Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 17.09.2020

United Soccer League
Reno 1868 FC
3:2
Tacoma Defiance
Europa League
Kaysar
1:4
APOEL
Ventspils
1:5
Rosenborg
Renova
0:1
Hajduk Split
FC Ararat-Armenia
4:3
AET
CS Fola Esch
Astana
0:1
Buducnost Podgorica
Teuta Durrës
0:4
Granada
Lincoln Red Imps
0:5
Rangers
KuPS
4:3
Pen
Slovan Bratislava
Botosani
0:1
Shkendija Tetovo
Bodo Glimt
3:1
Zalgiris Vilnius
FK Riteriai
1:5
Slovan Liberec
IFK Goteborg
1:2
Copenhagen
Lokomotiv Plovdiv
1:2
Tottenham Hotspur
Neftchi Baku
1:3
Galatasaray
Flora Tallinn
2:1
KR Reykiavik
Olimpija Ljubljana
2:3
AET
Zrinjski
Connah's Quay
0:1
Dinamo Tbilisi
CSKA-Sofia
2:0
BATE
Djurgarden
2:1
Europa
Hibernians
0:1
MOL Fehérvár FC
KF Laçi
1:2
Hapoel Beer Sheva
FC Locomotive Tbilisi
2:1
Dinamo Moscow
OFI
0:1
Apollon Limassol
Sfintul Gheorghe
0:1
AET
Partizan Beograd
Maccabi Haifa
2:1
Kairat Almaty
Inter Club d Escaldes
0:1
Dundalk
Sileks
0:2
Drita
Piast Gliwice
3:2
Hartberg
Shamrock Rovers
0:2
AC Milan
Aris Thessaloniki
1:2
Kolos Kovalivka
Standard Liege
2:0
Bala Town
FK Borac Banja Luka
0:2
Rio Ave
Kukesi
0:4
VfL Wolfsburg
Mura
3:0
Aarhus
Coleraine
0:3
Pen
Motherwell
Viking
0:2
Aberdeen
Dunajska Streda
5:3
AET
Jablonec
Linfield
0:1
Floriana FC
NK Osijek
1:2
Basel
Servette FC
0:1
Reims
Backa Topola
4:5
Pen
Steaua Bucuresti
Budapest Honved
0:2
Malmo FF
EFL Cup
Burnley
5:4
Pen
Sheffield United
Wolverhampton Wanderers
0:1
Stoke City
Brighton
4:0
Portsmouth
on TV
Copa Libertadores
Racing Club
0:1
Nacional De Football
on TV
Defensa Y Justicia
3:0
Delfín
on TV
Sao Paulo
2:2
River Plate
on TV
Independiente del Valle
5:0
Flamengo
on TV
Libertad
0:2
Boca Juniors
on TV
Barcelona Guayaquil
1:2
Junior
on TV
Club Guarani
4:1
Tigre
on TV
Liga De Expansion MX Apertura
Tampico Madero
1:2
Atletico Morelia
on TV
Ligue 1
Marseille
0:2
Saint-Etienne
on TV
Primera B PB Apertura
Huila
2:1
Barranquilla Fútbol Club
League 1
Inner Mongolia Zhongyou
1:1
Taizhou Yuanda
Xinjiang Tianshan
0:2
Changchun Yatai
Meizhou Hakka
0:0
Guizhou Zhicheng
Esiliiga
FC Nomme United
1:2
Tammeka Tartu II
Parnu Vaprus
1:0
JK JARVE
Russian Cup
Znamya Noginsk
0:3
Akhmat Grozny
Veikkausliiga
Lahti
1:1
TPS
1st Division
Fredericia
3:1
Fremad Amager
Copa do Brasil
Juventude
2:0
CRB
Botafogo
1:0
Vasco da Gama
on TV
AFC Champions League
Al-Shorta
2:1
Al Ahli Jeddah