Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 30.06.2022

ABD Majör Lig
Toronto FC
1:2
Columbus Crew
Cincinnati
4:4
New York City
Chicago Fire
1:0
Philadelphia Union
Seattle Sounders
1:2
Montreal Impact
Portland Timbers
2:1
Houston Dynamo
FC Los Angeles
3:1
FC Dallas
Los Angeles Galaxy
2:3
Minnesota United
Libertadores Kupas - Son 16 turu
Cerro Porteno
0:3
Palmeiras
TV'de
Talleres Cordoba
1:1
Colon Santa Fe
TV'de
Deportes Tolima
0:1
Flamengo
TV'de
Velez Sarsfield
1:0
River Plate
TV'de
USL Championship
Charleston Battery
3:4
Atlanta United 2
Rio Grande Valley
0:0
El Paso Locomotive
San Diego Loyals
2:1
Orange County SC
İsveç Kupası
Ängelholms FF
0:5
Tvååkers IF
Arjantin Kupası - Son 32 turu
Aldosivi
Gönder
Newells Old Boys
Gimnasia La Plata
2:0
Flandria
Serie B
Natutico Recife
1:1
Criciuma
Novorizontiono
2:0
Vasco da Gama
CRB
0:0
Tombense
CSL
Guangzhou Evergrande
1:2
Wuhan Three Towns
Beijing Guoan
0:0
Chengdu Qianbao
Hebei China Fortune
2:1
Wuhan Zall F.C.
Kupa
KFUM Oslo
4:5
Pen
Sogndal
Sandnes
0:2
Rosenborg
Ull/Kisa
0:2
Ranheim
Brann
6:0
Fredrikstad
Amerika Açık Kupası - Çeyrek final
Orlando City
6:5
Pen
Nashville SC
Esiliiga
FCI Levadia II
4:1
Flora Tallinn II
Tulevik Viljandi
0:5
JK JARVE
Paide Lm II
1:2
Elva
Virsliga
Valmieras
1:2
Spartaks Jurmala
Rigas FS
4:0
BFC Daugavpils
Çin 1. Ligi
Shaanxi Changan
1:2
Qingdao Jonoon
Hebei Kungfu
2:0
Suzhou Dongwu
Shanghai Jiading
2:0
Beijing Sport University
1. Deild
Fjolnir
3:1
HK Kopavogs
Thor Akureyri
5:0
Throttur Vogar
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
Tlaxcala
2:0
Cimarrones de Sonora
Raya2 Expansión
1:0
Atletico Morelia
Copa Sudamericana - Son 16 turu
The Strongest
1:2
Ceara
Deportivo Cali
0:0
Melgar
Deportivo Táchira
1:1
Santos
TV'de
Euro 2022 U19 Women s
İtalya U19 (W)
2:2
Fransa U19 (W)
TV'de
Norveç U19 (W)
2:1
Almanya U19 (W)
TV'de
İsveç U19 (W)
1:0
İngiltere U19 (W)
TV'de
Çek Cumhuriyeti U19 (W)
0:5
İspanya U19 (W)
TV'de
Dostluk Maçları
Botev Plovdiv II
1:1
Ludogorets II
Krylya Sovetov
0:3
FK Akron Togliatti
Sparta Praha
3:0
Opava
Midtjylland
2:1
Aalborg
Gazisehir Gaziantep FK
1:0
AFC Hermannstadt
Basel
3:1
Botosani
Dinamo Moscow
3:0
SKA-Khabarovsk
FC Lugano
0:1
FC Ingolstadt 04
Botev Vratsa
0:0
APOEL
Europa F.C.
0:4
Hearts
Switzerland (W)
0:4
İngiltere (W)
Crvena Zvezda
0:1
Luka Koper
USL LEAGUE ONE
Greenville Triumph Sc
3:1
North Carolina FC
Fc Tucson
0:1
Richmond Kickers
Primera Division Second Stage Group A
Aragua
2:3
Metropolitanos
Uzbekistan Super League
Metallurg Bekabad
1:1
Lokomotiv Tashkent
Nasaf Qarshi
2:2
Olympic
Canadian Premier League
Forge FC
0:1
Valour Fc
Sweden Division 1 Norra
Piteå IF
0:1
Team TG FF
AFC Cup
Kaya-Iloilo
0:1
Bali United Pusam
TV'de
Viettel
5:2
Hougang United
TV'de
Eastern Sports Club
3:1
Tainan City
Eastern Sports Club
Gönder
Chao Pak Kei
Kuala Lumpur
2:1
Tampines
Kedah
5:1
Visakha FC
TV'de
Sogdiana Jizzakh
3:1
Altyn Asyr
Khujand
0:0
FC Dordoi Bishkek
TV'de
Phnom Penh
4:2
Young Elephants
Cska Pamir
0:0
Neftchi Kochkor-Ata
TV'de
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..