Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 14.02.2023

Шампионска лига - 1/8 финали
Милан
1:0
Тотнъм
по ТВ
ПСЖ
0:1
Байерн Мюнхен
по ТВ
Втора лига
Етър
2:0
Монтана
по ТВ
Купа на Хърватска - 1/8 финали
РНК Сплит
1:3
Динамо Загреб
Чемпиъншип
КПР
0:3
Съндърланд
Норич
3:1
Хъл Сити
Бирмингам
0:2
Кардиф
Ковънтри
1:0
Милуол
Бърнли
1:1
Уотфорд
по ТВ
Рединг
2:1
Родъръм
Англия Първа лига
Акрингтън
0:2
Уикъмб
Порт Вейл
1:3
Барнзли
Флийтууд Таун
1:0
Питърбъро
Шефилд Уензди
3:0
Моркамб
Портсмут
1:0
Бъртън
Дарби Каунти
1:1
Линкълн
Оксфорд Юнайтед
1:3
Плимут
Екзитър Сити
0:0
Шросбъри
Кеймбридж
1:2
Челтнъм
Бристъл Роувърс
0:0
Ипсуич
Форест Грийн Роувърс
0:1
Чарлтън
Болтън
5:0
Милтън Кийнс Донс
Англия Втора лига
Джилингам
2:1
Гримзби
Брадфорд
2:0
Транмиър
Стокпорт
2:1
Кроули
Сътън Юнайтед
2:1
Суиндън
Крю Александра
2:0
Хартлипул
Карлайл
0:4
Мансфийлд
Лейтън
2:1
Рочдейл
Салфорд Сити
1:1
Харогейт Таун
Нортхямптън
0:0
АФК Уимбълдън
Нюпорт
2:2
Стивънидж
Колчестър
0:0
Уолсол
Донкастър
1:0
Бароу
Аржентина Лига Профешънал
Естудиантес
0:2
Ланус
Саудитска Арабия Про Лига
Ал Шабаб Рияд
2:0
Абха
Кипър плейофи
Етникос Ахнас
1:1
Омонoя 29М
Купа на Кипър - 1/4 финали
АЕЛ Лимасол
1:0
Неа Саламис
Английска национална конференция
Олдъм
2:2
Гейтсхед
Боръм Ууд
1:1
Солихъл Муурс
Нотс Каунти
4:1
Барнет
Дагенам и Редбридж
0:1
Ийстлий
Саутенд
2:1
Халифакс
Алдършот
1:1
Честърфийлд
Олтринкам
1:2
Бромли
Рексъм
2:2
Уокинг
Леумит Лига
Апоел Афула
3:0
Макаби Ахи Назарет
Макаби Кабилио Джафа
1:4
Макаби Петах Тиква
Бней Йехуда
1:3
Апоел Акре
Кафр-Касем
1:1
Ирони Тибериас
Апоел Петах Тиква
2:0
Апоел Нир Рамат Ашарон
Апоел Умм Ал Фахм
1:0
Апоел Ноф Хагалил
Апоел Рамат Ган
2:2
Апоел Ришон Лецион
Апоел Кфар Саба
1:1
АС Ашдод
Северна Ирландия Премиершип
Дънганън Суифтс
0:3
Ларн
Колерейн
1:0
Нюри Сити
Гленавон
2:2
Крусейдърс
Клифтонвил
3:0
Портадаун
Гленторан
3:0
Линфийлд
Карик Рейнджърс
1:0
Балимена Юнайтед
Приятелски
Копенхаген
0:0
Брьондби
Факел
2:1
Кайсар
Копенхаген
2:0
Нествед
Молде
1:1
Чонбък
Юргорден
1:4
Варнамо
Хам Kам
1:1
Стрьомен
Грасхопърс
15:30
Дорнбирн
Зенит
1:1
Урал
Шотландия Втора дивизия
Бонириг Роуз
1:2
Стърлинг Албиън
Регионална лига Североизток
Локомотиве Лайпциг
4:3
Бабелсберг 03
Регионална лига Запад
Ален
2:2
Вуперталер
Уругвай Примера дивисион
Ла Луз
3:4
Пенярол
Примера Б Апертура
Янерос
1:3
Кортулуа
Куиндио
0:3
Леонес
Асценсио МХ - Лига де Експансион
Леонес Негрос
3:3
Пумас Табаско
Купа на Колумбия
Атлетико Уила
1:0
Орсомарсо
Боливия Примера Дивизион
Атлетико Палмафлор
2:0
Гуабира
Примера Б
Сантяго Морнинг
5:1
Барнечеа
Коста Рика - Примера дивисион Клаусура
Спортинг Сан Хосе
1:1
Сан Карлос
Депортиво Саприса
1:0
Картахинес
Шампионат Гаучо
Сао Жозе РС
1:1
Жувентуде
Индия Супер Лига
Хайдерабад
1:0
Мохун Баган
Индонезия Лига 1
Персик Кедири
1:1
Бали Юнайтед
Барито Путера
4:1
Килегон Юнайтед
Персиб Бандунг
1:2
ПСМ Макасар
Англия Нaционaлнa Лигa Север
Кетъринг
0:0
АФК Файлд
Леамингтон
0:1
Бъкстон
Кидерминстер
1:2
Бракли Таун
Кингс Лин
3:0
Телфорд
Скарбъроу
1:2
Фарсли Селтик
Англия Нaционaлнa Лигa Юг
Брейнтрий
3:2
Дълуич Хамлет
Чипенхам
0:0
Ебсфлийт Юнайтед
Таунтон Таун
0:2
Фарнбъроу
Виетнам В Лига 1
Нам Ди
2:2
Хоанг Ан Гиа Лай
Конг Ан Нхан Дан
1:2
Виеттел
Примавера Б Национал Зона А
Агропекуарио
3:1
Депортиво Морон
Северна Ирландия Чемпиъншип
Варенпойнт таун
1:3
Логгъл
Харланд & Уолф Уелдърс
0:0
Анаг Юнайтед
Баликлер Комрейдс
3:2
Ардс
Дергвю
1:2
Балинамалард Юнайтед
Дъндела
2:3
Кнокбреда
Инститют
0:2
Нюингтън
Купа на Южна Африка - 1/16 финали
Полокване Сити
1:3
СД
Чипа Юнайтед
Кувейт Висша лига
Ал Фахахил
3:3
Ал Кувейт
Казма
3:1
Ал Салмия
Иран Първа Лига
Нафт Масджед Солейман
0:0
Санат Нафт
Мес Керман
2:1
Нассаджи Мазандаран
Сепахан
2:1
Зоб Ахан
Шампионат Минейро
Крузейро
1:1
Атлетико Минейро
Северна Висша лига
Гаинсбороуг
1:1
Саут Шийлдс
Уитби
2:1
Марск Юнайтед
Матлок Таун
0:1
Гайзли
Стафорд Рейнджърс
1:1
Аштън Юнайтед
Южна Висша лига Център
Алвечърч
0:0
Бромсгроув Спортинг
Нийдхем Маркет
2:0
Ръшдън енд Даймъндс
Хеднъсфорд Таун
0:3
Миклеовър
Стратфорд Таун
3:3
Сейнт Айвс
Коулвил
5:1
Хитчин
Южна Висша лига Юг
Хендън
1:2
Хайес и Йеадинг
Бракнел Таун
1:0
Мърдър
Плимут Паркуей
3:0
Дорчестър
Пуул Таун
1:0
Уинчестър Сити
Солсбъри
0:0
Хароу Бъроу
Истмиън лига
Уингейт & Финчлей
4:3
Бауърс & Пицеа
Бишъп С Стортфорд
2:0
Билерикай
Потърс Бар Таун
0:2
Авелей
Луис
1:1
Хоршъм
Енфийлд Таун
2:1
Брайтлингси Реджент
Харингей Бороуг
1:2
Канви
Коринтиън Кежуълс
2:2
Хорнчърч
Херн Бей
1:1
Маргате
Шампионат Примавера 1
Чезена (U19)
0:2
Наполи U19
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.