Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 23.11.2023

România Liga II
CSM Ceahlăul Piatra Neamț
2:0
FC Argeş
la TV
Cupa Argentinei - 1/2 Finals
Boca Juniors
2:3
Estudiantes
Prima Divizie Daneză
Fredericia
0:4
B 93 Kopenhagen
Superettan - Finala
Falkenbergs
2:2
Skovde AIK
Assyriska United IK
0:1
Orgryte
Bulgaria B PFG
Ludogorets II
0:1
Chernomorets
Primera División
Palestino
0:2
Everton De Vina
Cupa Bulgariei - Tabloul
Yantra 2019 Gabrovo
1:4
Slavia Sofia
Primera B PB Apertura Columbia - Finala
Patriotas
3:1
Fortaleza FC
Série A
Cruzeiro
2:2
Vasco da Gama
Fluminense
1:0
Sao Paulo
Pro League
Esteghlal Khuzestan
1:3
Sepahan
?
Al-Quwa Al-Jawiya
13:30
Al-Shorta
Superliga Indoneziei
Madura United
1:2
Bali United Pusam
PSM Makassar
3:1
Persikabo 1973
Persita Tangerang
3:0
Cilegon United
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx - 1/2 Finals
Club Atlante
3:1
Leones Negros
Prva Liga
Metalac
16:00
Macva
Georgia Erovnuli Liga
Saburtalo
2:2
FC Samgurali Tskhaltubo
Primera division Apertura Salvador
Asuila
1:1
C.D. FAS
Primera B Nacional Promotion Playoff - 1/2 Finals
Estudiantes de Río Cuarto
0:0
Deportivo Maipu
Bolivia Primera División
Always Ready
3:0
Royal Pari FC
Vaca Diez
2:2
The Strongest
Uefa Champions League Women
Hacken (W)
2:1
Real Madrid (W)
Paris Saint Germain (W)
0:1
Bayern Munich (W)
Chelsea (W)
4:1
Paris FC (W)
AS Roma (W)
3:0
Ajax (W)
India I-Legue
NEROCA F.C.
0:4
Real Kashmir
Rajasthan United
1:2
Sreenidi Deccan
Uzbekistan Super League
FC Bunyodkor
13:00
Metallurg Bekabad
Neftchi Fergana
15:15
Qizilqum Zarafshon
Nasaf Qarshi
15:15
Sogdiana Jizzakh
Costa Rica Primera Division Apertura
Puntarenas
1:2
Alajuelense
C.S. Herediano
3:0
Santos de Guapiles
Municipal Grecia
1:2
Deportivo Saprissa
Albania Superliga
KF Egnatia
1:1
Partizani
FK Dinamo Tirana
1:0
KF Erzeni
KF Tirana
3:2
Kukesi
Malaysia Super League
Johor Darul Tazim
2:0
Kuching FA
Iordania Pro League
Fc Maan
16:00
Sahab Sc
League Cup (W)
Southampton (W)
1:2
Arsenal (W)
Durham (W)
8:7
Pen
Sheffield United (W)
Georgia Erovnuli Liga 2
FC Merani Martvili
12:00
FC Merani Tbilisi
Dinamo Tbilisi II
0:0
Sioni Bolnisi
FC Locomotive Tbilisi
16:00
FC WIT Georgia
Spaeri
16:00
Kolkheti Poti
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..