Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 03.02.2021

Premier league
Tottenham Hotspur
19:45
Chelsea
Liverpool
20:00
Brighton
Scottish Premiership
Hamilton Academical
18:00
Ross County
Motherwell
18:00
Dundee United
on TV
Rangers
19:45
St Johnstone
Scottish Championship
Arbroath
19:45
Inverness Ct
Dunfermline
19:45
Raith Rovers
DFB Cup
VfL Wolfsburg
17:30
Schalke 04
RB Leipzig
17:30
VfL Bochum
Jahn Regensburg
19:45
FC Köln
VfB Stuttgart
19:45
Borussia Monchengladbach
Ligue 1
Strasbourg
18:00
Brest
Bordeaux
18:00
Lille
on TV
Metz
18:00
Montpellier
Reims
18:00
Angers
Rennes
18:00
Lorient
Dijon
20:00
Lyon
Lens
20:00
Marseille
AS Monaco
20:00
Nice
Paris Saint Germain
20:00
Nimes
Saint-Etienne
20:00
Nantes
Primeira Liga
Pacos Ferreira
16:00
Tondela
Rio Ave
16:00
Nacional
SC Braga
16:00
Portimonense
Belenenses
16:00
FC Porto
Benfica
16:00
Guimaraes
Boavista
16:00
Gil Vicente
Famalicao
16:00
Moreirense
Farense
16:00
Santa Clara
Maritimo
16:00
Sporting CP
ALKA Superliga
Odense
17:00
Lyngby
Aalborg
19:00
Copenhagen
Friendlies
Brann
11:00
Oygarden
Hammarby
13:00
Akropolis
Varbergs
17:00
Tvååkers IF
Belgian Cup
Mechelen
15:00
RWD Molenbeek
Sporting Charleroi
17:00
Westerlo
Gent
17:00
Tongeren
OH Leuven
17:00
Cercle Brugge
RFC Seraing
18:00
Standard Liege
Club Brugge
18:30
K.Olsa Brakel
R.O.C. de Charleroi-Marchienne
19:00
Zulte-Waregem
Temse
19:00
St.Truiden
Waasland-Beveren
19:00
Oostende
RFC Liege
20:15
Anderlecht
A-League
Melbourne City
08:00
Central Coast Mariners
Super Lig
Antalyaspor
18:00
Besiktas
Fatih Karagumruk
18:00
Gaziantep FK
Galatasaray
18:00
Istanbul Basaksehir
Goztepe
18:00
Yeni Malatyaspor
Hatayspor
18:00
Fenerbahce
Kayserispor
18:00
Alanyaspor
Konyaspor
18:00
Genclerbirligi
Rizespor
18:00
Kasimpasa
Sivasspor
18:00
Erzurum BB
Trabzonspor
18:00
Denizlispor
Super League
Zurich
17:15
Young Boys
FC Lugano
19:30
FC Vaduz
Sion
19:30
St Gallen
Serie A
Gremio
19:00
Santos
Red Bull Bragantino
22:15
Atletico GO
LigaPro
Sporting Covilha
20:00
Penafiel
Seria C Girone B
Sudtirol
11:30
Matelica
Modena
12:00
Triestina
Fermana
14:00
Sambenedettese
Arezzo
16:30
Gubbio
Legnago Salus
19:30
Virtus Verona
Cesena
19:30
Perugia
Imolese
19:30
Feralpisalo
Vis Pesaro
19:30
Ravenna
Seria C Group А
Pro Patria
11:30
Olbia
US Alessandria Calcio
14:00
Lecco
Giana Erminio
16:30
Novara
Livorno
16:30
Piacenza
Pergolettese
16:30
Pistoiese
Pro Vercelli
16:30
Renate
Grosseto
19:30
Lucchese
Pro Sesto
19:30
Albinoleffe
Como
19:30
Juventus U23
Seria C Girone C
Casertana
11:30
Potenza
Ssd Palermo
14:00
Ternana
Monopoli
Post
Trapani
Paganese
14:00
Catanzaro
Bari 1908
16:30
Cavese
Vibonese
16:30
Virtus Francavilla
Palermo
16:30
Ternana
Bisceglie
19:30
Avellino
Juve Stabia
19:30
Catania
Viterbese
19:30
Turris
Campeonato Carioca
Friburguense
18:00
Nova Iguacu
Liga De Expansion MX
Pumas Tabasco
01:05
Leones Negros
Venados
03:05
Cimarrones de Sonora
Celaya
23:00
Mineros de Zacatecas
Liga I
AFC Hermannstadt
18:00
Gaz Metan Medias
Dinamo Bucuresti
18:00
Steaua Bucuresti
Voluntari
18:00
Astra Giurgiu
Primera A
Deportivo Pereira
21:00
Deportes Tolima
Independiente Santa Fe
21:00
Patriotas
Alianza Petrolera
21:00
Rionegro
La Equidad
21:00
Junior
Independiente Medellin
21:00
Millonarios
Chicó
21:00
Deportivo Cali
America de Cali
21:00
Bucaramanga
Envigado
21:00
Jaguares
Dep. Pasto
21:00
Atletico Nacional
Indonesia Liga 1
Persiraja Banda
08:30
PSIS Semarang
Madura United
11:30
Persija Jakarta
Regionalliga Southwest
Bahlinger SC
13:00
VfR Aalen
Sonnenhof Großaspach
17:30
Astoria Walldorf
Premier League
Misr El Makasa
12:30
Wadi Degla
El Geish
15:00
Al Mokawloon
ENPPI
15:00
Pyramids FC
Ismaily
17:30
Smouha
Nemzeti Bajnokság I
Puskas Academy
15:00
Diosgyori
Budapest Honved
16:30
Paks
Budafoki MTE
19:00
Zalaegerszeg
Ujpest
19:00
Ferencvaros
Indian Super League
Kerala Blasters
14:00
Mumbai FC
TFF 2. LIG White Group
Ergene Velimese Spor
10:00
Hacettepe
Inegolspor
10:00
Gumushanespor
Kahramanmarasspor AS
10:00
24 Erzincanspor
Kocaelispor
10:00
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Niğde Anadolu FK
10:00
Zonguldak Kömürspor
Sancaktepe Belediye
10:00
Sanliurfaspor
Afjet Afyonspor
10:00
Sarıyer
Amedspor
10:00
Hekimoğlu Trabzon
Ankara Demirspor
10:00
Uşakspor
2.Lig Red Group
1922 Konyaspor
10:00
Karacabey
Bayburt Özel İdarespor
10:00
Sivas Belediyespor
Etimesgut Belediyespor
10:00
Kırşehir Belediyespor
Eyupspor
10:00
Sakaryaspor
Kardemir Karabukspor
10:00
Pendikspor
Kastamonuspor
10:00
BB Bodrumspor
Kirklarelispor
10:00
Van Spor
Serik Belediyespor
10:00
Elazigspor
Tarsus İdman Yurdu
10:00
Pazarspor
Turgutluspor
10:00
Bak Spor Kulübü
1 HNL
NK Varazdin
14:00
HNK Gorica
HNK Rijeka
16:05
Sibenik
Hajduk Split
18:10
Istra 1961
1st League
AEL Limassol
15:00
APOEL
Indian I-Legue
Chennai City
08:30
Sudeva
Mohammedan SC
10:30
NEROCA F.C.
Churchill Brothers
13:30
Aizawl
Costa Rica Primera Division Clausura
San Carlos
21:00
C.S. Cartaginés
Jicaral Sercoba
21:00
Santos de Guapiles
Alajuelense
21:00
Municipal Grecia
Sporting San Jose
21:00
Limón F.C.
Pérez Zeledón
21:00
Deportivo Saprissa
C.S. Herediano
21:00
Guadalupe F.C.
Ghana Premier League
Legon Cities FC
15:00
Karela
Eleven Wonders
15:00
Elmina Sharks
Liberty Pro FC
15:00
Aduana Stars
Ebusua Dwarfs
15:00
Ashanti Gold
Medeama
15:00
Hearts Of Oak
Asante Kotoko
15:00
Inter Allies
Berekum Chelsea
15:00
Bechem United
Great Olympics
15:00
King Faisal Babes
Dreams F.C.
15:00
Wafa
Premier league Malta
Gudja United
16:00
Gzira United
Valletta
17:30
Sliema Wanderers
Lija Athletic
20:00
Tarxien Rainbows
Nigeria Premier League
Abia Warriors
15:00
Sunshine Stars
Adamawa United
15:00
Akwa United
Enugu Rangers
15:00
Dakkada Fc
Heartland
15:00
Ifeanyi Uba
Kano Pillars
15:00
Jigawa Stars
Katsina United
15:00
Rivers United
Kwara United
15:00
Lobi Stars
Nasarawa United
15:00
Enyimba
Warri Wolves
15:00
Plateau United
Wikki Tourists
15:00
Mfm Fc
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..