Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 18.01.2020

Florida Cup
New York City
1:2
Palmeiras
Atletico Nacional
2:1
Corinthians
Premier league
Watford
0:0
Tottenham Hotspur
on TV
Arsenal
1:1
Sheffield United
on TV
Brighton
1:1
Aston Villa
Manchester City
2:2
Crystal Palace
on TV
Norwich
1:0
AFC Bournemouth
Southampton
2:3
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
1:1
Everton
Newcastle United
1:0
Chelsea
on TV
Bundesliga
1899 Hoffenheim
1:2
Eintracht Frankfurt
on TV
Augsburg
3:5
Borussia Dortmund
on TV
FC Koln
3:1
VfL Wolfsburg
Fortuna Dusseldorf
0:1
Werder Bremen
FSV Mainz 05
1:2
SC Freiburg
on TV
RB Leipzig
3:1
Union Berlin
on TV
Championship
Queens Park Rangers
1:0
Leeds United
on TV
Bristol City
1:0
Barnsley
Derby
1:0
Hull City
Huddersfield
0:0
Brentford
Millwall
2:0
Reading
Preston North End
2:1
Charlton Athletic
Sheffield Wednesday
0:5
Blackburn Rovers
Swansea City
2:1
Wigan Athletic
Birmingham City
1:1
Cardiff City
on TV
League One
Accrington
1:2
Southend
AFC Wimbledon
1:0
Peterborough
Bolton Wanderers
0:1
Portsmouth
Bury
Post
Burton Albion
Doncaster Rovers
0:1
Coventry City
Fleetwood Town
2:2
Shrewsbury Town
Gillingham
1:1
Oxford United
Lincoln City
1:0
Blackpool
Milton Keynes Dons
0:1
Sunderland
Rotherham United
3:0
Bristol Rovers
Tranmere Rovers
1:2
Ipswich
Wycombe Wanderers
2:1
Rochdale
League Two
Bradford
2:2
Scunthorpe
Cambridge United
0:4
Stevenage
Colchester United
2:1
Macclesfield Town
Crewe Alexandra
1:0
Cheltenham Town
Forest Green Rovers
1:2
Salford City
Grimsby
0:1
Exeter
Newport County
2:0
Swindon Town
Northampton Town
4:1
Morecambe
Oldham
1:1
Carlisle United
Plymouth Argyle
3:1
Mansfield
Port Vale
1:0
Leyton Orient
Walsall
2:1
Crawley Town
La Liga
Levante
0:1
Alaves
Real Madrid
2:1
Sevilla
on TV
Osasuna
0:0
Valladolid
on TV
Eibar
2:0
Atletico Madrid
on TV
First Division A
Eupen
1:1
Sporting Charleroi
Oostende
0:1
Waasland-Beveren
St.Truiden
2:0
Kortrijk
Gent
3:1
Royal Excel Mouscron
Liga MX
Monterrey
2:2
Monarcas
on TV
Pachuca
0:0
Guadalajara
on TV
Club America
1:0
UANL Tigres
on TV
Serie A
Lazio
5:1
Sampdoria
on TV
Sassuolo
2:1
Torino
on TV
Napoli
0:2
Fiorentina
on TV
Serie B
Cremonese
0:0
Venezia
Juve Stabia
1:0
Empoli
Livorno
4:4
Virtus Entella
Trapani
3:1
Ascoli
Chievo
2:0
Perugia
Ligue 2
Guingamp
1:1
Lens
Segunda Division
Numancia
2:0
Sporting Gijon
Lugo
1:0
Albacete
on TV
S. D. Ponferradina
1:1
Rayo Vallecano
on TV
FA Cup
As Prix-les-mezieres
0:1
Limonest
Epinal
1:0
AET
Saint-Pierroise
Nice
2:1
Red Star FC 93
Belfort
3:1
Nancy
Gonfreville
0:2
Lille
Angoulême
1:5
Strasbourg
FC Paris
2:3
Saint-Etienne
Nantes
3:4
Lyon
Seria C Girone B
Cesena
3:3
Virtus Verona
Imolese
1:2
Reggio Audace
Sambenedettese
0:1
Vis Pesaro
Feralpisalo
1:0
Fermana
Seria C Group А
Albinoleffe
2:0
Pro Vercelli
Gozzano
1:1
Pistoiese
Pianese
1:2
Giana Erminio
Renate
1:0
US Alessandria Calcio
Seria C Girone C
Picerno
0:1
Viterbese
Eredivisie
Fortuna Sittard
1:3
Vitesse
Twente
0:0
Groningen
on TV
Feyenoord
3:1
Heerenveen
on TV
Az Alkmaar
1:3
Willem II
on TV
Segunda Division B Group 2
Leioa
3:1
Izarra
Real Sociedad II
0:0
Unionistas de Salamanca
Segunda Division B Group 3
Villarreal B
1:0
Hercules
LigaPro
Estoril
1:0
Academica
Oliveirense
1:1
Feirense
FC Porto B
2:1
Benfica B
Leixoes
0:2
Mafra
England National League
Aldershot Town
3:3
Chorley
Eastleigh
0:2
Chesterfield
Ebbsfleet United
0:2
Harrogate Town
Halifax Town
5:2
Maidenhead United
Notts County
0:0
Dover Athletic
Solihull Moors
0:2
Boreham Wood
Stockport
0:0
Sutton United
Wrexham
3:0
Woking
Yeovil Town
2:2
Hartlepool United
AFC Fylde
2:3
Torquay United
Barrow
2:0
Bromley
TFF 2. LIG White Group
Afjet Afyonspor
1:0
Hekimoğlu Trabzon
Kirklarelispor
1:1
Sancaktepe Belediye
Pendikspor
0:2
Samsunspor
2.Lig Red Group
Bayburt Özel İdarespor
1:4
Tuzlaspor
Van Spor
4:0
Niğde Anadolu FK
Etimesgut Belediyespor
3:0
Kardemir Karabukspor
Eyupspor
1:5
Bandirmaspor
Scottish League Two
Annan Athletic
2:3
Stirling Albion
Cove Rangers
3:1
Cowdenbeath
Elgin City
2:3
Stenhousemuir
Second Division B
Roeselare
0:2
Virton
Beerschot Wilrijk
1:1
Union S.Gilloise
Friendlies
Slovan Liberec
7:2
Mas Taborsko
Gornik Zabrze
1:1
Diosgyori
Debreceni
5:1
Universitatea Cluj
FK Senica
0:0
FC Petržalka 1898
Opava
3:4
AS Trencin
Sparta Praha
1:0
Dynamo České Budějovice
Teplice
2:2
MFK Chrudim
Plzen
4:1
Usti nad Labem
Piast Gliwice
2:1
GKS Jastrzębie
Hansa Rostock
0:1
Lubeck
HJK Helsinki
2:1
Rigas FS
Spartak Trnava
2:0
Sigma Olomouc
Wisla Krakow
1:0
Stal Mielec
Zlate. Moravce
5:0
MFK Dubnica
Radomiak Radom
2:2
Zaglebie Sosnowiec
Young Boys
2:2
Schaffhausen
Helsingor
2:2
Fremad Amager
Schweinfurt
4:1
Holstein Kiel
Ruzomberok
2:1
Tatran Liptovský Mikuláš
Sonderjyske
0:1
Kolding IF
SSV Ulm 1846
1:3
Sonnenhof Großaspach
Brondby
2:0
Avarta
Korona Kielce
0:1
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Energie Cottbus
2:1
Chemnitzer
Inter Turku
0:1
Flora Tallinn
Ilves
0:0
Paide Linnameeskond
Admira Wacker
8:0
Austria Klagenfurt
AIK
2:1
Karlstad BK
Alemannia Aachen
4:1
Viktoria Koln
Austria Wien
7:2
Floridsdorfer AC
FC Lugano
1:0
Kriens
Grasshopper
1:0
Rapperswil-Jona
Wiener Neustadt
1:4
Rapid Wien
SCR Altach
0:1
Zurich
FC Ufa
0:2
Ujpest
Lokomotiv Plovdiv
4:0
Gigant Saedinenie
Galway United
3:3
Sligo Rovers
FF Jaro
2:5
SJK
Slaven Belupo
1:2
Zalaegerszeg
VfB Stuttgart
3:1
MOL Fehérvár FC
Banik Ostrava
0:2
MSK Zilina
FC St. Pauli
3:4
Arminia Bielefeld
Wurzburger Kickers
2:2
Jahn Regensburg
Steaua Bucuresti
1:0
Karlsruher SC
Kapfenberger SV
3:5
Wolfsberger AC
Servette FC
1:1
FC Stade Lausanne-Ouchy
Sturm Graz
1:3
VfL Osnabruck
Botev Plovdiv
0:4
FC Oleksandriya
Ludogorets
2:0
Wisla Plock
Beroe
2:1
Botosani
FC Academica Clinceni
2:2
Qarabag
Dinamo Zagreb
2:1
Slovacko
FC Heidenheim
5:2
Beijing Guoan
Universitatea Craiova
1:3
Pogon Szczecin
Gazovik Orenburg
0:1
Slovan Bratislava
Young Boys
2:1
FC Chiasso
Dinamo Bucuresti
1:1
VfL Bochum
FA Cup
Livingston
3:1
Raith Rovers
St Mirren
3:0
Broxburn Athletic
Arbroath
0:0
Falkirk
St Johnstone
3:0
Morton
Aberdeen
1:0
Dumbarton
Alloa Athletic
2:3
Inverness Ct
Ayr Utd
1:0
Ross County
Bonnyrigg Rose
0:1
Clyde
East Kilbride
1:3
BSC Glasgow
Hamilton Academical
5:0
Edinburgh City
Hearts
5:0
Airdrieonians
Kilmarnock
6:0
Queens Park
Partick Thistle
1:2
Celtic
on TV
Dundee
0:3
Motherwell
Super Lig
Alanyaspor
5:1
Kayserispor
Istanbul Basaksehir
4:1
Yeni Malatyaspor
Gazisehir Gaziantepe
0:2
Fenerbahce
on TV
Super League
Panionios
1:2
OFI
on TV
Panetolikos
1:1
Lamia
1. Lig
Umraniyespor
1:0
Altay
Adanaspor
0:0
Akhisar Belediye
Altinordu
2:2
Hatayspor
Division Profesional Clausura
Club Nacional
3:0
Guairena
Cerro Porteno
2:1
Sportivo Luqueño
Campeonato Carioca
Macae
0:0
Flamengo
Madureira
1:0
Portuguesa-RJ
Resende
0:0
Boavista Sport Club
Volta Redonda
1:0
Botafogo
Reykjavik Cup
Valur
3:0
Vikingur Reykjavik
Fram Reykjavik
2:3
Leiknir R.
NIFL Premiership
Ballymena United
0:3
Glenavon FC
Carrick Rangers
1:0
Cliftonville
Crusaders
3:0
Larne
Institute F.C.
0:2
Glentoran
Linfield
0:0
Dungannon Swifts
Warrenpoint Town
0:4
Coleraine
Coupe Nationale
CRB Adrar
4:5
Pen
AS Ain M'lila
Primeira Liga
Aves
3:0
Portimonense
Guimaraes
1:0
Santa Clara
on TV
Tondela
1:1
Moreirense
Belenenses
0:1
Vitoria Setubal
Premier League
ENPPI
2:1
FC Masr
El Entag El Harby
1:0
Haras El Hodoud
Smouha
1:1
Ismaily
Liga Nacional
Comunicaciones Guatemala
1:0
Xelaju
Cobán Imperial
1:1
C.S.D. Municipal
Deportivo Mixco
1:1
Santa Lucia
Honduras Liga Nacional Apertura
Lobos UPNFM
1:1
Club Deportivo Honduras Progreso
Real C.D. España
2:1
CD Olimpia