
Bodens BK
09:30
Vasteras
BK Forward
10:00
Akropolis
IK Gauthiod
10:00
Ljungskile SK
Angered BK
10:30
Hacken
BK Astrio
10:30
Falkenbergs
Assyriska BK
12:30
Mjallby
FC Gute
12:30
Hammarby
Hudiksvalls FF
12:30
Sundsvall
Husqvarna FF
12:30
IFK Goteborg
IS Halmia
12:30
Helsingborg
Landskrona Bols
12:30
Osters
Newroz
12:30
Umeå FC
Oskarshamns AIK
12:30
Varbergs
Sandvikens IF
12:30
Jonkopings Sodra
Stenungsunds
12:30
Elfsborg
Stockholm Internazionale
12:30
Degerfors
Taby FK
12:30
AFC Eskilstuna
Torns IF
12:30
Trelleborg
1st Liga
Sandecja Nowy Sacz
10:00
Stomil Olsztyn
Chrobry Glogow
12:00
Gornik Leczna
Resovia Rzeszow
12:00
Odra Opole
Korona Kielce
12:10
Termalica Nieciecza
Odra Opole
12:30
Resovia Rzeszow
GKS Belchatow
13:00
LKS Lodz
Puszcza Niepolomice
13:00
GKS Jastrzębie
Radomiak Radom
13:00
Miedz Legnica
Serie C Group B
Tombense
19:00
Criciuma
Liga Nacional
Antigua
13:00
Santa Lucia
C.S.D. Municipal
13:00
Cobán Imperial
Malacateco
13:00
Iztapa
Deportivo Sanarate
13:00
Guastatoya
Xelaju
13:00
Comunicaciones Guatemala
Super Liga
Slovan Bratislava
12:00
FK Senica
Regionalliga Southwest
Mainz 05 II
09:00
SSV Ulm 1846
Bahlinger SC
Post
Bayern Alzenau
Sonnenhof Großaspach
12:30
Freiburg II
VfR Aalen
13:00
Giessen
Cymru Premier