Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 10.04.2021

USL LEAGUE ONE
Fort Lauderdale Strikers
0:1
New England Revolution Ii
Premier league
Manchester City
1:2
Leeds United
on TV
Liverpool
2:1
Aston Villa
on TV
Crystal Palace
1:4
Chelsea
on TV
Bundesliga
Bayern Munich
1:1
Union Berlin
on TV
Eintracht Frankfurt
4:3
VfL Wolfsburg
on TV
Hertha Berlin
2:2
Borussia Monchengladbach
on TV
Werder Bremen
1:4
RB Leipzig
on TV
VfB Stuttgart
2:3
Borussia Dortmund
on TV
La Liga
Getafe
0:1
Cadiz
on TV
Athletic Club
0:0
Alaves
on TV
Eibar
0:1
Levante
on TV
Real Madrid
2:1
Barcelona
on TV
Liga MX - Guard1aes
Atlas
1:3
Leon
on TV
Cruz Azul
1:0
Guadalajara
on TV
UANL Tigres
1:3
Club America
on TV
First Division A
Cercle Brugge
3:0
OH Leuven
Mechelen
4:2
Zulte-Waregem
Gent
4:0
Sporting Charleroi
Bundesliga
Admira Wacker
0:2
Ried
SCR Altach
1:0
SKN St. Polten
Hartberg
1:0
Austria Wien
CAF Champions League
Esperance
1:1
MC Alger
on TV
Zamalek
4:1
Teungueth Fc
on TV
AC Casablanca
2:0
Petro Atlético
on TV
Horoya
2:2
Kaizer Chiefs
on TV
2nd Bundesliga
Erzgebirge Aue
1:3
FC St. Pauli
Holstein Kiel
Post
Jahn Regensburg
SC Paderborn 07
3:0
VfL Bochum
Championship
Millwall
0:3
Swansea City
on TV
Barnsley
2:0
Middlesbrough
Birmingham City
2:0
Stoke City
AFC Bournemouth
4:1
Coventry City
Bristol City
0:0
Nottingham Forest
Cardiff City
2:2
Blackburn Rovers
Derby
0:1
Norwich
on TV
Huddersfield
0:0
Rotherham United
Preston North End
0:5
Brentford
Queens Park Rangers
4:1
Sheffield Wednesday
on TV
Wycombe Wanderers
1:3
Luton Town
Serie A
Spezia
3:2
Crotone
on TV
Parma
1:3
AC Milan
on TV
Udinese
0:1
Torino
on TV
Ligue 1
Strasbourg
1:4
Paris Saint Germain
on TV
Montpellier
3:3
Marseille
on TV
Serie B
Ascoli
1:0
Monza
Brescia
1:1
Pescara
Cremonese
2:1
Pordenone
Lecce
1:2
SPAL
Virtus Entella
0:3
Salernitana
Frosinone
1:1
Cittadella
Ligue 2
FC Paris
1:1
Troyes
on TV
Chateauroux
1:2
Dunkerque
Grenoble Foot 38
3:1
Caen
on TV
Le Havre
1:1
Ajaccio
Nancy
0:0
Sochaux
Chamois Niortais
0:4
Auxerre
Pau
2:1
Clermont Foot 63
Valenciennes
2:1
Chambly Oise
Segunda Division
S. D. Ponferradina
0:0
Fuenlabrada
Oviedo
0:0
Las Palmas
Rayo Vallecano
2:1
Girona
Seria C Group
Albinoleffe
3:0
Carrarese
Seria C Girone C
Palermo
0:0
Vibonese
Avellino
1:0
Bari 1908
Eredivisie
Heracles
4:0
Willem II
Az Alkmaar
2:0
Sparta Rotterdam
Fortuna Sittard
1:3
Emmen
PEC Zwolle
1:0
Twente
Erste Liga
Lafnitz
1:4
Liefering
Segunda Division B Group 2
Osasuna II
0:2
Real Unión
Segunda Division B Group 1
Burgos CF
2:0
Unionistas de Salamanca
Segunda Division B Group 3
Atzeneta UE
1:2
AE Prat
Valencia Mestalla
0:1
UE Olot
Hercules
1:0
Badalona
Costa Rica Primera Division Clausura
Limón F.C.
3:1
Sporting San Jose
Guadalupe F.C.
2:2
C.S. Herediano
Deportivo Saprissa
1:1
Pérez Zeledón
on TV
Albania Superliga
Kastrioti
0:3
Kukesi
Skenderbeu Korce
0:0
KF Tirana
Apolonia Fier
0:2
Teuta Durrës
KF Laçi
0:0
KF Vllaznia
Armenian First League
Bkma
5:0
Shirak Fc 2
League One
Northampton Town
1:1
Bristol Rovers
Plymouth Argyle
0:3
Hull City
Portsmouth
1:2
Burton Albion
Sunderland
1:2
Charlton Athletic
Swindon Town
0:3
Peterborough
Accrington
1:5
AFC Wimbledon
Crewe Alexandra
0:6
Oxford United
Doncaster Rovers
1:4
Wigan Athletic
Fleetwood Town
1:0
Rochdale
Gillingham
0:0
Shrewsbury Town
Ipswich
0:0
Milton Keynes Dons
Lincoln City
2:2
Blackpool
LigaPro
Academica
1:1
FC Porto B
Cova De Piedade
2:1
Varzim
Leixoes
2:0
Penafiel
England National League
Aldershot Town
Post
Yeovil Town
Altrincham
0:1
Halifax Town
Boreham Wood
3:1
Wealdstone
Bromley
1:0
Dagenham & Redbridge FC
Dover Athletic
Post
Sutton United
Eastleigh
0:0
Woking
Kings Lynn
1:2
Chesterfield
Maidenhead United
0:0
Barnet
Torquay United
2:1
Weymouth
Wrexham
0:3
Stockport
Hartlepool United
2:0
Notts County
3rd Liga
FC Ingolstadt 04
2:2
Bayern Munchen II
Saarbrucken
2:1
Türkgücü-Ataspor München
Hansa Rostock
0:2
Magdeburg
MSV Duisburg
1:1
Waldhof Mannheim
TSV 1860 Munich
3:2
Verl
Lubeck
1:1
FC Kaiserslautern
K League 2
Seoul E-Land
0:1
Chungnam Asan
Sangju Sangmu
1:0
Bucheon FC 1995
Super League
FC Lugano
1:0
Lausanne-Sport
Luzern
3:4
Basel
Scottish Premiership
St Johnstone
0:1
Aberdeen
Celtic
6:0
Livingston
Hamilton Academical
0:1
Dundee United
Motherwell
1:0
St Mirren
Kilmarnock
2:2
Ross County
Scottish League One
Airdrieonians
Post
Clyde
Cove Rangers
Post
East Fife
Forfar Athletic
Post
Dumbarton
Montrose
Post
Falkirk
Cove Rangers
1:0
Dumbarton
Partick Thistle
Post
Peterhead
Falkirk
2:1
Clyde
Forfar Athletic
1:2
East Fife
Montrose
2:2
Airdrieonians
Peterhead
0:3
Partick Thistle
Scottish League Two
Annan Athletic
1:2
Stirling Albion
Brechin
2:4
Albion Rovers
Cowdenbeath
1:0
Elgin City
Stenhousemuir
1:3
Queens Park
Stranraer
0:1
Edinburgh City
Albion Rovers
Post
Stirling Albion
Annan Athletic
Post
Edinburgh City
Cowdenbeath
Post
Queens Park
Stenhousemuir
Post
Brechin
Stranraer
Post
Elgin City
Scottish Championship
Dundee
1:1
Morton
Queen Of The South
1:1
Inverness Ct
Raith Rovers
2:2
Arbroath
Ayr Utd
1:1
Dunfermline
Second Division B
RFC Seraing
1:0
Deinze
1st League
Jablonec
3:1
Zlin
Pribram
0:2
Sigma Olomouc
Karvina
1:1
Plzen
Banik Ostrava
3:0
Opava
Slovacko
1:0
Slovan Liberec
Premier league
Khimki
1:0
FC Tambov
on TV
FC Ufa
3:0
Akhmat Grozny
on TV
Rostov
0:1
Rubin
on TV
Friendlies
Lahti
2:1
KooTeePee
TPS
0:1
HIFK Helsinki
Vancouver Whitecaps
3:2
Chicago Fire
1st Division
Viborg
4:1
Fredericia
Hvidovre
3:0
Fremad Amager
Esbjerg
1:1
Silkeborg
Challenge League
Neuchatel Xamax
0:1
Aarau
Winterthur
1:0
FC Wil
Eliteserien
Stromsgodset
Post
Bodo Glimt
Odd Ballklubb
Post
Valerenga
Suomen Cup
KuPS
2:1
Honka
HJK Helsinki
4:0
Inter Turku
Paulista
Sao Bento
1:2
Red Bull Bragantino
Sao Paulo
5:1
Sao Caetano
Santos
0:0
Botafogo SP
National
Laval
2:2
FC Villefranche
Stade Briochin
1:1
Bastia
Avranches
0:0
Boulogne
Creteil
1:1
Bourg en Bresse Peronnas
2nd League
MFK Chrudim
0:1
Usti nad Labem
Dukla Praha
1:2
Slovan Varnsdorf
FK Slavoj Vysehrad
1:4
Hradec Kralove
AFC Champions League
Foolad Fc
4:0
Al-Ain
Premier League
Qabala
2:2
Neftchi Baku
Sabah fc
0:0
Sabail
Super Lig
Hatayspor
2:3
Goztepe
Rizespor
0:0
Trabzonspor
on TV
Galatasaray
1:1
Fatih Karagumruk
on TV
League Two
Barrow
2:2
Carlisle United
Bolton Wanderers
2:1
Harrogate Town
Bradford
1:0
Grimsby
Cambridge United
1:4
Exeter
Cheltenham Town
1:0
Leyton Orient
Port Vale
1:0
Morecambe
Salford City
2:1
Stevenage
Scunthorpe
0:0
Tranmere Rovers
Southend
0:0
Crawley Town
Walsall
2:1
Forest Green Rovers
Super League
Volos N.F.C.
3:1
Panetolikos
Apollon Smirnis
0:0
OFI
Atromitos Athinon
0:1
Larisa
1. Lig
Altay
0:1
Boluspor
Bandirmaspor
2:2
Menemen Belediye
Samsunspor
1:0
Balikesirspor
Akhisar Belediye
2:3
Adana Demirspor
J. League
Sanfrecce Hiroshima
0:1
Shonan Bellmare
Cerezo Osaka
2:2
Avispa Fukuoka
Premier
Isloch
0:1
Rukh Brest
Slutsk
2:0
Torpedo Zhodino
Dinamo Brest
1:1
Dinamo Minsk
Division Profesional Clausura
Sol de America
1:2
Club Nacional
Club Olimpia
2:2
12 de octubre
Meistriliga
Paide Linnameeskond
1:0
Kuressaare
Greece Football League
Apollon Larissa F.C.
1:2
Levadiakos
Ionikos
4:2
Doxa Drama
Campeonato Carioca
Macae
1:3
Resende
Portuguesa-RJ
5:1
Bangu
Volta Redonda
2:2
Botafogo
Ekstraklasa
Pogon Szczecin
2:0
Wisla Plock
Warta Poznan
0:0
Stal Mielec
Slask Wroclaw
1:1
Lechia Gdansk
Airtricity League
Finn Harps
2:1
Waterford F.C.
Longford Town
0:4
Drogheda United
Sligo Rovers
1:1
Shamrock Rovers
Primera A
Independiente Medellin
2:2
Alianza Petrolera
on TV
Jaguares
0:0
America de Cali
on TV
Deportivo Cali
1:0
Atletico Nacional
on TV
Primera
Union Espanola
0:2
Deportes Melipilla
Audax Italiano
1:0
Universidad Catolica
Allsvenskan
Malmo FF
3:2
Hammarby
Orebro
0:0
IFK Goteborg
Superettan
Landskrona Bols
2:0
Varnamo IFK
Falkenbergs
0:1
GAIS Goteborg
NIFL Premiership
Crusaders
2:2
Cliftonville
Glenavon FC
3:2
Ballymena United
Glentoran
2:0
Dungannon Swifts
Larne
1:1
Linfield
Portadown
2:0
Carrick Rangers
Warrenpoint Town
1:2
Coleraine
1st Liga
Korona Kielce
1:0
GKS Tychy
Radomiak Radom
Post
Termalica Nieciecza
Resovia Rzeszow
1:0
LKS Lodz
GKS Belchatow
2:3
Stomil Olsztyn
GKS Jastrzębie
1:1
Gornik Leczna
Sandecja Nowy Sacz
2:1
Zaglebie Sosnowiec
Nemzeti Bajnokság I
MTK Budapest
0:0
Budafoki MTE
MOL Fehérvár FC
4:0
Ujpest
Ferencvaros
1:1
Puskas Academy
Ecuador - First Division
Independiente del Valle
Post
Universidad Católica del Ecuador
Macara
3:2
9 de Octubre
Emelec
1:1
L.D.U. Quito
Argentina - Primera B Nacional
Ferro Carril Oeste
0:0
Gimnasia Jujuy
Defensores de Belgrano
2:0
Guillermo Brown
Villa Dálmine
1:1
San Martin de San Juan
Estudiantes de Río Cuarto
2:0
Alvarado
Temperley
0:2
Tigre
Belgrano Cordoba
2:2
Atlanta
Segunda División B - Playoffs
Don Benito
1:2
Rayo Majadahonda
Villarrubia
0:2
Atletico Madrid II
Primeira Liga
Maritimo
1:0
Farense
Boavista
3:3
Rio Ave
Tondela
0:2
FC Porto
on TV
Pacos Ferreira
0:5
Benfica
on TV
Liga I
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
1:1
Steaua Bucuresti
Super Liga
Cukaricki
0:0
Backa Topola
Vozdovac
1:1
Proleter Novi Sad
Mladost Lucani
1:0
Spartak Subotica
Guatemala Liga Nacional
Cobán Imperial
0:1
Guastatoya
Iztapa
2:0
Santa Lucia
Sacachispas Chiquimula
0:3
C.S.D. Municipal
Qatar Stars League
Al-Arabi
3:1
Al-Sailiya
Umm Salal
1:5
Al-Gharafa
Al Khuraitiat
0:2
Al-Wakrah
Northern Ireland Championship
Loughgall
Post
Newry City
Annagh United
Post
Ards
Dergview
Post
Ballyclare Comrades
Institute F.C.
Post
Harland & Wolff Welders
Knockbreda
Post
Ballinamallard United
Queens University
Post
Dundela
Copa De La Profesional
Estudiantes
1:0
Aldosivi
Defensa Y Justicia
2:2
Talleres Cordoba
Racing Club
1:0
Independiente
1 HNL
HNK Gorica
0:0
NK Varazdin
Sibenik
0:1
HNK Rijeka
Premier League
Mariupol
0:3
Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv
2:0
Dnipro-1
Desna Chernihiv
4:1
FC Oleksandriya
Super Liga
AS Trencin
2:3
MSK Zilina
FK Senica
0:1
Ruzomberok
Spartak Trnava
3:0
Zlate. Moravce
Sereď
2:1
FC Nitra
Zemplin Michalovce
1:2
FK Pohronie
S.League
Garena Young Lions
0:4
Tanjong Pagar Utd Fc
Balestier Khalsa
0:1
Hougang United
Virsliga
Liepaja
1:2
Valmieras
Metta
1:1
Riga
First League
Avanhard Kramatorsk
1:1
Ahrobiznes Volochysk
Obolon-Brovar
2:1
PFC Nyva Ternopil
Veres
1:0
FC VPK-Ahro Shevchenkivka
FC Alians Lypova Dolyna
0:0
Metalist Kharkiv
Hirnyk-Sport Komsomolsk
0:3
Mykolaiv
Prikarpatye
1:0
Kremin Kremenchuk
Chornomorets Odesa
2:1
FC Polissya Zhytomyr
Volyn Lutsk
2:0
Krystal Kherson
Regionalliga Southwest
Fc Piramasens
1:1
TuS Rot-Weiß Koblenz
KSV Hessen Kassel
1:1
VfR Aalen
SSV Ulm 1846
4:1
Hoffenheim II
SV Elversberg
2:2
FSV Frankfurt
TSV Schott Mainz
3:1
Bahlinger SC
VfB Stuttgart II
0:2
Sonnenhof Großaspach
Bayern Alzenau
2:3
TSG Balingen
TSV Eintracht Stadtallendorf
3:2
Mainz 05 II
FC 08 Homburg
3:1
Astoria Walldorf
Giessen
0:2
Kickers Offenbach
Regionalliga West
Alemannia Aachen
0:2
Wuppertaler
Bonner
0:3
Fc Schalke 04 II
Borussia Dortmund II
4:1
Borussia Moenchengladbach II
FC Koln II
5:2
VfB Homberg
FC Wegberg-Beeck
2:0
Fortuna Dusseldorf II
Fortuna Koeln
1:0
Lippstadt
Borussia Moenchengladbach II
1:4
Borussia Dortmund II
RW Ahlen
2:3
Preussen Munster
Rot Weiss Essen
4:0
SV Bergisch Gladbach 09
SC Wiedenbrück 2000
0:2
Rödinghausen
Sportfreunde Lotte
0:0
SV Straelen
K League 1
Gangwon Fc
3:0
Daegu FC
FC Seoul
1:2
Pohang Steelers
Seongnam
2:0
Gwangju
Cymru Premier
Caernarfon
0:1
Barry Town
Connah's Quay
0:2
Penybont FC
Flint Town
2:0
Cardiff Metropolitan University
Cefn Druids
2:1
Haverfordwest County
Bala Town
0:1
The New Saints
Primera division Apertura
Chalatenango
0:0
Asuila
Santa Tecla
3:1
Sonsonate
Bolivia Primera División
Always Ready
1:1
Nacional Potosi
Atletico Palmaflor
2:1
Oriente Petrolero
Honduras Liga Nacional Clausura
Platense F.C.
1:1
C.D. Real Sociedad
C.D.S. Vida
0:3
CD Olimpia
Liga II
Ripensia Timișoara
2:1
ACS Comuna Recea
Pandurii
2:3
CSM Slatina
Metaloglobus Bucuresti
1:0
Farul Constanța
FC Unirea 2004 Slobozia
3:1
ACS Viitorul Târgu Jiu
Aerostar Bacau
0:2
CSM Școlar Reșița
CS Mioveni
0:0
Miercurea Ciuc
Craiova 1948
1:0
FC Politehnica Timișoara
Liga III - Serie 1
Ceahlaul Piatra Neamt
3:0
Somuz Falticeni
CSM Pascani
0:4
Vaslui
Stiinta Miroslava
2:3
Husana Husi
Foresta Suceava
2:0
Bradu Borca
Bucovina Rădăuți
1:1
CS Dante Botosani
Liga III - Serie 2
CSM Bacau
1:3
Otelul Galati
CMS Focsani 2007
2:2
CSM Râmnicu Sărat
CS Faurei
0:1
ACS Sportul Chiscani
C.S. Viitorul Ianca
5:2
CS Avântul Valea Mărului
Liga III - Serie 3
FC Agricola Borcea
1:1
Viitorul Constanta II
CS Afumati
1:1
Recolta Cheorghe
Gloria Albesti
1:1
Gloria Popesti Leordeni
AS Mostistea Ulmu
3:0
Inainte Modelu
Liga III - Serie 4
CS Tunari
0:1
Progresul Spartac
Metalul Buzau
1:1
FCSB II
Liga III - Serie 5
SR Brasov
1:1
Targu Secuiesc
Cetate Râșnov
3:1
Sepsi Sfantu Gheorghe II
Plopeni
0:0
CS Blejoi
Liga III - Serie 6
ACSO Filiasi
2:1
Universitatea Craiova II
FC Pucioasa
2:0
Academica Clinceni II
Liga III - Serie 7
CS Gilortul Târgu Cărbunești
2:1
Flacăra Horezu
Minerul Costesti
0:8
Magura Cisnadie
Viitorul Dăești
4:1
Jiul Petrosani
Liga III - Serie 8
ACS Ghiroda
1:2
Șoimii Lipova
Crișul Chișineu-Criș
2:1
Avantul Periam
Progresul Ezeris
0:0
Poli Timisoara
Liga III - Serie 9
ACS Industria Galda
1:2
CS Sanatatea Cluj
Fc Hunedoara
2:4
Unirea Dej
Ocna Mures
1:0
Unirea Ungheni
Liga III - Serie 10
Ca Oradea
8:1
Progresul Somcuta Mare
CS Luceafarul Oradea
1:3
Sportul Simleu Silvaniei
Minaur Baia Mare
4:1
Sanmartin
Scm Zalau
2:1
Fc Gloria
Somesul Dej
5:0
Satu Mare
1st League
APOEL
1:0
Enosis Neon Paralimni
Apollon Limassol
1:1
Anorthosis
Israeli Premier League
Hapoel Tel Aviv
0:2
Hapoel Haifa
Bnei Sakhnin
1:1
Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
1:1
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Netanya
1:0
Beitar Jerusalem
Premier League
Zhetysu
0:2
Tobol Kostanay
Kairat Almaty
5:1
FC Turan
Astana
6:2
Atyrau
A-League
Newcastle Jets FC
1:2
Melbourne Victory
on TV
Sydney
1:1
Melbourne City
on TV
Sydney
Post
Western Sydney Wanderers
Adelaide United
1:1
Western Sydney Wanderers
on TV
Premier League
Cape Town City
3:0
Supersport United
TS Galaxy F.C.
0:2
Tshakhuma Madzivhadila
North Macedonia Prva Liga
Rabotnicki
3:1
Pelister
Morocco Botola
Mouloudia Oujda
3:0
Maghreb Fes
2nd League
Jedinstvo B. Polje
1:1
Arsenal Tivat
Ibar
3:2
Grbalj
Drezga
2:1
Berane
Mornar Bar
2:1
Bokelj
Igalo
0:0
KOM
J2 League
Blaublitz Akita
0:0
Omiya Ardija
Jubilo Iwata
4:1
Matsumoto Yamaga
Ventforet Kofu
1:1
Giravanz Kitakyushu
Thespakusatsu Gunma
1:2
V-Varen Nagasaki
Tokyo Verdy
3:1
Renofa Yamaguchi
Saudi Professional League
Al Batin
1:4
Al-Shabab Riyadh
Al Faisaly
2:3
Al Fateh
Al Ettifaq
1:3
Al Qadsiah
Ghana Premier League
Liberty Pro FC
4:0
Elmina Sharks
Ashanti Gold
1:0
Hearts Of Oak
Russian Professional Football League Group 1
Dynamo Stavropol
2:2
Yessentuki
Mashuk-KMV
1:0
Druzhba Maykop
Pfc Kuban
1:0
FC Krasnodar 3
Spartak Nalchik
0:2
Chernomorets Novorossiysk
Russian Professional Football League Group 4
Lada Dimitrovgrad
1:1
FC Novosibirsk
Lada Toljatti
1:2
Dynamo Barnaul
Luxembourg National Division
Victoria Rosport
0:4
F91 Dudelange
Etzella Ettelbruck
0:2
Racing FC Union Luxembourg
CS Fola Esch
4:0
Union Titus Pétange
Swift Hesperange
1:1
R Hamm Benfica
Cyprus Division 2
Asil Lisis
1:1
Onisilos Sotira 2014
Enosis Neon THOI Lakatamia
3:1
Achyronas Liopetri FC
PAEEK
4:0
Akritas Chlorakas
Digenis Akritas M.
1:2
Anagennisi Derynias
AE Zakakiou
2:0
Eny Digenis Ipsonas
Alki Oroklinis
1:2
Othellos Athienou
Kouris Erimis
0:1
Aris Limassol
Omonia Aradippou
1:4
PO Xylotympou 2006
First Professional League
Ludogorets
1:0
Montana
CSKA-Sofia
1:1
Arda
Second Professional League
Litex
0:0
Dobrudzha
Strumska Slava
1:1
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Japan J3 League
Fujieda Myfc
1:1
Nagano Parceiro
Poland II liga
Blekitni Stargard
3:1
Sokol Ostroda
Skra Czestochowa
3:4
Stal Rzeszow
Garbarnia Kraków
2:1
Chojniczanka Chojnice
Pogon Siedlce
1:2
Gornik Polkowice
Hutnik Nowa Huta
0:0
Olimpia Elbląg
Kks 1925 Kalisz
1:1
Motor Lublin
Olimpia Grudziadz
1:3
Lech II Poznan
Third league - South-East
Sokol Markovo
1:1
Yambol
Gigant Saedinenie
0:0
Atletik (Kuklen)
Dimitrovgrad
0:0
Nesebar
Rodopa Smolyan
2:3
Maritsa Plovdiv
Karnobat
1:0
Vereya (Stara Zagora)
Chernomorets Bs
1:1
Borislav Parvomay
Zagorets Nova Zagora
1:0
Rozova dolina
Third league - North-East
Dunav Ruse
1:0
Chernomorets Balchik
Svetkavitsa
0:1
Septemvri Tervel
Botev Novi Pazar
1:2
Shumen 2007
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Zeljeznicar
4:4
FK Mladost Doboj Kakanj
Zrinjski
3:0
Radnik Bielina
South-West
Granit Vladaya
2:0
Nadezhda Dobroslavtsi
Levski Chepintsi
0:3
Vihren
Pirin Gotse Delchev
2:0
Perun Kresna
Bansko
1:0
Velbazhd
Chavdar Etropole
4:0
Rilski Sportist
Marek
0:0
Botev Ihtiman
Oborishte
1:0
Slivnishki geroi
Belasitsa Petrich
2:0
Pirin Razlog
Velbazhd Kyustendil
3:3
Balkan Botevgrad
Premier league Malta
Hibernians
0:0
Gzira United
Hamrun Spartans
0:0
Sliema Wanderers
Lija Athletic
0:0
Zejtun Corinthians
St Lucia
0:0
Sirens
Lowland League
BSC Glasgow
Post
Bonnyrigg Rose
Caledonian Braves
Post
Gala Fairydean Rovers
Dalbeattie Star
Post
Vale of Leithen
East Kilbride
Post
Kelty Hearts
East Stirlingshire
Post
Spartans Edinburgh
Gretna 2008
Post
Edinburgh University
Civil Service Strollers
0:0
Cumbernauld Colts
Berwick
Post
Bo Ness United
Uzbekistan Super League
Qizilqum Zarafshon
1:2
Nasaf Qarshi
Malaysia Super League
Selangor
3:1
Perak
Johor Darul Tazim
3:0
Petaling Jaya City
Kuala Lumpur
2:1
Pahang
Uitm Fc
0:3
Melaka United
Liga Panamena De Futbol AperturaPanama Liga Panamena De Futb
Tauro F.C.
1:2
Independiente F.C.
Atletico Chiriqui
3:2
Costa Del Este
Plaza Amador
3:1
Herrera Fc
Tanzania Premier League
Tanzania Prisons
0:1
Dodoma Jiji
Gwambina
4:0
Coastal Union
Young Africans
1:1
Campionato Primavera 1
Ascoli (U19)
1:2
Inter Milan U19
Milan (U19)
0:1
Juventus (U19)
Sassuolo (U19)
1:0
Cagliari (U19)
Roma U19
1:1
Fiorentina (U19)
Sampdoria (U19)
3:1
Genoa (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..