Мобільний додаток:
download from googleplay
download from appstore

Livescores та світильники | Футбольні матчі 02.10.2021

Премьер-Лига
Колос Ковалевка
2:1
Чорноморець Одеса
на ТБ
Львів
0:1
Дніпро-1
на ТБ
Металіст Харків
Від
Олімпік Донецьк
Ворскла Полтава
3:0
Ингулец
на ТБ
Первая лига
Ужгород
2:0
Кремень
Металіст Харків
2:1
Нива Тернопіль
на ТБ
Премьер-Лига
Манчестер Юнайтед
1:1
Эвертон
на ТБ
Лидс Юнайтед
1:0
Уотфорд
Челси
3:1
Саутгемптон
на ТБ
Бернли
0:0
Норвич Сити
Вулверхэмптон Уондерерс
2:1
Ньюкасл Юнайтед
Брайтон & Хоув Альбион
0:0
Арсенал
на ТБ
Чемпионат
Ковентри Сити
4:1
Фулхэм
на ТБ
Борнмут
2:1
Шеффилд Юнайтед
Халл Сити
2:0
Миддлсбро
Бирмингем Сити
0:3
Ноттингем Форест
Блэкпул
2:1
Блэкберн Роверс
Петерборо Юнайтед
2:3
Бристол Сити
Куинз Парк Рейнджерс
3:2
Престон Норт Энд
Лутон Таун
0:0
Хаддерсфилд Таун
Кардифф Сити
0:1
Рединг
Барнсли
0:1
Миллуол
Дерби Каунти
0:0
Суонси Сити
Примера-Дивизион
Осасуна
1:0
Райо Вальекано
на ТБ
Мальорка
1:0
Леванте
на ТБ
Кадис
0:0
Валенсия
на ТБ
Атлетико Мадрид
2:0
Барселона
на ТБ
Бундеслига
Штутгарт
3:1
Хоффенхайм
Вольфсбург
1:3
Боруссия Менхенгладбах
на ТБ
Боруссия Дортмунд
2:1
Аугсбург
на ТБ
Герта
1:2
Фрайбург
РБ Лейпциг
3:0
Бохум
на ТБ
Серия А
Салернитана
1:0
Дженоа
на ТБ
Торино
0:1
Ювентус
на ТБ
Сассуоло
1:2
Интер
на ТБ
Премьер-Лига
Рубин Казань
0:1
Нижний Новгород
на ТБ
Динамо Москва
0:1
Крылья Советов
на ТБ
Арсенал Тула
0:0
Химки
на ТБ
ЦСКА Москва
0:0
Краснодар
на ТБ
Лига 1
Монпелье
1:1
Страсбур
на ТБ
Ницца
2:1
Брест
на ТБ
Эредивизи
РКК Валвейк
1:1
Гоу Эхед Иглз
Зволле
0:1
Херенвен
Хераклес
3:2
Виллем II
Фортунна Ситтард
1:3
НЕК
Суперлига
Коньяспор
1:1
Аланьяспор
Кайсериспор
1:2
Трабзонспор
на ТБ
Гёзтепе АС Измир
0:1
Гиресунспор
Бешикташ
2:1
Сивасспор
на ТБ
Про-Лига
Кортрийк
2:2
Шарлеруа
Сент-Трюйден
1:1
Остенде
Серкль Брюгге
0:3
Юнион Сент-Жиллуаз
ОХ Левен
0:0
Беершот
Лига Португезе
Визела
1:1
Санта-Клара
Порту
2:1
Пасуш де Феррейра
на ТБ
ФК Арука
1:2
Спортинг Лиссабон
на ТБ
Премьер-Лига
Харт оф Мидлотиан
2:0
Мотеруэлл
Ливингстон
0:1
Сент-Миррен
Данди Юнайтед
1:0
Росс Каунти
Сент-Джонстон
3:1
Данди
Лига професійний
Альдосиви
1:2
Унион Санта Фе
Ланус
2:1
Сентрал Кордоба
Платенсе
0:0
Патронато Парана
Годой Крус
2:2
Ньюэллз Олд Бойз
Уракан
1:0
Арсенал Саранди
Серие А
Форталеса
0:3
Атлетико Гоияниенсе
на ТБ
Куяба
0:2
Америка Минейро
на ТБ
МЛС
ФК Остин
2:1
Реал Солт-Лейк
2. Бундеслига
Фортуна Дюссельдорф
2:3
Падерборн
Хольштайн Киль
0:2
Ганза Росток
Ян Регенсбург
2:2
Карлсруэ СК
на ТБ
ФК Нюрнберг
0:0
Ганновер 96
на ТБ
Серия В
Кремонезе
2:0
Тернана
Фрозиноне
0:1
Читаделла
Кротоне
2:2
Асколи
Алесандрия Калчо
1:0
Козенца
Пиза
2:0
Реджина
СПАЛ
2:2
Парма
Лига 2
Амьен
0:0
Тулуза
Осер
2:2
Ним
Гавр
2:0
Дижон
Сошо
1:0
Шамоа Ниор
ФК Париж
1:1
Нанси
Аяччо
0:1
Кевии Руан
Гренобль Фут 38
2:0
По
Генгам
2:1
Родез
Дюнкерк
2:0
Бастия
Кан
1:2
Валансьен
Сегунда-Дивизион
Уэска
1:2
Тенерифе
СД Аморебиета
1:1
Спортинг Хихон
Реал Сарагоса
0:0
Реал Овьедо
Алькоркон
1:4
Реал Сосьедад II
Национальный чемпионат I
Уйпешт
1:3
Гирмот
Пушкас Академия
2:0
Мезоковешди СЕ
на ТБ
Дебрецен ВСК
1:1
МОЛ Фехервар
Лига 1
Джиллингем
0:2
Уиган Атлетик
Шеффилд Уэнсдэй
1:2
Оксфорд Юнайтед
Уикомб Уондерерс
4:3
Моркэмб
Линкольн Сити
2:2
Плимут Аргайл
Портсмут
4:0
Сандерленд
Челтенхэм Таун
0:2
Ротерхэм Юнайтед
Крю Александра
2:2
Кэмбридж Юнайтед
Аккрингтон Стэнли
2:1
Ипсвич Таун
Болтон Уондерерс
2:1
Шрусбери Таун
Донкастер Роверс
2:1
Милтон Кейнс Донс
Флитвуд Таун
1:2
Чарльтон Атлетик
АФК Уимблдон
1:1
Бертон Альбион
Суперлига
Грассхоппер
5:2
Санкт-Галлен
Лугано
2:0
Лозанна Спортс
Лига 2
Нортгемптон Таун
0:2
Саттон Юнайтед
Транмир Роверс
2:1
Кроли Таун
Бристол Роверс
1:3
Суиндон Таун
Брэдфорд Сити
2:0
Рочдейл
Мэнсфилд Таун
0:1
Барроу
Эксетер Сити
2:2
Уолсолл
Колчестер Юнайтед
0:2
Солфорд Сити
Олдхэм Атлетик
1:2
Харогейт Таун
Ньюпорт Каунти
3:0
Сканторп Юнайтед
Стивенэйдж Боро
2:0
Хартлпул Юнайтед
Порт Вэйл
3:2
Лейтон Ориент
Карлайл Юнайтед
0:2
Форест Грин Роверс
Суперлига
Волос
2:1
Астерас Триполис
Арис Салоники
0:0
Аполлон Смирнис
Бундеслига
Адмира
2:0
Райндорф Альтах
Волфсбергер
1:0
Аустрия Вена
Рид
1:1
Аустриа Клагенфурт
на ТБ
Чешская лига
Богемианс 1905
2:0
Сигма
Словацко
3:2
Теплице
Динамо Ческе-Будеёвице
3:1
Пардубице
Виктория Плзень
2:1
Злин
1-й дивизион
Хвидовре
0:0
Хорсенс
1. Лига
Лафниц
1:3
Лиферинг
Грацер AK
1:0
ФАК Тим фюр Вена
Первая профессиональная лига
Ботев (Враца)
2:2
Локомотив София
Славия София
1:1
Пирин
Арда
0:3
Черно море
Экстракласа
Радомиак Радом
1:1
ЛКС Нечеча
Краковия Краков
3:3
КС ФКС Сталь Мелец
Лех Познань
4:0
Шлёнск Вроцлав
Гурник Забже
4:2
Висла Плоцк
Примера-Дивизион
Пуэбла
1:2
Пачука
Хуарез
3:1
Монтеррей
Лига де Онра
Ештрела Амадора
1:0
Лейшойнш
Академико Визеу ФК
1:0
Академика
3. Лига
Вехен Висбаден
1:1
Виктория Кельн
Мюнхен-1860
1:1
Виктория Берлин
МСФ Дуйсбург
0:1
Mепен
Фрайбург II
1:1
Халлешер ФК
Оснабрюк
0:1
Цвикау
Гафелзе
0:6
Кайзерслаутерн
Мексико - Лига де Експеншън МХ
Атланте
2:1
Венадос Мерида
J-Лига
Ависпа Фукуока
1:2
Шимидзу С-Палс
Виссел Кобе
5:1
Урава Редз
Касима Антлерс
1:2
Иокогама
Кашива Рейсол
1:1
Вегалта Сендай
Кавасаки Фронтале
1:0
Токио
Гамба Осака
1:5
Консадоле Саппоро
Лига вызова
Виль
2:3
Лозанна Уши
Винтертур
1:0
Ивердон
Кей-ли́га 1
Кануън
0:1
Чонбък
Сувон
0:3
Ульсан Хёндэ
Инчхън Юнайтед
0:1
Сувон Самсунг
2. Лига Beyaz
Хрудим
0:0
Слован Варнсдорф
Висков
1:0
Усти над Лабе
Футбол Тринец
1:0
Виктория Жижков
Опава
1:1
Лишень
1. Дивизион
Этникос Ахнас
0:3
Арис Лимасол
Пафос
1:1
Докса
1.Лига
Тузласпор
1:0
Кеджиоренгюджю
Баликесирспор
0:2
Генчлербирлиги
Коджаелиспор
2:1
Истанбулспор АС
Аданаспор
1:5
Бандърмаспор
1. Хорваткая национальная лига
Локомотива
3:0
Славен Копривница
Истра 1961
3:6
Риека
Лига I
Динамо Бухарест
2:2
УТА Арад
Сепси
2:2
Рапид Букурещ
Суперлига
Бака Топола
1:2
Чукарички
Спартак Суботица
0:4
Вождовац
ФК Радник Сурдулица
0:1
Пролетер Нови Сад
Первая Лига
Жарково
0:1
ФК Бачка Баланка
Рад
1:0
ФК ИМТ Белград
Инджия
3:1
Златибор
Раднички Сремска-Митровиця
2:1
Желєзнічар Панчево
Кабел Нови Сад
0:0
Будучност Добановчи
ФК Лозниця
1:1
Младост Нови-Сад
ФК Мацва Сабац
2:1
Графичар Белград
2. Хорваткая национальная лига
Рудеш
1:0
Солин
Ярун
2:0
Динамо Загреб 2
НК Дугополье
1:0
Кустошия
НК Дубрава
1:0
Интер Запрешич
НК Осієк II
0:2
Опатія
НК Вараздин
5:1
Зміявці
Лига 2
Глорія Бузу
1:1
Виторул Търгу Жиу
Унирея Констанца
1:2
Меркуря-Чук
Астра Джурджу
2:0
Брашов
КСМС Яши
0:1
Металогбус Букурещ
Стяуа Бухарест
3:0
Дунарея Калараши
Университатя Клуж
2:0
Унирея Слобозия
Политехника Тимишоара
2:0
Дачия Унирея Браила
Аллсвенскан
Варберг
0:0
Дегерфорс
Хальмстад
1:1
Эстерсунд ФК
Элитесериен
Сарпсборг 08
2:1
Лиллестрем
Викинг
2:1
Сандефьорд
1. Дивизион
Санднес Улф
2:0
Брине
Ранхейм
5:2
Стреммен
КФУМ Осло
1:0
Стьордалс Блинк
Фредрикстад
1:1
Рауфос
Улленсакер / Киса
1:2
Гроруд
Старт
1:1
Осане
Согндал
1:1
Ерв
Втора лига
Септември (Симитли)
0:1
Спартак Варна
Хебър Пазарджик
4:1
ЦСКА 1948 II
Марек
1:1
Добруджа 1919
Левські 2020 Лом
2:3
Литекс
ФК Разград II
3:1
Марица
Созопол
1:0
Монтана
Етър
4:0
Нефтохимик
Второй дивизион
Льерс СК
2:2
Мукрон Перувелз
Премьер-Лига
Хапоэль Ноф-ха-Галиль
2:2
Хапоэль Тель-Авив
Маккаби Петах Тиква
2:0
Хапоэль Хайфа
Бейтар Иерусалим
1:1
Ирони Кириат Шмона
Бней Сахнин
1:3
Маккаби Нетания
Премьер-Лига
Динамо Брест
2:2
Минск
на ТБ
Витебск
0:4
Ислоч
БАТЭ Борисов
Від
ФК Спутник Речица
ФК Спутник Речица
0:3
БАТЭ Борисов
Торпедо Жодино
7:1
Сморгон
Гомель
3:0
Славия
на ТБ
Премьер-Лига
Жетысу
1:3
Астана
Тобол
3:1
Ордабасы
ФК Туран
0:0
Шахтер Караганда
Кайсар
0:2
Актобе
Национальная конференция
Дагенем & Редбридж
2:3
Олтринкам
Ноттс Каунти
1:4
Уокинг
Мэйденхэд Юнайтед
2:3
Кингс Лин
Торкуэй Юнайтед
5:0
Уеалдстон
Солихалл Мурс
2:0
Саутенд Юнайтед
Гримсби Таун
6:0
Довер Атлетик
Леймаунт
1:2
Стокпорт
Барнет
0:0
Халифакс
Олдершот Таун
0:2
Рексхэм
Истлей
1:1
Борхэм Вуд
Белоруссия Пе́рвая ли́га
Нафтан
1:1
Волна Пинск
Слоним-2017
0:2
Барановичи
Днияпро Могилёв
3:1
Белшина Бобруйска
Суперлига
Земплин Михаловце
1:0
Жилина
Ружомберок
4:1
Татран Липтовски Микулаш
Серед
2:1
Сеница
1. СНЛ
Табор Сежана
0:0
Домжале
Марибор
0:0
Олимпия
2. СНЛ
Доб
1:1
Фузинар
Драва Птуй
2:4
Брежице
Примор'є
2:2
Биле
Кршко
3:4
Рогашка
Рудар Велене
0:1
Триглав
Премьер-Лига
Кешла
2:0
Сабах
Сабаил
1:3
Нефтчи
Национальный дивизион
Милсами Орхей
0:1
Шериф
Заря Бельцы
2:1
Зимбру
Боснія і Герцеговина Премьер-Лига
Посуше
2:4
Вележ Мостар
ФК Леотар
1:0
ФК Радник Биелина
Зриньски
4:0
Широки Бриег
Первая Лига
ФК Подгорица
1:2
Сутьеска
Морнар Бар
0:0
ОФК Петровац
Северная Македония Первая Лига
Македония ГП
1:1
Ренова
Пелистер
0:0
Тиквеш
Шкендия Тетово
3:0
Борец Велес
Брегалница Стип
1:0
ФК Струга
ФК Скопие
0:0
Академия Пандев
Суперлига
Егнатия
2:1
Кастриоти
Шкендербеу Корча
0:0
Влазня
Вейккауслига
Хонка
1:1
Мариехамн
КуПС
2:1
Ильвес
Премьер-Лига
Лонгфорд Таун
1:4
Богемианс
Слиго Роверс
1:1
Уотерфорд
Премьер-Лига
Барри Таун ФК
0:3
Ньютаун
Пенібонт
1:1
Карнарвон
Хавърфордуест
1:1
Коннахс Кэй
УВИК Кардифф
4:2
Сефн Друидс
Юкконен
Мусан Салама
3:1
Джипо
ЕИФ
0:1
Яро
Гнистан
1:2
ТПС
ВПС
2:0
РоПС
Клуби 04
1:2
КПВ-ж
Кубок Исландия
ИА
2:0
Кефлавик
Вестри
0:3
Викингур Рейкьявик
Премьершип
Гленавон
1:2
Гленторан
Данганнон Свифтс
2:4
Ларн
Каррик Рейнджерз
2:1
Баллимена Юнайтед
Варенпойнт таун
2:3
Портадаун
Северная Ирландия
Дъндела
4:0
Харланд & Уолф Уелдърс
Институт
1:3
Кнокбреда
Лофголл
0:0
Куинс Юниверсити
Дергвю
1:2
Балликлер Комрадс
Ардз
3:1
Баллинамаллард Юнайтед
Высшая лига
Спартакс
1:1
ФК Рига
на ТБ
Лиепая
1:1
РФШ
на ТБ
Метта / ЛУ
2:2
Даугавпилс
Мейстрилига
Талин Легион
13:00
Куресааре
Пайде
4:0
Транс
Калью
2:2
Талин Легион
А-Лига
Невежис Кедайняй
1:1
Джиугас Тельшяй
Дайнава Алутус
1:1
Хегельманн Літауен
Есилига
Нымме Юнайтед
0:1
Флора II
Маарду Линамеесконд
4:2
Таммека Тарту II
Второй Дивизион
Фалкирк
2:1
Ист Файф
Аллоа Атлетик
1:3
Коув Рейнджърс
Питерхед
5:0
Дамбартон
Эйрдри Юнайтед
2:1
Клайд
Третий Дивизион
Элджин Сити
0:2
Стирлинг Альбион
Келти Хартс
2:1
Аннан Атлетик
Стенхаусмуир
1:1
Форфар Атлетик
Странраер
1:0
Альбион Роверс
Первый дивизион
Партик Тистл
4:0
Айр Юнайтед
Квин оф зе Саут
1:0
Данфермлин Атлетик
Гринок Мортон
2:2
Арброат
Килмарнок
1:3
Рэйт Роверс
Гамильтон Академикалс
2:1
Инвернесс КТ
Серие С Група B
Модена
2:1
Лукезе
Гроссето
0:1
Чезена
Вис Пезаро
2:0
Фермана
Терамо
1:0
Витербесе
Мателика
3:2
Имолезе
Сиена
0:0
Пистоиезе
Карарезе
2:2
Л'Аквіла Монтеваркі
Регионаллига
Аугсбург II
2:2
Хеймщетен
Гройтер Фюрт II
0:3
Бавария II
Аубщад
3:1
Меминген
Рейн ам Лех
4:3
Пипинсриед ФК
Байройт
4:2
Илертисен
Швайнфурт
8:0
Розенхайм 1860
Вакер Бургхаузен
3:0
Eichstätt
Регионаллига Северо-восток
Лукенвалде
0:0
Карл Цайс Йена
Лихтенберг 47
3:2
Унион Фюрстенвалде
Регионаллига Юго-западу
Балинген
2:1
ФК 08 Хомбург
Аален
1:0
ФСФ Франкфурт
Майнц 05 II
2:1
Рот-Вайсс Кобленц
Балингер
0:1
Елверсберг
Астория Валдорф
2:5
Хоффенхайм II
Пирмазенс
0:2
Кикерс Офенбах
Гисен
2:1
Штутгарт II
Стайнбах
3:0
Зонненхоф Гроссаспах
Шот Майнц
0:1
Улм 1846
Регионаллига Запад
Рот Вайс Есен
1:1
Рот-Вайс Оберхаузен
Вуперталер
3:0
Шальке-04II
Ален
1:0
Урдинген 05
Штрален
0:2
Липпштадт
Борусия Мюнхенгладба 2
2:1
Бонер
Фортуна Дюселдорф II
4:0
Хомберг
2. Лига Беяз
Ерзинчаспор
1:0
Пендикспор
Пазарспор
1:0
Карацабей
Зонгулдак Комюрспор
1:0
Назилли Беледиеспор
Кастамонуспор
0:0
Анкара Демирспор
1922 Коньяспор
5:1
Ушакспор
Киркларелиспор
2:2
Санлиурфаспор
Амедспор
2:1
Эскишехирспор
Тарс Идман Юрду
1:0
Акхисар Беледийе ГС
Буджаспор
0:1
Киршехир Беледийеспор
2. Лига Красный
Ван Спор
0:0
Сакарьяспор
Хекимоглу Трабзон
1:1
Афжет Афйонспор
Инегюлспор
3:2
Адъяманспор
Байбурт Йозел Идареспор
0:0
Сивас Беледиеспор
Сомаспор
3:0
Ергин Велимесе Спор
Сарийер ГК
3:1
Кахраманмарасспор
Бодрумспор
3:0
Тургутлуспор
Нигде Анадолу
1:3
Етимесгут Беледиеспор
Анкараспор
1:0
Диярбекирспор
Йени Чорумспор
1:0
Серик Беледийеспор
Регионаллига Север группа - Север
Гамбург II
2:1
Хайдер
Регионаллига Север группа - Юг
Йедельо
1:1
Вердер Бремен II
Атлас Делменхорст
0:1
Хановершер
Примера-Дивизион
Серріто
2:0
Суд Америка
Вілла Еспаньйола
1:2
Феникс
Ривер Плейт Монтевидео
0:4
Серро Ларго
Примера А
Депортес Толима
0:0
Индепендье́нте Са́нта-Фе
Хуниор
1:0
Патриотас
Ла Экидад
1:0
Куиндио
Чемпионшип ЮСЛ
Спортинг Канзас Сити 2
0:1
Бирмингам Легион
Профессиональный дивизион
Олимпия Асунсьон
1:2
12 октября
Примера Насьональ
Атлетико Рафаэла
2:0
Химнасия и Эсгрима
Бельграно
1:0
Депортиво Риестра
Barracas Central
2:1
Олл Бойз
Чакарита Хуниорс
1:2
Депортиво Майпу
Гилерме Браун
0:0
Тристан Суарес
Эстудиантес Буэнос-Айрес
2:1
Тигре
Сан-Мартин Сан-Хуан
1:1
Депортиво Морон
Примера Б Класура
Богота
3:1
Унион Магдалена
Орсомарсо
3:1
Реал Сан Андрес
Серие Б
Операрио ПР
1:2
Наутико Капибарибе
Гояс
3:0
Витория
Бруске
2:0
Гуарани
Примера-Дивизион Класура
Спорт Уанкайо
4:3
Алианца Универсидад
Депортиво Муниципал
1:2
Депортиво Бинасионал
Альянса Лима
2:0
Кахамарка
Чемпионат Эквадора по футболу
Универсидад Католика Кито
3:2
Депортиво Куенка
Оренсе
2:1
Макара
Чемпионат Гватемалы
Кобан Империал
1:1
Кселаху
Примера Б
Сан-Луис
1:0
Cobreloa
Магаянес
1:1
Барнечеа
Коста-Рика Приме́ра Дивисьо́н Апертура
ФК Гваделупа
1:1
Гуанакастека
Жикирал Серкоба
3:1
Мунисипал Гресия
Аржентина - Дивизия 3 - Клаусу
Сан Мигел
0:2
Колегиалес
Комуникасионес
2:0
Villa San Carlos
Кануелас
2:1
Хосе де Ургуиза
Акасусо
1:1
Сакачиспас
Тальерес
0:0
Атлетико Феникс
УСЛ - Лига 1
Нью-Інгленд Революшн
1:0
Форлард Мадисон
Грінвілл Триумф
1:0
Форт Лодърдейл Страйкърс
Тормента
0:4
Унион Омаха
Ліга зірок Катару
Ал Ахли Доха
0:1
Аль-Райян
Аль-Гарафа
0:2
Катар СК
Первый дивизион RFEF Группа 1
Реал Вальядолид II
0:0
Унионистас де Саламанка
Логронес
1:0
Сан Себастиан де лос Рейес
Бадахос
3:3
Културал Леонеса
Первый дивизион RFEF Группа 2
Кастельон
2:0
Барселона Б
Линенсе
2:0
УКАМ Мурсия
Алькойяно
0:2
Сан Фернандо
Индонезия Лига 1
Пусамания Борнео
2:2
Персита Тангеранг
Бали Юнайтед
1:1
Персикабо 1973
Персиража Банда
0:1
Персия Джакарта
Персиб Бандунг
1:1
ПСМ Макассар
Северная Национальная лига
Дарлингтон
3:0
Телфорд
Чорлей
1:1
Брадфорд Парк Авеню
Южная Национальная лига
Тонбридж Ендълс
2:3
Конкорд Рейнджърс
Оксфорд Сити
3:0
Уелинг Юнайтед
Южна Африка
Чиппа Юнайтед
0:0
Суперспорт Юнайтед
АмаЗулу
1:1
Кайзер Чифс
ТС Галакси
0:1
Сехухуне
Барока
1:1
Стелленбос
Кейптаун Сити
1:1
Орландо Пайретс
Фарерские острова
Б68 Тофтир
1:2
07 Вестур
ТБ Твёройри
0:1
ИФ Фуглафйордур
Б36 Торшавн
2:4
Хавнар Болтфелаг Торшавн
Викингур Гота
3:1
ЕБ/Стреймур
Кей-ли́га 2
Санджу Санму
1:0
Ансан Грийнърс
Сеоул
1:1
Гионгнам
Анянг
1:1
Жеонам Драганс
Кей-ли́га 3
Янджу Ситизен ФК
0:0
Гімпо Ситизен
Пйонтек Ситизен
2:2
Чхонджу ФК
Кимхае Сити
5:2
Гангнеунг Сити ФК
Улсан Ситизен
1:2
Чхонан Сити
Суперлига Узбекистана
Маш Ал Мубарек
0:1
Насаф
Андижан
0:0
Согдіана Джиззак
Бунёдкор
1:1
АГМК
Кубок Египта
Замалек
Від
Асван ФК
Чемпионат Венесуэлы по футболу - Централ
Яракуянос
0:2
Гран Валенсия
Бразилия Серия C - Група C
Ботафого де Париба
0:1
Итуано
Второй дивизион - Ориентал
Петаре
0:1
Фундасион
Динамо Де Пуерто Ла Круз
1:1
Минервен Експресо Азул
Либертадор
1:1
Сьюдад-Боливар
Второй дивизион - Оксидентал
Яракуй
Від
Депортиво дел Сулия
Маракаибо
0:0
Райо Хулияно
Кипр Дивизио́н В
Омония Арадипу
0:1
Алки Ороклинис
Акритас Хлорака
2:1
Эрмис
Ксилотимбу 2006
2:1
Ахуронас Лиопетри
Неа Саламис
2:1
Асил Лиси
ФК Агия Напа
0:1
Онисилос Сотира 2014
Кармиотисса
1:3
Еносис Неон Паралимни
Япония Джей лиги 2
Блаублиц Акита
0:2
Ехіме
Вентфорет Кофу
2:0
Монтедио Ямагата
В-Варен Нагасаки
2:0
Киото Санга
Рюкю
1:1
Фаджіано Окаяма
Чемпионат Таиланда по футболу
Порт
1:0
Муангтонг Юнайтед
Prachuap
0:2
Бурирам Юнайтед
Самут Пракан Сити
1:3
Чиангмай Юнайтед
Нонг Буа Пичая
1:0
Теро Сасана
Канада
Валюр ФК
1:1
Эдмонтон
Премьер-Лига 2 Дивизия 1
Манчестер Юнайтед U23
3:0
Ливерпуль U23
Вест Хэм U23
3:1
Эвертон U23
Манчестър Сити U23
1:0
Дерби Каунти U23
Япония Джей Лига 3
ФК Гiфу
2:1
ФК Імабарі
Кагошима Юнайтед
1:3
ИСКК
Полша II Лига
Пуща
0:1
Видзев Лодз
Гутник Нова Хута
2:1
Вигры Сувалки
Висла Пулавы
2:3
Олімпія Ельблонг
ГКС Белхатов
0:0
Погон Гродзиськ-Мазовецький
Мотор Люблін
0:0
Хойничанка Хойнице
Корона Кельце
2:2
МЗКС Хробры Глогув
Скра Честохова
19:00
Гурнік Польковіце
Ресовия Жешов
0:1
Сандеция Новы Сач
Саудовская Премьер-лига
Аль-Таавун
1:2
Ал Таее
Второй дивизион
Аархус Фремад
3:1
Академиск
ХИК
2:0
Мидлефарт
Скиве
0:1
Брабранд
Хилерод Фодболд
5:1
Тистед
Б 93 Копенхаген
1:1
Коллинг ИФ
Англия U18 Премье́р-ли́га
Бърнли U18
1:2
Эвертон U18
Саутгемптон U18
0:3
Лестер U18
Челси U18
1:2
Уэст Хэм U18
Рединг U18
3:3
Кристал Пэлас U18
Сток Сити U18
0:0
Ноттингем Форест U18
Норвич U18
0:3
Арсенал U18
Бирмингем U18
0:3
Фулхэм U18
Мидлсбро U18
2:1
Блекберн U18
Уэст Бром U18
4:3
Тоттенхэм U18
Дерби U18
1:6
Манчестър Сити U18
Ньюкасл U18
0:5
Манчестер Юнайтед U18
Ливърпул U18
3:0
Сандерленд U18
Вулверхэмптон U18
2:1
Лидс U18
Астон Вилла U18
5:3
Брайтон U18
Third league - South-East
Берое II
1:2
Асеновець 2005
Левські Крумовград
5:0
Локомотив Пловдив II
Несебър
1:4
Карнобат
Родопа (Смолян)
1:2
Черноморец Бургас
Гигант (Съединение)
1:0
Левски Карлово
Борислав (Първомай)
1:2
Сокол
Атлетик
1:2
Димитровград 1947
Загорец (Н.З.)
1:0
Ямбол 1915
Third league - North-East
Спартак Варна II
2:1
Спортист (Генерал Тошево)
Дунав
5:0
Доростол
Рилці Добрич
1:2
Черноморец Балчик
Волов Шумен
1:1
Ботев Нови Пазар
Высший дивизион
МАС Фес
3:0
Юсуфия Беррешид
Олимпик Сафи
0:0
Рапид Уед-Зем
Олимпик Курибга
2:2
Дифаа
Северозападна
Янтра Польський Тримбеш
1:0
Локомотив Г.О.
Академик (Свищов)
2:0
Ювентус Малчика
Спартак Плевен
3:1
Бдин (Видин)
Вихър (Славяново)
4:0
Левски 2007
Павликени
0:1
Локомотив 1927 (Дряново)
Партизан (Червен Бряг)
2:1
Севлиево
Югозападна
Граніт Владая
2:1
Беласица
Chavdar Etropole
0:1
Балкан Ботевград
Левски Чепинці
1:2
Пирин Разлог
Сливнишки герой
1:3
Пирин Гоце Делчев
ОФК Костинброд
0:1
Вихрен
Обористе Панагюристе
3:0
Септемврі Софія II
Пирин Благоєвград II
0:3
Рилски спортист
Надежда Доброславци
1:1
Велбъжд Кюстендил
Банско
1:2
Ботев Ихтиман
Лига III - Серия 1
Чехлаул Пиатра Неамт
1:1
Бакау
Васлуй
0:3
Данте Ботошани
Сомуз Фалтицени
0:0
Стинта Мирослава
Буковина Ръдъуц
3:1
Фореста Суцеава
Лига III - Серия 2
Фаурей
0:3
Фосани 2007
Металул Бузау
3:1
Виторул Янка
Спортинг Лиести
4:0
Спортул Кишчани
Динамо Бакъу
0:2
Оцелул Галац
Лига III - Серия 3
Волунтари II
2:4
Афумати
Реколта Чеордже
1:0
Олтенита
Лига III - Серия 4
Прогресул Спартак
6:0
Флакара Морени
Реал Браду
2:2
ФЦСБ II
Лига III - Серия 5
Таргу Сецуиесц
0:1
Сепси Фанту Георге II
Чътате Ръшнов
2:2
СР Брасов
Блежой
2:0
Кидс Тампа Брасов
Пучоаса
6:1
АФК Германнштадт II
Лига III - Серия 6
Спортинг Рошиари
0:1
Александрия
Петролу Поткоава
0:1
Слатина
Филиаши
4:0
Минерул Костешти
Виторул Деєшть
3:1
Флакара Хорезу
Лига III - Серия 7
Прогресул Езерiш
0:4
Решица
Гилортул Тыргу-Кэрбунешти
3:1
Виторул Симиан
Войнта Лупац
3:2
Джиул Петрошань
Лига III - Серия 8
Глория Чермей
0:2
Думбревіца
Крисул Кишинеу-Криш
Від
АКС Поли Тимишоара
Победа Стар Бишнов
3:0
Фронтиера 2004 Куртици
Лига III - Серия 9
Окна-Муреш
1:1
ФК Хунедоара
Лига III - Серия 10
Сату-Маре
0:2
Мінаур Бая Маре
Сомешул Деж
2:0
Луцефарул Орадя
Панама Клаусура
Сан Франциско ФК
0:1
Альянса
Танзания Висша Лига
Коастал Юнион
0:0
КМС
Полиси Танзания
2:1
Азам
Йънг Африканс
1:0
Гейта Голд
Лига Лоуленд
ФК Гретна 2008
1:4
Спартанс Единбург
Ист Килбрайд
2:3
Единбург Юниверсити
Каледониан Брейвс
3:0
Къмбърнолд Колтс
Бонириг Роуз
2:1
Далбити Стар
Вале оф Лейтен
3:6
Стерлинг Юниверсити
Бервик Рейнджерс
1:6
Рейнджерс B
Хайленд Лига
Наирн Каунти
0:1
Инверъри Локо Воркс
Туррифф Юнайтед
4:0
Деверонвеeл
Клачнакаддин
1:2
Фрейзърбърг
Форес Меканикс
0:0
Кейт
Брора Рейнджерс
Від
Хънтли
Бречин Сити
3:2
Бъки Тисъл
Форт Уилям
1:3
Уик Академи
18+
Додаток містить інформацію про шанс. Ми закликаємо до відповідальних та розумних ставок..