Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 19.09.2021

Major League Soccer
Montreal Impact
2:0
Chicago Fire
on TV
Philadelphia Union
3:1
Orlando City
on TV
Portland Timbers
2:1
FC Los Angeles
on TV
Colorado Rapids
1:1
Vancouver Whitecaps
on TV
USL Championship
New York Red Bulls II
0:3
Memphis 901 FC
on TV
San Diego Loyals
1:0
Tacoma Defiance
on TV
USL LEAGUE ONE
Greenville Triumph Sc
3:3
Fc Tucson
on TV
North Texas
2:2
Union Omaha
on TV
Fort Lauderdale Strikers
2:2
South Georgia Tormenta
on TV
Premier league
Brighton
2:1
Leicester City
on TV
West Ham United
1:2
Manchester United
on TV
Tottenham Hotspur
0:3
Chelsea
on TV
Bundesliga
VfB Stuttgart
1:3
Bayer Leverkusen
on TV
Borussia Dortmund
4:2
Union Berlin
on TV
VfL Wolfsburg
1:1
Eintracht Frankfurt
on TV
La Liga
Mallorca
0:0
Villarreal
on TV
Real Sociedad
0:0
Sevilla
on TV
Betis
2:2
Espanyol
on TV
Valencia
1:2
Real Madrid
on TV
Liga MX - Guard1aes
Cruz Azul
2:0
Club Queretaro
on TV
Monterrey
2:0
UANL Tigres
on TV
Santos Laguna
1:1
Puebla
on TV
First Division A
St.Truiden
1:2
Genk
on TV
Antwerp
2:1
RFC Seraing
Standard Liege
0:1
Anderlecht
on TV
Kortrijk
1:0
Gent
Bundesliga
Austria Klagenfurt
1:1
LASK Linz
Sturm Graz
5:0
WSG Swarovski Tirol
Red Bull Salzburg
2:0
Rapid Wien
Superliga
Patronato
1:2
Estudiantes
on TV
Colon Santa Fe
1:0
Central Córdoba
on TV
Platense
0:0
Argentinos Juniors
on TV
Huracan
0:1
Independiente
on TV
River Plate
1:0
Arsenal Sarandi
on TV
Liga De Expansion MX
Club Atlante
1:1
Celaya
on TV
2nd Bundesliga
FC St. Pauli
4:1
FC Ingolstadt 04
SV Darmstadt 98
1:0
Dynamo Dresden
Erzgebirge Aue
1:4
SC Paderborn 07
Serie A
Empoli
0:3
Sampdoria
on TV
Venezia
1:2
Spezia
on TV
Verona
3:2
Roma
on TV
Lazio
2:2
Cagliari
on TV
Juventus
1:1
AC Milan
on TV
Ligue 1
Nice
2:2
Monaco
on TV
Troyes
1:1
Montpellier
on TV
Reims
0:0
Lorient
on TV
Angers
1:4
Nantes
on TV
Clermont Foot 63
1:1
Brest
on TV
Marseille
2:0
Rennes
on TV
Paris Saint Germain
2:1
Lyon
on TV
Serie B
Parma
1:2
Cremonese
Segunda Division
Huesca
0:0
Fuenlabrada
S. D. Ponferradina
4:0
Malaga
Eibar
3:2
Sporting Gijon
on TV
Tenerife
1:2
Mirandes
Seria C Girone B
Viterbese
0:1
Cesena
Teramo
1:2
Vis Pesaro
Imolese
0:0
Siena
Lucchese
2:1
Olbia
Carrarese
2:1
Grosseto
Fermana
0:4
Modena
Matelica
2:0
Pontedera
Aquila Montevarchi
1:2
Pescara
Seria C Group
Piacenza
1:1
Pro Patria
Padova
2:0
Triestina
Trento
1:0
Giana Erminio
Sudtirol
1:0
Pergolettese
Lecco
1:0
Feralpisalo
Albinoleffe
1:0
Mantova
Seregno
0:1
Renate
Juventus U23
0:2
Pro Vercelli
Virtus Verona
1:1
Legnago Salus
Seria C Girone C
Latina
1:1
Foggia
Catania
1:2
Bari 1908
Palermo
0:0
Catanzaro
Turris
0:1
Picerno
Potenza
1:1
Monterosi
Paganese
2:1
Taranto
A.C.R. Messina
1:0
Virtus Francavilla
Fidelis Andria
1:1
Vibonese
Primera B Clausura
Leones FC
2:0
Real Cartagena
Atletico FC
0:3
Fortaleza FC
Eredivisie
Go Ahead Eagles
1:0
PEC Zwolle
PSV
0:4
Feyenoord
on TV
Vitesse
1:4
Twente
on TV
Heracles
3:2
Az Alkmaar
on TV
ALKA Superliga
Randers
3:2
Nordsjaelland
Vejle
1:1
Viborg
Sonderjyske
1:0
Brondby
Copenhagen
0:1
Midtjylland
Erste Liga
Rapid Wien II
2:1
Grazer AK
Costa Rica Primera Division Apertura
C.S. Cartaginés
1:1
Municipal Grecia
Guadalupe F.C.
0:2
C.S. Herediano
Santos de Guapiles
3:3
Deportivo Saprissa
Albania Superliga
KF Tirana
1:1
KF Egnatia
Kukesi
3:1
Kastrioti
Armenian First League
Fc Ararat Armenia 2
0:0
Gandzasar
Alashkert 2
0:2
Shirak
LigaPro
Nacional
1:2
Casa Pia A.C.
Farense
2:2
Benfica B
Chaves
4:2
FC Porto B
3rd Liga
Freiburg II
2:0
Viktoria Berlin
Verl
0:2
FC Kaiserslautern
TFF 2. LIG White Group
24 Erzincanspor
1:3
Isparta 32 Spor
Pazarspor
3:2
Ankara Demirspor
1922 Konyaspor
1:2
Akhisar Belediye
Zonguldak Kömürspor
0:1
Uşakspor
Kastamonuspor
0:0
Kırşehir Belediyespor
Kirklarelispor
3:2
Eskisehirspor
Amedspor
1:0
Nazilli Belediyespor
Sanliurfaspor
3:2
Karacabey
Bucaspor
0:1
Pendikspor
2.Lig Red Group
Van Spor
3:1
Diyarbekirspor
Bayburt Özel İdarespor
2:0
Serik Belediyespor
Sivas Belediyespor
4:0
Kahramanmarasspor AS
Inegolspor
0:2
Etimesgut Belediyespor
Somaspor
3:3
Afjet Afyonspor
BB Bodrumspor
3:0
Ergene Velimese Spor
Ankaraspor
6:1
Adıyamanspor
Yeni Çorumspor
0:0
Sakaryaspor
Faroe Islands Premier League
Klaksvik
4:0
07 Vestur
NSI Runavik
7:2
TB Tvoroyri
B36 Torshavn
5:0
If Fuglafjordur
Vikingur Gota
3:1
B68 Toftir
HB Torshavn
4:1
EB/Streymur
K League 2
Chungnam Asan
0:1
Ansan Greeners
Seoul E-Land
2:1
Daejon Citizen
Scottish Premiership
Dundee United
1:0
Dundee
Livingston
1:0
Celtic
on TV
Rangers
1:1
Motherwell
Second Division B
Westerlo
2:2
Deinze
Lommel United
3:1
Lierse
1st League
Karvina
1:1
Teplice
Sparta Praha
1:1
Jablonec
Bohemians 1905
1:5
Slavia Praha
Premier league
Nizhny Novgorod
2:3
Arsenal Tula
PFC Sochi
0:1
Dinamo Moscow
Serie A
Internacional
1:0
Fortaleza
on TV
Sao Paulo
2:1
Atletico GO
on TV
Corinthians
1:1
Amrica Mineiro
on TV
Flamengo
0:1
Gremio
on TV
Veikkausliiga
Honka
0:0
HJK Helsinki
1st Division
Hvidovre
3:2
Hjorring
Nykobing
4:1
Jammertbugt
Swiss Cup
FC Iliria Payerne
1:7
Young Boys
Eliteserien
Mjondalen
1:1
Sandefjord
Valerenga
1:1
Molde
Sarpsborg
1:3
Rosenborg
Viking
1:3
Bodo Glimt
Tromso
1:1
Brann
1. Division
Fredrikstad
2:0
Ull/Kisa
Ykkonen
RoPS
3:3
KPV Kokkola
Ekenas
2:3
VPS
Gnistan
1:0
JIPPO
Musan Salama
1:5
FF Jaro
Klubi-04
2:4
TPS
PK-35 Vantaa
3:1
Mikkelin Palloilijat
FA Cup
Lothian Thistle
2:2
Edinburgh University
1st Division
Yenisey Krasnoyarsk
2:3
Tom Tomsk
Dolgoprudny
1:1
SKA-Khabarovsk
Spartak Moscow II
1:2
Baltika Bfu Kaliningrad
Tekstilshchik Ivanovo
1:2
FC Volgar
FC Krasnodar 2
2:0
FK Akron Togliatti
Torpedo Moscow
2:1
Gazovik Orenburg
Yenisey Krasnoyarsk
Post
Chayka Peschanokopskoye
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
0:1
Neftekhimik
Alania Vladikavkaz
5:0
Metallurg Lipetsk
Pfc Kuban
0:4
Fakel
Indonesia Liga 1
PSS Sleman
2:1
Arema
Persipura Jayapura
0:0
Persija Jakarta
2nd League
Zbrojovka Brno
2:1
Viktoria Zizkov
2nd SNL
Krsko
2:1
Krka
NK Rogaska
1:3
HIT Gorica
Premier League
Neftchi Baku
3:0
Keshla FK
Serie B
Vasco da Gama
1:1
Cruzeiro
on TV
Liga 1 Movistar - Clausura
Sport Huancayo
3:1
Universidad San Martin
on TV
Universitario de Deportes
0:2
Deportivo Municipal
on TV
Super Lig
Giresunspor
0:0
Konyaspor
Galatasaray
0:1
Alanyaspor
on TV
Istanbul Basaksehir
2:0
Fenerbahce
on TV
Hatayspor
2:1
Kayserispor
Super League
Apollon Smirnis
1:3
Volos N.F.C.
Atromitos Athinon
1:2
Panetolikos
OFI
3:3
AEK Athens
Asteras Tripolis
0:1
PAOK
Lamia
1:2
Olympiakos Piraeus
1. Lig
Tuzlaspor
0:0
Bursaspor
Samsunspor
2:2
Genclerbirligi
Adanaspor
0:0
Umraniyespor
Altinordu
2:1
Denizlispor
Premier
Dinamo Minsk
2:1
Isloch
Vitebsk
3:1
FC Minsk
Neman
5:0
Smorgon
Division Profesional Clausura
Sol de America
0:1
12 de octubre
Guairena
1:2
Sportivo Luqueño
Meistriliga
Flora Tallinn
2:0
Kalju Nomme
Tammeka Tartu
2:5
Paide Linnameeskond
Canadian Premier League
Pacific Fc
1:1
Atletico Ottawa
on TV
Ekstraklasa
Stal Mielec
0:3
Rakow Czestochowa
Gornik Zabrze
1:0
Warta Poznan
Legia Warszawa
3:1
Gornik Leczna
Primera A
Deportes Tolima
1:1
Deportivo Cali
on TV
Dep. Pasto
0:1
Independiente Santa Fe
Rionegro
3:0
Bucaramanga
Allsvenskan
Norrkoping
3:0
Orebro
on TV
Ostersunds FK
3:1
Elfsborg
Sirius
Post
Degerfors
Halmstad
0:1
Kalmar
Superettan
Akropolis
0:2
Vasteras
Falkenbergs
0:2
Osters
Ecuador - First Division
Olmedo
2:5
Mushuc Runa
Técnico Universitario
0:0
Manta FC
on TV
L.D.U. Quito
3:2
Emelec
on TV
Argentina - Primera Nacional
San Telmo
0:0
Defensores de Belgrano
Atlanta
1:1
Temperley
Independiente Rivadavia
1:2
Tristan Suarez
Alvarado
0:1
Quilmes
Primeira Liga
Vizela
1:1
Pacos Ferreira
FC Porto
5:0
Moreirense
on TV
Estoril
0:1
Sporting CP
on TV
Liga I
FC Academica Clinceni
0:1
FC Arges Pitesti
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
0:0
UTA Arad
Dinamo Bucuresti
1:2
Botosani
Super Liga
Partizan Beograd
1:1
Crvena Zvezda
Honduras Liga Nacional Apertura
Lobos UPNFM
2:2
F.C. Motagua
Platense F.C.
2:3
C.D. Real Sociedad
Real C.D. España
0:1
C.D. Marathón
C.D.S. Vida
1:0
Club Deportivo Honduras Progreso
Belarusian First League
Arsenal Dzerzhinsk
4:0
Shakhter-2 Pietrykaw
Belshina Bobruisk
1:2
Volna Pinsk
Naftan
5:1
Baranavichy
1 HNL
Hajduk Split
Post
Dinamo Zagreb
NK Osijek
3:2
HNK Gorica
Premier League
Vorskla Poltava
2:0
FC Mynai
FK Lviv
0:0
Metalist 1925 Kharkiv
Zorya Luhansk
3:0
Chornomorets Odesa
Super Liga
Slovan Bratislava
2:2
MSK Zilina
Slovenian 1st SNL
NK Tabor Sežana
4:0
Aluminij
Luka Koper
0:1
NK Bravo
Maribor
1:2
Mura
2 NHL
Nk Osijek II
1:2
Croatia Zmijavci
NK Varazdin
1:1
Dinamo Zagreb II
A Lyga
Hegelmann Litauen
1:0
FK Panevezys
FK Riteriai
4:0
Nevėžis Kėdainia
First League
Podillya Khmelnytskyi
4:1
Kremin Kremenchuk
Ahrobiznes Volochysk
0:2
Olimpik Donetsk
Regionalliga Northeast
Tasmania Berlin
3:3
Union Furstenwalde
Eilenburg
1:1
Lokomotive Leipzig
ZFC Meuselwitz
1:3
Berliner
Regionalliga Southwest
Sonnenhof Großaspach
1:4
TSG Balingen
SSV Ulm 1846
2:1
KSV Hessen Kassel
Kickers Offenbach
2:0
Astoria Walldorf
Regionalliga West
Fortuna Koeln
0:0
Fortuna Dusseldorf II
Bonner
1:1
Alemannia Aachen
K League 1
Incheon United
0:1
Seongnam
FC Seoul
2:1
Suwon FC
Regionalliga North Group - North
Altona 93
2:4
VFB Phoenix Lubeck
Regionalliga North Group - South
VfV Hildesheim
3:1
Hannoverscher SC
SV Atlas Delmenhorst
1:2
VfB Oldenburg
Primera División
Liverpool Montevideo
3:1
River Plate Montevideo
Nacional De Football
0:1
Progreso
Montevideo City Torque
2:2
Plaza Colonia
Primera division Apertura
11 Deportivo
0:0
Atletico Marte
Luis Angel Firpo
0:0
Santa Tecla
C.D. FAS
3:0
Isidro Metapan
on TV
CD Platense Municipal
1:1
Jocoro
Bolivia Primera División
Independiente Petrolero
2:1
Club Bolívar
The Strongest
3:1
Jorge Wilstermann
Oriente Petrolero
3:0
Atletico Palmaflor
1st League
Apollon Limassol
2:1
APOEL
Israeli Premier League
Hapoel Hadera
0:0
Hapoel Jerusalem
Hapoel Haifa
1:0
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Beitar Jerusalem
1:1
Maccabi Netanya
Premier League
Taraz
0:0
Tobol Kostanay
Kairat Almaty
1:0
FC Kyzyl-Zhar SK
Kaysar
1:2
Shakhter Karagandy
Leumit League
Kafr Qasim
2:1
Maccabi Bnei Raina
Hapoel Raanana
1:3
Hapoel Akko
Hapoel Umm al-Fahm
3:1
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Kfar Saba
1:1
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Bnei Yehuda Tel Aviv
2:4
Hapoel Rishon Lezion
Sektzia Nes Tziona
2:0
Hapoel Nir Ramat HaSharon
Hapoel Afula
0:0
Hapoel Petah Tikva
Premier League
Moroka Swallows
0:3
Supersport United
Mamelodi Sundowns
3:0
TS Galaxy F.C.
North Macedonia Prva Liga
Bregalnica Stip
2:0
Tikves
Shkupi 1927
3:0
Borec Veles
FK Skopje
0:2
Shkendija Tetovo
Renova
1:0
FC Struga
Makedonija G. P.
0:2
Rabotnicki
Pelister
0:0
Akademija Pandev
Morocco Botola
Renaissance Sportive de Berkane
1:1
Olympic Safi
Rapide Oued Zem
0:2
AC Casablanca
Montenegro Telekom 1st CFL
Sutjeska
0:0
Petrovac
Decic
0:1
Mornar Bar
2nd League
Igalo
3:0
Cetinje
Arsenal Tivat
2:2
KOM
Mladost Donja Gorica
1:1
Jedinstvo B. Polje
OFK Titograd Podgorica
1:2
Berane
Bokelj
2:0
Grbalj
Primera División RFEF Group 1
Celta Vigo II
2:1
Racing Santander
Internacional de Madrid
3:2
Cultural Leonesa
Logrones
1:0
Real Unión
Talavera de La Reina
0:0
Calahorra
Primera División RFEF Group 2
Real Madrid II
2:1
Gimnastic
Sevilla Atletico
1:3
Alcoyano
Sabadell
1:3
Barcelona B
Linense
0:4
Algeciras
J2 League
Blaublitz Akita
1:1
Giravanz Kitakyushu
Sc Sagamihara
2:0
Renofa Yamaguchi
Tokyo Verdy
1:3
Albirex Niigata
Zweigen Kanazawa
1:1
Matsumoto Yamaga
Venezuela Primera division grupo central
Deportivo Lara
2:1
Carabobo FC
Venezuela Primera division grupo occidental
Estudiantes de Mérida
1:2
CD Hermanos Colmenares
Segunda Division - Occidental
Un. Local Andina
11:00
Yaracuy
Real Frontera
0:1
Un. Local Andina
Atletico El Vigia
2:0
Academia Rey
Rayo Zuliano
0:0
Deportivo JBL
Urvalsdeild
Leiknir R.
0:1
Keflavik
Akraness
5:0
Fylkir
Hafnarfjordur
1:0
Breidablik
KR Reykiavik
1:2
Vikingur Reykjavik
Valur
1:4
Akureyri
1st Deild
Vestmannaeyar IBV
1:2
Vestri
Thailand Thai League 1
Suphanburi
2:2
Prachuap
Nakhon Ratchasima
1:0
Police Tero
FNL 2 Group 2 Subgroup 2
Shinnik Yaroslavl
5:0
Khimik Dzerzhinsk
Luxembourg National Division
Una Strassen
2:2
CS Fola Esch
Rodange 91
1:4
FC Differdange 03
Cyprus Division 2
Ermis
1:1
Onisilos Sotira 2014
Serie C
Ypiranga
0:0
Ituano
Manaus
1:1
Ferroviário
Tombense
2:1
Santa Cruz
Botafogo RB
1:0
Jacuipense
First Professional League
Botev Vratsa
2:4
CSKA-Sofia
Slavia Sofia
1:0
Ludogorets
Premier League 2 Division 1
Chelsea U23
1:6
Arsenal U23
Liverpool U23
0:4
Leeds U23
Premier League 2 Division 2
Southampton U23
0:2
Burnley U23
Japan J3 League
Fujieda Myfc
1:0
Fukushima United
Azul Claro Numazu
0:2
Kamatamare Sanuki
Grulla Morioka
0:1
Tegevajaro Miyazaki
Nagano Parceiro
0:2
Roasso Kumamoto
Poland II liga
GKS Tychy
1:1
Widzew Lodz
Pogon Siedlce
1:2
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Odra Opole
2:0
Stomil Olsztyn
Radunia Stezyca
3:0
Olimpia Elbląg
Hutnik Nowa Huta
1:0
Chojniczanka Chojnice
Puszcza Niepolomice
2:2
Chrobry Glogow
Denmark 2. Division
Naestved
4:0
Middelfart
Third league - South-East
Atletik (Kuklen)
Post
Asenovets 2005
Sayana Haskovo
5:2
Karnobat
Third league - North-East
Dunav Ruse
8:0
Lokomotiv Ruse
National Division
Zimbru Chisinau
1:1
Sheriff Tiraspol
Premier league Malta
Birkirkara
1:1
Floriana FC
Sliema Wanderers
2:3
Gudja United
Hamrun Spartans
0:1
Balzan
Uzbekistan Super League
FK Andijan
1:0
Pakhtakor
Metallurg Bekabad
0:1
Kokand 1912
Georgia Erovnuli Liga 2
Rustavi
5:1
FC WIT Georgia
Sioni Bolnisi
2:0
Chikhura
FC Shevardeni-1906
1:1
FC Gagra
Gareji Sagarejo
3:2
FC Merani Martvili
Zugdidi
1:4
FC Merani Tbilisi
Campionato Primavera 1
Sampdoria (U19)
2:2
Atalanta U19
Cagliari (U19)
2:1
Fiorentina (U19)
Bologna (U19)
1:3
Inter Milan U19
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..