Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 18.10.2020

Major League Soccer
Columbus Crew
3:1
New York City
on TV
New York Red Bulls
1:1
Orlando City
on TV
Cincinnati
1:2
DC United
on TV
Toronto FC
1:0
Atlanta United
on TV
Minnesota United
2:2
Houston Dynamo
on TV
Colorado Rapids
Post
Real Salt Lake
on TV
Portland Timbers
1:1
FC Los Angeles
on TV
San Jose Earthquakes
0:0
Seattle Sounders
on TV
Los Angeles Galaxy
1:0
Vancouver Whitecaps
on TV
USL LEAGUE ONE
Greenville Triumph Sc
1:2
Union Omaha
on TV
Premier league
Sheffield United
1:1
Fulham
on TV
Crystal Palace
1:1
Brighton
on TV
Tottenham Hotspur
3:3
West Ham United
on TV
Leicester City
0:1
Aston Villa
on TV
Bundesliga
FC Koln
1:1
Eintracht Frankfurt
on TV
Schalke 04
1:1
Union Berlin
on TV
Championship
Preston North End
0:1
Cardiff City
on TV
La Liga
Eibar
0:0
Osasuna
on TV
Athletic Club
2:0
Levante
on TV
Villarreal
2:1
Valencia
on TV
Alaves
0:2
Elche
on TV
Huesca
2:2
Valladolid
on TV
Betis
0:3
Real Sociedad
on TV
First Division A
Zulte-Waregem
1:3
Antwerp
Royal Excel Mouscron
0:2
Eupen
Genk
2:1
Sporting Charleroi
Anderlecht
2:2
OH Leuven
Liga MX - Guard1aes
U.N.A.M. Pumas
1:0
Toluca
on TV
Santos Laguna
1:1
Pachuca
on TV
CAF Champions League
Raja Casablanca
0:1
Zamalek
on TV
Liga De Expansion MX Apertura
Cimarrones de Sonora
2:0
Leones Negros
on TV
Tlaxcala
1:0
Correcaminos
2nd Bundesliga
Erzgebirge Aue
2:1
FC Heidenheim
Wurzburger Kickers
0:2
Holstein Kiel
Fortuna Dusseldorf
2:2
Jahn Regensburg
SC Paderborn 07
1:0
Hannover 96
Serie A
Bologna
3:4
Sassuolo
on TV
Spezia
2:2
Fiorentina
on TV
Torino
2:3
Cagliari
on TV
Udinese
3:2
Parma
on TV
Roma
5:2
Benevento
on TV
Ligue 1
Strasbourg
2:3
Lyon
Nantes
3:1
Brest
on TV
Angers
1:1
Metz
AS Monaco
1:1
Montpellier
on TV
Saint-Etienne
1:3
Nice
on TV
Lille
4:0
Lens
on TV
Segunda Division
Alcorcon
Post
S. D. Ponferradina
Rayo Vallecano
1:0
Espanyol
Mirandes
0:0
Mallorca
Real Zaragoza
1:2
Malaga
Girona
1:0
Oviedo
Sporting Gijon
1:1
Tenerife
Seria C Girone B
Carpi
4:1
Arezzo
Fano Alma J.
1:2
Imolese
Gubbio
1:2
Cesena
Perugia
2:0
Fermana
Padova
1:1
Legnago Salus
Sambenedettese
2:0
Mantova
Seria C Group
Novara
1:2
Pontedera
Olbia
1:1
Livorno
Pistoiese
2:1
Piacenza
Renate
1:0
Pro Patria
Pergolettese
1:0
Pro Sesto
Giana Erminio
1:1
US Alessandria Calcio
Seria C Girone C
Bari 1908
Post
Trapani
Cavese
0:2
Viterbese
Bisceglie
2:1
Palermo
Turris
1:1
Monopoli
Catanzaro
2:1
Foggia
Virtus Francavilla
0:1
Catania
Teramo
2:0
Casertana
Primera B PB Apertura
Llaneros
2:0
Barranquilla Fútbol Club
Real Cartagena
2:1
Fortaleza FC
Real San Andrés
2:1
Bogota FC
Eredivisie
Feyenoord
1:1
Sparta Rotterdam
on TV
Ajax
5:1
Heerenveen
on TV
ADO Den Haag
0:2
Vitesse
Groningen
0:0
Utrecht
PEC Zwolle
0:3
PSV
on TV
Emmen
2:2
Fortuna Sittard
ALKA Superliga
Aarhus
3:0
Horsens
Vejle
3:2
Lyngby
Sonderjyske
2:0
Brondby
Copenhagen
1:2
Aalborg
on TV
OFB Cup
Wolfsberger AC
4:3
Pen
Ried
Eerste Divisie
Dordrecht
2:2
Almere City
Costa Rica Primera Division Apertura
Deportivo Saprissa
0:0
San Carlos
Armenian Premier League
Alashkert
0:0
Pyunik Yerevan
Ararat Yerevan
2:1
Gandzasar
Armenian First League
Bkma
4:1
Sevan
China - relegation play - offs
Henan Jianye
1:0
Wuhan Zall F.C.
on TV
Championship Play-offs
Shanghai Shenhua
0:0
Shanghai SIPG
on TV
LigaPro
Academica
2:1
Penafiel
Viseu
0:2
Cova De Piedade
Sporting Covilha
2:2
U.D. Vilafranquense
3rd Liga
Saarbrucken
2:1
Unterhaching
SV Meppen
0:1
Viktoria Koln
Faroe Islands Premier League
HB Torshavn
4:0
Vikingur Gota
If Fuglafjordur
2:3
NSI Runavik
Skala
2:0
AB Argir
K League 2
Suwon FC
3:4
Jeonnam Dragons
Chungnam Asan
0:1
Ansan Greeners
Super League
Luzern
2:2
St Gallen
Sion
0:0
Lausanne-Sport
Second Division B
RWD Molenbeek
3:4
RFC Seraing
Lierse
14:00
Union S.Gilloise
1st League
Karvina
Post
Bohemians 1905
Slavia Praha
Post
Mlada Boleslav
Dynamo České Budějovice
Post
Zlin
Plzen
Post
Sparta Praha
Premier league
Arsenal Tula
1:0
Ural
Rotor Volgograd
0:2
FC Tambov
CSKA Moscow
3:1
Dinamo Moscow
Rostov
3:0
Akhmat Grozny
Serie A
Corinthians
1:5
Flamengo
on TV
Internacional
2:0
Vasco da Gama
on TV
Fortaleza
2:0
Palmeiras
on TV
Red Bull Bragantino
2:0
Sport Club do Recife
on TV
Veikkausliiga
HJK Helsinki
3:0
HIFK Helsinki
IFK Marieham
2:3
SJK
Ilves
0:2
Inter Turku
KuPS
0:2
Honka
1st Division
Hjorring
1:1
Fredericia
Helsingor
2:1
Skive
Eliteserien
Haugesund
2:0
Sarpsborg
Kristiansund BK
0:0
Rosenborg
Stabaek
4:0
Aalesund
Stromsgodset
1:1
Start
Sandefjord
0:3
Valerenga
1. Division
Ranheim
1:1
Lillestrom
Stjordals Blink
1:2
Ull/Kisa
Indonesia Liga 1
Bhayangkara
Post
PSS Sleman
Persiraja Banda
Post
Persipura Jayapura
Persebaya Surabaya
Post
Persita Tangerang
Persib Bandung
Post
Bali United Pusam
2nd League
Post
Mas Taborsko
Slovan Varnsdorf
Post
Vlasim
Premier League
Neftchi Baku
1:0
Sabah fc
Sumqayıt
2:1
Zira
Serie B
Paran
0:0
Sampaio Correa
Primera Division - Clausura
Yaracuyanos
0:0
Academia Puerto Cabello
Atletico Venezuela
0:3
Deportivo Lara
Super Lig
Hatayspor
Post
Erzurum BB
Antalyaspor
1:1
Gaziantep FK
Fatih Karagumruk
1:1
Kasimpasa
on TV
Goztepe
2:3
Fenerbahce
on TV
Super League
OFI
2:2
Panathinaikos
Larisa
1:3
Asteras Tripolis
AEK Athens
1:1
PAOK
1. Lig
Ankaraspor
1:1
Giresunspor
Boluspor
1:2
Tuzlaspor
Bursaspor
3:1
Balikesirspor
J. League
Consadole Sapporo
1:0
Kashima Antlers
Oita Trinita
0:1
Gamba Osaka
Shimizu
1:1
Sagan Tosu
Yokohama FC
1:0
Tokyo
Shonan Bellmare
3:2
Kashiwa Reysol
Urawa Red Diamonds
6:0
Vegalta Sendai
Sanfrecce Hiroshima
2:1
Vissel Kobe
Kawasaki Frontale
3:0
Nagoya Grampus
Premier
Smolevichi-STI
1:4
Torpedo Zhodino
Isloch
2:2
BATE
Shakhter Soligorsk
0:1
Dinamo Minsk
Dinamo Brest
5:2
Rukh Brest
Division Profesional Clausura
River Plate Asunción
1:2
12 de octubre
Cerro Porteno
2:0
Sportivo Luqueño
Meistriliga
Tammeka Tartu
4:2
Kuressaare
Tallinn Jk Legion
0:2
Paide Linnameeskond
Georgia Erovnuli Liga
Saburtalo
0:1
Dinamo Batumi
Ekstraklasa
Wisla Plock
1:0
Slask Wroclaw
Stal Mielec
0:6
Wisla Krakow
Legia Warszawa
2:1
Zaglebie Lubin
Airtricity League
Shelbourne
1:0
Sligo Rovers
Primera A
La Equidad
2:1
Bucaramanga
Deportivo Pereira
0:2
Junior
Alianza Petrolera
Post
Envigado
Atletico Nacional
Post
Patriotas
Chicó
Post
Independiente Santa Fe
Cucuta
Post
Bucaramanga
Deportivo Cali
Post
Independiente Medellin
Dep. Pasto
Post
America de Cali
Jaguares
Post
Once Caldas
La Equidad
Post
Deportes Tolima
Millonarios
Post
Junior
Deportivo Pereira
Post
Rionegro
Jaguares
1:1
Deportes Tolima
Atletico Nacional
2:2
America de Cali
on TV
Dep. Pasto
2:1
Independiente Medellin
on TV
Allsvenskan
Hammarby
4:2
Mjallby
on TV
Elfsborg
3:1
Kalmar
Sirius
2:3
Ostersunds FK
AIK
2:0
IFK Goteborg
Varbergs
1:3
Norrkoping
Swedish cup
Ekedalens SK
0:2
GAIS Goteborg
1st Liga
LKS Lodz
Post
Korona Kielce
Sandecja Nowy Sacz
0:0
GKS Belchatow
Nemzeti Bajnokság I
Paks
3:1
Zalaegerszeg
Budapest Honved
2:2
MOL Fehérvár FC
Serie C Group A
Jacuipense
3:1
Imperatriz
Paysandu
0:0
Vila Nova
Ecuador - First Division
El Nacional
2:1
Mushuc Runa
Orense SC
1:1
Universidad Católica del Ecuador
Macara
1:0
Olmedo
on TV
Serie C Group B
Brusque
1:0
Sao Bento
Londrina
3:2
Ypiranga
Boa
2:0
Criciuma
Primeira Liga
Belenenses
0:0
Moreirense
on TV
Pacos Ferreira
2:1
Santa Clara
Farense
3:3
Famalicao
on TV
Rio Ave
0:3
Benfica
on TV
Liga I
AFC Hermannstadt
1:1
UTA Arad
Dinamo Bucuresti
0:1
Universitatea Craiova
Super Liga
Partizan Beograd
1:1
Crvena Zvezda
Premier League
Tanta
1:2
Al Masry
Prva Liga
Buducnost Dobanovci
1:1
Radnicki Sremska Mitrovica
Trayal Kruševac
4:1
Graficar Beograd
Jagodina
2:0
Sloga Kraljevo
Zeleznicar Pancevo
0:0
Fk Dubocica
Liga Nacional
Deportivo Achuapa
0:1
Guastatoya
Xelaju
0:0
Santa Lucia
Deportivo Sanarate
0:1
C.S.D. Municipal
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Real Sociedad
0:2
CD Olimpia
Platense F.C.
0:1
C.D. Marathón
Real de Minas
0:3
F.C. Motagua
on TV
Real C.D. España
0:3
C.D.S. Vida
Club Deportivo Honduras Progreso
2:3
Lobos UPNFM
Belarusian First League
Lokomotiv Gomel
2:3
Lida
FC Granit Mikashevichi
1:3
FC Oshmyany
Qatar Stars League
Al-Ahli Doha
2:0
Al-Sailiya
1 HNL
Hajduk Split
0:1
Sibenik
NK Osijek
Post
Lokomotiva Zagreb
Premier League
Olimpik Donetsk
0:1
Vorskla Poltava
FC Oleksandriya
4:3
Ingulets
Dnipro-1
2:0
Desna Chernihiv
Super Liga
MSK Zilina
2:1
Spartak Trnava
1st SNL
NK Tabor Sežana
2:0
NK Bravo
Olimpija Ljubljana
1:0
NK Celje
Mura
1:2
Aluminij
S.League
Lion City Sailors
4:0
Geylang
Garena Young Lions
0:4
Albirex Niigata Singapore
Regionalliga Northeast
Carl Zeiss Jena
2:1
Chemnitzer
FC Germania Halberstadt
1:2
Viktoria Berlin
Hertha Berlin II
0:0
Energie Cottbus
Union Furstenwalde
2:0
Lichtenberg 47
Regionalliga Southwest
Freiburg II
1:2
TSG Balingen
Regionalliga West
FC Koln II
4:0
Oberhausen
Alemannia Aachen
0:0
Fc Schalke 04 II
K League 1
Busan IPark
0:0
Suwon Bluewings
Jeonbuk
4:1
Gwangju
Pohang Steelers
4:0
Ulsan Hyundai
on TV
Regionalliga North Group - North
Altona 93
Post
Heider SV
Holstein Kiel II
3:1
SV Droctersen-Assel
Teutonia Ottensen
1:2
Eintracht Norderstedt
Luneburger
1:2
Weiche Flensburg
Regionalliga North Group - South
VfV Hildesheim
2:4
Hannoverscher SC
Primera División
Montevideo City Torque
1:2
Progreso
Rentistas
1:2
Liverpool Montevideo
Danubio
0:0
Defensor Sporting
Nacional De Football
1:0
Fenix
CA Cerro
1:0
Montevideo Wanderers
Primera division Apertura
Atletico Marte
17:00
Santa Tecla
Liga II
ACS Comuna Recea
1:2
Petrolul Ploiesti
1st League
Ethnikos Achnas
1:2
Omonia Nicosia
APOEL
0:1
Pafos FC
Premier League
Shakhter Karagandy
0:1
Ordabasy
Zhetysu
2:4
Kairat Almaty
FC Caspiy
Post
Okzhetpes
Kairat Almaty
Post
FC Kyzyl-Zhar SK
Ordabasy
Post
Kaysar
Shakhter Karagandy
Post
Astana
Zhetysu
Post
Taraz
FC Caspiy
0:1
Tobol Kostanay
Segunda Division B Group I -
Unionistas de Salamanca
2:0
Compostela
Coruxo
0:1
Zamora
Racing Ferrol
2:3
Pontevedra
Deportivo La Coruna
2:1
Salamanca CF UDS
Segunda Division B Group I - B
Valladolid II
1:0
Burgos CF
Lealtad
1:0
Covadonga
Numancia
3:1
Marino de Luanco
Oviedo B
0:1
Langreo
Segunda Division B Group II -
Real Unión
Post
Alavés B
Real Sociedad II
1:0
Leioa
Arenas de Getxo
1:1
Athletic Club II
Racing Santander
1:1
Portugalete
Segunda Division B Group II- B
Ebro
Post
SD Logrones
SD Tarazona
Post
Osasuna II
Tudelano
2:0
Ejea
Haro Deportivo
0:1
Calahorra
Segunda Division B Group III -
Espanyol B
2:1
AE Prat
UE Cornellà
Post
UE Olot
Llagostera
0:0
FC Andorra
Barcelona B
1:0
Gimnastic
Badalona
1:0
Hospitalet
Segunda Division B Group III - B
Pena Deportiva
1:0
Villarreal B
Levante II
0:1
UD Ibiza
Alcoyano
Post
Hercules
La Nucia
0:0
Orihuela
Segunda Division B Group IV - A
Cádiz B
2:0
Las Palmas Atlético
CD Marino
0:1
Linense
UD Tamaraceite
0:0
San Fernando
Algeciras
0:0
Marbella
Atlético Sanluqueño
1:1
Recreativo Huelva
Segunda Division B Group IV - B
Sevilla Atletico
0:1
UCAM Murcia
Linares
0:0
Yeclano Deportivo
Cordoba
1:0
Lorca Deportiva
Ejido
3:0
Betis II
Segunda Division B Group V-
Getafe B
1:2
Rayo Majadahonda
Atlético Baleares
4:0
Internacional de Madrid
Las Rozas CF
1:2
Real Madrid II
SS Reyes
0:1
Navalcarnero
Atletico Madrid II
1:0
Poblense
Segunda Division B Group V- B
Melilla
3:0
Villarrobledo
UD Socuellamos CF
1:1
Badajoz
Don Benito
Post
Extremadura
Mérida UD
0:1
Talavera de La Reina
North Macedonia Prva Liga
Akademija Pandev
0:1
Shkupi 1927
Borec Veles
2:1
Makedonija G. P.
Renova
0:0
Pelister
Sileks
4:3
Rabotnicki
FC Struga
3:0
FK Belasica
2nd League
Berane
3:1
Jedinstvo B. Polje
Bokelj
0:1
Grbalj
Drezga
1:3
Arsenal Tivat
Ibar
1:2
Igalo
Mornar Bar
1:2
KOM
Nemzeti Bajnokság II
Budaörs
3:2
Nyiregyhaza
Siofok
2:3
Soroksar
Szentlőrinc
0:1
Kazincbarcika
Szeged-Csanád
2:1
Ajka
Szolnoki MÁV FC
0:1
Pécsi MFC
Vasas
4:1
Debreceni EAC
Csákvár
3:5
Békéscsaba
Gyirmot SE
0:0
Kaposvar
Debreceni VSC
3:0
Dorogi FC
MTN 8
Kaizer Chiefs
2:1
Maritzburg United
Mamelodi Sundowns
0:1
Bloemfontein Celtic
Saudi Professional League
Al-Nassr Riyadh
1:2
Al Fateh
Al Batin
0:1
Al Ahli Jeddah
Dhamk
2:3
Al Raed
Al-Ittihad Club Jeddah
1:2
Al Ettifaq
Russian Professional Football League Group 1
Legion Dynamo
4:0
Druzhba Maykop
Kuban Holding
1:0
Mashuk-KMV
Chernomorets Novorossiysk
1:2
Pfc Kuban
Spartak Nalchik
3:2
FC Makhachkala
Russian Professional Football League Group 2
Luki-Energiya Velikiye Luki
1:3
Leningradets
Zenit St. Petersburg II
1:0
Znamya Truda
Tver Fc
1:2
Torpedo Vladimir
Dinamo Moscow 2
4:1
Smolensk
Dolgoprudny
2:1
Rodina
Zvezda St Petersburg
2:3
Kolomna
Russian Professional Football League Group 3
Sakhalin
0:2
Metallurg Lipetsk
Fk Khimik-Arsenal
0:3
Saturn Ramenskoye
FC Kaluga
4:1
Fakel-M Voronezh
Kvant Obninsk
2:3
Avangard Kursk
1:1
Znamya Noginsk
Russian Professional Football League Group 4
Chelyabinsk
Post
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
Zenit-Izhevsk
1:1
Ural 2
Orenburg 2
0:3
Krylya Sovetov 2
Volga Ulyanovsk
0:1
FC Tyumen
Volna Nizhny Novgorod Oblast
1:2
Zvezda Perm
First Professional League
Botev Vratsa
0:0
CSKA 1948
Cherno More Varna
3:0
Montana
Slavia Sofia
1:0
Levski Sofia
Second Professional League
Yantra 2019 Gabrovo
2:2
Ludogorets II
Premier League 2 Division 1
Manchester City U23
4:0
Leicester (U23)
Southampton (U23)
0:1
Blackburn U23
Third league - North-East
Dunav Ruse
0:3
Chernolomets 04
Botev Novi Pazar
0:0
Spartak Varna
Kubrat
2:0
Inter Dobrich
Ludogorets III
1:0
Septemvri Tervel
Topoli 2010
1:6
Svetkavitsa
National Division
Dacia Buiucani
0:0
Petrocub
Northwest
Akademik Svishtov
0:2
Parva Atomna
FC Drenovets
3:0
Etar Veliko Tarnovo II
Levski 2020 Lom
2:0
Levski 2007
Lokomotiv Mz
3:1
Vihar Slavyanovo
Partizan Cherven Bryag
0:1
Spartak Pleven
Pavlikeni
3:1
Tryavna
Peshtera Galata
4:1
Lokomotiv 1927 Dryanovo
Yantra Polski Trambesh
7:2
Bdin Vidin
Premier league Malta
Hibernians
1:1
Valletta
Senglea Athletic
0:2
Sliema Wanderers
Campionato Primavera 1
Sassuolo (U19)
2:2
Lazio (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..