Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore
02:30 / 03.03.2024 / Копа Де Ла Лига Профешънал
Талерес де Кордоба
Талерес де Кордоба
2:2
[ 0:2 ]
Ривър Плейт
Ривър Плейт
СЪБИТИЯТА ОТ МАЧА
SOLARI PABLO2'
DIAZ PAULO36'
BORJA MIGUEL38'
40'PORTILLO JUAN
61'SOSA RAMON
ALIENDRO RODRIGO64'
76'CAMILO PORTILLA JUAN

Талерес де Кордоба - Ривър Плейт, 02:30 / 03.03.2024, неделя, Копа Де Ла Лига Профешънал

СТАРТОВ СЪСТАВ:
4-2-3-1
4-2-3-1
22
Guido Herrera
Franco Armani
1
29
G. Americo Benavidez
S. Boselli
2
4
Matias Catalan
L. Gonzalez Pirez
14
6
Juan Rodriguez
Paulo Diaz
17
16
Miguel Navarro
E. Hernan Diaz
13
27
J. Camilo Portilla
R. Villagra
23
28
Juan Portillo
R. Aliendro
29
14
A. Martinez
Pablo Solari
36
20
Ruben Botta
I. Fernandez
26
24
Ramon Sosa
Ezequiel Barco
21
9
F. Girotti
Miguel Borja
9
РЕЗЕРВИ:
2
Alex Vigo
E. Centurion
33
17
Lautaro Morales
Marcelo Herrera
15
10
N. Lautaro Bustos
A. Sant'Anna
27
7
Gustavo Bou
Hector Martinez
6
25
Ramiro Ruiz
Milton Casco
20
34
Jose Romero
Nicolas Fonseca
4
11
V. Depietri
M. Kranevitter
5
30
Diego Ortegoza
A. Palavecino
8
32
B. Barticciotto
C. Echeverri
19
8
Matias Galarza
F. Mastantuono
30
5
Kevin Mantilla
Facundo Colidio
11
3
Lucas Suarez
Agustin Ruberto
32
КОЕФИЦИЕНТИ
2
X
1
bet365
2.40
3.20
3.10
КЛАСИРАНЕ
Поз.
Отбор
Точ.
ГР
Мач.
1.
Годой Круз
29
16-6
14
2.
Ривър Плейт
27
26-10
14
3.
Естудиантес
27
19-9
14
4.
Архентинос Хуниорс
26
25-14
14
5.
Баракас Сентрал
26
20-15
14
6.
Дефенса и Хустисия
26
17-13
14
7.
Бока Хуниорс
25
20-12
14
8.
Велез Сарсфийлд
25
14-13
14
9.
Расинг Клуб
24
24-11
14
10.
Талерес де Кордоба
24
24-16
14
11.
Ланус
23
20-14
14
12.
Индепендиенте
23
14-10
14
13.
Нюелс Олд Бойс
21
13-15
14
14.
Унион Санта Фе
20
16-14
14
15.
Платенсе
18
10-14
14
16.
Институто Кордоба
17
18-17
14
17.
Банфийлд
17
14-15
14
18.
Уракан
16
12-12
14
19.
Сан Лоренцо
16
10-14
14
20.
Химнасия Ла Плата
16
18-23
14
21.
Росарио Централ
15
10-18
14
22.
Атлетико Белграно
14
19-21
14
23.
Депортиво Риестра
13
8-16
14
24.
Сентрал Кордоба
11
10-20
14
25.
Атлетико Тукуман
10
8-23
14
26.
Сармиенто
9
9-19
14
27.
Индепендиенте Ривадивия
8
13-25
14
28.
Тигре
5
7-25
14
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ МЕЖДУ ДВАТА ОТБОРА
Ривър Плейт
1:0
08.10.23
Талерес де Кордоба
Ривър Плейт
0:1
21.07.23
Талерес де Кордоба
Талерес де Кордоба
2:1
15.05.23
Ривър Плейт
Ривър Плейт
0:1
25.09.22
Талерес де Кордоба
Талерес де Кордоба
1:0
21.04.22
Ривър Плейт
Талерес де Кордоба
0:2
22.10.21
Ривър Плейт
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ Талерес де Кордоба
Талерес де Кордоба
2:0
19.05.24
Атлетико Тукуман
Талерес де Кордоба
1:0
15.05.24
Кобресал
Индепендиенте
1:3
11.05.24
Талерес де Кордоба
Талерес де Кордоба
3:1
09.05.24
Барселона Гуаякил
Кобресал
0:2
26.04.24
Талерес де Кордоба
Индепендиенте
2:2
16.04.24
Талерес де Кордоба
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ Ривър Плейт
Темперлей
5:4 СД
22.05.24
Ривър Плейт
Ривър Плейт
3:0
19.05.24
Атлетико Белграно
Ривър Плейт
2:0
15.05.24
Клуб Либертад
Ривър Плейт
3:0
12.05.24
Сентрал Кордоба
Насионал Монтевидео
2:2
08.05.24
Ривър Плейт
Клуб Либертад
1:2
25.04.24
Ривър Плейт
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ Талерес де Кордоба
Бока Хуниорс
26.05.24
02:00
Талерес де Кордоба
Сао Пауло
30.05.24
03:30
Талерес де Кордоба
Сентрал Кордоба
03.06.24
00:00
Талерес де Кордоба
Талерес де Кордоба
05.06.24
23:00
Колон Санта Фе
Талерес де Кордоба
15.06.24
01:00
Платенсе
Велез Сарсфийлд
21.07.24
23:00
Талерес де Кордоба
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ Ривър Плейт
Архентинос Хуниорс
25.05.24
21:30
Ривър Плейт
Ривър Плейт
31.05.24
03:00
Депортиво Тачира
Ривър Плейт
03.06.24
02:30
Тигре
Депортиво Риестра
13.06.24
21:30
Ривър Плейт
Ривър Плейт
21.07.24
23:00
Ланус
Годой Круз
24.07.24
23:00
Ривър Плейт
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.