Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 10.08.2022

USL Championship
Miami FC
1:2
FC Tulsa
on TV
San Antonio
2:1
Loudoun United
on TV
San Diego Loyals
1:0
Monterey Bay FC
on TV
UEFA Europa Conference League
Guimaraes
1:0
Hajduk Split
USL LEAGUE ONE
North Carolina FC
2:1
Forward Madison
on TV
UEFA Super Cup
Real Madrid
2:0
Eintracht Frankfurt
on TV
Friendlies
Omonoia 29m
4:1
Digenis Akritas M.
NK Tabor Sežana
0:2
Al Fateh
Ethnikos Achnas
1:0
Enosis Neon Paralimni
Vozdovac
4:4
Shabab Al-Ahli Dubai
Panachaiki
1:2
Atromitos Athinon
Anorthosis
0:0
Doxa Katokopias
Nea Salamis
1:0
Ermis
MLS All Stars
2:1
LIGA MX All Stars
on TV
Copa Sudamericana - Quarter-finals
Ceara
3:4
Pen
Sao Paulo
on TV
Copa Libertadores - Quarter-finals
Palmeiras
6:5
Pen
Atlético Mineiro
on TV
Talleres Cordoba
0:1
Velez Sarsfield
on TV
EFL Cup
Coventry City
1:4
Bristol City
Plymouth Argyle
0:2
Peterborough
Blackburn Rovers
4:0
Hartlepool United
Port Vale
1:2
Rotherham United
Sheffield Wednesday
2:0
Sunderland
on TV
Middlesbrough
0:1
Barnsley
Copa Argentina - Round of 16
Agropecuario
0:1
Boca Juniors
on TV
Usa National Independent Soccer Association
Chattanooga
0:1
California United
Bay Cities FC
Post
AC Syracuse Pulse
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
Alebrijes Oaxaca
2:2
Mineros de Zacatecas
Venados
1:1
Dorados
Cimarrones de Sonora
2:1
Leones Negros
League 1
Kunshan F.C.
1:1
Shenyang Urban
Shaanxi Changan
1:1
Qingdao Youth Island
Nantong Zhiyun
3:0
Xinjiang Tianshan
Costa Rica Primera Division Apertura
San Carlos
2:1
Deportivo Saprissa
Armenian First League
Gandzasar
1:3
Pyunik Yerevan 2
West Armenia
0:2
Ararat Yerevan 2
BKMA II
6:0
Fc Urartu 2
3rd Liga
Waldhof Mannheim
1:0
Erzgebirge Aue
Saarbrucken
1:0
Borussia Dortmund II
Wehen Wiesbaden
4:1
SpVgg Bayreuth
Dynamo Dresden
2:0
Verl
VfL Osnabruck
0:1
FC Ingolstadt 04
FFA Cup - Round of 16
Bentleigh Greens
1:2
Sydney
Modbury Jets
0:4
Macarthur
Super League
Luzern
1:1
Grasshopper
Norwegian Football Cup
Jerv
2:3
AET
Odd Ballklubb
Challenge Cup
Hibernian 2
1:4
Pen
Brechin
Spartans Edinburgh
0:1
Rangers B
J-Legue Cup - Quarter-finals
Kawasaki Frontale
2:2
Cerezo Osaka
Yokohama Marinos
1:2
Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka
1:0
Vissel Kobe
Urawa Red Diamonds
3:0
Nagoya Grampus
Serie B
Natutico Recife
2:1
CRB
on TV
Chapecoense AF
2:2
Novorizontiono
on TV
Criciuma
0:0
Guaraní
on TV
1st Liga
Zaglebie Sosnowiec
1:0
GKS Tychy
Resovia Rzeszow
1:3
Arka Gdynia
Podbeskidzie
0:1
Skra Czestochowa
LKS Lodz
2:0
Puszcza Niepolomice
Argentina - Primera Nacional
Deportivo Madryn
0:1
Deportivo Morón
Premier League
Smouha
1:1
Future FC
Al Mokawloon
0:0
El Gouna FC
Al Ahly
2:0
Al Masry
Guatemala Liga Nacional
Malacateco
3:1
Santa Lucia
Iztapa
4:3
Cobán Imperial
on TV
Guastatoya
0:0
Deportivo Mixco
Xinabajul
1:1
Deportivo Achuapa
Comunicaciones Guatemala
1:0
Xelaju
on TV
Antigua
0:3
C.S.D. Municipal
on TV
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Real Sociedad
2:1
Real C.D. España
CD Victoria
4:0
Lobos UPNFM
F.C. Motagua
2:2
C.D.S. Vida
Club Deportivo Honduras Progreso
2:2
Olancho
C.D. Marathón
1:2
CD Olimpia
Qatar Stars League
Al-Gharafa
1:1
Al-Wakrah
Al-Sailiya
2:1
Al Shamal
S.League
Albirex Niigata Singapore
7:1
Garena Young Lions
Regionalliga West
Lippstadt
2:0
Rödinghausen
SV Straelen
0:1
Kaan-Marienborn
K League 1
Suwon FC
0:1
Jeonbuk
Gangwon Fc
1:0
Daegu FC
Bolivia Primera División
Real Santa Cruz
0:3
The Strongest
Atletico Palmaflor
2:1
Blooming
Club Bolívar
3:0
Guabir
Premier League
AmaZulu
2:1
Supersport United
Chippa United
1:3
Royal AM
Sekhukhune United
1:0
Golden Arrows
Stellenbosch FC
1:1
Orlando Pirates
Mamelodi Sundowns
0:1
TS Galaxy F.C.
Paraguay Cup - Round of 32
Atletico Colegiales
1:2
Resistencia
Cristóbal Colón
0:1
Club Guarani
Sweden Division 1 Norra
IF Sylvia
1:2
Taby FK
Gefle
4:1
Stockholm Internazionale
Vasalunds IF
0:0
Sandvikens IF
Sollentuna FK
2:0
Team TG FF
Piteå IF
3:1
Umeå FC
Sweden Division 1 Soedra
Tvååkers IF
2:1
Qviding FIF
FC Trollhattan
1:1
Vanersborgs IF
IK Oddevold
0:2
GAIS Goteborg
Torns IF
3:2
BK Olympic
IFK Malmo FK
0:3
Lunds BK
Icelandic Cup - Quarter-finals
Akureyri
3:0
Aegir
1st Deild
Selfoss
2:1
Thor Akureyri
HK Kopavogs
4:1
Throttur Vogar
FNL 2 Group 2 Subgroup 1
Zvezda St Petersburg
3:0
Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Baltika-BFU Kaliningrad
1:1
Zorkiy Krasnogorsk
Zenit St. Petersburg II
2:1
Fc Yadro
Veliky Novgorod
0:0
Rodina-M
Luki-Energiya Velikiye Luki
3:2
Dynamo Saint Petersburg
FNL 2 Group 2 Subgroup 2
Chertanovo Moscow
2:2
Dinamo Vologda
Dinamo Moscow 2
2:3
Torpedo Moscow II
Murom
1:0
Tver Fc
Znamya Truda
0:3
Torpedo Vladimir
Tekstilshchik Ivanovo
2:2
Spartak Kostroma
FNL 2 Group 3 Subgroup 1
Strogino Moscow
4:2
Sakhalin
Peresvet Domodedovo
2:4
Arsenal Tula 2
Spartak Tambov
1:2
Metallurg Lipetsk
Avangard Kursk
0:0
Dynamo Bryansk
Kvant Obninsk
0:2
Sakhalinets
0:0
Rodina Moscow 2
FNL 2 Group 3 Subgroup 2
SKA-Khabarovsk 2
0:1
FC Kaluga
Balashikha
0:1
Kolomna
Dinamo Vladivostok
2:2
FC Salyut Belgorod
Khimki 2
0:0
Zenit Penza
Znamya Noginsk
1:2
Saturn Ramenskoye
Kosmos Dolgoprudny
0:1
Sokol Saratov
Russian Professional Football League Group 4
Dynamo Barnaul
1:3
Amkar
Irtysh Omsk
0:2
Zenit-Izhevsk
AFC Cup - Round of 32
Viettel
5:6
Pen
Kuala Lumpur
Poland II liga
Zaglebie lubin II
1:0
Lech II Poznan
Garbarnia Kraków
3:1
Slask Wroclaw II
Radunia Stezyca
Post
Wigry Suwalki
Gornik Polkowice
1:2
Pogon Siedlce
Radunia Stezyca
2:1
Hutnik Nowa Huta
Kotwica Kołobrzeg
2:1
Wisla Pulawy
Motor Lublin
0:3
Kks 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg
4:0
Stomil Olsztyn
Ecuador Liga Pro Serie B
América de Quito
16:00
Libertad
Independiente Juniors
Post
El Nacional
Atletico Santo Domingo
16:00
Chacaritas Fc
Guayaquil Sc
16:00
Manta FC
Olmedo
Post
Imbabura
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Sarajevo
1:5
FK Tuzla City
Uzbekistan Super League
FC AGMK
4:0
Lokomotiv Tashkent
FC Bunyodkor
1:2
Qizilqum Zarafshon
Malaysia Super League
Terengganu
1:2
Johor Darul Tazim
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..