Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 14.04.2021

Champions League
Liverpool
0:0
Real Madrid
on TV
Borussia Dortmund
1:2
Manchester City
on TV
CONCACAF Champions League
Toronto FC
2:1
Leon
on TV
Philadelphia Union
4:0
Deportivo Saprissa
on TV
Club America
0:1
CD Olimpia
on TV
Liga MX - Guard1aes
Jurez
2:3
UANL Tigres
on TV
Copa Sudamericana
Fenix
0:2
Montevideo City Torque
on TV
Recopa Sudaamericana
Palmeiras
3:4
Pen
Defensa Y Justicia
on TV
Copa Libertadores
Gremio
1:2
Independiente del Valle
on TV
Atletico Nacional
4:1
Libertad
on TV
Magyar Kupa 1/2 Finals
Kisvárda F.C.
0:1
Ujpest
Copa Argentina
Tigre
Post
Independiente
on TV
San Martin de San Juan
1:4
Pen
Racing Club
on TV
Korean FA Cup
Incheon United
0:3
FC Anyang
Seongnam
1:0
Busan IPark
Suwon FC
4:5
Pen
Jeonnam Dragons
Sangju Sangmu
1:0
Jeju United
Busan Transport.Corp
5:3
Pen
Gwangju
Gyeongnam FC
3:1
AET
Mokpo City
Gimhae City
4:3
Pen
Bucheon FC 1995
Daejon Citizen
1:2
Suwon Bluewings
Ansan Greeners
0:1
Chungnam Asan
Cheongju FC
1:2
Gangwon Fc
Pocheon Citizen FC
0:2
Yangju Citizen FC
FC Seoul
0:1
Seoul E-Land
Liga De Expansion MX
Leones Negros
1:1
Alebrijes Oaxaca
Venados
0:1
Club Atlante
Pumas Tabasco
1:2
Cancun
2nd Bundesliga
VfL Osnabruck
0:1
Jahn Regensburg
Ligue 2
Clermont Foot 63
3:0
Amiens
Segunda Division
Rayo Vallecano
0:1
Mirandes
Seria C Group
Olbia
3:0
Como
Seria C Girone C
Palermo
1:0
Foggia
Bari 1908
Post
Ssd Palermo
Copa Colombia
Llaneros
0:0
Real Cartagena
Valledupar
2:0
Boca Juniors de Cali
Leones FC
1:3
Real San Andrés
Erste Liga
Grazer AK
3:0
FC Juniors OÖ
Costa Rica Primera Division Clausura
Pérez Zeledón
1:1
Municipal Grecia
Armenian Premier League
Fc Van
0:3
Pyunik Yerevan
Alashkert
1:0
Fc Urartu
FC Ararat-Armenia
Post
Gandzasar
Armenian First League
Fc Ararat Armenia 2
0:5
Bkma
West Armenia
Post
Shirak Fc 2
Shirak Fc 2
0:4
West Armenia
Faroe Islands Premier League
TB Tvoroyri
2:4
07 Vestur
EB/Streymur
3:2
B68 Toftir
HB Torshavn
6:1
If Fuglafjordur
NSI Runavik
4:2
B36 Torshavn
Vikingur Gota
1:2
Klaksvik
Taiwan Premier League
Hasus Tsu
0:3
Tatung F.C.
Taiwan CPC
2:0
Taicheng Lions
Taichung Futuro
0:1
Tainan City
Taipower
0:0
Hang Yuen
1st League
Plzen
2:0
Zlin
Jablonec
1:0
Sparta Praha
Swiss Cup 1/4 Finals
Kriens
2:3
AET
Servette FC
Grasshopper
1:2
St Gallen
Copa do Brasil
Amrica Mineiro
3:2
Pen
Ferroviário
ABC Natal
4:1
Pen
Botafogo
América-RN
0:1
Cruzeiro
Paulista
Sao Caetano
0:2
Novorizontiono
Sao Paulo
3:2
Guaraní
Ituano
1:2
Botafogo SP
National
Concarneau
1:1
Red Star FC 93
2nd League
Usti nad Labem
1:0
FK Slavoj Vysehrad
2:0
Vlasim
Hradec Kralove
3:0
Mas Taborsko
Lisen
3:0
Dukla Praha
Slovan Varnsdorf
1:2
MFK Chrudim
AFC Champions League
Daegu FC
Post
Chiangrai United
Persepolis
1:0
Al Wahda
Pakhtakor
3:3
Tractor Sazi
Goa
0:0
Al Rayyan
Al-Wehdat
0:0
Al-Nassr Riyadh
Sharjah FC
1:0
Al-Quwa Al-Jawiya
Al Sadd
1:1
Foolad Fc
Liga 1 Movistar - Apertura
Academia Cantolao
0:2
Cienciano
Sport Huancayo
0:0
Alianza Lima
Cesar Vallejo
2:1
Carlos Mannucci
1. Lig
Menemen Belediye
2:2
Samsunspor
Adanaspor
3:1
Akhisar Belediye
Balikesirspor
1:2
İstanbulspor A.Ş.
J. League
Cerezo Osaka
1:2
Tokushima Vortis
Sagan Tosu
0:1
Gamba Osaka
Kawasaki Frontale
3:1
Avispa Fukuoka
Nagoya Grampus
1:0
Sanfrecce Hiroshima
Polish Cup 1/2 Finals
Cracovia Krakow
1:2
Rakow Czestochowa
1st Liga
Puszcza Niepolomice
0:4
Radomiak Radom
Termalica Nieciecza
Post
Korona Kielce
Ecuador - First Division
Delfín
2:0
Macara
L.D.U. Quito
1:0
Manta FC
on TV
Universidad Católica del Ecuador
2:3
Emelec
on TV
Segunda División B - Playoffs
San Fernando
0:1
Linares
Cup Albania
KF Vllaznia
1:0
KF Laçi
Teuta Durrës
0:2
Skenderbeu Korce
Premier League
Pyramids FC
1:1
Misr El Makasa
Ligue I
Monastirienne
3:1
Etoile Sportive du Sahel
CS Sfaxien
0:0
Olympique Beja
Tataouine
1:3
Esperance
Cupa Romaniei 1/2 Finals
Universitatea Craiova
3:0
ACS Viitorul Târgu Jiu
Guatemala Liga Nacional
Cobán Imperial
2:2
Iztapa
Deportivo Achuapa
1:1
Xelaju
Deportivo Sanarate
1:1
Antigua
C.S.D. Municipal
3:0
Malacateco
Guastatoya
1:1
Santa Lucia
Sacachispas Chiquimula
1:0
Comunicaciones Guatemala
Croatian Football Cup 1/2 Finals
Istra 1961
3:2
HNK Rijeka
Slovak Cup 1/4 Finals
Dukla Banska Bystrica
3:2
Dunajska Streda
Slovan Bratislava
5:1
FC Petržalka 1898
Regionalliga Southwest
Sonnenhof Großaspach
2:2
Bayern Alzenau
Regionalliga West
Wuppertaler
0:1
Borussia Moenchengladbach II
Fortuna Koeln
1:1
RW Ahlen
SV Straelen
0:3
FC Koln II
Liga II
ACS Comuna Recea
3:1
Metaloglobus Bucuresti
CSM Slatina
0:0
Ripensia Timișoara
Dunarea Calarasi
1:5
CS Mioveni
Universitatea Cluj
1:1
Pandurii
Gloria Buzău
0:0
FC Unirea 2004 Slobozia
Concordia
3:1
Aerostar Bacau
Premier League
Ordabasy
1:4
Astana
FC Caspiy
1:1
Kairat Almaty
Tobol Kostanay
1:0
Kaysar
Atyrau
2:2
Zhetysu
FC Turan
0:1
Taraz
A-League
Adelaide United
3:1
Macarthur
on TV
Cypriot Cup 1/2 Finals
Anorthosis
1:0
APOEL
Olympiakos Nicosia
4:2
AEL Limassol
Premier League
TS Galaxy F.C.
Post
Orlando Pirates
North Macedonia Prva Liga
Vardar Skopje
1:1
Renova
Makedonija G. P.
2:1
Borec Veles
FC Struga
1:1
Rabotnicki
Shkendija Tetovo
1:0
Akademija Pandev
Shkupi 1927
0:1
FK Belasica
Pelister
3:2
Sileks
2nd League
KOM
2:1
Ibar
Grbalj
1:2
Drezga
Berane
1:1
Mornar Bar
Bokelj
2:0
Jedinstvo B. Polje
Arsenal Tivat
0:0
Igalo
Egypt Cup 1/16 Finals
Zamalek
3:1
Haras El Hodoud
Russian Professional Football League Group 2
Chita
1:1
Zenit St. Petersburg II
Zenit Irkutsk
0:0
Zvezda St Petersburg
Luxembourg National Division
US Mondorf Les Bains
2:3
Jeunesse Esch
Swift Hesperange
7:0
Una Strassen
CS Fola Esch
5:0
F91 Dudelange
Cyprus Division 2
Aris Limassol
2:0
AE Zakakiou
Anagennisi Derynias
1:0
Asil Lisis
Othellos Athienou
1:0
Omonia Aradippou
PO Xylotympou 2006
4:1
Kouris Erimis
Eny Digenis Ipsonas
1:4
Digenis Akritas M.
Achyronas Liopetri FC
1:1
Alki Oroklinis
Akritas Chlorakas
1:1
Ayia Napa FC
Enosis Neon THOI Lakatamia
4:2
Omonia Psevda
Onisilos Sotira 2014
1:3
PAEEK
Second Professional League
Minyor Pernik
1:1
Pirin Blagoevgrad
Neftochimic Burgas
1:0
Strumska Slava
Cup 1/2 Finals
Ludogorets
1:2
CSKA-Sofia
Poland II liga
Stal Rzeszow
Post
Garbarnia Kraków
Gornik Polkowice
Post
Olimpia Grudziadz
Lech II Poznan
2:5
Znicz Pruszkow
Hutnik Nowa Huta
4:1
Blekitni Stargard
Bytovia Bytow
2:3
Kks 1925 Kalisz
Katowice
Post
Olimpia Elbląg
Motor Lublin
0:1
Wigry Suwalki
Sokol Ostroda
2:1
Skra Czestochowa
Chojniczanka Chojnice
6:0
Slask Wroclaw II
Ecuador Liga Pro Serie B
LDU Portoviejo
1:2
Atletico Porteno
Chacaritas Fc
1:0
Atletico Santo Domingo
Independiente Juniors
2:0
Gualaceo Sc
Third league - South-East
Rodopa Smolyan
0:0
Zagorets Nova Zagora
Chernomorets Bs
6:1
Rozova dolina
Sokol Markovo
2:0
Nesebar
Izvor
0:2
Maritsa Plovdiv
Levski Karlovo
2:0
Dimitrovgrad
South-West
Belasitsa Petrich
2:1
Bansko
Granit Vladaya
3:1
Pirin Razlog
Rilski Sportist
2:0
Perun Kresna
Nadezhda Dobroslavtsi
Post
Balkan Botevgrad
Tanzania Premier League
Simba S.C.
5:0
Mtibwa Sugar
Nigeria Premier League
Enugu Rangers
Post
Rivers United
Heartland
Post
Katsina United
Kano Pillars
Post
Adamawa United
Kwara United
Post
Plateau United
Lobi Stars
Post
Ifeanyi Uba
Sunshine Stars
Post
Jigawa Stars
Warri Wolves
Post
Mfm Fc
Wikki Tourists
Post
Nasarawa United
Abia Warriors
Post
Enyimba
Dakkada Fc
Post
Akwa United
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..