Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 20.04.2024

Premier league
Luton Town
1:5
Brentford
Sheffield United
1:4
Burnley
Bundesliga
Eintracht Frankfurt
3:1
Augsburg
VfL Wolfsburg
1:0
VfL Bochum
FC Köln
0:2
SV Darmstadt 98
FC Heidenheim
1:2
RB Leipzig
1899 Hoffenheim
4:3
Borussia Monchengladbach
Serie A
Genoa
0:1
Lazio
on TV
Cagliari
2:2
Juventus
on TV
La Liga
Athletic Club
1:1
Granada
Celta
4:1
Las Palmas
on TV
Rayo Vallecano
2:1
Osasuna
on TV
2nd Bundesliga
FC Nurnberg
0:2
SC Paderborn 07
SV Elversberg
1:1
Schalke 04
Fortuna Dusseldorf
1:0
Greuther Fuerth
FC Kaiserslautern
1:1
Wehen Wiesbaden
VfL Osnabruck
0:3
Eintracht Braunschweig
Championship
Leicester
2:1
West Bromwich
Cardiff City
2:1
Southampton
Sunderland
0:1
Millwall
Stoke City
3:0
Plymouth Argyle
Watford
0:0
Hull City
Norwich
1:1
Bristol City
Huddersfield
0:4
Swansea City
Rotherham United
0:0
Birmingham City
League One
Oxford United
1:1
Stevenage
Northampton Town
1:2
Exeter
Bolton Wanderers
2:0
Port Vale
Blackpool
3:2
Barnsley
Burton Albion
3:2
Reading
Bristol Rovers
0:2
Peterborough
Carlisle United
1:3
Wycombe Wanderers
Cambridge United
0:1
Derby
Charlton
1:1
Shrewsbury Town
Portsmouth
1:2
Wigan Athletic
Leyton Orient
0:1
Fleetwood Town
Cheltenham Town
1:2
Lincoln City
League Two
Crewe Alexandra
0:3
Wrexham
Tranmere Rovers
3:2
AFC Wimbledon
Doncaster Rovers
4:2
Barrow
Newport County
0:1
Salford City
Walsall
2:3
Bradford
Grimsby
2:0
Swindon Town
Mansfield
2:1
Gillingham
Harrogate Town
3:5
Milton Keynes Dons
Morecambe
1:2
Forest Green Rovers
Stockport
4:2
Accrington
Notts County
1:0
Colchester United
Sutton United
2:2
Crawley Town
Ligue 1
Nice
3:0
Lorient
Nantes
0:3
Rennes
Primeira Liga
Rio Ave
1:1
Arouca
Moreirense
0:1
Gil Vicente
Serie B
Reggiana
0:4
Cosenza Calcio
Palermo
0:0
Parma
Brescia
0:0
Ternana
Ascoli
0:0
Modena
Bari 1908
1:1
Pisa
Feralpisalo
2:5
Como
on TV
Spezia
0:0
Sampdoria
Sudtirol
0:0
Cittadella
Catanzaro
0:0
Cremonese
Lecco
1:2
Venezia
Scottish League One
Stirling Albion
0:0
Queen Of The South
Montrose
1:2
Hamilton Academical
Falkirk
2:2
Kelty Hearts
Edinburgh City
1:2
Annan Athletic
Scottish League Two
Elgin City
1:1
Peterhead
Clyde
2:2
Stenhousemuir
Bonnyrigg Rose
0:1
Spartans Edinburgh
Forfar Athletic
2:1
East Fife
Stranraer
0:0
Dumbarton
Scottish Championship
Inverness Ct
0:1
Raith Rovers
Partick Thistle
4:0
Airdrieonians
Arbroath
1:2
Morton
Dundee United
1:0
Ayr Utd
Dunfermline
0:0
Queens Park
Premier league
Krasnodar
2:0
Fakel
Rubin
1:1
Lokomotiv Moscow
Baltika Bfu Kaliningrad
2:1
Krylya Sovetov
FA Cup - 1/2 Finals
Aberdeen
5:6
Pen
Celtic
First Division A Europa Conference League Playoff
OH Leuven
1:0
St.Truiden
Super Lig
Besiktas
2:0
Ankaragucu
İstanbulspor A.Ş.
1:2
Fatih Karagumruk
Konyaspor
0:2
Alanyaspor
Ligue 2
Rodez
2:0
Auxerre
Segunda Division
Tenerife
0:0
Leganes
SD Amorebieta
0:3
Valladolid
Santander
0:0
Levante
Villarreal B
1:0
Racing Ferrol
Erste Liga
Admira Wacker
1:0
Kapfenberger SV
Amstetten
1:4
Sturm Graz 2
Leoben
1:2
Liefering
SV Horn
0:2
Ried
First Vienna FC 1894
2:0
Lafnitz
Bregenz
0:2
Floridsdorfer AC
SV Stripfing/Weiden
2:2
FC Dornbirn 1913
Eerste Divisie
Den Bosch
2:2
NAC Breda
Helmond Sport
3:1
Jong Ajax
Telstar
2:3
Emmen
Roda
1:1
De Graafschap
Dordrecht
3:1
TOP Oss
ADO Den Haag
1:1
FC Eindhoven
CAF Champions League - 1/2 Finals
Mazembe
0:0
Al Ahly
Austria play-offs
Sturm Graz
1:0
Rapid Wien
SCR Altach
2:2
FC Blau-Weiss Linz
Wolfsberger AC
1:1
Austria Lustenau
Austria Wien
3:0
WSG Swarovski Tirol
A-League
Western Sydney Wanderers
1:2
Melbourne City
Melbourne Victory
0:0
Brisbane Roar
Macarthur
1:0
Sydney
India play-offs - Quarter-finals
Goa
2:1
Chennaiyin
ALKA Superliga
Randers
2:2
Odense
1. Lig
Altay
0:2
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Bandirmaspor
1:1
Tuzlaspor
Giresunspor
0:3
Goztepe
1st League
Jablonec
0:0
Zlin
Karvina
1:1
Bohemians 1905
Sparta Praha
4:3
Banik Ostrava
Ekstraklasa
Korona Kielce
4:0
Radomiak Radom
Rakow Czestochowa
0:1
Gornik Zabrze
Pogon Szczecin
0:2
Piast Gliwice
Ruch Chorzow
2:3
Widzew Lodz
Airtricity League
Derry City
1:3
Shamrock Rovers
Bohemians
1:0
Drogheda United
St Patricks Athletic
1:1
Waterford F.C.
Galway United
1:0
Shelbourne
Sligo Rovers
1:1
Dundalk
LigaPro
Feirense
1:1
Leixoes
Penafiel
1:1
Pacos Ferreira
Torreense
0:3
Uniao Leiria
Santa Clara
1:0
Tondela
Allsvenskan
IFK Goteborg
1:1
Norrkoping
Sirius
0:1
Varnamo IFK
Malmo
1:0
Vasteras
Ykkonen
EPS
2:0
VIFK
RoPS
2:3
JJK
JäPS
3:1
PK-35 Vantaa
SJK Akatemia
0:1
FF Jaro
TPS
1:0
Mikkelin Palloilijat
JIPPO
1:0
KooTeePee
1st Division
Kerry
1:2
Athlone Town
Bray Wanderers
2:1
Treaty United
Wexford
2:3
UCD
Cobh Ramblers
2:0
Finn Harps
3rd Liga
SV Sandhausen
1:2
Arminia Bielefeld
Hallescher FC
1:0
Verl
Lubeck
0:5
Borussia Dortmund II
Dynamo Dresden
0:2
Viktoria Koln
Erzgebirge Aue
2:1
Unterhaching
TSV 1860 Munich
1:1
Saarbrucken
FC Ingolstadt 04
2:0
MSV Duisburg
Play-offs
VSK Aarhus
0:3
Naesby
Hobro
1:2
Fredericia
Frem
1:0
Avarta
Argentina - Primera Nacional
San Martin de Tucuman
0:0
Guillermo Brown
Serie B
Novorizontiono
2:1
CRB
Botafogo SP
1:1
America Mineiro
Operário PR
1:0
Avai
Liga MX
Mazatlán F.C.
0:2
Juarez
Atletico San Luis
1:5
Toluca
Club Tijuana
3:1
Puebla
1 HNL
NK Osijek
1:2
Istra 1961
Premier League
Chornomorets Odesa
1:2
Kryvbas
Vorskla Poltava
0:2
Kolos Kovalivka
Second Division B
Zulte-Waregem
4:1
Lierse
Lommel United
3:1
S.K. Beveren
RFC Seraing
1:2
Deinze
Francs Borains
0:3
Dender
Oostende
2:1
Standard Liege U23
Beerschot
0:1
Patro Maasmechelen
RFC Liege
5:0
Genk U23
Anderlecht U23
1:2
Club Brugge U23
J. League
Consadole Sapporo
1:1
Sanfrecce Hiroshima
Kyoto Sanga
0:1
Albirex Niigata
Sagan Tosu
4:2
Kashima Antlers
Shonan Bellmare
0:1
Vissel Kobe
Avispa Fukuoka
2:2
Jubilo Iwata
Urawa Red Diamonds
0:1
Gamba Osaka
Kawasaki Frontale
0:0
Tokyo Verdy
Veikkausliiga
HJK Helsinki
2:1
IFK Marieham
Lahti
1:1
Haka
VPS
3:2
Gnistan
Super Liga
Radnicki 1923
4:3
Cukaricki
Backa Topola
3:2
Vojvodina Novi Sad
1st Division
Horsens
1:1
Helsingor
B 93 Kopenhagen
2:0
Naestved
Hillerød Fodbold
1:1
Koge
Superettan
Sandvikens IF
1:0
Osters
Skovde AIK
1:0
Trelleborg
Ostersunds FK
1:1
Orgryte
Utsiktens
1:0
Sundsvall
Challenge League
Schaffhausen
1:1
Neuchatel Xamax
Aarau
3:0
FC Thun
Sion
1:0
Stade Nyonnais
1. Division
Start
1:1
Sandnes
Raufoss
0:1
Bryne
Ranheim
2:2
Asane
Levanger
1:2
Kongsvinger
Egersunds
3:1
Aalesund
Sogndal
1:0
Moss
Greece play-offs
OFI
2:1
Volos N.F.C.
Super League
Shandong Luneng
4:1
Shijiazhuang Ever Bright
Chengdu Qianbao
3:1
Sichuan Jiuniu
Wuhan Three Towns
0:0
Changchun Yatai
Nantong Zhiyun
0:2
Shanghai Shenhua
Nemzeti Bajnokság I
Puskas Academy
5:0
Paks
Ferencvaros
0:0
Kisvárda F.C.
1st Division
Rodina
1:2
Khimki
SKA-Khabarovsk
3:0
Yenisey Krasnoyarsk
FC Tyumen
0:3
Neftekhimik
FK Akron Togliatti
6:0
Pfc Kuban
Leningradets
0:2
Sokol Saratov
Alania Vladikavkaz
1:2
FC Volgar
Shinnik Yaroslavl
0:1
FC Makhachkala
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
1:0
Chernomorets Novorossiysk
Torpedo Moscow
1:1
Arsenal Tula
National
Le Mans
1:1
FC Villefranche
Avranches
1:0
Chateauroux
Epinal
0:1
Versailles
Orleans
0:1
Nimes
Martigues
2:2
Cholet
Goal FC
3:0
Marignane Gignac FC
Red Star FC 93
0:2
Dijon
Rouen
2:3
Nancy
Slovenian 1st SNL
Radomlje
1:2
Mura
Olimpija Ljubljana
5:0
Aluminij
Primera División
Racing Montevideo
1:1
CA Cerro
Liverpool Montevideo
1:1
Defensor Sporting
Danubio
1:1
Cerro Largo
Israeli Premier League
Maccabi Tel Aviv
4:0
Hapoel Haifa
Bnei Sakhnin
0:2
Maccabi Bnei Raina
Maccabi Netanya
1:0
Hapoel Jerusalem
Primera A
Bucaramanga
2:3
Chicó
Primera
Unión La Calera
0:1
Everton De Vina
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Posusje
1:0
Zeljeznicar
Velež Mostar
3:1
Zvijezda 09
Siroki Brijeg
4:1
Igman Konjic
Sloga Doboj
0:2
Zrinjski
Urvalsdeild
Stjarnan
1:0
Valur
HK Kopavogs
0:2
Hafnarfjordur
League 1
Hebei Kungfu
1:0
Heilongjiang Lava Spring
Shenyang Urban
2:1
Jiangxi Liansheng
Division Profesional Clausura
Sol de America
0:3
Sportivo Luqueño
2 de Mayo
0:2
Cerro Porteno
2nd League
Igalo
22:30
KOM
Grbalj
22:30
FK Otrant-Olympic
Lovcen
0:0
Berane
FK Internacional
0:0
FC Podgorica
Meistriliga
FC Nomme United
0:2
Tallinna Kalev
Paide Linnameeskond
0:1
Tammeka Tartu
FCI Levadia Tallinn
1:1
Parnu Vaprus
Cyprus play-offs
Othellos Athienou
2:1
Ethnikos Achnas
Doxa Katokopias
1:0
Nea Salamis
Asil Lisis
3:2
Ayia Napa FC
Eny Digenis Ipsonas
1:5
Olympiakos Nicosia
Peyia 2014
1:4
Enosis Neon Paralimni
Akritas Chlorakas
3:0
PO Achyronas-Onisilos
PAEEK
3:1
Digenis Akritas M.
PO Xylotympou 2006
2:5
MEAP Pera Choriou Nisou
Enad P. Chrisohous
1:2
Ermis
Omonoia 29m
1:2
Omonia Aradippou
NIFL Premiership
Coleraine
0:2
Crusaders
Cliftonville
2:0
Glentoran
Ballymena United
4:0
Newry City
Dungannon Swifts
2:0
Glenavon FC
Carrick Rangers
2:1
Loughgall
England National League
Dorking Wanderers
3:4
Hartlepool United
Eastleigh
0:3
Halifax Town
Altrincham
1:0
Oxford City
Boreham Wood
0:0
Ebbsfleet United
Chesterfield
3:2
Maidenhead United
Barnet
4:1
Kidderminster
Oldham
2:3
Wealdstone
Southend
1:2
Rochdale
Woking
3:0
AFC Fylde
Solihull Moors
1:0
York City
Gateshead
2:1
Bromley
Dagenham & Redbridge FC
3:3
Aldershot Town
First Professional League
Krumovgrad
2:0
Slavia Sofia
Pirin Blagoevgrad
0:0
Cherno More Varna
FC Hebar Pazardzhik
0:3
Ludogorets
Second Professional League
Chernomorets Balchik
6:0
Bdin Vidin
Litex
2:0
Chernomorets Bs
Spartak Pleven
0:1
Sportist Svoge
Strumska Slava
1:2
Spartak Varna
Dobrudzha
4:1
Maritsa Plovdiv
Montana
1:3
Belasitsa Petrich
Morocco Botola
Youssoufia Berrechid
0:1
Olympic Safi
Premier League
Golden Arrows
1:1
Royal AM
Sekhukhune United
1:0
Cape Town Spurs
Orlando Pirates
1:0
AmaZulu
Indonesia Liga 1
Persib Bandung
3:1
Persebaya Surabaya
Persik Kediri
1:1
Persita Tangerang
PSS Sleman
2:3
Martapura
Bali United Pusam
2:1
Bhayangkara
2nd League
Vyskov
1:1
Zbrojovka Brno
Pribram
1:1
Mas Taborsko
Lisen
1:2
Sigma Olomouc II
Primera B PB Apertura
Tigres
4:0
Cucuta
Cortulua
0:2
Unión Magdalena
Llaneros
1:0
Orsomarso
Premier League
Qarabag
2:2
Qabala
Zira
3:1
Neftchi Baku
Algeria - Legue 1
Cr Belouizdad
4:0
Us Biskra
Paradou Ac
1:0
MCE Bayadh
Liga 1 Movistar - Apertura
Union Comercio
1:2
Universitario de Deportes
Cienciano
0:2
Deportivo Garcilaso
Saudi Professional League
Al Akhdoud
1:2
Dhamk
North Macedonia Prva Liga
Bregalnica Stip
0:1
Rabotnicki
UEFA Youth League - 1/2 Finals
FC Porto U19
2:5
Pen
Milan U19
on TV
Afc U23 Championship
Tajikistan U23
2:4
Iraq U23
Malaysia U23
0:2
Vietnam U23
Kuwait U23
0:5
Uzbekistan U23
Prva Liga
Smederevo 1924
1:0
Radnicki Sremska Mitrovica
Indjija
0:1
Tekstilac Odžaci
Segunda Divisin
Rubio Nu
2:2
Recoleta
Club Atlético 3 de Febrero
1:1
Martin Ledesma
Atletico Colegiales
0:1
Guairena
Segunda Division
Yaracuyanos
04:00
Atletico El Vigia
Ecuador - First Division
Delfín
1:1
Macara
Orense SC
1:0
L.D.U. Quito
Aucas
3:1
Emelec
Premier
BATE
1:1
Dnyapro Mogilev
FC Minsk
1:1
Naftan
Arsenal Dzerzhinsk
2:0
Shakhter Soligorsk
Slavia Mozyr
1:1
Dinamo Brest
2nd SNL
ND Triglav
01:00
Rudar Velenje
Fuzinar
0:0
HIT Gorica
Nd Bilje
0:0
Nafta Lendava
K League 1
Suwon FC
2:1
Jeju United
Pohang Steelers
0:0
Sangju Sangmu
FC Seoul
2:3
Jeonbuk
Georgia Erovnuli Liga
Telavi
0:3
Saburtalo
Samtredia
0:0
Torpedo Kutaisi
FC Samgurali Tskhaltubo
3:1
Dinamo Tbilisi
Bundesliga (W)
RB Leipzig
1:0
Bayer Leverkusen (W)
SGS Essen (W)
2:1
Hoffenheim (W)
Eintracht Frankfurt (W)
4:1
Nuremberg (W)
2 NHL
Nk Dubrava
1:1
Croatia Zmijavci
HNK Vukovar 1991
1:1
Dugopolje
Sibenik
2:1
Solin
National Division
Balti
0:3
Petrocub
Premier League
Kaysar
1:1
Atyrau
Ordabasy
1:1
FC Kyzyl-Zhar SK
Kairat Almaty
1:3
Aktobe
1st Liga
Polonia Warszawa
3:3
Zaglebie Sosnowiec
Stal Rzeszow
2:2
Podbeskidzie
Znicz Pruszkow
2:3
Wisla Krakow
GKS Tychy
1:3
Resovia Rzeszow
Gornik Leczna
0:1
Lechia Gdansk
A Lyga
Kauno Zalgiris
2:1
Suduva Marijampole
FA Šiauliai
1:0
Dainava Alytus
Esiliiga
Flora Tallinn II
1:3
Viimsi JK
Honduras Liga Nacional Apertura
CD Victoria
0:1
Lobos UPNFM
Primera División RFEF Group 1
Real Sociedad II
2:0
Fuenlabrada
Sabadell
2:1
UE Cornellà
Segunda Division Torneo Competencia Group B
Plaza Colonia
1:0
Rentistas
Premier League
Al Masry
Post
Al Ahly
Zamalek
Post
Pyramids FC
Northern Ireland Championship
Newington Youth Club
2:4
Ballyclare Comrades
Ballinamallard United
0:5
Ards
Dergview
1:1
Knockbreda
Institute F.C.
1:1
Bangor City
Harland & Wolff Welders
1:2
Annagh United
Portadown
1:1
Dundela
National League North
Bishop S Stortford
0:0
Curzon Ashton
South Shields
3:0
Southport
Scarborough
0:1
Alfreton Town
Chester FC
0:0
Darlington F.C.
Banbury United
0:3
Tamworth
Blyth Spartans
1:5
Brackley Town
Peterborough Sports
1:3
Chorley
Rushall Olympic
0:0
Warrington Town
Gloucester
1:2
Scunthorpe
Hereford
0:2
Boston Utd
Farsley Celtic
2:0
Buxton FC
Spennymoor Town
3:0
Kings Lynn
National League South
Aveley
2:0
Bath City
Taunton Town
0:0
Hemel Hempstead Town
Dartford
2:1
Truro City
Torquay United
5:0
Havant & Wville
Weymouth
1:2
Farnborough
Slough Town
1:1
Welling United
Tonbridge Angels
2:2
St Albans
Worthing
4:2
Weston Super Mare `
Braintree Town
2:3
Eastbourne Borough
Dover Athletic
1:3
Yeovil Town
Maidstone United
5:1
Hampton & Richmond
Chippenham
1:1
Chelmsford
Greece Super League 2 Group
Olympiakos B
1:1
Diagoras
Greece Super League 2 Group A
Levadiakos
2:0
Makedonikos Neapolis
Larisa
2:3
Niki Volou
First League Promotion group
Ahrobiznes Volochysk
1:1
FSC Mariupol
First League Relegation group
Metalurh Zaporizhzhya
0:5
Bukovina Chernivtsi
Dinaz Vyshhorod
1:0
Khust
Hirnyk-Sport Komsomolsk
1:1
Podillya Khmelnytskyi
Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen
1:1
SpVgg Bayreuth
Viktoria Aschaffenburg
1:1
Augsburg II
TSV Buchbach
3:2
Memmingen
Wurzburger Kickers
3:0
Schweinfurt
TSV Aubstadt
0:2
FV Illertissen
Türkgücü-Ataspor München
0:2
FC Nurnberg II
Eintracht Bamberg
2:0
SV Schalding-Heining
Ansbach
0:2
Bayern Munchen II
Greuther Fuerth II
2:1
Vilzing
Regionalliga Nord
SV Meppen
3:0
Spelle-Venhaus
Blau-Weiss Lohne
3:3
Teutonia Ottensen
Jeddeloh
1:3
Bremer SV
VFB Phoenix Lubeck
4:2
Eintracht Norderstedt
TSV Havelse
1:0
Weiche Flensburg
FC Kilia Kiel
1:1
Hamburger SV II
Regionalliga Northeast
Luckenwalde
1:2
Viktoria Berlin
Dynamo Berlin
2:2
RW Erfurt
Lokomotive Leipzig
1:1
Hansa Rostock II
Eilenburg
0:2
FSV Zwickau
ZFC Meuselwitz
2:2
Altglienicke
Greifswalder
3:0
BSG Chemie Leipzig
Regionalliga Southwest
SGV Freiberg
1:1
KSV Hessen Kassel
Bahlinger SC
2:1
VfR Aalen
Barockstadt Fulda-Lehnerz
1:0
Hoffenheim II
Astoria Walldorf
4:1
Mainz 05 II
FC 08 Homburg
2:0
TuS Koblenz
Kickers Offenbach
5:0
TSG Balingen
Regionalliga West
Fc Schalke 04 II
1:1
Oberhausen
Rödinghausen
2:3
Lippstadt
FC Koln II
0:3
SSVg Velbert
FC Wegberg-Beeck
2:3
SC Wiedenbrück 2000
Borussia Moenchengladbach II
0:0
Gutersloh
Paderborn 07 II
0:1
Alemannia Aachen
FC Düren
2:2
Fortuna Koeln
FC Bocholt
5:0
RW Ahlen
Faroe Islands Premier League
HB Torshavn
2:1
EB/Streymur
Pacific Fc
2:0
Valour Fc
Taiwan Premier League
BG Pathum United
1:1
Chonburi
Khon Kaen United
1:1
Trat F.C.
Ratchaburi
1:4
Buriram United
K League 2
Bucheon FC 1995
1:3
Busan IPark
Seongnam
1:2
Cheongju FC
Albania Superliga
KF Laçi
1:2
KF Egnatia
Spain Segunda Division Rfef - Group 1
Oviedo B
0:1
Compostela
Coruxo
1:2
Deportivo La Coruna II
Spain Segunda Division Rfef - Group 2
San Juan
3:0
UD Mutilvera
Spain Segunda Division Rfef - Group 3
CE Andratx
0:0
SD Formentera
Belarusian First League
Bumprom Gomel
1:2
Belshina Bobruisk
Slonim-2017
2:3
Volna Pinsk
K League 3
Chuncheon Fc
2:0
Ulsan Citizen
Busan Transport.Corp
2:3
Gimhae City
Ghana Premier League
Karela
1:1
Accra Lions
Legon Cities FC
2:0
Hearts Of Oak
Nemzeti Bajnokság II
Nyiregyhaza
3:1
Vasas
Venezuela Primera division - Final stage
Metropolitanos
2:0
Angostura
Carabobo FC
1:0
Caracas FC
Zamora FC
0:2
Portuguesa
Tweede Divisie
Scheveningen
2:2
HHC Hardenberg
GVVV Veenendaal
2:1
Noordwijkerhout
Koninklijke HFC
1:2
Excelsior Maassluis
Rijnsburgse Boys
1:1
ACV Assen
AFC
3:2
Katwijk
Quick Boys
1:1
Kozakken Boys
Jong Sparta Rotterdam
1:2
Spakenburg
J2 League
Fagiano Okayama
2:0
Roasso Kumamoto
Montedio Yamagata
2:1
Ehime Fc
Shimizu
3:2
Vegalta Sendai
Ventforet Kofu
4:1
Thespakusatsu Gunma
Fujieda Myfc
0:1
Tokushima Vortis
Romania Liga I Relegation
CSMS Iasi
3:1
Voluntari
Craiova 1948
1:1
Dinamo Bucuresti
Romania Liga I - Championship
Farul Constanța
5:1
CFR Cluj
Group 2
Zvezda St Petersburg
1:1
Chertanovo Moscow
Luki-Energiya Velikiye Luki
0:2
Torpedo Vladimir
Norway 2. Divisjon AVD.1
Vard Haugesund
1:1
Sotra
Brattvåg
2:0
Notodden
Flekkeroy
2:2
Kvik Halden
Norway 2. Divisjon VD.2
Skeid
1:0
Kjelsas
France Championnat National 2 Group A
Evian TG FC
01:00
Bourgoin Jallieu
Andrézieux
0:0
Toulouse B
France Championnat National 2 - National 2 group B
Bergerac Perigord
01:30
Les Herbiers
Paris 13 Atletico
0:0
Libourne St Seurin
France Championnat National 2 - National 2 group C
Bastia-Borgo
01:00
Chambly Oise
France Championnat National 2 - National 2 group D
Wasquehal
0:0
Furiani Agliani
Haguenau
22:00
Creteil
Feignies Aulnoye
0:0
Colmar
Group 4
Ural 2
3:0
FK Akron Togliatti 2
Krylya Sovetov 2
1:1
Volna Nizhny Novgorod Oblast
Dinamo Kirov
2:0
Orenburg 2
Rubin 2
2:1
Lada Toljatti
Romania Liga II Playoffs
Metaloglobus Bucuresti
0:1
Unirea Dej
Ceahlaul Piatra Neamt
4:0
FCM Alexandria
FC Arges Pitesti
0:1
CSM Școlar Reșița
CS Tunari
1:2
Concordia
Chindia Targoviste
0:0
Steaua București
CSM Slatina
2:0
ACS Viitorul Târgu Jiu
Corvinul Hunedoara
2:0
CS Mioveni
Slovakia 2. Liga
FK Pohronie
2:1
Slovan 2
Spišská Nová Ves
3:0
Slavoj Trebisov
KFC Komarno
2:0
FC ŠTK 1914 Šamorín
HFC Humenne
0:2
FC Petržalka 1898
Tatran Presov
4:1
MŠK Považská Bystrica
Tatran Liptovský Mikuláš
1:3
Puchov
Malzenice
3:0
Dolny Kubin
Premier League 2 Division 2
Nottingham Forest (U21)
3:0
Aston Villa U21
Newcastle (U21)
0:2
Leeds U21
Tottenham (U21)
2:2
Manchester United (U21)
Japan J3 League
Grulla Morioka
1:1
Fc Ryukyu
Matsumoto Yamaga
2:1
Kamatamare Sanuki
Poland II liga
Skra Czestochowa
0:1
Pogon Siedlce
Polonia Bytom
1:1
Kks 1925 Kalisz
Olimpia Grudziadz
1:0
Wisla Pulawy
Sandecja Nowy Sacz
0:1
Hutnik Nowa Huta
Netherlands Eredivisie Women
PEC Zwolle (W)
2:0
Telstar (W)
PSV (W)
5:0
Heerenveen (W)
Spain Primera Division Women
Levante (W)
2:4
Real Madrid (W)
Granada CF (W)
2:1
Granadilla Tenerife (W)
Sporting Huelva (W)
0:1
Eibar (W)
Italy Serie A Women
Juventus (W)
2:1
Sassuolo (W)
Fiorentina (W)
0:0
AS Roma (W)
Sweden Division 1 Norra
IFK Stocksund
0:0
Vasalunds IF
AFC Eskilstuna
3:3
Assyriska
Karlstad BK
1:4
Stockholm Internazionale
Sollentuna FK
2:2
FBK Karlstad
Sweden Division 1 Soedra
Ariana FC
3:1
Ängelholms FF
Rosengard
2:1
Onsala
Eskilsminne
1:3
Jonkopings Sodra
Lunds BK
3:2
FC Trollhattan
Oskarshamns AIK
1:1
Torslanda IK
England Womens Super League
Brighton (W)
1:2
Everton (W)
Bristol City (W)
0:1
Liverpool (W)
Denmark 2. Division
Fremad Amager
2:1
FA 2000
Roskilde
1:1
AB Gladsaxe
Aarhus Fremad
5:0
Nykobing
HIK
1:0
Thisted FC
Skive
2:1
Brabrand
Uefa Champions League Women - 1/2 Finals
Barcelona (W)
0:1
Chelsea (W)
Premier league Malta
Gzira United
0:0
Birkirkara
Hamrun Spartans
4:1
St Lucia
Marsaxlokk
1:0
Floriana FC
England U18 Premier League
Wolverhampton U18
1:0
Newcastle U18
Fulham U18
3:3
Chelsea U18
Crystal Palace U18
1:1
Tottenham U18
Reading U18
0:9
Southampton U18
Sunderland U18
1:2
Liverpool U18
Manchester City U18
2:1
Middlesbrough U18
Arsenal U18
4:2
Aston Villa U18
Derby U18
2:0
Everton U18
Leicester U18
0:3
West Ham U18
Blackburn U18
2:4
Leeds U18
West Brom U18
0:3
Norwich U18
Nottingham Forest U18
1:1
Stoke City U18
Northern Premier League Premier Division
Ilkeston FC
3:2
Morpeth Town
Marine F.C.
4:0
Atherton Collieries
Radcliffe
1:1
Basford Utd
Bamber Bridge
3:2
Whitby
Bradford Park Avenue
3:3
Gainsborough
Guiseley
3:1
FC United of Manchester
Hyde United
2:1
Matlock Town
Stafford Rangers
0:1
Ashton United
Worksop
2:1
Warrington Rylands
Macclesfield Town
2:0
Workington AFC
Lancaster City
Post
Marske United
Southern League Central Division
Barwell
3:3
Redditch
Alvechurch
Post
Nuneaton Town
Stourbridge
1:0
Royston Town
Leiston Fc
1:1
Leamington
Needham Market
0:2
Mickleover Sports
Telford
6:2
Berkhamsted
AFC Sudbury
7:1
Long Eaton United
Stratford Town
1:2
Bromsgrove Sporting FC
Kettering
1:0
Coalville
Stamford
2:0
Hitchin
Halesowen Town
4:3
St Ives Town
Southern League South Division
Winchester City
1:0
Beaconsfield Town
Plymouth Parkway
2:2
Walton and Hersham
Hendon
0:0
Gosport Borough
Hayes & Yeading
0:2
Salisbury F.C.
Harrow Borough
1:2
Tiverton
Hanwell Town
1:0
Hednesford Town
Basingstoke
3:1
Dorchester
Chesham United
1:2
Bracknell Town
AFC Totton
2:0
Merthyr
Poole Town
2:0
Didcot Town
Sholing
3:0
Swindon Supermarine
Isthmian League Premier Division
Kingstonian
0:3
Haringey Borough
Hastings
0:3
Enfield Town
Folkestone Invicta
3:3
Dulwich Hamlet
Cray Wanderers F.C.
1:5
Bognor Regis Town
Potters Bar Town
0:1
AFC Hornchurch
Lewes
2:1
Hashtag United
Cheshunt
1:3
Canvey
Concord Rangers
1:1
Whitehawk
Chatham Town
1:3
Horsham
Carshalton Athletic F.C.
1:2
Billericay
Margate
2:1
Wingate & Finchley
Lowland League
Celtic B
02:45
Hearts B
Caledonian Braves
22:00
Cowdenbeath
Berwick
22:00
Albion Rovers
Civil Service Strollers
22:00
Linlithgow Rose
Bo Ness United
22:00
Stirling University
Tranent Juniors
22:00
East Kilbride
Gretna 2008
22:00
Edinburgh University
BSC Glasgow
22:00
East Stirlingshire
Cumbernauld Colts
22:00
Gala Fairydean Rovers
Highland League
Clachnacuddin
21:00
Lossiemouth
Buckie Thistle
0:0
Keith
Fraserburgh
0:0
Strathspey Thistle
Wick Academy
0:0
Banks O' Dee
Brora Rangers
0:0
Brechin
Deveronvale
0:0
Formartine Utd
Forres Mechanics
22:00
Turriff United
Nigeria Premier League
Abia Warriors
1:0
Bayelsa United
Campionato Primavera 1
Inter U19
17:00
Cagliari (U19)
Atalanta (U19)
19:00
Juventus U19
Roma (U19)
21:00
Sassuolo (U19)
Genoa (U19)
0:0
Fiorentina (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..