Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 31.05.2020

Bundesliga
Borussia Monchengladbach
09:30
Union Berlin
on TV
SC Paderborn 07
12:00
Borussia Dortmund
on TV
Major League Soccer
Montreal Impact
Post
Colorado Rapids
New York City
Post
New York Red Bulls
Seattle Sounders
Post
Real Salt Lake
Los Angeles Galaxy
Post
Minnesota United
United Soccer League
San Diego Loyals
Post
Los Angeles Galaxy II
Belarusian First League
Arsenal Dzerzhinsk
08:00
Naftan
Orsha
09:00
Gomel
Smorgon
10:00
FC Oshmyany
Taiwan Premier League
Tainan City
04:00
Tatung F.C.
on TV
Taipower
04:00
Hang Yuen
on TV
K League 1
FC Seoul
03:30
Seongnam
Incheon United
06:00
Pohang Steelers
on TV
K League 2
Ansan Greeners
03:00
Jeju United
Chungnam Asan
05:30
Seoul E-Land
Suwon FC
05:30
Bucheon FC 1995
2nd Bundesliga
Dynamo Dresden
07:30
VfB Stuttgart
FC Heidenheim
07:30
Erzgebirge Aue
Hamburger SV
07:30
Wehen Wiesbaden
Premier
FC Energetik-BGU Minsk
09:00
Vitebsk
BATE
11:00
Isloch
Rukh Brest
13:00
Dinamo Brest
Armenian Premier League
Alashkert
08:45
Ararat Yerevan
Armenian First League
Fc Van
08:30
Bkma
Torpedo Yerevan
08:30
Aragats
Ani Yerevan
09:00
Lernayin Artsakh
Fc Urartu 2
10:00
Shirak Fc 2
Vietnamese National Cup
Becamex Binh Duong
06:00
Thanh Hóa
Qnk Quang Nam
06:00
Hong Linh Ha Tinh
Hanoi
08:00
Dong Thap
ALKA Superliga
Esbjerg
12:00
Aalborg
Meistriliga
Tulevik Viljandi
06:00
Kalju Nomme
FCI Levadia Tallinn
08:00
Paide Linnameeskond
Costa Rica Primera Division Clausura
Pérez Zeledón
17:00
Limón F.C.
Alajuelense
20:00
Deportivo Saprissa
San Carlos
20:00
C.S. Cartaginés
Esiliiga
Maardu Linnameeskond
12:00
Tammeka Tartu II
Pärnu Jalgpalliklubi
12:00
JK JARVE
Nemzeti Bajnokság I
Budapest Honved
12:55
Debreceni
Puskas Academy
15:05
Ferencvaros
Super Cup
America de Cali
Post
Junior
3rd Liga
TSV 1860 Munich
07:00
MSV Duisburg
Preussen Munster
08:00
Hallescher FC
Carl Zeiss Jena
11:00
Chemnitzer
1st League
Teplice
08:00
Opava
Bohemians 1905
10:00
Dynamo České Budějovice
Karvina
12:00
Sparta Praha
Friendlies
Breidablik
14:00
Valur
Serie A
Red Bull Bragantino
Post
Coritiba
Atletico Paranaense
Post
Fluminense
Ceara
Post
Bahia
Corinthians
Post
Fortaleza
Flamengo
Post
Botafogo
Goias
Post
Atletico GO
Internacional
Post
Atlético Mineiro
Palmeiras
Post
Santos
Sport Club do Recife
Post
Sao Paulo
Vasco da Gama
Post
Gremio
Veikkausliiga
Honka
Post
HJK Helsinki
TPS
Post
Lahti
Haka
Post
KuPS
Ilves
Post
HIFK Helsinki
RoPS
Post
IFK Marieham
1st Division
Nykobing
06:00
Roskilde
Vejle
08:00
Naestved
Hjorring
09:00
Fredericia
1. Division
Sandnes
Post
KFUM Oslo
Ull/Kisa
Post
Grorud
Jerv
Post
Strommen
Kongsvinger
Post
Asane
Ranheim
Post
Raufoss
Ykkonen
FF Jaro
Post
VPS
KPV Kokkola
Post
AC Kajaani
Indonesia Liga 1
Pusamania Borneo
Post
Bali United Pusam
2nd League
Pardubice
11:00
Usti nad Labem
Vlasim
11:00
Baník Sokolov
Liga 1 Movistar - Apertura
Ayacucho Fc
Post
Carlos Stein
Deportivo LLacubamba
Post
Cesar Vallejo
Universitario de Deportes
Post
Cusco FC
Alianza Universidad
Post
Sport Boys
Atletico Grau
Post
UTC
Carlos Mannucci
Post
Sport Huancayo
Cienciano
Post
Alianza Lima
Deportivo Binacional
Post
Sporting Cristal
Deportivo Municipal
Post
Melgar
Universidad San Martin
Post
Academia Cantolao
Primera Division - Clausura
Carabobo FC
0:0
Metropolitanos
Trujillanos
0:0
Academia Puerto Cabello
Yaracuyanos
0:0
Portuguesa
Zulia
0:0
Aragua
Atletico Venezuela
0:0
Lala FC
Estudiantes de Mérida
0:0
Zamora FC
Monogas
0:0
Deportivo Lara
Gran Valencia
0:0
Caracas FC
Deportivo La Guaira
0:0
Deportivo Táchira
J. League
Vegalta Sendai
Post
Yokohama Marinos
Tokyo
Post
Consadole Sapporo
Oita Trinita
Post
Kashima Antlers
Sagan Tosu
Post
Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima
Post
Yokohama FC
Cerezo Osaka
Post
Shonan Bellmare
Urawa Red Diamonds
Post
Kawasaki Frontale
Division Profesional Clausura
Club Guarani
Post
Guairena
Club Nacional
Post
River Plate Asunción
Club Sportivo San Lorenzo
Post
General Diaz
Libertad
Post
Cerro Porteno
Club Olimpia
Post
Sportivo Luqueño
Ekstraklasa
Wisla Plock
06:30
Korona Kielce
Cracovia Krakow
09:00
Jagiellonia
Lechia Gdansk
11:30
Arka Gdynia
Allsvenskan
Falkenbergs
Post
Malmo FF
Mjallby
Post
Hammarby
Orebro
Post
Ostersunds FK
Elfsborg
Post
Kalmar
IFK Goteborg
Post
Norrkoping
Superettan
Dalkurd
Post
Norrby
Vasteras
Post
GAIS Goteborg
Serie C Group A
Vila Nova
Post
Santa Cruz
Imperatriz
Post
Botafogo RB
Treze
Post
Remo
Ecuador - First Division
Aucas
Post
LDU Portoviejo
Barcelona Guayaquil
Post
Universidad Católica del Ecuador
Olmedo
Post
Emelec
Delfín
Post
Mushuc Runa
Deportivo Cuenca
Post
Guayaquil City F.C.
El Nacional
Post
Orense SC
Independiente del Valle
Post
Macara
Técnico Universitario
Post
L.D.U. Quito
Serie C Group B
Boa
Post
Brusque
Criciuma
Post
Volta Redonda
Ituano
Post
São José
Londrina
Post
Sao Bento
Ypiranga
Post
Tombense
Super Liga
Backa Topola
11:30
Javor
Macva
13:30
Vozdovac
Prva Liga
Trayal Kruševac
11:30
Sindjelic Beograd
Radnicki Pirot
11:30
Smederevo 1924
Zemun
11:30
FK Kabel Novi Sad
Liga Nacional
Antigua
Post
Deportivo Mixco
Malacateco
Post
Santa Lucia