Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 18.11.2019

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri
İrlanda
1:1
Danimarka
TV'de
İspanya
5:0
Romanya
TV'de
İsveç
3:0
Faroe Adaları
Cebelitarık
1:6
İsviçre
Yunanistan
2:1
Finlandiya
İtalya
9:1
Ermenistan
Lihtenştayn
0:3
Bosna Hersek
Malta
1:2
Norveç
UEFA Euro U21 qualifying
Hırvatistan U21
1:2
Çek Cumhuriyeti U21
Slovakya U21
3:2
Gürcistan U21
Seri A
Atletico Paranaense
1:0
Botafogo
Chapecoense-SC
1:0
Ceara
Corinthians
0:0
Internacional
Fortaleza
3:0
Centro Sportivo Alagoano
Afrika Uluslar Kupası Qualification
Komorlar
0:0
Mısır
São Tomé ve Príncipe
0:1
Gana
Cape Verde
2:2
Mozambik
Kenya
1:1
Togo
Gambia
2:2
DR Congo
Botswana
0:1
Cezayir
USA play-offs
Louisville City FC
1:3
Real Monarchs SLC
Dünya Kupası U17
Mexico U20
1:2
Brazil U17
Serie B
Figueirense
0:0
Cuiaba
Primera A
America de Cali
1:0
Deportivo Cali
Atletico Nacional
2:2
Junior
Cucuta
0:0
Deportes Tolima
Dostluk Maçları
Karadağ U21
1:0
Polonya U21
Macaristan U21
0:1
Avusturya U21
Arjantin
2:2
Uruguay
Endonezya Super Liga
PSM Makassar
4:0
Persipura Jayapura
Kazakhstan play-offs
Taraz
3:1
Akzhayik
Süper Lig
Backa
3:1
Metalac
Novi Pazar
0:0
Kolubara
Dinamo Vranje
4:1
Sindjelic Beograd
Radnicki Pirot
2:3
Žarkovo
Zemun
2:1
Trayal Kruševac
Grafičar
2:0
Buducnost Dobanovci
FK Kabel Novi Sad
0:0
FC Zlatibor
Smederevo 1924
0:1
Radnicki 1923
Ulusal B Premier Ligi
Tigre
1:2
Brown de Adrogué
Temperley
2:0
Independiente Rivadavia
Torneo Federal A
Defensores Villa Ramallo
1:0
Gimnasia Uruguay
Cipolletti
2:1
Club Atlético Camioneros
Atlético Güemes
3:1
Douglas Haig
Atletico Sarmiento
2:2
Crucero del Norte
Central Norte
0:1
Sportivo Belgrano
Ferro Carril Oeste
3:2
Círculo Deportivo
Sportivo Estudiantes
0:1
Desamparados
Primera Division - Clausura
Aragua
3:1
Caracas FC
Liga 1 Movistar - Kapanış
Cesar Vallejo
0:3
Melgar
Real Garcilaso
4:0
Union Comercio
Futbol Ligi
Pas Giannina
3:0
Apollon Kalamaria
Primera division Apertura
El Vencedor
1:2
Jocoro
Juventud Independiente
2:2
Municipal Limeno
Sonsonate
0:4
11 Deportivo
CONCACAF Nations League A
Kosta Rika
1:1
Haiti
Honduras
4:0
Trinidad ve Tobago
CONCACAF Nations League B
French Guiana
3:1
Saint Kitts and Nevis
Grenada
3:2
Belize
Dominica
1:0
Saint Vincent and The Grenadines
CONCACAF Nations League C
Guadeloupe
10:0
Turks and Caicos Islands
UEFA Euro U17
Andorra U17
0:2
Karadağ U17
İsrail U17
2:4
İrlanda U17
Primera B
Santiago Morning
Gönder
Rangers de Talca
Deportes La Serena
Gönder
Deportes Melipilla
Deportes Copiapó
Gönder
Deportes Puerto Montt
Deportes Valdivia
Gönder
Magallanes
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..