Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 15.10.2021

USL Championship
Tampa Bay Rowdies
1:1
HT'
New York Red Bulls II
on TV
Bundesliga
1899 Hoffenheim
5:0
FC Koln
on TV
Liga MX - Guard1aes
Necaxa
0:0
30'
Puebla
on TV
Mazatlán F.C.
22:00
Atlas
on TV
First Division A
Club Brugge
2:0
Kortrijk
Superliga
Godoy Cruz
0:0
Central Córdoba
on TV
Rosario Central
3:2
Patronato
on TV
Racing Club
0:1
Platense
on TV
Defensa Y Justicia
0:0
16'
Estudiantes
on TV
Velez Sarsfield
0:0
14'
Arsenal Sarandi
on TV
Liga De Expansion MX
Dorados
22:05
Raya2 Expansión
on TV
2nd Bundesliga
Hannover 96
0:1
Schalke 04
SC Paderborn 07
1:1
Jahn Regensburg
Championship
West Bromwich Albion
1:0
Birmingham City
on TV
Ligue 1
Paris Saint Germain
2:1
Angers
on TV
Segunda Division
Eibar
1:0
Almeria
ALKA Superliga
Viborg
1:1
Silkeborg
Erste Liga
SKN St. Polten
6:1
Grazer AK
Floridsdorfer AC
2:0
Vorwärts Steyr
Liefering
2:0
FC Juniors OÖ
Austria Lustenau
6:0
Kapfenberger SV
Eerste Divisie
Jong Ajax
3:1
Jong Utrecht
TOP Oss
1:2
Emmen
MVV Maastricht
2:1
Dordrecht
Helmond Sport
0:0
ADO Den Haag
Telstar
1:5
Volendam
De Graafschap
0:0
FC Eindhoven
Excelsior
3:0
VVV Venlo
Den Bosch
1:0
Almere City
NAC Breda
1:0
Jong AZ
Roda
2:2
Jong PSV
Esiliiga
Tammeka Tartu II
2:2
Paide Lm II
Armenian Premier League
FC Noah
2:1
Sevan
Pyunik Yerevan
1:1
Alashkert
League One
Burton Albion
3:2
Morecambe
Copa Portugal
Academica
0:4
Famalicao
Sintrense
0:5
FC Porto
C.F. Os Belenenses
0:4
Sporting CP
3rd Liga
Viktoria Berlin
1:2
VfL Osnabruck
Scottish League Two
Edinburgh City
2:3
Kelty Hearts
Scottish Championship
Hamilton Academical
1:6
Partick Thistle
Second Division B
Deinze
0:0
Waasland-Beveren
1st Division
Fremad Amager
0:1
Fredericia
Challenge League
FC Thun
0:2
Winterthur
Neuchatel Xamax
0:2
FC Vaduz
FC Stade Lausanne-Ouchy
0:2
Aarau
Indonesia Liga 1
PSIS Semarang
3:0
Persik Kediri
PSS Sleman
3:2
Barito Putera
2nd League
Zbrojovka Brno
2:2
Vyskov
Usti nad Labem
2:1
Vlasim
2nd SNL
Nk Drava Ptuj
0:0
Nd Ilirija
ND Triglav
3:0
Nd Bilje
Nafta Lendava
1:1
Krka
Serie B
Brusque
3:1
Remo
on TV
CRB
2:2
Guaraní
on TV
Goias
20:30
Centro Sportivo Alagoano
on TV
Brasil de Pelotas
20:30
Vila Nova
on TV
Primera Division - Oriental
Universidad Central de Venezuela
1:1
Metropolitanos
Super Lig
Istanbul Basaksehir
3:2
Besiktas
on TV
Division Profesional Clausura
Sportivo Luqueño
Post
12 de octubre
Guairena
Post
Cerro Porteno
River Plate Asunción
Post
Sol de America
Club Olimpia
Post
Club Guarani
Libertad
Post
Club Nacional
Meistriliga
Parnu Vaprus
0:0
Kuressaare
Airtricity League
Derry City
1:0
St Patricks Athletic
Drogheda United
2:0
Longford Town
Waterford F.C.
4:1
Finn Harps
Bohemians
1:1
Dundalk
Shamrock Rovers
2:0
Sligo Rovers
Primera A
Deportes Tolima
20:40
Huila
Primera
Huachipato
0:1
Antofagasta
Palestino
2:2
OHiggins
Universidad de Chile
0:1
Audax Italiano
Nublense
0:1
30'
Unión La Calera
1st Division
Bray Wanderers
1:2
Cabinteely
Treaty United
1:1
Athlone Town
Galway United
2:1
Wexford
UCD
1:0
Cork City
Cobh Ramblers
2:0
Shelbourne
Nemzeti Bajnokság I
MTK Budapest
0:1
Puskas Academy
Ecuador - First Division
Emelec
0:0
30'
Orense SC
on TV
Segunda Divisin
Chavelines Juniors
1:2
Carlos Stein
Argentina - Primera Nacional
Defensores de Belgrano
1:0
Atlético Güemes
Atletico De Rafaela
0:0
14'
Barracas Central
Liga I
Gaz Metan Medias
2:1
Dinamo Bucuresti
Super Liga
Novi Pazar
0:1
Spartak Subotica
Vozdovac
0:0
Napredak
1 HNL
Hrvatski Dragovoljac
2:2
Lokomotiva Zagreb
Premier League
Shakhtar Donetsk
6:1
Zorya Luhansk
Super Liga
Tatran Liptovský Mikuláš
2:1
AS Trencin
2 NHL
Inter Zapresic
1:0
Orijent Rijeka
A Lyga
Suduva Marijampole
1:1
FK Riteriai
First League
Olimpik Donetsk
Post
FC Polissya Zhytomyr
Obolon-Brovar
2:0
Kremin Kremenchuk
PFC Nyva Ternopil
2:0
FC VPK-Ahro Shevchenkivka
Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg
0:1
SpVgg Bayreuth
Wacker Burghausen
2:2
Bayern Munchen II
Regionalliga Northeast
Union Furstenwalde
3:2
Hertha Berlin II
Carl Zeiss Jena
2:0
Dynamo Berlin
Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II
5:1
Fc Schalke 04 II
RW Ahlen
2:6
FC Koln II
FC Wegberg-Beeck
1:0
Borussia Moenchengladbach II
Regionalliga North Group - North
SV Droctersen-Assel
0:0
Hamburger SV II
Liga II
Ripensia Timișoara
0:3
Universitatea Cluj
Liga III - Serie 1
CSM Pascani
Post
CSM Bacau
Liga III - Serie 2
CSM Râmnicu Sărat
1:2
CMS Focsani 2007
Liga III - Serie 3
FCV Farul Constanța II
9:0
CSM Oltenita
Inainte Modelu
1:2
Recolta Cheorghe
Gloria Popesti Leordeni
1:6
CS Afumati
Liga III - Serie 4
FC Argeș Pitești II
0:1
Unirea Bascov
Academica Clinceni II
0:1
Progresul Spartac
Dinamo Bucuresti II
4:6
Flacăra Moreni
Rapid Bucuresti II
2:0
FCSB II
Liga III - Serie 5
Odorheiu Secuiesc
7:1
Kids Tampa Brasov
Sepsi Sfantu Gheorghe II
3:1
Afc Hermannstadt II
Liga III - Serie 6
Vediţa Coloneşti
1:1
CSM Slatina
Universitatea Craiova II
1:0
Flacăra Horezu
Liga III - Serie 7
Cetate Deva
4:1
Progresul Ezeris
Pandurii
0:0
Jiul Petrosani
Liga III - Serie 8
Șoimii Lipova
3:2
ACS Progresul Pecica
Liga III - Serie 9
Avântul Reghin
0:2
CS Sanatatea Cluj
Ariesul Turda
4:2
Gloria 2018 Bistrita Nas.
Unirea Ungheni
2:4
Fc Hunedoara
Leumit League
Hapoel Nir Ramat HaSharon
0:3
Hapoel Akko
Hapoel Afula
0:2
Maccabi Bnei Raina
Kafr Qasim
2:2
Hapoel Kfar Saba
Maccabi Ahi Nazareth
0:0
Hapoel Petah Tikva
AS Ashdod
0:0
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Ahi Nazareth
12:00
Hapoel Iksal
North Macedonia Prva Liga
Rabotnicki
0:1
FK Skopje
Montenegro Telekom 1st CFL
Petrovac
2:1
FC Podgorica
Primera División RFEF Group 1
Calahorra
2:4
Real Unión
Primera División RFEF Group 2
Sabadell
1:0
Atlético Sanluqueño
FC Andorra
1:0
San Fernando
Alcoyano
3:2
UCAM Murcia
Venezuela Primera division grupo occidental
Zulia
2:0
Trujillanos
Deportivo Táchira
20:30
Zamora FC
Cyprus Division 2
Ermis
3:2
Nea Salamis
Onisilos Sotira 2014
1:3
Karmiotissa Polemidion
First Professional League
Pirin Blagoevgrad
3:1
Botev Vratsa
Lokomotiv Plovdiv
0:0
Arda
Second Professional League
Septemvri Sofia
3:0
Minyor Pernik
Premier League 2 Division 2
Burnley U23
4:3
Norwich U23
Fulham U23
3:0
Reading (U23)
Poland II liga
Znicz Pruszkow
1:1
Olimpia Elbląg
Puszcza Niepolomice
3:0
Odra Opole
Korona Kielce
0:1
Widzew Lodz
Denmark 2. Division
Skive
2:1
Aarhus Fremad
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Velež Mostar
0:1
Zrinjski
Uzbekistan Super League
FC AGMK
3:2
Mash Al Mubarek
Nasaf Qarshi
1:0
Metallurg Bekabad
Jordan Pro League
Al-Faisaly
3:0
Al Jalil
Al Hussein Sc
3:1
Sahab Sc
Al Baqa A
0:1
Al Salt
Campionato Primavera 1
Milan (U19)
1:2
Napoli U19
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..