Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 13.01.2021

Kupa
Atiker Konyaspor
2:1
Gazisehir Gaziantep FK
TV'de
Tuzlaspor
1:5
Medipol Basaksehir FK
TV'de
Besiktas A.Ş.
1:0
Çaykur Rizespor Kulübü
TV'de
Copa Sudamericana Final
Coquimbo Unido
0:0
Defensa Y Justicia
Premier Lig
Manchester City
1:0
Brighton
TV'de
Tottenham Hotspur
1:1
Fulham
TV'de
Aston Villa
Gönder
Tottenham Hotspur
TV'de
Süper Kupa
Real Sociedad
2:3
Pen
Barcelona
TV'de
Almanya Kupası
Holstein Kiel
6:5
Pen
Bayern Munich
TV'de
İtalya Kupası
Fiorentina
1:2
EZ
Inter
TV'de
Napoli
3:2
Empoli
TV'de
Juventus
3:2
EZ
Genoa
TV'de
Libertadores Kupas Final
Palmeiras
0:2
River Plate
TV'de
Süper Kupası
Paris Saint Germain
2:1
Marsilya
TV'de
İskoçya Kupası
Nairn County F.C.
Gönder
Montrose
Eredivisie
PSV
1:3
Az Alkmaar
Fortuna Sittard
0:1
Sparta Rotterdam
ADO Den Haag
1:4
VVV Venlo
Feyenoord
1:0
PEC Zwolle
Pro Lig
Beerschot
1:1
Cercle Brugge
Portekiz Kupası
Estrela da Amadora
0:4
Benfica
SC Braga
5:0
Torreense
3rd Liga
Lubeck
0:1
Waldhof Mannheim
FSV Zwickau
0:2
FC Ingolstadt 04
Serie B
Botafogo SP
2:1
Sampaio Correa
Brasil de Pelotas
2:1
Juventude
Natutico Recife
0:0
Amrica Mineiro
Paran
2:0
Centro Sportivo Alagoano
Chapecoense-SC
2:1
Figueirense
1.Lig
Chindia Targoviste
1:1
CSMS Iasi
AFC Hermannstadt
0:2
Dinamo Bucuresti
Liga De Expansion MX
Celaya
1:1
CD Tepatitlan De Morelos
Pumas Tabasco
0:1
Tapatio
1. Lig
APOEL
1:1
A. E. Kition Larnaca
Apollon Limassol
0:0
Omonia Nicosia
Premier Lig
Universidad De Concepcion
1:1
Colo Colo
Football Legue Kupasi
Tranmere Rovers
4:2
Leicester (U21)
Premier League
AmaZulu
0:1
Kaizer Chiefs
Supersport United
2:1
Bloemfontein Celtic
Tshakhuma Madzivhadila
0:3
Orlando Pirates
A Ligi
Macarthur
Gönder
Melbourne City
Costa Rica Primera Division Clausura
Guadalupe F.C.
3:0
Limón F.C.
Dostluk Maçları
LASK Linz
4:4
FC Juniors OÖ
Budapest Honved
3:2
Ujpest
Kapfenberger SV
1:5
Mura
Zalaegerszeg
0:0
Siofok
Union S.Gilloise
4:4
Genk
Grasshopper
0:0
Luzern
Servette FC
0:1
FC Stade Lausanne-Ouchy
Ujpest
0:3
Gyri ETO
Stal Mielec
0:0
CSKA-Sofia
Aarau
0:5
Basel
MSK Zilina
1:2
Podbeskidzie
HNK Rijeka
3:0
HIT Gorica
TSV Hartberg
3:0
Amstetten
Algeciras
1:3
Ferencvaros
Cracovia Krakow
3:1
Puszcza Niepolomice
1.Lig
CS Sfaxien
2:0
Esperance
Kairouanaise
2:3
AS Soliman
Olympique Beja
0:1
CA Bizertin
Tataouine
0:0
US Ben Guerdane
Rejiche
1:0
Monastirienne
Endonezya Super Liga
Persipura Jayapura
0:0
Persiraja Banda
Persela Lamongan
Gönder
Persija Jakarta
PSM Makassar
Gönder
Persikabo 1973
Indian Super League
Odisha FC
1:2
Chennaiyin
2. Lİg
Oldham
2:3
Mansfield
SÜPER LİG
PAOK
1:1
Olympiakos Piraeus
Segunda Division B Group I -
Pontevedra
Gönder
Guijuelo
Segunda Division B Group II -
Racing Santander
1:3
Real Unión
Segunda Division B Group II- B
Calahorra
1:1
Tudelano
Segunda Division B Group III -
FC Andorra
1:1
CF Badalona
Qatar Stars League
Umm Salal
0:0
Al-Wakrah
Al-Ahli Doha
1:2
Al Khor
Al-Gharafa
1:1
Al-Arabi
Primera B
Magallanes
2:0
Deportes Santa Cruz
Deportes Melipilla
3:1
Barnechea
Rangers de Talca
3:1
Deportes Puerto Montt
Premier league Malta
Tarxien Rainbows
2:2
Floriana FC
Lowland League
Cumbernauld Colts
Gönder
East Kilbride
Bo Ness United
Gönder
East Stirlingshire
Stirling University
Gönder
Gretna 2008
Nigeria Premier League
Abia Warriors
1:3
Jigawa Stars
Adamawa United
0:0
Nasarawa United
Dakkada Fc
1:1
Mfm Fc
Enugu Rangers
2:1
Ifeanyi Uba
Heartland
2:0
Enyimba
Kano Pillars
1:0
Plateau United
Kwara United
1:1
Akwa United
Sunshine Stars
2:2
Lobi Stars
Warri Wolves
3:0
Katsina United
Wikki Tourists
1:0
Rivers United
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..