Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 21.04.2024

Premier league
Wolves
0:2
Arsenal
Everton
2:0
Nottingham Forest
Crystal Palace
5:2
West Ham United
Aston Villa
3:1
AFC Bournemouth
Fulham
1:3
Liverpool
Bundesliga
Union Berlin
1:5
Bayern Munich
on TV
Werder Bremen
2:1
VfB Stuttgart
Borussia Dortmund
1:1
Bayer Leverkusen
on TV
Serie A
Empoli
1:0
Napoli
Verona
1:0
Udinese
on TV
Sassuolo
0:3
Lecce
on TV
Torino
0:0
Frosinone
on TV
La Liga
Valencia
1:2
Betis
on TV
Girona
4:1
Cadiz
on TV
Getafe
1:1
Real Sociedad
Almeria
1:2
Villarreal
2nd Bundesliga
Hamburger SV
0:1
Holstein Kiel
Hansa Rostock
0:2
Magdeburg
Hannover 96
1:2
FC St. Pauli
Karlsruher SC
3:2
Hertha Berlin
Championship
Queens Park Rangers
1:0
Preston North End
Blackburn Rovers
1:3
Sheffield Wednesday
Ligue 1
Lens
1:0
Clermont Foot 63
Lille
1:0
Strasbourg
on TV
Reims
1:2
Montpellier
Le Havre
0:1
Metz
Brest
0:2
Monaco
on TV
Primeira Liga
Boavista
1:1
Estrela da Amadora
SC Braga
2:1
Vizela
Famalicao
2:2
Portimonense
Chaves
2:2
Estoril
Scottish League One
Cove Rangers
2:3
Alloa Athletic
Premier league
CSKA Moscow
1:2
Akhmat Grozny
Nizhny Novgorod
1:4
Dinamo Moscow
Zenit
1:0
Gazovik Orenburg
PFC Sochi
2:2
Ural
Major League Soccer
New York City
2:0
DC United
Montreal Impact
2:2
Orlando City
Atlanta United
1:2
Cincinnati
Inter Miami
3:1
Nashville SC
Toronto FC
1:0
New England Revolution
Columbus Crew
2:2
Portland Timbers
Houston Dynamo
0:1
Austin FC
Sporting Kansas City
3:3
St. Louis City
Chicago Fire
0:4
Real Salt Lake
Colorado Rapids
2:1
FC Dallas
Seattle Sounders
0:2
Vancouver Whitecaps
FC Los Angeles
2:2
New York Red Bulls
First Division A Championship Play-offs
Genk
2:1
Anderlecht
Cercle Brugge
0:1
Antwerp
FA Cup - 1/2 Finals
Rangers
2:0
Hearts
First Division A Europa Conference League Playoff
Westerlo
3:3
Standard Liege
Gent
3:1
Mechelen
Kortrijk
2:4
RWD Molenbeek
Super Lig
Kayserispor
1:2
Trabzonspor
Samsunspor
1:1
Adana Demirspor
Istanbul Basaksehir
2:0
Rizespor
Super League
Yverdon
3:0
FC Stade Lausanne-Ouchy
Servette FC
1:0
Grasshopper
FC Lugano
2:0
Lausanne-Sport
Winterthur
1:2
Young Boys
Zurich
0:1
St Gallen
Luzern
1:1
Basel
Ligue 2
Concarneau
0:0
Quevilly
Guingamp
0:1
Bastia
Saint-Etienne
2:1
Bordeaux
Angers
2:1
Troyes
Ajaccio
2:1
Caen
Amiens
0:1
Dunkerque
Annecy
0:1
Grenoble Foot 38
Pau
3:0
Laval
FC Paris
2:1
Valenciennes
Segunda Division
Elche
2:1
Sporting Gijon
Huesca
1:2
Real Zaragoza
Espanyol
1:1
FC Andorra
CD Eldense
0:1
Albacete
Eibar
2:0
Alcorcon
Serie A
Fluminense
2:1
Vasco da Gama
Criciuma
Post
Fortaleza
Gremio
1:0
Cuiaba
Red Bull Bragantino
1:0
Corinthians
Atlético Mineiro
3:0
Cruzeiro
Erste Liga
Grazer AK
3:1
SKN St. Polten
Eerste Divisie
MVV Maastricht
1:1
Willem II
Groningen
3:0
Cambuur
CAF Champions League - 1/2 Finals
Esperance
1:0
Mamelodi Sundowns
FA Cup - 1/2 Finals
Manchester City
1:0
Chelsea
on TV
Coventry City
2:4
Pen
Manchester United
on TV
Austria play-offs
LASK Linz
1:3
Hartberg
Red Bull Salzburg
4:2
Austria Klagenfurt
A-League
Perth Glory
3:4
Western United
ALKA Superliga
Viborg
2:1
Lyngby
Hvidovre
2:1
Vejle
1. Lig
Eyupspor
0:0
Boluspor
BB Bodrumspor
2:1
Sanliurfaspor
Genclerbirligi
2:0
Erzurum BB
Yeni Çorumspor
2:0
Adanaspor
1st League
Teplice
2:2
Dynamo České Budějovice
Slavia Praha
2:2
Sigma Olomouc
Pardubice
1:2
Mlada Boleslav
Slovan Liberec
0:0
Hradec Kralove
Ekstraklasa
Zaglebie Lubin
1:2
Jagiellonia
Cracovia Krakow
0:1
Puszcza Niepolomice
LKS Lodz
2:3
Lech Poznan
Legia Warszawa
0:0
Slask Wroclaw
LigaPro
Oliveirense
1:2
C.F. Os Belenenses
Viseu
0:1
Mafra
Vilaverdense
0:2
Maritimo
Allsvenskan
GAIS Goteborg
2:1
Mjallby
AIK
2:0
Djurgarden
Halmstad
0:2
Brommapojkarna
Hacken
2:1
Hammarby
USL Championship
Detroit City Fc
3:1
Oakland Roots
Loudoun United
0:1
Louisville City FC
Hartford Athletic
1:3
San Antonio
FC Tulsa
1:4
Charleston Battery
North Carolina FC
2:3
New Mexico United
Miami FC
0:1
Birmingham Legion
Tampa Bay Rowdies
1:1
El Paso Locomotive
Memphis 901 FC
1:2
Monterey Bay FC
Colorado Springs Switchbacks
1:1
Indy Eleven
Orange County SC
0:2
Sacramento Republic
Phoenix Rising
1:3
Pittsburgh Riverhounds
1st Division
Longford Town
1:4
Cork City
3rd Liga
Waldhof Mannheim
0:2
Rot Weiss Essen
Preussen Munster
2:0
Freiburg II
Play-offs
Ishøj IF
2:0
Holbaek
Aalborg
3:3
Kolding IF
Copenhagen
2:0
Silkeborg
Seria C Girone B
Lucchese
0:1
Carrarese
Pescara
0:2
Matelica
Perugia
1:1
Arezzo
SPAL
2:0
Pineto
Rimini
1:0
Virtus Entella
Juventus U23
2:1
Fermana
Torres
1:1
Cesena
Sestri Levante
3:2
Vis Pesaro
Recanatese
2:2
Gubbio
Pontedera
2:2
Olbia
Argentina - Primera Nacional
Atlanta
3:0
Almagro
Estudiantes B.A.
1:1
All Boys
Defensores Unidos
3:2
Defensores de Belgrano
Colon Santa Fe
0:0
Temperley
Talleres Remedios
1:0
Tristan Suarez
Atlético Mitre
0:1
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Apertura
Deportivo Merlo
0:0
Acassuso
Canuelas
0:2
UAI Urquiza
Comunicaciones
1:1
Argentino de Merlo
Villa Dálmine
1:0
CS Deportivo Liniers
Atletico Fenix
1:2
Flandria
TFF 2. LIG White Group
Ankara Demirspor
20:00
Diyarbekirspor
Serik Belediyespor
0:0
Zonguldak Kömürspor
Kırşehir Belediyespor
20:00
Kirklarelispor
Nazilli Belediyespor
20:00
Karacabey
Altinordu
20:00
İçel İdmanyurdu
Beyoglu Yeni Carsi FK
0:0
Van Spor
Bucaspor
20:00
Esenler Erokspor
Bursaspor
20:00
Afjet Afyonspor
Adiyaman FK
20:00
Hekimoğlu Trabzon
2.Lig Red Group
İskenderun FK
20:00
Denizlispor
Arnavutkoy Belediyespor
0:0
Fethiyespor
Uşakspor
20:00
Menemen Belediye
Isparta 32 Spor
20:00
Inegolspor
68 Aksaray Belediyespor
20:00
Sarıyer
Etimesgut Belediyespor
20:00
24 Erzincanspor
Belediye Derincespor
0:0
Somaspor
Karaman Belediyespor
20:00
Kastamonuspor
Amedspor
20:00
76 Igdir Belediyespor
Serie B
Chapecoense AF
3:1
Ituano
Santos
2:0
Paysandu
Amazonas
2:3
Sport Club do Recife
Ceara
1:1
Goias
Liga MX
Leon
2:0
Monterrey
UANL Tigres
5:2
Necaxa
Guadalajara
2:0
Club Queretaro
Santos Laguna
0:2
Pachuca
U.N.A.M. Pumas
2:1
Club America
1 HNL
Slaven Belupo
0:1
Hajduk Split
Lokomotiva Zagreb
0:1
Dinamo Zagreb
Premier League
Veres
1:1
Dnipro-1
FC Oleksandriya
1:2
Cherkasy
Dynamo Kyiv
3:0
FC Polissya Zhytomyr
J. League
Nagoya Grampus
2:1
Cerezo Osaka
Tokyo
1:2
Machida Zelvia
Veikkausliiga
Ekenas
1:1
AC Oulu
Super Liga
Crvena Zvezda
3:2
Partizan Beograd
Spartak Subotica
1:0
Javor
Cymru Premier
Caernarfon
2:2
Bala Town
Cardiff Metropolitan University
1:3
Newtown
The New Saints
2:0
Connah's Quay
Colwyn Bay
1:0
Barry Town
Aberystwyth Town
3:0
Pontypridd Town
Penybont FC
1:0
Haverfordwest County
Superettan
IK Oddevold
2:1
Gefle
Brage
1:1
Landskrona Bols
Challenge League
FC Vaduz
3:1
FC Wil
1. Division
Lyn
1:1
Valerenga
Greece play-offs
Asteras Tripolis
0:2
Panetolikos
Atromitos Athinon
1:2
Kifisia
Panserraikos
2:1
Pas Giannina
Lamia
0:5
Panathinaikos
Super League
Henan Jianye
1:0
Qingdao Jonoon
Meizhou Hakka
Post
Shanghai Port
Beijing Guoan
4:1
Qingdao Youth Island
Nemzeti Bajnokság I
Diosgyori
5:3
Debrecen VSC
Kecskemti
2:1
MeMezokovesd-Zori
MOL Fehérvár FC
1:1
Zalaegerszeg
Slovakian play-offs
FC ViOn Zlate Moravce
0:1
Dukla Banska Bystrica
Zemplin Michalovce
1:3
Skalica
Dunajska Streda
0:0
Ruzomberok
Spartak Trnava
1:2
Slovan Bratislava
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx - Final
Atletico La Paz
3:2
Alebrijes Oaxaca
Slovenian 1st SNL
Maribor
3:0
NK Rogaska
NK Celje
2:3
NK Domzale
Primera División
Boston River
1:3
Penarol
Nacional De Football
6:2
Rampla Juniors
Deportivo Maldonado
1:2
Miramar Misiones
Israeli Premier League
Maccabi Haifa
4:1
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Petah Tikva
4:2
Hapoel Tel Aviv
Primera A
Deportivo Pereira
1:2
Millonarios
Junior
1:0
Once Caldas
Alianza Petrolera
2:1
Jaguares
Primera
Cobresal
2:2
Nublense
Universidad Catolica
0:1
Colo Colo
Coquimbo Unido
2:0
O'Higgins
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Sarajevo
1:1
FK Borac Banja Luka
Urvalsdeild
KR Reykiavik
0:1
Fram Reykjavik
Vestri
1:0
Akureyri
Eliteserien
Ham Kam
0:1
Stromsgodset
Sarpsborg
0:2
KFUM Oslo
Sandefjord
0:1
Lillestrom
Kristiansund BK
1:0
Tromso
Haugesund
1:3
Rosenborg
Brann
2:0
Odd Ballklubb
Viking
1:1
Fredrikstad
Virsliga
Metta
1:2
Riga
FC Auda
2:0
Tukums 2000
League 1
Dongguan Nancheng
0:4
Chongqing Tongliang Long
Nanjing City
2:2
Suzhou Dongwu
First Amateur Division
UR La Louviere
02:00
Gent U23
Heist
02:00
URSL Vise
Sporting Charleroi U23
02:00
R.O.C. de Charleroi-Marchienne
Hoogstraten
02:00
Sint-Eloois-Winkel
Temse
02:00
Virton
Antwerp (U23)
02:00
Royal Knokke
OH Leuven U23
21:00
Thes Sport
R. Cappellen FC
21:00
Tienen
Ur Namur
21:00
Dessel Sport
Division Profesional Clausura
Sportivo Ameliano
2:0
Club General B Caballero
Libertad
2:0
Sportivo Trinidense
Montenegro Telekom 1st CFL
Rudar Pljevlja
1:0
Petrovac
Arsenal Tivat
1:2
Mornar Bar
2nd League
Iskra Danilovgrad
0:0
Bokelj
Meistriliga
Kuressaare
5:0
Trans Narva
Flora Tallinn
2:2
Kalju Nomme
Cyprus play-offs
AE Zakakiou
2:5
Karmiotissa Polemidion
Apollon Limassol
4:1
AEL Limassol
Pafos FC
5:1
Anorthosis
First Professional League
Levski Sofia
1:0
Beroe
Lokomotiv Plovdiv
1:1
CSKA 1948
Lokomotiv Sofia
0:4
Botev Plovdiv
Second Professional League
Ludogorets II
2:1
Yantra 2019 Gabrovo
Morocco Botola
Ittihad Tanger
2:1
Rabat
Mouloudia Oujda
0:0
Chabab Mohammedia
AC Casablanca
1:0
Hassania Agadir
Pro League
Zob Ahan
2:0
Aluminium Arak
Malavan
1:2
Sepahan
Premier League
Supersport United
0:2
Chippa United
Richards bay
1:0
Kaizer Chiefs
Polokwane City
2:2
Cape Town City
TS Galaxy F.C.
1:2
Stellenbosch FC
Indonesia Liga 1
Madura United
2:0
PSM Makassar
Pusamania Borneo
1:2
Arema
Barito Putera
2:2
Persija Jakarta
2nd League
Viktoria Zizkov
3:1
MFK Chrudim
Kromeriz
0:2
Dukla Praha
Vysocina Jihlava
3:1
Sparta Praha II
Slovan Varnsdorf
5:1
Prostějov
Primera B PB Apertura
Valledupar
2:2
Bogota FC
Leones FC
0:0
Real Cartagena
Huila
2:0
Barranquilla Fútbol Club
Atletico FC
0:1
Quindio
Premier League
Kapaz
1:2
Sabah fc
Araz
0:2
Sabail
Liga 1 Movistar - Apertura
Cultural Santa Rosa
6:0
Sport Huancayo
Asociacion Deportiva Tarma
1:0
Cesar Vallejo
Carlos Mannucci
2:0
UTC
Saudi Professional League
Al Ettifaq
0:0
Al Wehda Club
Al Hazem
2:3
Al-Ittihad Club Jeddah
North Macedonia Prva Liga
Gostivar
1:1
Akademija Pandev
Makedonija G. P.
0:1
FC Struga
Sileks
0:0
Shkupi 1927
Tikves
2:1
Shkendija Tetovo
Afc U23 Championship
Qatar U23
0:0
Australia U23
Jordan U20
1:4
Indonesia U23
Prva Liga
OFK Beograd
2:1
Jedinstvo Ub
Fk Dubocica
1:1
Sloboda Uzice
Segunda Divisin
Union Huaral
Post
Juan Aurich
Segunda Division
Dynamo De Puerto La Cruz
1:1
Fundación AIFI
Premier
Slutsk
1:3
Isloch
Dinamo Minsk
0:0
Torpedo Zhodino
Neman
0:1
Vitebsk
2nd SNL
NK Tabor Sežana
0:0
NK Bistrica
Primorje
0:0
Nd Ilirija
NK Brinje Grosuplje
0:0
Jadran Dekani
K League 1
Gangwon Fc
4:1
Incheon United
Daegu FC
0:0
Daejon Citizen
Georgia Erovnuli Liga
Kolkheti Poti
2:2
Dinamo Batumi
Bolivia Playoffs - 1/2 Finals
Universitario de Vinto
0:1
The Strongest
Bundesliga (W)
FC Koln (W)
2:0
SC Freiburg (W)
2 NHL
Cibalia
1:1
Orijent Rijeka
National Division
Sheriff Tiraspol
3:0
Dacia Buiucani
Zimbru Chisinau
3:1
Milsami Orhei
Premier League
Astana
2:2
Tobol Kostanay
Zhetysu
1:0
Shakhter Karagandy
1st Liga
Odra Opole
3:0
Chrobry Glogow
Arka Gdynia
2:0
Wisla Plock
Miedz Legnica
2:0
Motor Lublin
Argentina - Division 3 Federal A Zona C
Douglas Haig
0:1
Independiente De Chivilcoy
Argentina - Division 3 Federal A Zona D
Boca Unidos
0:0
Sol De America Formo
San Martin de Formosa
2:0
Atletico Sarmiento
A Lyga
Hegelmann Litauen
2:2
Banga Gargždai
Zalgiris Vilnius
3:1
FC Džiugas Telšiai
Esiliiga
Elva
3:1
Tabasalu
Tartu Welco Elekter
3:2
FCI Levadia II
Paide Lm II
0:1
FC Tallinn
Seria C Group
Pergolettese
1:1
Albinoleffe
Atalanta (U23)
3:0
Pro Sesto
Fiorenzuola
1:1
Padova
Pro Patria
1:3
Virtus Verona
L.R. Vicenza Virtus
2:0
Trento
Lumezzane
4:3
Mantova
Renate
0:2
Giana Erminio
Triestina
2:2
Novara
Legnago Salus
0:0
US Alessandria Calcio
Pro Vercelli
2:0
Arzignano Valchiampo
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Marathón
1:0
Real C.D. España
C.D. Real Sociedad
2:1
C.D.S. Vida
Primera División RFEF Group 1
Teruel
1:0
Sestao River
Deportivo La Coruna
2:0
Cultural Leonesa
Rayo Majadahonda
0:0
SD Tarazona
Gimnastic
1:0
Celta Vigo II
Barcelona B
1:0
Lugo
Primera División RFEF Group 2
Algeciras
2:3
Antequera CF
Real Madrid II
3:1
Alcoyano
Atlético Sanluqueño
1:0
Recreativo Huelva
UD Ibiza
0:1
Atletico Madrid II
Malaga
0:0
Real Murcia
Melilla
2:0
Mérida UD
AD Ceuta FC
2:1
Atlético Baleares
Granada II
5:0
San Fernando
Segunda Division Torneo Competencia Group A
Juventud
2:0
Sud America
Argentina - Division 3 Federal A Zona A
Cipolletti
2:1
Círculo Deportivo
Argentina - Division 3 Federal A Zona B
Huracán Las Heras
0:3
Club Atlético Camioneros
Greece Super League 2 Group
Panathinaikos B
0:0
Egaleo
Giouchtas
1:2
Panachaiki
PAE Chania
0:1
Ionikos
Kallithea
4:0
Ilioupolis
Greece Super League 2 Group A
PAOK B
1:0
Kampaniakos
Anagennisi Karditsa
1:1
Kozani
First League Promotion group
Epitsentr Dunaivtsi
1:1
Livyi Bereh
Nyva Buzova
2:0
Viktoriya Sumy
First League Relegation group
Chernigov
2:1
Metalist Kharkiv
Kremin Kremenchuk
0:0
PFC Nyva Ternopil
Regionalliga Nord
Hannover 96 II
1:1
VfB Oldenburg
Eimsbutteler
1:1
Holstein Kiel II
FC St. Pauli II
1:2
SV Droctersen-Assel
Regionalliga Northeast
Carl Zeiss Jena
3:3
Berliner
Hertha Berlin II
0:5
Chemnitzer
Babelsberg 03
0:3
Energie Cottbus
Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
4:3
TSV Steinbach
FSV Frankfurt
3:1
Stuttgarter Kickers
TSV Schott Mainz
3:0
Eintracht Frankfurt II
Faroe Islands Premier League
Klaksvik
3:0
B68 Toftir
Atletico Ottawa
1:1
Cavalry Fc
Vikingur Gota
4:0
B36 Torshavn
07 Vestur
1:1
Skala
Taiwan Premier League
Prachuap
2:1
Sukhothai
K League 2
Ansan Greeners
1:2
Gimpo Citizen
FC Anyang
1:3
Suwon Bluewings
Chungnam Asan
1:1
Jeonnam Dragons
Gyeongnam FC
2:1
Seoul E-Land
Albania Superliga
Teuta Durrës
0:0
KF Vllaznia
Partizani
2:0
Dinamo Tirana
Armenian Premier League
Pyunik Yerevan
2:2
FC Ararat-Armenia
Spain Segunda Division Rfef - Group 1
CD Cayon
1:2
RS Gimnastica
Racing Santander B
2:4
Arandina CF
Guijuelo
2:0
Racing Villalbes
Langreo
0:2
Valladolid II
Pontevedra
0:2
Ourense
Spain Segunda Division Rfef - Group 2
Real Sociedad C
0:0
Athletic Club II
Arenas de Getxo
2:2
Deportivo Aragón
CD Brea
0:2
Utebo
Tudelano
4:0
Izarra
Naxara
0:3
Barbastro
Gernika
0:2
Logrones
Calahorra
3:0
Valle Egues
Spain Segunda Division Rfef - Group 3
La Nucia
2:0
CE Manresa
Alzira
2:1
Valencia Mestalla
CE Europa
2:1
Llagostera
Hercules
5:1
Pena Deportiva
Penya Independent
1:0
Espanyol B
Cerdanyola del Vallès FC
0:0
Lleida Esportiu
Spain Segunda Division Rfef - Group 4
Antoniano
0:0
Estepona
Betis II
0:0
Águilas FC
La Union
0:0
CD Manchego Ciudad Real
UCAM Murcia
2:0
CD San Roque de Lepe
Vélez CF
0:1
Sevilla Atletico
El Palo
1:0
Mar Menor
Cartagena B
0:2
Cádiz B
Spain Segunda Division Rfef - Group 5
CD Guadalajara
1:2
Villanovense
SS Reyes
4:0
Mensajero
Union Adarve
0:2
Getafe B
CDE Ursaria
0:1
Numancia
UD Montijo
1:2
Badajoz
UD San Fernando
1:2
Navalcarnero
Talavera de La Reina
1:0
Illescas
Cacereño
2:0
CD Atletico Paso
Costa Rica Primera Division Clausura
Pérez Zeledón
1:1
Municipal Grecia
Alajuelense
2:2
Deportivo Saprissa
Belarusian First League
Orsha
3:5
Niva
Lokomotiv Gomel
1:1
FC Molodechno
Lida
2:2
Maxline Rogachev
K League 3
Hwaseong Fc
1:4
Pocheon Citizen FC
Gangneung City FC
0:0
Yeoju Sejong
Gyeongju Khnp
2:0
Mokpo City
Changwon City
2:0
Yangpyeong FC
Ghana Premier League
Bofoakwa Tano
1:1
Bechem United
Heart of Lions
3:0
Nations FC
Gold Stars
1:0
Aduana Stars
Real Tamale United
1:2
Nsoatreman
Asante Kotoko
1:0
FC Samartex
USL LEAGUE ONE
Union Omaha
0:0
Charlotte Independens
Chattanooga Red Wolves Sc
1:1
Northern Colorado Hailstorm
Nemzeti Bajnokság II
Budapest Honved
4:0
Pécsi MFC
Soroksar
3:1
Budafoki MTE
Kozarmisleny
1:0
Ajka
Tiszakcske
2:0
Kazincbarcika
Szombathelyi Haladas
0:1
MTE 1904
Csákvár
0:2
Gyirmot SE
Venezuela Primera division - Final stage
Deportivo La Guaira
1:0
Deportivo Táchira
CD Hermanos Colmenares
1:0
Monogas
Tweede Divisie
De Treffers
2:1
Lisse
ADO 20
1:1
Jong Almere City
Primera division Clausura
Luis Angel Firpo
1:1
Isidro Metapan
C.D. FAS
0:0
Municipal Limeno
J2 League
V-Varen Nagasaki
1:0
Yokohama FC
Oita Trinita
0:2
Iwaki
JEF United Chiba
1:2
Blaublitz Akita
Renofa Yamaguchi
1:2
Mito HollyHock
Kagoshima United
2:1
Tochigi Sc
Romania Liga I Relegation
Otelul Galati
1:0
Universitatea Cluj
Romania Liga I - Championship
FCSB
2:2
Rapid Bucuresti
Copa De La Profesional - Quarter-finals
Argentinos Juniors
3:2
Pen
Defensa Y Justicia
Estudiantes
3:0
Barracas Central
Godoy Cruz
1:2
Velez Sarsfield
Group 2
Spartak Moscow II
2:2
Dinamo Moscow 2
Rodina-M
2:0
Dynamo Saint Petersburg
Zenit St. Petersburg II
2:1
Dinamo Vologda
Znamya Truda
2:1
Tver Fc
FC Baltika-BFU Kaliningrad
3:0
Yenisey Krasnoyarsk 2
Group 3
Dinamo Vladivostok
4:1
Kvant Obninsk
Sakhalin
1:0
Kolomna
Spartak Tambov
3:2
FC Salyut Belgorod
Khimki 2
1:0
SKA-Khabarovsk 2
Arsenal Tula 2
2:0
Kosmos Dolgoprudny
Zenit Penza
0:1
FC Ryazan
Norway 2. Divisjon AVD.1
Jerv
2:1
Hodd
Norway 2. Divisjon VD.2
Strommen
4:2
Valerenga 2
Alta
1:1
Ull/Kisa
Eidsvold
4:2
Junkeren
Grorud
4:1
Tromsdalen
France Championnat National 2 Group A
Olympique Alès
00:00
Frejus-saint-raphael
Le Puy
00:00
Aubagne
Hyères
00:00
RC Grasse
Jura Sud
00:00
Chamalieres
Cannes
01:00
Toulon
France Championnat National 2 - National 2 group B
La Roche
00:00
Blois f.41
Angers B
00:00
Trélissac
Bourges
00:00
Olympique Saumur
Romorantin
0:0
Avoine Chinon
Saint-Pryvé-Saint-Mesmin
00:00
Angoulême
France Championnat National 2 - National 2 group C
St Malo
00:00
Voltigeurs de Châteaubriant
AF Virois
00:00
Boulogne
Beauvais
00:00
Guingamp B
Racing Colombes
0:0
Dinan Lehon
Lorient B
00:30
US Granville
Stade Briochin
01:00
Aubervilliers
France Championnat National 2 - National 2 group D
Auxerre B
00:00
Saint Quentin
Bobigny
00:00
Fc Fleury 91
Biesheim
00:00
Bourg en Bresse Peronnas
UF Maconnais
00:00
Racing Besançon
Group 4
Uralets Nizhny Tagil
1:3
Dynamo Barnaul
Romania Liga II Playoffs
Comunal Selimbar
1:2
FC Unirea 2004 Slobozia
SCM Gloria Buzău
1:0
Miercurea Ciuc
Primera B
Magallanes
0:2
San Marcos de Arica
Deportes Temuco
0:3
San Luis
Rangers de Talca
0:0
Santiago Morning
Luxembourg National Division
Mondercange
2:1
Progres Niederkorn
US Mondorf Les Bains
2:1
Union Titus Pétange
FC Differdange 03
2:0
Swift Hesperange
Una Strassen
3:1
CS Fola Esch
UN Kaerjeng 97
0:0
Victoria Rosport
Racing FC Union Luxembourg
2:4
Wiltz
Slovakia 2. Liga
Zilina 2
2:1
Spartak Myjava
Japan J3 League
Fukushima United
1:2
Omiya Ardija
Vanraure Hachinohe
0:0
Giravanz Kitakyushu
Poland II liga
Lech II Poznan
0:0
Stal Stalowa Wola
Radunia Stezyca
3:0
GKS Jastrzębie
Kotwica Kołobrzeg
0:1
LKS Lodz II
Zaglebie lubin II
2:1
Chojniczanka Chojnice
Netherlands Eredivisie Women
Excelsior Barendrecht (W
2:4
Sittard (W)
FC Utrecht (W)
2:2
Twente (W)
ADO Den Haag (W)
2:1
Feyenoord (W)
Spain Primera Division Women
Madrid CFF (W)
2:1
Athletic Bilbao (W)
Atletico Madrid (W)
5:1
Betis (W)
Villarreal (W)
1:2
Sevilla (W)
Valencia (W)
3:0
Real Sociedad (W)
Italy Serie A Women
Sampdoria (W)
1:3
AC Milan (W)
Napoli (W)
1:1
Pomigliano Calcio (W)
Sweden Division 1 Norra
Piteå IF
1:1
rebro Syrianska
Taby FK
2:2
Umeå FC
Karlbergs BK
2:2
Hammarby Talang FF
Sweden Division 1 Soedra
Tvååkers IF
1:2
BK Olympic
Falkenbergs
0:1
Norrby
Ljungskile SK
0:0
Torns IF
England Womens Super League
Manchester United (W)
2:2
Tottenham (W)
Arsenal (W)
3:0
Leicester (W)
Manchester City (W)
5:0
West Ham (W)
Uefa Champions League Women - 1/2 Finals
Lyon (W)
3:2
Paris Saint Germain (W)
Premier league Malta
Sirens
2:0
Gudja United
Mosta Fc
3:1
Hibernians
Valletta
1:0
Balzan
Serie C
Tombense
1:0
Sao Jose RS
Remo
1:2
Volta Redonda
Ypiranga
3:1
Centro Sportivo Alagoano
Caxias
0:4
Athletic Club
Nigeria Premier League
Kwara United
1:0
Akwa United
Rivers United
2:0
Enugu Rangers
Plateau United
1:0
Remo Stars
Lobi Stars
0:0
Bendel Insurance
Kano Pillars
4:0
Gombe United
Katsina United
2:0
Sporting Lagos
Niger Tornadoes FC
2:0
Doma United
Sunshine Stars
1:1
Enyimba
Campionato Primavera 1
Monza (U19)
17:00
Lazio (U19)
Torino (U19)
19:00
Frosinone (U19)
Empoli (U19)
0:0
Verona (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..