Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 11.04.2021

Premier league
Burnley
1:2
Newcastle United
on TV
West Ham United
3:2
Leicester City
on TV
Tottenham Hotspur
1:3
Manchester United
on TV
Sheffield United
0:3
Arsenal
on TV
Bundesliga
Schalke 04
1:0
Augsburg
on TV
FC Koln
2:3
FSV Mainz 05
on TV
La Liga
Villarreal
1:2
Osasuna
on TV
Valencia
2:2
Real Sociedad
on TV
Valladolid
1:2
Granada
on TV
Betis
1:1
Atletico Madrid
on TV
Liga MX - Guard1aes
Toluca
1:2
Monterrey
on TV
Club Queretaro
1:0
Santos Laguna
on TV
Club Tijuana
2:3
Mazatlán F.C.
on TV
First Division A
Genk
4:0
St.Truiden
on TV
Waasland-Beveren
3:4
Kortrijk
Anderlecht
2:1
Club Brugge
on TV
Beerschot
1:2
Oostende
Bundesliga
LASK Linz
2:1
Wolfsberger AC
Sturm Graz
3:2
WSG Swarovski Tirol
Rapid Wien
0:3
Red Bull Salzburg
Liga De Expansion MX
Club Atlante
1:0
Pumas Tabasco
2nd Bundesliga
Wurzburger Kickers
1:1
FC Nurnberg
Hannover 96
1:3
FC Heidenheim
VfL Osnabruck
0:4
Eintracht Braunschweig
Serie A
Inter
1:0
Cagliari
on TV
Juventus
3:1
Genoa
on TV
Sampdoria
0:2
Napoli
on TV
Verona
0:1
Lazio
on TV
Roma
1:0
Bologna
on TV
Fiorentina
2:3
Atalanta
on TV
Ligue 1
Rennes
1:0
Nantes
on TV
Lens
4:1
Lorient
Nice
0:0
Reims
on TV
Saint-Etienne
4:1
Bordeaux
on TV
Brest
1:1
Nimes
Monaco
3:0
Dijon
on TV
Lyon
3:0
Angers
on TV
Serie B
Reggina
3:0
L.R. Vicenza Virtus
Venezia
3:0
Cosenza Calcio
Ligue 2
Amiens
1:0
Rodez
Segunda Division
Malaga
2:0
Albacete
Real Zaragoza
2:1
Almeria
Mallorca
2:0
Lugo
Mirandes
0:1
Logrones
Sabadell
1:1
F.C. Cartagena
Espanyol
2:1
Leganes
Seria C Girone B
Carpi
4:1
Matelica
Fano Alma J.
0:1
Modena
Fermana
1:4
Feralpisalo
Padova
1:0
Gubbio
Perugia
2:1
Triestina
Sambenedettese
0:2
Cesena
Arezzo
4:2
Vis Pesaro
Mantova
0:2
Legnago Salus
Sudtirol
2:0
Virtus Verona
Imolese
0:2
Ravenna
Seria C Group
Juventus U23
1:1
Pontedera
Como
2:2
Grosseto
Lucchese
0:0
Livorno
Olbia
0:0
Giana Erminio
Pistoiese
1:0
Renate
Pergolettese
0:1
Piacenza
Pro Patria
1:3
Novara
Pro Sesto
0:1
US Alessandria Calcio
Seria C Girone C
Cavese
1:0
Teramo
Monopoli
3:1
Paganese
Turris
0:1
Ternana
Catania
5:2
Potenza
Bisceglie
1:0
Virtus Francavilla
Supercopa do Brasil
Flamengo
6:5
Pen
Palmeiras
Eredivisie
Utrecht
1:2
Feyenoord
on TV
Groningen
0:2
Heerenveen
VVV Venlo
0:2
PSV
on TV
RKC Waalwijk
0:1
Ajax
on TV
ALKA Superliga
Sonderjyske
2:3
Horsens
Randers
3:4
Nordsjaelland
Brondby
1:3
Copenhagen
Aarhus
1:4
Midtjylland
Erste Liga
FC Blau-Weiss Linz
5:0
Grazer AK
Eerste Divisie
De Graafschap
1:0
Go Ahead Eagles
CAF Confederations Cup
Coton Sport
5:1
NAPSA Stars F.C.
on TV
Nkana
1:0
Namungo
on TV
CS Sfaxien
2:2
Etoile Sportive du Sahel
on TV
Orlando Pirates
3:0
Al-Ahly Benghazi
on TV
Pyramids FC
0:3
Raja Casablanca
on TV
Js Kabylie
0:0
Renaissance Sportive de Berkane
on TV
Es Setif
3:0
Enyimba
on TV
Segunda Division B Group 2
Tudelano
1:4
Athletic Club II
SD Tarazona
2:2
Racing Santander
Ebro
0:2
Arenas de Getxo
Ejea
2:1
Alavés B
UD Mutilvera
0:0
Barakaldo
Haro Deportivo
2:0
Leioa
Calahorra
1:2
Real Sociedad II
SD Logrones
0:0
SD Amorebieta
Izarra
3:2
Portugalete
Segunda Division B Group 1
Valladolid II
2:1
Zamora
Covadonga
3:3
Guijuelo
Numancia
3:1
Racing Ferrol
Lealtad
0:0
Coruxo
Sporting Gijon II
1:1
Pontevedra
Oviedo B
0:0
Salamanca CF UDS
Langreo
1:0
Deportivo La Coruna
Marino de Luanco
0:0
Compostela
Cultural Leonesa
0:3
Celta Vigo II
Segunda Division B Group 3
Pena Deportiva
2:0
Hospitalet
La Nucia
0:0
UE Cornellà
Levante II
2:1
Llagostera
Alcoyano
1:1
Gimnastic
Villarreal B
1:3
FC Andorra
UD Ibiza
2:1
Barcelona B
Orihuela
2:1
Espanyol B
Costa Rica Primera Division Clausura
Santos de Guapiles
3:0
Jicaral Sercoba
Albania Superliga
Partizani
3:0
Bylis
Armenian Premier League
Shirak
0:0
Alashkert
Armenian First League
Pyunik Yerevan 2
1:1
Fc Urartu 2
Sevan
4:0
Lernayin Artsakh
LigaPro
Estoril
3:1
U.D. Vilafranquense
Chaves
2:0
Sporting Covilha
Benfica B
2:0
Feirense
Arouca
3:0
Oliveirense
3rd Liga
FSV Zwickau
1:2
Viktoria Koln
Unterhaching
2:0
Dynamo Dresden
TFF 2. LIG White Group
24 Erzincanspor
3:1
Afjet Afyonspor
Amedspor
0:1
Niğde Anadolu FK
Hacettepe
1:4
Sarıyer
Hekimoğlu Trabzon
0:0
Kocaelispor
Kahramanmarasspor AS
0:1
Inegolspor
Sancaktepe Belediye
3:1
Ergene Velimese Spor
Sanliurfaspor
1:0
Yeni Çorumspor
Uşakspor
1:1
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Zonguldak Kömürspor
1:1
Gumushanespor
2.Lig Red Group
Karacabey
6:2
Elazigspor
1922 Konyaspor
2:1
Sivas Belediyespor
BB Bodrumspor
3:0
Pendikspor
Eyupspor
0:0
Kastamonuspor
Kirklarelispor
5:2
Turgutluspor
Kırşehir Belediyespor
1:0
Bak Spor Kulübü
Pazarspor
2:0
Serik Belediyespor
Sakaryaspor
1:2
Bayburt Özel İdarespor
Tarsus İdman Yurdu
0:2
Etimesgut Belediyespor
Van Spor
1:0
Kardemir Karabukspor
Faroe Islands Premier League
B36 Torshavn
1:1
Vikingur Gota
If Fuglafjordur
0:3
NSI Runavik
Klaksvik
3:0
EB/Streymur
B68 Toftir
2:2
TB Tvoroyri
HB Torshavn
7:0
07 Vestur
Taiwan Premier League
Hasus Tsu
0:2
Taipower
Hang Yuen
1:1
Tainan City
Tatung F.C.
0:0
Taicheng Lions
Taiwan CPC
0:1
Taichung Futuro
K League 2
Ansan Greeners
0:1
Jeonnam Dragons
FC Anyang
2:1
Busan IPark
Daejon Citizen
2:1
Gyeongnam FC
V.League 1
Binh Dinh
0:1
Viettel
Sài Gòn
1:0
Hong Linh Ha Tinh
Hanoi
4:0
Than Quang Ninh
Super League
Zurich
1:2
Servette FC
FC Vaduz
3:0
Sion
Young Boys
2:0
St Gallen
Scottish Premiership
Rangers
2:1
Hibernian
Second Division B
Club Brugge (U23)
2:0
Lierse
Lommel United
0:2
Union S.Gilloise
1st League
Dynamo České Budějovice
0:2
Zbrojovka Brno
Teplice
1:3
Mlada Boleslav
Slavia Praha
2:0
Sparta Praha
Premier league
Arsenal Tula
1:0
Krasnodar
on TV
PFC Sochi
1:2
Zenit St. Petersburg
on TV
Dinamo Moscow
2:2
Ural
on TV
Lokomotiv Moscow
2:0
Spartak Moscow
on TV
1st Division
Hjorring
1:1
Skive
Eliteserien
Tromso
Post
Mjondalen
Lillestrom
Post
Stabaek
Paulista
Guaraní
0:1
Corinthians
1st Division
SKA-Khabarovsk
0:1
Nizhny Novgorod
Gazovik Orenburg
5:2
Spartak Moscow II
Shinnik Yaroslavl
0:1
Spartak Vladikavkaz
FK Akron Togliatti
1:1
Dynamo Bryansk
Chertanovo Moscow
2:4
FC Veles Moscow
Fakel
1:0
Tekstilshchik Ivanovo
Chayka Peschanokopskoye
0:1
Yenisey Krasnoyarsk
FC Krasnodar 2
2:0
Irtysh Omsk
Neftekhimik
2:2
Torpedo Moscow
Baltika
0:1
Tom Tomsk
National
Lyon la Duchere
2:1
Red Star FC 93
2nd League
Viktoria Zizkov
1:1
Mas Taborsko
1:2
Prostějov
Vlasim
2:1
Lisen
2nd SNL
Jadran Dekani
Post
Brda
Nd Bilje
Post
Fuzinar
Brežice
Post
Nafta Lendava
Nk Dob
Post
Nk Drava Ptuj
Krka
Post
Beltinci
Radomlje
Post
ND Triglav
Rudar Velenje
Post
Krsko
Smartno
Post
Primorje
Premier League
Zira
0:0
Keshla FK
Qarabag
4:1
Sumqayıt
Liga 1 Movistar - Apertura
Sport Huancayo
Post
Carlos Stein
Primera Division
Deportivo La Guaira
0:0
Aragua
Super Lig
Sivasspor
3:1
Konyaspor
Ankaragucu
2:1
Genclerbirligi
Kayserispor
0:1
Antalyaspor
Erzurum BB
2:4
Besiktas
on TV
Super League
Aris Thessaloniki
1:3
AEK Athens
Asteras Tripolis
1:1
PAOK
Olympiakos Piraeus
3:1
Panathinaikos
1. Lig
Umraniyespor
2:1
Bursaspor
Adanaspor
1:2
Ankaraspor
J. League
Consadole Sapporo
2:2
Kashima Antlers
Vegalta Sendai
0:0
Yokohama Marinos
Tokyo
2:4
Kawasaki Frontale
Sagan Tosu
3:0
Yokohama FC
Oita Trinita
0:3
Nagoya Grampus
Urawa Red Diamonds
1:0
Tokushima Vortis
Kashiwa Reysol
1:0
Gamba Osaka
Vissel Kobe
1:1
Shimizu
Premier
FC Minsk
2:2
BATE
Gomel
2:0
Neman
Slavia Mozyr
0:2
Vitebsk
Smorgon
Post
Shakhter Soligorsk
Shakhter Soligorsk
3:0
Smorgon
Division Profesional Clausura
Sportivo Luqueño
3:3
Cerro Porteno
Libertad
2:1
Guairena
Meistriliga
Trans Narva
6:2
Tulevik Viljandi
Parnu Vaprus
1:2
Tammeka Tartu
Kalju Nomme
0:1
FCI Levadia Tallinn
FCI Levadia Tallinn
Post
Kalju Nomme
Tallinn Jk Legion
1:2
Flora Tallinn
Greece Football League
Ergotelis
4:0
Ierapetra
Panachaiki
3:2
PAE Chania
Trikala
1:0
Karaiskakis
Xanthi FC
2:0
Diagoras
Campeonato Carioca
Madureira
0:0
Boavista Sport Club
Fluminense
3:1
Nova Iguacu
Georgia Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
2:1
Samtredia
Saburtalo
2:2
FC Shukura
Torpedo Kutaisi
1:3
FC Locomotive Tbilisi
Ekstraklasa
Zaglebie Lubin
2:1
Podbeskidzie
Lech Poznan
0:0
Legia Warszawa
Primera A
Rionegro
0:3
Chicó
Envigado
0:1
Deportivo Pereira
Dep. Pasto
0:0
Junior
on TV
Independiente Santa Fe
1:2
Millonarios
on TV
Primera
Deportes La Serena
0:0
Universidad de Chile
Santiago Wanderers
1:2
Unión La Calera
Colo Colo
1:2
OHiggins
Allsvenskan
Mjallby
0:0
Varbergs
Halmstad
1:0
Hacken
Elfsborg
0:2
Djurgarden
Norrkoping
1:1
Sirius
Superettan
Akropolis
1:1
Brage
Orgryte
0:1
Osters
Trelleborg
2:1
Norrby
Jonkopings Sodra
5:1
Vasalunds IF
1st Liga
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
Chrobry Glogow
0:0
Miedz Legnica
Nemzeti Bajnokság I
Diosgyori
1:4
Paks
Zalaegerszeg
0:1
Budapest Honved
Argentina - Primera B Nacional
All Boys
2:0
Tristan Suarez
Almagro
0:2
Independiente Rivadavia
San Telmo
2:1
Brown de Adrogué
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
3:1
Estudiantes B.A.
Deportivo Maipu
2:1
Quilmes
Deportivo Morón
2:2
Instituto Córdoba
Santamarina
0:0
Atletico De Rafaela
Atlético Güemes
3:0
Barracas Central
Segunda División B - Playoffs
Lorca Deportiva
2:1
CD Marino
Yeclano Deportivo
2:1
Las Palmas Atlético
Melilla
3:2
Poblense
Sevilla Atletico
0:0
UD Tamaraceite
Granada II
0:1
Marbella
Talavera de La Reina
2:0
Internacional de Madrid
Badajoz
2:0
Real Madrid II
UD Socuellamos CF
1:0
Las Rozas CF
Villanovense
0:2
Atlético Baleares
Betis II
3:1
Atlético Sanluqueño
Cordoba
1:2
Linense
Villarrobledo
1:1
Getafe B
Real Murcia
2:1
Cádiz B
UCAM Murcia
3:1
San Fernando
Linares
1:0
Algeciras
Ejido
2:0
Recreativo Huelva
Extremadura
0:0
SS Reyes
Mérida UD
3:0
Navalcarnero
Primeira Liga
Gil Vicente
1:2
Moreirense
on TV
Santa Clara
5:1
Nacional
SC Braga
1:1
Belenenses
on TV
Sporting CP
1:1
Famalicao
on TV
Liga I
Universitatea Craiova
0:0
CFR Cluj
Super Liga
Javor
1:5
Crvena Zvezda
Partizan Beograd
2:0
Radnicki Nis
Premier League
Ceramica Cleopatra
1:1
El Entag El Harby
Al Masry
1:0
El Gouna FC
Prva Liga
Borac Cacak
1:1
FK Kabel Novi Sad
Trayal Kruševac
0:2
Radnicki Sremska Mitrovica
Žarkovo
2:0
Radnicki 1923
Zemun
2:1
Radnicki Pirot
Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa
2:2
Deportivo Sanarate
Xelaju
3:0
Antigua
Comunicaciones Guatemala
1:0
Malacateco
Copa De La Profesional
Godoy Cruz
2:3
Arsenal Sarandi
Argentinos Juniors
0:0
Central Córdoba
Patronato
4:1
Gimnasia La Plata
Rosario Central
3:1
Banfield
Unión de Santa Fe
1:0
Boca Juniors
River Plate
3:2
Colon Santa Fe
1 HNL
Slaven Belupo
2:2
NK Osijek
Istra 1961
0:1
Hajduk Split
Lokomotiva Zagreb
0:2
Dinamo Zagreb
Premier League
Vorskla Poltava
2:1
FK Lviv
Zorya Luhansk
2:0
Ingulets
Rukh Lviv
2:0
FC Mynai
Olimpik Donetsk
1:2
Kolos Kovalivka
Super Liga
Dunajska Streda
2:2
Slovan Bratislava
S.League
Geylang
0:8
Lion City Sailors
Albirex Niigata Singapore
2:1
Tampines
Virsliga
Ventspils
0:1
BFC Daugavpils
Spartaks Jurmala
0:1
Rigas FS
A Lyga
Kauno Zalgiris
0:1
Zalgiris Vilnius
Regionalliga Northeast
Berliner
0:0
Energie Cottbus
Dynamo Berlin
0:0
Tennis Borussia Berlin
Bischofswerdaer
0:0
BSG Chemie Leipzig
Carl Zeiss Jena
0:0
Optik Rathenow
Luckenwalde
0:0
Chemnitzer
FC Germania Halberstadt
0:0
Auerbach
Hertha Berlin II
0:0
Altglienicke
Lokomotive Leipzig
0:0
Lichtenberg 47
Babelsberg 03
0:0
Viktoria Berlin
Union Furstenwalde
0:0
ZFC Meuselwitz
Regionalliga Southwest
Freiburg II
1:0
TSV Steinbach
K League 1
Jeju United
2:1
Suwon Bluewings
Suwon FC
0:1
Ulsan Hyundai
Jeonbuk
5:0
Incheon United
Primera division Apertura
Luis Angel Firpo
5:0
Atletico Marte
Municipal Limeno
2:1
Isidro Metapan
Alianza
3:1
11 Deportivo
Jocoro
1:1
C.D. FAS
Bolivia Primera División
Guabir
0:2
Real Tomayapo
Jorge Wilstermann
0:3
The Strongest
Real Potosi
3:0
San Jose Earthquakes
Honduras Liga Nacional Clausura
F.C. Motagua
5:2
Club Deportivo Honduras Progreso
Real de Minas
0:0
Real C.D. España
Liga II
Petrolul Ploiesti
0:1
Concordia
Rapid Bucuresti
4:1
Dunarea Calarasi
Liga III - Serie 5
Kids Tampa Brasov
1:3
Astra Ploiesti II
1st League
A. E. Kition Larnaca
0:1
AEL Limassol
Omonia Nicosia
2:0
Olympiakos Nicosia
Israeli Premier League
Hapoel Kfar Saba
1:2
Hapoel Hadera
Maccabi Tel Aviv
3:1
Maccabi Petah Tikva
A-League
Wellington Phoenix
3:2
Western United
on TV
Pro League
Machine Sazi Tabriz
1:1
Aluminium Arak
Mes Rafsanjan
1:0
Saipa F.C.
Premier League
Golden Arrows
1:1
Bloemfontein Celtic
Moroka Swallows
1:0
Black Leopards
North Macedonia Prva Liga
Sileks
6:0
Vardar Skopje
Renova
0:3
Shkendija Tetovo
Borec Veles
0:1
FC Struga
Akademija Pandev
0:1
Shkupi 1927
FK Belasica
0:2
Makedonija G. P.
Morocco Botola
Renaissance Zemamra
0:0
Youssoufia Berrechid
Chabab Mohammedia
3:0
Olympic Safi
Rabat
2:1
Moghreb Tetouan
Montenegro Telekom 1st CFL
Zeta
0:1
FK Jezero
OFK Titograd Podgorica
0:0
Rudar Pljevlja
FC Podgorica
0:1
Petrovac
Sutjeska
0:1
Buducnost Podgorica
Decic
0:0
Iskra Danilovgrad
Nemzeti Bajnokság II
Debreceni VSC
1:1
Nyiregyhaza
Budaörs
2:2
Gyri ETO
Gyirmot SE
3:3
Pécsi MFC
Szentlőrinc
3:0
Békéscsaba
Csákvár
1:0
Debreceni EAC
Siofok
0:1
Dorogi FC
Szeged-Csanád
2:0
Kaposvar
Szolnoki MÁV FC
3:0
Soroksar
Szombathelyi Haladas
2:2
Kazincbarcika
Vasas
2:1
Ajka
J2 League
Montedio Yamagata
0:2
Albirex Niigata
Zweigen Kanazawa
0:1
JEF United Chiba
Mito HollyHock
0:2
Fc Ryukyu
Tochigi Sc
0:0
Sc Sagamihara
Machida Zelvia
0:1
Kyoto Sanga
Ehime Fc
2:2
Fagiano Okayama
Ghana Premier League
Aduana Stars
3:1
King Faisal Babes
Inter Allies
2:0
Karela
Asante Kotoko
2:0
Berekum Chelsea
Wafa
1:0
Bechem United
Legon Cities FC
2:0
Great Olympics
Medeama
2:0
Dreams F.C.
Russian Professional Football League Group 1
Inter Cherkessk
2:2
Legion Dynamo
Russian Professional Football League Group 3
Sokol Saratov
1:2
FC Kaluga
Znamya Noginsk
1:0
Sakhalin
Fk Khimik-Arsenal
2:3
Metallurg Lipetsk
Avangard Kursk
0:1
Saturn Ramenskoye
Kvant Obninsk
0:1
Strogino Moscow
0:1
Krasny
Luxembourg National Division
Rodange 91
1:3
FC Differdange 03
US Mondorf Les Bains
1:4
Una Strassen
US Hostert
1:1
Jeunesse Esch
Progres Niederkorn
2:0
Wiltz
Cyprus Division 2
Omonia Psevda
1:2
Ayia Napa FC
First Professional League
Cherno More Varna
0:0
Levski Sofia
Second Professional League
Septemvri Sofia
0:0
Septemvri Simitli
Kariana Erden
0:3
Minyor Pernik
Yantra 2019 Gabrovo
2:0
Sozopol
Japan J3 League
Vanraure Hachinohe
0:3
Grulla Morioka
Fukushima United
1:2
Roasso Kumamoto
Yscc
0:0
Kagoshima United
Tegevajaro Miyazaki
2:1
Gainare Tottori
Kamatamare Sanuki
2:3
Kataller Toyama
Poland II liga
Slask Wroclaw II
3:2
Bytovia Bytow
Third league - South-East
Izvor
0:0
Haskovo
Levski Karlovo
2:0
Spartak Plovdiv
Third league - North-East
Topoli 2010
1:2
Sportist Gen.Toshevo
Ludogorets III
10:0
Inter Dobrich
Chernolomets 04
2:2
Spartak Varna
Kubrat
0:3
Dorostol
National Division
Dinamo-auto Tiraspol
1:0
Codru Lozova
Speranta Nisporeni
0:3
Sfintul Gheorghe
Dacia Buiucani
0:4
Sheriff Tiraspol
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
FK Tuzla City
1:0
Sloboda Tuzla
Siroki Brijeg
2:2
FK Krupa
FK Borac Banja Luka
3:0
Olimpik Sarajevo
Northwest
Bdin Vidin
1:2
Vihar Slavyanovo
Lokomotiv 1927 Dryanovo
0:2
Yantra Polski Trambesh
Akademik Svishtov
0:1
Levski 2020 Lom
Etar Veliko Tarnovo II
3:0
Lokomotiv Mz
Sevlievo
2:0
Peshtera Galata
Levski 2007
0:0
Partizan Cherven Bryag
Parva Atomna
2:1
Pavlikeni
Spartak Pleven
1:0
FC Drenovets
Premier league Malta
Balzan
0:0
Birkirkara
Floriana FC
0:0
Tarxien Rainbows
Gudja United
0:0
Senglea Athletic
Valletta
0:0
Mosta Fc
Malaysia Super League
Penang
1:1
Sabah
Nigeria Premier League
Jigawa Stars
1:1
Akwa United
Campionato Primavera 1
Torino (U19)
0:2
Spal (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..