Mobile app:
Major League Soccer
New York City
2:1
San Jose Earthquakes
Chicago Fire
4:0
FC Dallas
Atlanta United
1:3
Columbus Crew
Montreal Impact
0:1
Cincinnati
Orlando City
3:3
New England Revolution
Philadelphia Union
1:1
FC Los Angeles
Vancouver Whitecaps
2:1
Houston Dynamo
United Soccer League
Real Monarchs SLC
5:1
Portland Timbers II
Swope Park Rangers
1:0
North Carolina FC
Hartford Athletic
0:1
Louisville City FC
Indy Eleven
2:1
Bethlehem Steel
Pittsburgh Riverhounds
1:0
Charleston Battery
Tampa Bay Rowdies
1:1
Atlanta United 2
San Antonio
3:1
OKC Energy
Orange County SC
2:0
El Paso Locomotive
Las Vegas Lights FC
3:1
Fresno FC
Phoenix Rising
4:1
Los Angeles Galaxy II
New Mexico United
3:1
Colorado Springs Switchbacks
Premier league
Liverpool
3:1
Newcastle United
Brighton
1:1
Burnley
Manchester United
1:0
Leicester City
Sheffield United
0:1
Southampton
Tottenham Hotspur
4:0
Crystal Palace
Wolverhampton Wanderers
2:5
Chelsea
Norwich
3:2
Manchester City
Championship
Fulham
1:1
West Bromwich Albion
Swansea City
0:1
Nottingham Forest
Blackburn Rovers
2:0
Millwall
Charlton Athletic
0:1
Birmingham City
Hull City
2:2
Wigan Athletic
Middlesbrough
1:0
Reading
Preston North End
2:0
Brentford
Queens Park Rangers
3:2
Luton Town
Stoke City
1:2
Bristol City
League One
Accrington
1:3
Sunderland
AFC Wimbledon
1:1
Shrewsbury Town
Blackpool
0:3
Milton Keynes Dons
Burton Albion
0:0
Coventry City
Bury
10:00
Portsmouth
Gillingham
2:0
Wycombe Wanderers
Ipswich
0:0
Doncaster Rovers
Lincoln City
0:1
Bristol Rovers
Oxford United
3:0
Tranmere Rovers
Peterborough
6:0
Rochdale
Rotherham United
6:1
Bolton Wanderers
Southend
3:3
Fleetwood Town
League Two
Crawley Town
1:0
Mansfield
Crewe Alexandra
2:3
Cambridge United
Exeter
2:2
Leyton Orient
Forest Green Rovers
1:0
Colchester United
Northampton Town
2:0
Newport County
Oldham
2:2
Grimsby
Port Vale
1:0
Plymouth Argyle
Salford City
0:2
Cheltenham Town
Scunthorpe
3:0
Morecambe
Stevenage
2:3
Carlisle United
Swindon Town
3:0
Macclesfield Town
Walsall
0:1
Bradford
Bundesliga
Borussia Dortmund
4:0
Bayer Leverkusen
Augsburg
2:1
Eintracht Frankfurt
FC Koln
0:1
Borussia Monchengladbach
FSV Mainz 05
2:1
Hertha Berlin
Union Berlin
1:2
Werder Bremen
RB Leipzig
1:1
Bayern Munich
2nd Bundesliga
FC Heidenheim
3:0
Holstein Kiel
Hannover 96
0:2
Arminia Bielefeld
Jahn Regensburg
2:3
VfB Stuttgart
La Liga
Real Madrid
3:2
Levante
Leganes
0:3
Villarreal
Real Sociedad
2:0
Atletico Madrid
Barcelona
5:2
Valencia
First Division A
Oostende
1:4
Standard Liege
Eupen
1:1
Zulte-Waregem
St.Truiden
1:1
Waasland-Beveren
Cercle Brugge
0:2
Club Brugge
Superliga
Arsenal Sarandi
4:1
Unión de Santa Fe
Central Córdoba
1:2
Defensa Y Justicia
Godoy Cruz
0:1
Argentinos Juniors
Colon Santa Fe
2:1
San Lorenzo
Huracan
0:4
River Plate
Liga MX
Monterrey
0:2
Necaxa
Guadalajara
1:0
Atlas
Leon
3:1
Jurez
Club America
1:1
U.N.A.M. Pumas
CAF Champions League
Côte d Or
0:5
Mamelodi Sundowns
F.C. Platinum
1:0
Songo
Green Eagles FC
1:2
Primeiro de Agosto
Young Africans
1:1
ZESCO United
Petro Atlético
0:0
Kampala City
Cano Sport
0:2
Al Ahly
Génération Foot
2:1
Zamalek
Js Kabylie
2:0
Horoya
Serie A
Fiorentina
0:0
Juventus
Napoli
2:0
Sampdoria
Inter
1:0
Udinese
Ligue 1
Paris Saint Germain
1:0
Strasbourg
Bordeaux
2:0
Metz
Dijon
0:0
Nimes
Montpellier
2:1
Nice
Brest
0:0
Rennes
Serie B
Ascoli
2:0
Livorno
Cittadella
2:0
Trapani
Perugia
0:0
Juve Stabia
Virtus Entella
1:0
Frosinone
Venezia
0:2
Chievo
Ligue 2
Clermont Foot 63
0:2
Lorient
Segunda Division
Mirandes
1:1
Malaga
Numancia
1:0
Huesca
Las Palmas
0:3
Almeria
Cadiz
2:0
Girona
S. D. Ponferradina
1:1
Alcorcon
Seria C Girone B
Gubbio
1:1
Fano Alma J.
Regionalliga Bayern
VfR Garching
2:2
SV Schalding-Heining
TSV Buchbach
3:2
Schweinfurt
FV Illertissen
2:0
Wacker Burghausen
SpVgg Bayreuth
2:2
TSV Aubstadt
Türkgücü-Ataspor München
0:1
VfB Eichstätt
Seria C Group
Monza
1:0
Pro Vercelli
Seria C Girone C
Casertana
6:1
Rieti
Primera B Clausura
Leones FC
1:0
Cortulua
Orsomarso
2:0
Fortaleza FC
Valledupar
1:0
Barranquilla Fútbol Club
Ascenso MX
Alebrijes Oaxaca
2:1
Zacatepec
Cafetaleros de Chiapas
1:1
Loros Universidad
Cimarrones de Sonora
2:1
Venados
Eredivisie
Az Alkmaar
5:1
Sparta Rotterdam
Ajax
4:1
Heerenveen
VVV Venlo
2:1
Groningen
PSV
5:0
Vitesse
Utrecht
3:1
Emmen
Bundesliga
Mattersburg
0:2
WSG Swarovski Tirol
Red Bull Salzburg
7:2
Hartberg
Sturm Graz
0:2
LASK Linz
Erste Liga
Wacker Innsbruck
2:0
Grazer AK
FC Dornbirn 1913
2:2
Liefering
Jupiler League
TOP Oss
1:2
Go Ahead Eagles
Super League
Guangzhou R&F
2:1
Tianjin Tianhai
Henan Jianye
4:1
Hebei China Fortune
League 1
Heilongjiang Lava Spring
3:2
Shijiazhuang Ever Bright
Xinjiang Tianshan
2:3
Hangzhou Greentown
Inner Mongolia Zhongyou
1:1
Nantong Zhiyun
Guizhou Zhicheng
1:2
Sichuan Longfor
Liaoning Whowin
1:2
Changchun Yatai
Qingdao Huanghai F.C.
1:0
Meizhou Hakka
Shanghai Shenxin
1:2
Beijing Sport University
Regionalliga Nord
Hamburger SV II
0:1
Werder Bremen II
Heider SV
0:1
TSV Havelse
Schwarz-Weiss-Rehden
1:0
Lubeck
VfL Wolfsburg II
1:1
Jeddeloh
Regionalliga Nordost
Auerbach
5:2
Optik Rathenow
Regionalliga Sudwest
Hoffenheim II
0:1
FC 08 Homburg
Saarbrucken
0:2
Bayern Alzenau
Fc Piramasens
1:3
SV Elversberg
FSV Frankfurt
0:4
VfR Aalen
TSG Balingen
1:2
Freiburg II
TSV Steinbach
1:0
Kickers Offenbach
TuS Rot-Weiß Koblenz
1:4
Bahlinger SC
CAF Confederations Cup
Bandari F.C.
2:0
US Ben Guerdane
Kigali
1:1
Proline
Young Buffaloes F.C.
1:0
Bidvest Wits
AS Pélican
2:1
Enugu Rangers
Ashanti Gold
3:2
Renaissance Sportive de Berkane
Al-Ittihad Tripoli
1:1
Hassania Agadir
Maranatha
1:2
Djoliba
Pyramids FC
1:1
Cr Belouizdad
Segunda Division B Group 2
SD Amorebieta
1:0
Osasuna II
Arenas de Getxo
0:3
Valladolid II
Athletic Club II
4:0
CF Salmantino
Leioa
1:3
Barakaldo
Guijuelo
1:0
Alavés B
Izarra
1:1
Real Sociedad II
Segunda Division B Group 1
Real Madrid II
0:0
Langreo
Segunda Division B Group 3
Llagostera
0:3
Villarreal B
Barcelona B
2:2
AE Prat
Valencia Mestalla
0:0
La Nucia
Segunda Division B Group 4
Villarrubia
1:1
Talavera
Primeira Liga
Famalicao
4:2
Pacos Ferreira
Benfica
2:0
Gil Vicente
Guimaraes
5:1
Aves
Segunda Liga
Estoril
2:1
FC Porto B
Varzim
2:1
Cova De Piedade
Feirense
1:0
Chaves
Farense
3:0
U.D. Vilafranquense
EFL Trophy
Portsmouth
3:1
Norwich U21
England National League
Stockport
1:2
Aldershot Town
Woking
2:2
Ebbsfleet United
Yeovil Town
3:2
AFC Fylde
Barnet
1:0
Maidenhead United
Barrow
3:0
Solihull Moors
Chesterfield
1:0
Torquay United
Dagenham & Redbridge FC
3:1
Hartlepool United
Dover Athletic
1:1
Chorley
Eastleigh
1:1
Bromley
Harrogate Town
0:0
Boreham Wood
Notts County
1:0
Halifax Town
Wrexham
1:1
Sutton United
3rd Liga
FSV Zwickau
1:2
KFC Uerdingen 05
Preussen Munster
2:3
Viktoria Koln
Sonnenhof Großaspach
2:2
Bayern Munchen II
SV Meppen
6:1
FC Kaiserslautern
TSV 1860 Munich
3:1
Carl Zeiss Jena
Waldhof Mannheim
1:2
Wurzburger Kickers
TFF 2. LIG White Group
Bak Spor Kulübü
2:2
Samsunspor
Pendikspor
3:1
1922 Konyaspor
2.Lig Red Group
Ankara Demirspor
2:1
Ergene Velimese Spor
Eyupspor
3:2
Niğde Anadolu FK
Scottish Premiership
Hamilton Academical
0:1
Celtic
Kilmarnock
2:0
Hibernian
Rangers
3:1
Livingston
Ross County
2:1
St Mirren
Aberdeen
1:1
St Johnstone
Hearts
2:3
Motherwell
Scottish League One
Clyde
6:1
Stranraer
Dumbarton
0:1
Airdrieonians
Falkirk
3:0
Forfar Athletic
Montrose
1:3
East Fife
Raith Rovers
4:0
Peterhead
Scottish League Two
Brechin
2:4
Cove Rangers
Edinburgh City
4:0
Annan Athletic
Queens Park
1:1
Albion Rovers
Stenhousemuir
0:3
Cowdenbeath
Stirling Albion
1:0
Elgin City
Scottish Championship
Ayr Utd
2:0
Dundee United
Dundee
2:1
Alloa Athletic
Dunfermline
0:1
Inverness Ct
Queen Of The South
1:0
Morton
Second Division B
Union S.Gilloise
1:1
OH Leuven
Beerschot Wilrijk
2:0
Lommel United
1st League
Mlada Boleslav
6:0
Pribram
Slovan Liberec
1:1
Teplice
Slavia Praha
3:0
Slovacko
Premier league
Spartak Moscow
1:2
Ural
PFC Sochi
0:1
Lokomotiv Moscow
Serie A
Flamengo
1:0
Santos
Chapecoense AF
1:2
Vasco da Gama
Palmeiras
1:0
Cruzeiro
Ceara
0:0
Botafogo
Veikkausliiga
Lahti
3:0
RoPS
1st Division
Fremad Amager
1:2
Viborg
Swiss Cup
FC Spiez
0:4
AET
FC Linth 04
Sursee
1:2
Bulle
Freienbach
2:11
Young Boys
Olympique de Genève
1:2
Bavois
Kriens
2:4
FC Stade Lausanne-Ouchy
FC Berochre Gorgier
2:1
Lancy FC
Lausanne-Sport
3:0
FC Lugano
FC Wil
1:2
Zurich
FC Meyrin
0:3
Basel
Eliteserien
Rosenborg
3:1
Lillestrom
1. Division
Kongsvinger
1:1
Aalesund
Ykkonen
AC Kajaani
4:5
KooTeePee
AC Oulu
0:0
TPS
Ekenas
1:0
TPV
FF Jaro
1:3
Haka
MyPa
3:2
Musan Salama
Brazil play-offs
Confianca
0:2
Sampaio Correa
1st Division
Luch Vladivostok
0:0
Nizhny Novgorod
Yenisey Krasnoyarsk
2:2
Baltika
Tom Tomsk
2:2
Spartak Moscow II
Neftekhimik
2:2
Shinnik Yaroslavl
Tekstilshchik Ivanovo
3:1
SKA-Khabarovsk
Avangard Kursk
2:2
Mordovya
Rotor Volgograd
2:0
Fakel
Khimki
1:0
Chayka Peschanokopskoye
Torpedo Moscow
2:1
FC Krasnodar 2
Indonesia Liga 1
Madura United
2:2
Barito Putera
PS TIRA
1:1
Persib Bandung
2nd League
Pardubice
3:1
Dukla Praha
FK Slavoj Vysehrad
1:2
FK Fotbal Třinec
Zbrojovka Brno
2:0
Lisen
Prostějov
3:2
Slovan Varnsdorf
Regionalliga West
Bonner
0:3
SV Bergisch Gladbach 09
FC Koln II
0:3
Borussia Dortmund II
TuS Haltern
1:5
Rödinghausen
Premier League
Sumqayıt
1:2
Zira
Sabah fc
0:1
Qabala
Serie B
Londrina
2:1
Coritiba
Vitoria
0:1
Guaraní
Paran
0:0
Cuiaba
Primera Division - Clausura
Metropolitanos
2:1
Estudiantes de Mérida
Primera Divisin - Clausura
Molinos El Pirata
0:0
Alianza Universidad
Universidad San Martin
1:1
Melgar
UTC
1:1
Alianza Lima
Academia Cantolao
1:0
Cesar Vallejo
Universitario de Deportes
2:0
Deportivo Binacional
Super Lig
Istanbul Basaksehir
1:1
Sivasspor
Antalyaspor
2:2
Kayserispor
Gazisehir Gaziantepe
3:2
Besiktas
Super League
Atromitos Athinon
2:3
PAOK
OFI
3:1
Panetolikos
Olympiakos Piraeus
5:0
Volos N.F.C.
1. Lig
Keciorengucu
1:0
Erzurum BB
Altinordu
4:1
Eskisehirspor
Boluspor
0:2
Altay
J. League
Consadole Sapporo
1:3
Vegalta Sendai
Oita Trinita
2:1
Shonan Bellmare
Gamba Osaka
1:0
Sagan Tosu
Kashima Antlers
2:0
Tokyo
Kawasaki Frontale
2:0
Jubilo Iwata
Vissel Kobe
2:1
Matsumoto Yamaga
Yokohama Marinos
3:0
Sanfrecce Hiroshima
Division Profesional Clausura
Libertad
2:1
Cerro Porteno
Sol de America
0:1
Club Guarani
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
2:0
Arka Gdynia
Lechia Gdansk
2:1
Lech Poznan
Korona Kielce
1:1
Wisla Krakow
Primera A
Unión Magdalena
1:2
Deportes Tolima
Once Caldas
0:1
Independiente Santa Fe
La Equidad
1:0
Patriotas
Atletico Nacional
2:3
Cucuta
Primera
Palestino
2:0
Coquimbo Unido
Deportes Iquique
1:3
Audax Italiano
Union Espanola
1:1
Universidad de Chile
Allsvenskan
Orebro
0:0
Sundsvall
Ostersunds FK
1:2
Kalmar
Superettan
Orgryte
0:1
Trelleborg
Osters
0:2
Jonkopings Sodra
Syrianska FC
0:3
Frej
League Cup
Derry City
5:6
Pen
Dundalk
1st Division
Longford Town
1:2
Bray Wanderers
Premiership
Institute F.C.
1:4
Larne
Ballymena United
1:1
Coleraine
Crusaders
3:2
Glenavon FC
Dungannon Swifts
0:4
Cliftonville
Linfield
1:0
Glentoran
Warrenpoint Town
0:3
Carrick Rangers
1st Liga
Radomiak Radom
2:1
Zaglebie Sosnowiec
GKS Tychy
2:1
Wigry Suwalki
Puszcza Niepolomice
0:1
Podbeskidzie
GKS Jastrzębie
1:0
Chrobry Glogow
Termalica Nieciecza
1:1
Warta Poznan
Segunda Division - Clausura
Ciudad Vinotinto
1:1
Petroleros de Anzoategui
Fundación AIFI
1:0
Chico de Guayana
Gran Valencia
2:1
Libertador FC
Ula FC
1:4
Atletico El Vigia
Yaracuyanos
3:1
Yaracuy
Deportivo JBL
5:2
CD Hermanos Colmenares
Ecuador - First Division
Mushuc Runa
3:0
Fuerza Amarilla
Delfín
1:2
Barcelona Guayaquil
Aucas
3:0
América de Quito
Segunda Divisin
Deportivo Coopsol
0:0
Atletico Grau
Argentina - Primera B Nacional
Alvarado
2:0
Platense
Brown de Adrogué
0:3
Instituto Córdoba
Defensores de Belgrano
3:2
Gimnasia Jujuy
Sarmiento
1:0
Villa Dálmine
Nueva Chicago
2:2
Atlanta
Quilmes
3:1
All Boys
Argentina - Division 3 Metropolitana
Almirante Brown
1:0
San Telmo
Acassuso
2:2
Villa San Carlos
Talleres Remedios
1:2
J.J. de Urquiza
Torneo Federal A
Club Sportivo Penarol
0:0
Ferro Carril Oeste
Sansinena
1:0
Círculo Deportivo
Sportivo Estudiantes
2:2
Cipolletti
Liga I
Chindia Targoviste
0:0
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Dinamo Bucuresti
1:1
Botosani
Super Liga
Crvena Zvezda
2:1
Indjija
Javor
3:0
Rad
Radnik Surdulica
1:4
Napredak
Vozdovac
2:2
Cukaricki
Proleter Novi Sad
0:3
Partizan Beograd
Prva Liga
Trayal Kruševac
0:2
Backa
FC Zlatibor
1:0
Metalac
Buducnost Dobanovci
0:1
FK Kabel Novi Sad
Liga Nacional
Antigua
1:0
Siquinala
C.S.D. Municipal
3:2
Cobán Imperial
Malacateco
2:0
Deportivo Sanarate
Xelaju
1:0
Santa Lucia
Honduras Liga Nacional Apertura
Real de Minas
2:1
C.D. Real Sociedad
C.D.S. Vida
3:0
Club Deportivo Honduras Progreso
1 HNL
Inter Zapresic
3:1
Slaven Belupo
HNK Gorica
0:0
Lokomotiva Zagreb
Premier League
FC Oleksandriya
2:0
Dnipro-1
Karpaty Lviv
2:1
Vorskla Poltava
Shakhtar Donetsk
4:3
Zorya Luhansk
Super Liga
FK Pohronie
0:3
FC Nitra
Zlate. Moravce
0:0
MSK Zilina
FK Senica
0:1
Dunajska Streda
Ruzomberok
1:1
Sereď
Zemplin Michalovce
2:1
AS Trencin
1st SNL
Maribor
2:1
Aluminij
S.League
Tampines
3:3
Balestier Khalsa
DPMM
3:0
Warriors
Virsliga
Ventspils
1:1
Jelgava
BFC Daugavpils
2:2
Valmieras
Riga
5:0
Metta
A Lyga
Palanga
2:3
Kauno Zalgiris
Stumbras
10:00
FK Riteriai
First League
Zorya-Akademia Bilozirya
1:6
Rukh Vynnyky
Hirnyk-Sport Komsomolsk
1:0
Metalurh Zaporizhzhya
Avanhard Kramatorsk
0:1
Metalist Kharkiv
Mykolaiv
6:2
Kremin Kremenchuk
FC Mynai
2:1
Ahrobiznes Volochysk
Prikarpatye
0:1
Ingulets
Chornomorets Odesa
0:1
Obolon-Brovar
Primera División
CA Cerro
1:0
Racing Montevideo
River Plate Montevideo
3:1
Montevideo Wanderers
Fenix
2:2
Juventud
Penarol
1:0
Defensor Sporting
Premier League
Airbus UK
0:1
Barry Town
Cefn Druids
3:3
Carmarthen Town
Newtown
1:0
Bala Town
Caernarfon
3:2
Penybont FC
Primera division Apertura
11 Deportivo
0:3
Chalatenango
El Vencedor
1:1
Santa Tecla
Sonsonate
2:0
Asuila
Isidro Metapan
Post
Municipal Limeno
Costa Rica Primera Division Apertura
Deportivo Saprissa
4:0
C.F. Universidad de Costa Rica
Primera B
Magallanes
1:2
Deportes Melipilla
Union San Felipe
0:0
Deportes Copiapó
Santiago Wanderers
4:1
Deportes La Serena
Deportes Santa Cruz
0:1
Barnechea
Liga II
Metaloglobus Bucuresti
0:1
Pandurii
ACS Viitorul Târgu Jiu
0:0
Concordia
Miercurea Ciuc
2:2
Ripensia Timișoara
CSM Școlar Reșița
1:1
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele
Gloria Buzău
2:0
Daco-Getica București
Dunarea Calarasi
3:2
Universitatea Cluj
FC Politehnica Timișoara
0:0
Farul Constanța
Liga III - Serie 1
CMS Focsani 2007
1:0
Universitatea Dunarea
CS Sporting Liesti
1:1
Somuz Falticeni
Stiinta Miroslava
2:3
Foresta Suceava
Targu Secuiesc
0:0
CSM Bacau
Otelul Galati
2:0
Husana Husi
Liga III - Serie 2
C.S. Viitorul Ianca
1:0
FCSB II
FC Agricola Borcea
0:1
Inainte Modelu
CS Afumati
1:0
Gloria Popesti Leordeni
CS Medgidia
3:3
Poseidon Mai Limanu
CS Tunari
5:0
Axiopolis Cernavoda
Metalul Buzau
3:1
Recolta Cheorghe
FC Unirea 2004 Slobozia
2:0
CS Faurei
Liga III - Serie 3
Cetate Râșnov
2:0
Balotesti
Sporting Rosiori
0:3
Universitatea Craiova II
FC Brasov
2:2
Vediţa Coloneşti
FC Pucioasa
2:0
CS Blejoi
Progresul Spartac
1:1
Unirea Bascov
Tractorul Cetate
5:2
Voluntari II
Liga III - Serie 4
Poli Timisoara
0:5
Craiova 1948
Corvinul Hunedoara
2:0
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Crișul Chișineu-Criș
3:1
Viitorul Dăești
Flacăra Horezu
3:1
ACSO Filiasi
Fortuna Becicherecu
2:1
ACS Ghiroda
Gloria Cermei
1:1
Șoimii Lipova
ACS Progresul Pecica
1:1
Dumbrăviţa
Liga III - Serie 5
CS Luceafarul Oradea
3:4
ACS Comuna Recea
Unirea Alba Iulia
3:0
Sanmartin
FC Zalău
3:1
Avântul Reghin
ACS Industria Galda
0:1
CF Metalurgistul Cugir
1st League
APOEL
3:0
AEL Limassol
Apollon Limassol
3:2
Pafos FC
Israeli Premier League
Maccabi Haifa
2:0
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Hadera
4:0
Hapoel Raanana
Hapoel Tel Aviv
1:1
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Kfar Saba
0:1
Maccabi Tel Aviv
OTP Bank Liga
Budapest Honved
0:1
MOL Fehérvár FC
Diosgyori
1:0
Zalaegerszeg
Kisvárda F.C.
1:2
MeMezokovesd-Zori
Ujpest
3:2
Debreceni
Puskas Academy
2:0
Kaposvar
Paks
0:4
Ferencvaros
Meistriliga
FCI Levadia Tallinn
1:1
Tulevik Viljandi
Kuressaare
0:3
Paide Linnameeskond
Kalju Nomme
2:2
Trans Narva
Premier League
Golden Arrows
1:1
AmaZulu
Orlando Pirates
2:1
Chippa United
Kaizer Chiefs
0:1
Polokwane City
Supersport United
3:3
Cape Town City
North Macedonia Prva Liga
Shkendija Tetovo
3:0
Rabotnicki
Makedonija G. P.
3:1
Borec Veles
Shkupi 1927
1:0
Sileks
Vardar Skopje
3:0
FC Struga
Algeria - Legue 1
ASO Chlef
Post
Js Kabylie
Cr Belouizdad
Post
Us Biskra
Js Saoura
Post
Paradou Ac
MC Alger
Post
USM Alger
Algeria - Ligue 2
ASM Oran
1:0
Amal Bou Saada
JSM Skikda
2:1
Arzew
MC Saida
1:0
JSM Bejaia
USM Annaba
1:0
RC Relizane
Usm El Harrach
2:2
El Eulma
MO Bejaia
2:1
RC Arbaa
Khroub
2:0
Olympique Medea
Tadjenant
2:1
WA Tlemcen
Telekom 1st CFL
Rudar Pljevlja
2:1
FC Podgorica
Grbalj
0:0
Zeta
Sutjeska
3:0
Petrovac
Iskra Danilovgrad
0:2
KOM
OFK Titograd Podgorica
2:1
Buducnost Podgorica
Icelandic Cup
Vikingur Reykjavik
1:0
Hafnarfjordur
1st Deild
Fjolnir
1:1
Leiknir R.
Fram Reykjavik
3:0
Thor Akureyri
Haukar
3:1
Keflavik
Magni
3:1
Throttur Reykjavik
Njardvik
1:2
Grotta
Afturelding
0:1
Vikingur Olafsvik
First Professional League
Botev Plovdiv
0:1
CSKA-Sofia
Ludogorets
2:0
Etar Veliko Tarnovo
Second Professional League
Pomorie
1:3
Lokomotiv Sofia
Vereya (Stara Zagora)
0:0
CSKA 1948
Chernomorets Balchik
1:0
Kariana Erden
Lokomotiv G. Oryahovitsa
3:2
Botev Galabovo
Montana
3:0
Spartak Pleven
Pirin Blagoevgrad
2:2
Spartak Varna
Litex
1:1
Neftochimic Burgas
Premier League 2 Division 1
Arsenal U23
2:1
Leicester (U23)
Manchester City U23
1:2
Wolverhampton U23
Liverpool U23
3:3
Derby County U23
National Division
Codru Lozova
0:2
Zimbru Chisinau
Petrocub
0:0
Sheriff Tiraspol
Premier
Torpedo Zhodino
1:0
Neman
Dinamo Brest
3:0
FC Minsk
BATE
2:1
Gorodeya
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Celik Zenica
1:0
FK Mladost Doboj Kakanj
Radnik Bielina
1:0
Zrinjski
Velež Mostar
1:1
Zeljeznicar
Sloboda Tuzla
3:1
FK Borac Banja Luka
Northwest
Bansko
0:1
Minyor Pernik
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..