Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 30.09.2020

United Soccer League
Indy Eleven
19:00
Sporting Kansas City 2
on TV
Loudoun United
Post
New York Red Bulls II
Philadelphia Union 2
19:30
Hartford Athletic
on TV
Miami FC
19:30
Charleston Battery
on TV
FC Tulsa
20:00
OKC Energy
on TV
Colorado Springs Switchbacks
21:00
El Paso Locomotive
on TV
Rio Grande Valley
21:00
Austin Bold
on TV
Reno 1868 FC
21:30
Las Vegas Lights FC
Real Monarchs SLC
21:30
New Mexico United
on TV
San Diego Loyals
22:00
Phoenix Rising
on TV
Los Angeles Galaxy II
22:00
Orange County SC
on TV
Tacoma Defiance
22:00
Sacramento Republic
on TV
USL LEAGUE ONE
Fort Lauderdale Strikers
20:00
Union Omaha
on TV
Champions League
PAOK
15:00
Krasnodar
on TV
Midtjylland
15:00
Slavia Praha
on TV
Red Bull Salzburg
15:00
Maccabi Tel Aviv
on TV
EFL Cup
Newport County
12:30
Newcastle United
on TV
Burnley
14:00
Manchester City
on TV
Brighton
14:45
Manchester United
on TV
Everton
14:45
West Ham United
on TV
La Liga
Huesca
13:00
Atletico Madrid
on TV
Villarreal
13:00
Alaves
on TV
Eibar
15:30
Elche
on TV
Real Madrid
15:30
Valladolid
on TV
Liga MX - Guard1aes
Club Tijuana
20:06
Juаrez
on TV
Copa Libertadores
Caracas FC
18:15
Independiente Medellin
on TV
Nacional De Football
18:15
Racing Club
on TV
Palmeiras
18:15
Club Bolívar
on TV
Alianza Lima
20:30
Estudiantes de Mérida
on TV
Flamengo
20:30
Independiente del Valle
on TV
Junior
20:30
Barcelona Guayaquil
on TV
River Plate
20:30
Sao Paulo
on TV
DFL-Supercup
Bayern Munich
14:30
Borussia Dortmund
on TV
UEFA Euro U17
Armenia U17
Post
Latvia U17
Denmark U17
Post
Serbia U17
Israel U17
Post
Sweden U17
Kazakhstan U17
Post
Finland U17
Liga De Expansion MX Apertura
Tapatio
18:00
CD Tepatitlan De Morelos
Pumas Tabasco
20:05
Club Atlante
Atletico Morelia
22:05
Dorados
Serie A
Benevento
12:00
Inter
on TV
Udinese
12:00
Spezia
on TV
Lazio
14:45
Atalanta
on TV
Ligue 2
Ajaccio
13:00
Dunkerque
Coppa Italy
Reggina
08:00
Teramo
Cosenza Calcio
09:00
US Alessandria Calcio
Cremonese
09:00
Arezzo
Frosinone
09:00
Padova
Cittadella
09:00
Novara
Pisa
09:00
Juve Stabia
Pescara
09:30
San Nicolo
Virtus Entella
10:00
Albinoleffe
L.R. Vicenza Virtus
10:00
Pro Patria
Venezia
10:00
Carrarese
Ascoli
11:00
Perugia
Empoli
11:00
Renate
Salernitana
12:00
Sudtirol
Chievo
12:00
Catanzaro
Lecce
12:00
Feralpisalo
Pordenone
12:00
Casarano
Reggio Audace
12:00
Monopoli
Brescia
14:00
Trapani
SPAL
15:00
Bari 1908
Copa Colombia
Tigres
19:00
Real Cartagena
Erste Liga
Floridsdorfer AC
12:30
Kapfenberger SV
Vorwärts Steyr
14:25
Austria Klagenfurt
OFB Cup
Schwaz
13:00
VfB Hohenems
League 1
Inner Mongolia Zhongyou
03:00
Beijing Sport University
Heilongjiang Lava Spring
03:00
Changchun Yatai
Shenyang Urban
03:30
Meizhou Hakka
Xinjiang Tianshan
03:30
Nantong Zhiyun
Hangzhou Greentown
07:35
Guizhou Zhicheng
Beijing Renhe F.C.
07:35
Chengdu Qianbao
Costa Rica Primera Division Apertura
Jicaral Sercoba
16:00
Deportivo Saprissa
Esiliiga
FCI Levadia II
12:00
Parnu Vaprus
Superliga
Apolonia Fier
Post
Partizani
Kukesi
Post
KF Laçi
Skenderbeu Korce
Post
Kastrioti
Teuta Durrës
Post
KF Vllaznia
KF Tirana
Post
Bylis
Armenian Premier League
Alashkert
08:15
Gandzasar
Ararat Yerevan
08:15
Fc Urartu
Shirak
08:15
Lori FC
EFL Trophy
Charlton Athletic
14:00
Brighton (U21)
Faroe Islands Premier League
Vikingur Gota
13:00
AB Argir
Second Division B
Westerlo
Post
Deinze
Friendlies
Mexico
Post
Costa Rica
Mexico
22:00
Guatemala
on TV
Russian Cup
Rodina
06:00
Yenisey Krasnoyarsk
Zenit Irkutsk
06:00
Nizhny Novgorod
Mashuk-KMV
09:00
Dynamo Bryansk
Volga Ulyanovsk
09:00
FC Veles Moscow
FC Salyut Belgorod
10:00
Tekstilshchik Ivanovo
Zvezda Perm
10:00
Gazovik Orenburg
Chernomorets Novorossiysk
12:00
SKA-Khabarovsk
Dynamo Stavropol
12:00
Krylya Sovetov
Serie A
Botafogo
20:30
Bahia
on TV
Corinthians
20:30
Atletico GO
on TV
1st Division
Viborg
12:00
Hjorring
Helsingor
13:00
Koge
Kolding IF
13:00
Silkeborg
Ykkonen
AC Oulu
11:30
AC Kajaani
Ekenas
11:30
Musan Salama
Mikkelin Palloilijat
11:30
Gnistan
MyPa
11:30
KooTeePee
SJK Akatemia
11:30
KPV Kokkola
VPS
11:30
FF Jaro
Czech Cup
Sparta Praha
09:30
ФК Бланско
Chlumec nad Cidlinou
09:30
Teplice
Karvina
09:30
Vlasim
Mas Taborsko
09:30
Bohemians 1905
AFC Champions League
Al-Nassr Riyadh
09:40
Al Ahli Jeddah
Persepolis
13:45
Pakhtakor
Serie B
Confianca
15:30
Brasil de Pelotas
on TV
Cruzeiro
18:15
Ponte Preta
on TV
Liga 1 Movistar - Apertura
Carlos Mannucci
14:00
Sporting Cristal
on TV
Deportivo Municipal
16:30
Universitario de Deportes
on TV
J. League
Yokohama Marinos
06:00
Sagan Tosu
Vissel Kobe
06:00
Nagoya Grampus
Urawa Red Diamonds
06:30
Tokyo
Premier
FC Energetik-BGU Minsk
07:00
Slutsk
Meistriliga
Kalju Nomme
12:00
Tulevik Viljandi
Primera A
Atletico Nacional
21:10
Deportes Tolima
Swedish cup
Bodens BK
09:30
Vasteras
BK Forward
10:00
Akropolis
IK Gauthiod
10:00
Ljungskile SK
Angered BK
10:30
Hacken
BK Astrio
10:30
Falkenbergs
Assyriska BK
12:30
Mjallby
FC Gute
Post
Hammarby
Husqvarna FF
12:30
IFK Goteborg
IS Halmia
12:30
Helsingborg
Landskrona Bols
12:30
Osters
Newroz
12:30
Umeå FC
Oskarshamns AIK
12:30
Varbergs
Sandvikens IF
12:30
Jonkopings Sodra
Stenungsunds
12:30
Elfsborg
Stockholm Internazionale
12:30
Degerfors
Taby FK
12:30
AFC Eskilstuna
Torns IF
12:30
Trelleborg
1st Liga
Sandecja Nowy Sacz
10:00
Stomil Olsztyn
Resovia Rzeszow
12:00
Odra Opole
Chrobry Glogow
12:00
Gornik Leczna
Korona Kielce
12:10
Termalica Nieciecza
Odra Opole
12:30
Resovia Rzeszow
GKS Belchatow
13:00
LKS Lodz
Puszcza Niepolomice
13:00
GKS Jastrzębie
Radomiak Radom
13:00
Miedz Legnica
Ecuador - First Division
Guayaquil City F.C.
18:00
El Nacional
on TV
Serie C Group B
Tombense
19:00
Criciuma
Super Liga
Slovan Bratislava
12:00
FK Senica
1st SNL
Olimpija Ljubljana
14:00
HIT Gorica
Regionalliga Southwest
Mainz 05 II
09:00
SSV Ulm 1846
Bahlinger SC
Post
Bayern Alzenau
Sonnenhof Großaspach
12:30
Freiburg II
Cymru Premier
Bala Town
14:45
The New Saints
Barry Town
14:45
Haverfordwest County
Caernarfon
14:45
Flint Town