Мобільний додаток:
download from googleplay
download from appstore

Livescores та світильники | Футбольні матчі 01.10.2021

Премьер-Лига
Маріуполь
0:2
Рух Львів
на ТБ
Первая лига
ВПК-Агро Шевченківка
1:0
Краматорськ
Подолье Хмельницкий
0:1
Олімпік Донецьк
Оболонь-Бровар
0:0
Кривбас
на ТБ
Чемпионат
Сток Сити
1:0
Уэст Бромвич Альбион
Примера-Дивизион
Атлетик Бильбао
1:0
Депортиво Алавес
на ТБ
Бундеслига
Кельн
3:1
Гройтер Фюрт
на ТБ
Серия А
Кальяри
1:1
Венеция
на ТБ
Лига 1
Ланс
2:0
Реймс
на ТБ
Эредивизи
Гронинген
1:1
Твенте
Суперлига
Антальяспор
1:2
Адана Демирспор
Фатих Карагюмрюк
3:1
Истанбул ББ
Про-Лига
Мехелен
3:1
Стандард Льеж
Лига Португезе
Маритиму
0:0
Морейренсе ФК
ФК Фамаликао
1:2
Витория Гимарайнш
Южноамериканский кубок
Атлетико Паранаенсе
2:0
Пеньяроль
на ТБ
2. Бундеслига
Вердер Бремен
3:0
Хайденхайм
на ТБ
Эрцгебирге Ауе
1:1
Гамбург
Серия В
Лече
3:0
Монца
Сегунда-Дивизион
Понферадина
2:2
Реал Вальядолид
Первый дивизион
МВВ
2:6
АДО Ден Хааг
Йонг АЗ
2:1
Дордрехт
Ден Босх
0:1
Телстар
Хелмонд Спорт
3:1
Йонг Аякс
Волендам
3:2
Омниворлд
ТОП Осс
0:3
Де Графсхап
Йонг ПСВ
2:1
ВВВ Венло
Рода ЮК
2:0
Эйндховен
Йонг Утрехт
0:1
Эммен
НАК Бреда
4:1
Эксельсиор
Национальный чемпионат I
Гонвед
2:1
Кишварда
на ТБ
Данія Суперлига
ОБ
6:0
Вейле
1-й дивизион
Фредерисиа
0:2
Люнгбю
Хобро
5:0
БК Фремад Амагер
1. Лига
Амстетен
3:0
Капфенбергер
Аустрия Вена II
1:3
Хорн
Жуниорс ОО
1:3
Ст. Пелтен
Vorwärts Steyr
2:5
Рапид Вена II
Дорнбирн
0:2
Австрия Лустенау
Первая профессиональная лига
Ботев Пловдив
3:1
ЦСКА 1948
Берое
1:0
Локомотив Пловдив
Экстракласа
Заглембе Любин
0:1
Ягеллония Белосток
Пяст Гливице
1:0
Висла Краков
3. Лига
Сарбрюкен
2:2
Айнтрахт Брауншвейг
Мексико - Лига де Експеншън МХ
Леонес Негрос
2:1
Атлетико Морелия
Симаронес де Сонора
2:1
Пумас Табаско
J-Лига
Сёнан Бельмаре
0:1
Йокогама Ф. Маринос
Лига вызова
Шаффхаузен
4:0
Невшатель Ксамакс
Вадуц
1:3
Тун
2. Лига Beyaz
Дукла Прага
0:1
Простейов
Збройовка Бърно
2:1
Спарта Прага II
Высочина Йиглава
3:1
МАС Таборско
1. Дивизион
ΠΑΕΕΚ
1:3
АЕЛ
Аполлон
1:4
АЕК Ларнака
1.Лига
Алтынорду СК
1:0
Менемен Беледиеспор
1. Хорваткая национальная лига
Шибеник
1:2
НК Горица
Лига I
Миовени
0:0
Арджеш Питещ
Чиндия Търговище
0:1
ФКСБ
Суперлига
Раднички 1923
0:2
Колубара
Первая Лига
Явор Иваньица
2:0
Тимок
2. Хорваткая национальная лига
Сесвете
0:1
БСК Бьело Брдо
Лига 2
Херманщат
2:2
Рипенсия Тимишоара
Аллсвенскан
Эльфсборг
1:0
ИФК Гетеборг
Второй дивизион
Вестерло
2:0
Ломел Юнайтед
Премьер-Лига
Неман Гродно
0:1
Рух Брест
на ТБ
Динамо Минск
1:2
Шахтер
на ТБ
Лига Леумит
Хапоэль Афула ФК
0:1
Бейтар Шимшон Тель-Авив Бат-Ям
Умм-эль-Фахм
4:3
Хапоэль Акре
Кафр-Касем
3:2
Бней Ехуда
Хапоэль Кфар Саба
1:1
Макаби Бней Райна
АС Ашдод
2:1
Ирони Ришон ЛеЗион
Секция Нес Циона
Від
Апоел Иксал
Суперлига
ДАК
4:2
Злате Моравце
1. СНЛ
Калчер Водотерм
2:2
Алюминий
2. СНЛ
Нафта
2:1
Илирия
Премьер-Лига
Зира
1:0
Сумгайът
Национальный дивизион
Сфынтул Георге
4:1
Флорещи
Петрокуб
6:1
Динамо-Ауто
Первая Лига
Єзеро
1:0
Искра Д
Суперлига
Динамо Тирана
1:1
Партизани
Премьер-Лига
Дрогеда Юнайтед
0:1
Ст Патрикс Атлетик
Шемрок Роверс
2:1
Дерри Сити
Финн Харпс
2:2
Дандолк
Премьер-Лига
Зе Нью-Сейнтс
3:0
Аберистуит Таун
Флинт Таун
1:2
Бала Таун
Дивизион 1
Брэй Уондерерс
0:0
Корк Сити
Шелбурн
1:0
Трийти Юнайтед
Вексфорд
2:1
УКД
Атлон Таун
2:1
Кабинтили
Коб Рамблерс
0:1
Голуэй Юнайтед
Премьершип
Линфилд
1:1
Клифтонвил
Северная Ирландия
Анаг Юнайтед
0:3
Ньюри Сити
А-Лига
Ритеряй
0:0
Спирис Каунас
на ТБ
Третий Дивизион
Эдинбург Сити
1:1
Кауденбит
Регионаллига
Бухбах
2:0
Шалдинг Хайнинг
Насьональ
ЮС Конкарно
1:0
Кретей
Ред Стар
4:2
СО Шольте
Орлеан
4:0
Бастия-Борго
Лаваль
1:2
Шатору
Шамбли Уаза
4:2
Арванш
Седан
1:0
Сет
Бург-Пероннас
2:0
Стад Бріошан
Булонь
0:0
Льо Ман
Регионаллига Северо-восток
Германия Халберштад
0:0
Енерги Котбус
Меуселвитц
0:4
Локомотив Лейпциг
Динамо Берлин
1:1
Оптик Ратенов
БабелсБерг 03
1:2
Берлинер
Регионаллига Запад
Вегберг-Беек
0:1
Кьолн II
Фортуна Кельн
3:2
Пройссен Мюнстер
Родингхаузен
1:0
Виденбрюк
Шпортфройнде Лотте
1:0
Алемания Аахен
Регионаллига Север группа - Север
Вайхе Фленсбург
0:0
Дрохтерсен Асел
Любек
2:2
Фоникс Любек
Примера-Дивизион
Депортиво Мальдонадо
2:1
Ренистас
Примера А
Депортиво Пасто
0:1
Онсе Кальдас
Примера-Дивизион
Коло Коло
0:1
Нубленсе
Аудакс Итальяно
2:0
Унион Эспаньола
Чемпионшип ЮСЛ
Нью-Йорк РБ 2
3:3
Лоудоун
Хартфорд Атлетик
1:2
Шарлот Индепендънс
Примера Насьональ
San Telmo
2:1
Алмагро
Вила Далмин
2:1
Атлетико Гуемеш
Серие Б
Сампайо Кореа
1:1
Ремо
Чемпионат Венесуэлы по футболу - Ориентал
Метрополитанос
1:2
Моногас
Атлетико Венесуэла
3:1
Лала ФК
Примера-Дивизион Класура
Аякучо
3:2
Карлос Манучи
Спорт Бойс
3:1
Алианса Атлетико
Сиенсиано
2:1
Спортинг Кристаль
КОНКАКАФ Лига
Депортиво Саприса
4:2
Санта Лусия
Мотагуа
1:0
Депортиво Университарио
Примера Б
Рейнджърс де Талка
1:0
Фернандез Виал
Аржентина - Дивизия 3 - Клаусу
Фландрия
7:2
Архентино де Кильмес
УСЛ - Лига 1
Торонто 2
3:0
Каролина
Ліга зірок Катару
Аль-Сайлия
0:0
Эль-Хаур
Аль-Араби
0:4
Ал Сад
Первый дивизион RFEF Группа 1
Сельта Виго II
1:0
Самора
Депортиво Ла-Корунья
1:1
СД Логронес
Первый дивизион RFEF Группа 2
Сабаделл
0:1
Вильяреал II
Севилья II
1:3
Альхесирас
Китайская Лига 1
Ухань Саньчжэнь
2:0
Нантонг Жиуин
Хэйлунцзян Лава Спринг
2:5
Куньшань
Синьцзян Тяньшань
0:5
Пекин Спорт Университет
Кей-ли́га 3
Хвасонг ФК
1:1
Пхаджу Ситизен ФК
Чханвон Сити
0:0
Кьонджу Кхнп
Суперлига Узбекистана
Коканд 1912
4:2
Пахтакор
Металург Бекабад
1:2
Локомотив Ташкент
Чемпионат Венесуэлы по футболу - Централ
Депортиво Лара
1:3
Пуэрто-Кабельо
Второй дивизион - Оксидентал
Депортиво дел Сулия
22:30
Яракуй
Чемпионат Таиланда по футболу
Чонбури
2:3
Чианграй Юнайтед
Кубок Южная Азия
Шри Ланка
0:1
Бангладеш
Непал
1:0
Малдиви
Премьер-Лига 2 Дивизия 1
Кристал Пэлас U23
4:3
Тоттенхэм U23
Арсенал U23
3:0
Брайтон U23
Лестър U23
1:0
Лидс U23
Премьер-Лига 2 Дивизия 2
Саутгемптон U23
1:1
Сток Сити U23
Ноттингем Форест U23
1:1
Бърнли U23
Астон Вилла U23
0:0
Вулвергемптон U23
Ньюкасл U23
4:1
Мидлсбро U23
Норидж U23
0:2
Фулхэм U23
Полша II Лига
Медзь Легница
4:2
Подбескидже Бельско-Бяла
Знич Прушкув
2:2
Радуния Стенжиця
ЛКС Лодз
0:1
Заглембе Сосновец
Эквадор Второй дивизион
Гуаякіль
1:0
Америка де Кито
Саудовская Премьер-лига
Аль-Шабаб Эр-Рияд
2:1
Аль-Фейха
Аль Файзали
2:2
Аль Батен
Ал Итихад Джидда
2:0
Аль-Ахли Джеда
Северозападна
Локомотив Мз
2:1
Ботев Враца II
Югозападна
Хебир Пазарджик II
1:3
ФК Витоша Бистрица
Лига III - Серия 2
Рамницу Сарат
1:1
Аеростар Бакъу
Лига III - Серия 3
Инаите Моделу
1:0
Глория Албещи
Глория Попести Леордени
4:0
Фетещи
Фарул Констанца 2
5:1
Агричола Борчеа
Лига III - Серия 4
Рапид Букурещ II
3:1
Арджеш Питещи 2
Академика Клинчени II
0:2
Тунари
Динамо Бухарест II
1:0
Униреа Басков
Лига III - Серия 5
Одорхею Секуєск
4:1
Плопени
Лига III - Серия 6
Ведита Колонешти
2:1
Университатя Крайова II
Лига III - Серия 7
Чътате Дева
1:0
Виторул Пандури Търгу Жиу 2
Пандурий
2:0
Армата Аурул Брад
Лига III - Серия 8
Шоймий Липова
4:1
Авантул Периам
АКС Гхирода
2:0
Прогресул Печица
Лига III - Серия 9
Унирея Унгени
1:2
Металургістул Кугір
Ариесул Турда
1:0
Унирея Алба Юлия
Глориа 2018 Бистрица
3:2
Санататеа Клуж
Авантул Регин
2:2
Академия Витория Клуж
Иордания
Аль-Вихдат
0:0
Аль-Гуссейн
Рамса
0:2
Аль-Файсали
Амман
1:1
Шабаб Ал Ордон
Танзания Висша Лига
Додома Джиджи
0:1
Симба
Биашара Юнайтед
0:1
Руву Шуутинг
Лига Лоуленд
БСК Глазгоу
0:3
Гала Феърдийн Роувърс
Боунс Юнайтед
3:1
Сивил Сервис Строллерс
Селтик B
0:1
Ист Стърлингшър
18+
Додаток містить інформацію про шанс. Ми закликаємо до відповідальних та розумних ставок..