Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 17.04.2024

UEFA Şampiyonlar Ligi - Çeyrek final
Manchester City
3:4
Pen
Real Madrid
TV'de
Bayern Munich
1:0
Arsenal
TV'de
AFC Şampiyonlar Lig - 1/2 Finals
Ulsan Hyundai
1:0
Yokohama Marinos
TV'de
Al-Ain
4:2
Al-Hilal Riyadh
TV'de
Copa De La Profesional
Belgrano Cordoba
0:4
Racing Club
Boca Juniors
1:0
Godoy Cruz
TV'de
Defensa Y Justicia
1:0
Newells Old Boys
TV'de
Lanus
1:2
Estudiantes
Premiership
Dundee
0:0
Rangers
TV'de
Portekiz Kupası - 1/2 Finals
FC Porto
3:1
Guimaraes
Seri A
Bahia
2:1
Fluminense
Cuiaba
Gönder
Vitoria
Arjantin Kupası - Round 32
Tigre
4:5
Pen
Chacarita Juniors
Kupa - 1/2 Finals
CSKA-Sofi
0:1
Botev Plovdiv
1. HNL
Dinamo Zagreb
2:1
NK Varazdin
Premier League
FC Mynai
1:3
Dynamo Kyiv
FC Oleksandriya
2:2
Obolon-Brovar
Eliteserien
Molde
1:2
Odd Ballklubb
Brann
1:0
Ham Kam
First Amateur Division
Thes Sport
21:00
Gent U23
Romanya Kupası - 1/2 Finals
Corvinul Hunedoara
3:1
Voluntari
Kupa - 1/2 Finals
Isloch
1:0
Torpedo Zhodino
Dinamo Minsk
1:0
Neman
Amerika Açık Kupası
Louisville City FC
3:1
Greenville Triumph Sc
Detroit City Fc
1:0
Michigan Stars
Japonya Lig Kupasi
Grulla Morioka
0:1
Cerezo Osaka
Vanraure Hachinohe
1:2
EZ
Kashima Antlers
Fc Imabari
1:2
EZ
Vissel Kobe
Azul Claro Numazu
1:3
Consadole Sapporo
Yscc
0:4
Tokyo
Kagoshima United
0:1
Tokyo Verdy
Giravanz Kitakyushu
1:2
Machida Zelvia
V-Varen Nagasaki
1:0
Jubilo Iwata
Iwaki
0:2
Albirex Niigata
Matsumoto Yamaga
2:4
Pen
Avispa Fukuoka
Omiya Ardija
0:2
Nagoya Grampus
Russian Cup
Ural
1:3
Rostov
Gazovik Orenburg
2:4
Dinamo Moscow
Zenit
0:0
Spartak Moscow
Slovenian 1st SNL
Olimpija Ljubljana
1:2
Maribor
Birinci Bölüm
Montevideo Wanderers
2:3
Liverpool Montevideo
Miramar Misiones
1:2
Nacional De Football
Primera A
Envigado
0:2
Deportes Tolima
Jaguares
1:1
Deportivo Cali
Once Caldas
0:1
Independiente Santa Fe
Premier Lig
Palestino
2:0
Huachipato
Virsliga
FC Auda
1:0
BFC Daugavpils
Rigas FS
2:0
Metta
Premier Lig
El Gouna FC
1:0
Smouha
National Bank of Egypt
0:1
El Geish
ENPPI
0:0
El Dakhleya
2. League
Iskra Danilovgrad
17:00
FC Podgorica
Meistriliiga
Flora Tallinn
1:3
Paide Linnameeskond
Premier League
Sekhukhune United
1:1
Stellenbosch FC
Supersport United
1:1
Polokwane City
2. LİG Beyaz
Van Spor
15:00
Ankaraspor
Costa Rica Primera Division Clausura
Deportivo Saprissa
2:2
Municipal liberia
Pro Lig
Sepahan
1:0
Zob Ahan
Endonezya Super Liga
Pusamania Borneo
0:4
Madura United
Cilegon United
1:1
Barito Putera
Persija Jakarta
1:0
Persis Solo
Korean FA Cup
Gimhae City
0:1
Incheon United
Seongnam
1:0
Suwon FC
Gimpo Citizen
1:0
EZ
FC Anyang
Sangju Sangmu
3:2
EZ
Busan IPark
Mokpo City
1:2
Bucheon FC 1995
Daegu FC
1:2
EZ
Cheongju FC
Gangwon Fc
3:1
EZ
Hwaseong Fc
Gyeongnam FC
1:0
Jeonnam Dragons
Jeju United
4:3
Pen
Cheonan City
Seoul E-Land
0:1
FC Seoul
Ansan Greeners
0:1
Suwon Bluewings
Afc U23 Championship
Özbekistan U23
2:0
Malezya U23
TV'de
Vietnam U23
3:1
Kuveyt U23
TV'de
2. Liga
Prostějov
0:1
Vyskov
MFK Chrudim
1:1
Slovan Varnsdorf
Sigma Olomouc II
4:2
Kromeriz
Sparta Praha II
5:1
Pribram
Mas Taborsko
5:0
Viktoria Zizkov
Dukla Praha
2:0
Opava
Vlasim
4:5
Lisen
Zbrojovka Brno
1:0
Vysocina Jihlava
Ulusal Premier Ligi
Almirante Brown
0:3
Estudiantes de Río Cuarto
Bolivya Playoffs - Çeyrek final
Universitario de Vinto
3:1
Nacional Potosi
Armenian Premier League
Ararat Yerevan
0:1
Pyunik Yerevan
FC Ararat-Armenia
2:0
Fc Urartu
Regionalliga Nord
Eimsbutteler
5:1
FC Kilia Kiel
Regionalliga Southwest
TSV Steinbach
1:0
Hoffenheim II
Kypello Kyprou - 1/2 Finals
Omonia Nicosia
0:0
Aris Limassol
Apollon Limassol
1:1
Pafos FC
Segunda Division Torneo Competencia Group A
Oriental
2:0
Albion FC
Conference National
Gateshead
0:1
Aldershot Town
Qatar Stars League
Umm Salal
2:1
Al-Arabi
Qatar SC
0:3
Al Rayyan
Al-Ahli Doha
1:9
Al Sadd
England U18 Premier League
Reading U18
1:4
Chelsea U18
England Womens Super League
Chelsea (W)
3:0
Aston Villa (W)
Georgia Erovnuli Liga 2
Sioni Bolnisi
5:1
Spaeri
Kolkheti Khobi
2:2
FC Locomotive Tbilisi
Rustavi
2:3
Gareji Sagarejo
Dinamo Tbilisi II
3:1
FC Aragvi Dusheti
Highland League
Fraserburgh
22:00
Brora Rangers
Strathspey Thistle
22:00
Buckie Thistle
Formartine Utd
22:00
Inverurie Loco Works
Forres Mechanics
22:00
Wick Academy
Nigeria Premier League
Doma United
1:1
Remo Stars
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..