Мобільний додаток:
download from googleplay
download from appstore
02:30 / 03.03.2024 / Кубок Де Ла Профешънал
Тальерес де Кордоба
Тальерес де Кордоба
2:2
[ 0:2 ]
Ривер Плейт
Ривер Плейт
ПОДІЇ МАТЧ
SOLARI PABLO2'
DIAZ PAULO36'
BORJA MIGUEL38'
40'PORTILLO JUAN
61'SOSA RAMON
ALIENDRO RODRIGO64'
76'CAMILO PORTILLA JUAN

Тальерес де Кордоба - Ривер Плейт, 02:30 / 03.03.2024, неділя, Кубок Де Ла Профешънал

СТАРТОВІ :
4-2-3-1
4-2-3-1
22
Guido Herrera
Franco Armani
1
29
G. Americo Benavidez
S. Boselli
2
4
Matias Catalan
L. Gonzalez Pirez
14
6
Juan Rodriguez
Paulo Diaz
17
16
Miguel Navarro
E. Hernan Diaz
13
27
J. Camilo Portilla
R. Villagra
23
28
Juan Portillo
R. Aliendro
29
14
A. Martinez
Pablo Solari
36
20
Ruben Botta
I. Fernandez
26
24
Ramon Sosa
Ezequiel Barco
21
9
F. Girotti
Miguel Borja
9
ЗАПАСНІ ГРАВЦІ:
2
Alex Vigo
E. Centurion
33
17
Lautaro Morales
Marcelo Herrera
15
10
N. Lautaro Bustos
A. Sant'Anna
27
7
Gustavo Bou
Hector Martinez
6
25
Ramiro Ruiz
Milton Casco
20
34
Jose Romero
Nicolas Fonseca
4
11
V. Depietri
M. Kranevitter
5
30
Diego Ortegoza
A. Palavecino
8
32
B. Barticciotto
C. Echeverri
19
8
Matias Galarza
F. Mastantuono
30
5
Kevin Mantilla
Facundo Colidio
11
3
Lucas Suarez
Agustin Ruberto
32
ШАНСИ
2
X
1
Середні шанси
2.40
3.20
3.10
ТАБЛИЦАЯ
#
Команда
Оч.
РГ
I
1.
Годой Крус
29
16-6
14
2.
Ривер Плейт
27
26-10
14
3.
Эстудиантес
27
19-9
14
4.
Архентинос Хуниорс
26
25-14
14
5.
Barracas Central
26
20-15
14
6.
Дефенса и Хустисия
26
17-13
14
7.
Бока Хуниорс
25
20-12
14
8.
Велес Сарсфилд
25
14-13
14
9.
Расинг Клуб
24
24-11
14
10.
Тальерес де Кордоба
24
24-16
14
11.
Ланус
23
20-14
14
12.
Индепендьенте
23
14-10
14
13.
Ньюэллз Олд Бойз
21
13-15
14
14.
Унион Санта Фе
20
16-14
14
15.
Платенсе
18
10-14
14
16.
Институто Кордоба
17
18-17
14
17.
Банфилд
17
14-15
14
18.
Уракан
16
12-12
14
19.
Сан Лоренцо
16
10-14
14
20.
Химнасия Ла-Плата
16
18-23
14
21.
Росарио Сентраль
15
10-18
14
22.
Бельграно
14
19-21
14
23.
Депортиво Риестра
13
8-16
14
24.
Сентрал Кордоба
11
10-20
14
25.
Атлетико Тукуман
10
8-23
14
26.
Сармьенто
9
9-19
14
27.
Индепендиенте Ривадивия
8
13-25
14
28.
Тигре
5
7-25
14
ОСТАННІ РЕЗУЛЬТАТИ ОДИН НА ОДИН
Ривер Плейт
1:0
08.10.23
Тальерес де Кордоба
Ривер Плейт
0:1
21.07.23
Тальерес де Кордоба
Тальерес де Кордоба
2:1
15.05.23
Ривер Плейт
Ривер Плейт
0:1
25.09.22
Тальерес де Кордоба
Тальерес де Кордоба
1:0
21.04.22
Ривер Плейт
Тальерес де Кордоба
0:2
22.10.21
Ривер Плейт
ОСТАННІ РЕЗУЛЬТАТИ Тальерес де Кордоба
Бока Хуниорс
0:0
26.05.24
Тальерес де Кордоба
Тальерес де Кордоба
2:0
19.05.24
Атлетико Тукуман
Тальерес де Кордоба
1:0
15.05.24
Кобресаль
Индепендьенте
1:3
11.05.24
Тальерес де Кордоба
Тальерес де Кордоба
3:1
09.05.24
Барселона Гуаякиль
Кобресаль
0:2
26.04.24
Тальерес де Кордоба
ОСТАННІ РЕЗУЛЬТАТИ Ривер Плейт
Архентинос Хуниорс
1:0
25.05.24
Ривер Плейт
Темперлей
5:4 ПЕН
22.05.24
Ривер Плейт
Ривер Плейт
3:0
19.05.24
Бельграно
Ривер Плейт
2:0
15.05.24
Либертад
Ривер Плейт
3:0
12.05.24
Сентрал Кордоба
Насьонал Монтевидео
2:2
08.05.24
Ривер Плейт
НАСТУПНІ МАТЧІ Тальерес де Кордоба
Сан-Паулу
30.05.24
03:30
Тальерес де Кордоба
Сентрал Кордоба
03.06.24
00:00
Тальерес де Кордоба
Тальерес де Кордоба
06.06.24
23:00
Колон Санта Фе
Тальерес де Кордоба
15.06.24
01:00
Платенсе
Велес Сарсфилд
21.07.24
23:00
Тальерес де Кордоба
Тальерес де Кордоба
24.07.24
23:00
Дефенса и Хустисия
НАСТУПНІ МАТЧІ Ривер Плейт
Ривер Плейт
31.05.24
03:00
Депортиво Тачира
Ривер Плейт
03.06.24
02:30
Тигре
Депортиво Риестра
13.06.24
21:30
Ривер Плейт
Ривер Плейт
21.07.24
23:00
Ланус
Годой Крус
24.07.24
23:00
Ривер Плейт
Ривер Плейт
28.07.24
23:00
Сармьенто
18+
Додаток містить інформацію про шанс. Ми закликаємо до відповідальних та розумних ставок..