Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 18.09.2021

Major League Soccer
Atlanta United
3:2
DC United
on TV
New England Revolution
1:1
Columbus Crew
on TV
Cincinnati
1:2
New York City
on TV
Toronto FC
2:1
Nashville SC
on TV
Minnesota United
3:0
Los Angeles Galaxy
on TV
Austin FC
3:4
San Jose Earthquakes
on TV
Houston Dynamo
3:2
FC Dallas
on TV
Real Salt Lake
1:0
Seattle Sounders
on TV
USL Championship
Charlotte Independens
1:0
Pittsburgh Riverhounds
on TV
Indy Eleven
0:2
Louisville City FC
on TV
Atlanta United 2
0:2
Tampa Bay Rowdies
on TV
Birmingham Legion
1:1
OKC Energy
on TV
Miami FC
1:1
Charleston Battery
on TV
FC Tulsa
0:1
Austin Bold
on TV
Rio Grande Valley
1:2
Colorado Springs Switchbacks
on TV
New Mexico United
2:1
Real Monarchs SLC
on TV
Oakland Roots
0:1
Los Angeles Galaxy II
on TV
Phoenix Rising
2:1
Orange County SC
on TV
Sacramento Republic
0:1
San Antonio
on TV
USL LEAGUE ONE
Chattanooga Red Wolves Sc
3:1
North Carolina FC
on TV
Premier league
Wolverhampton Wanderers
0:2
Brentford
on TV
Burnley
0:1
Arsenal
on TV
Manchester City
0:0
Southampton
on TV
Liverpool
3:0
Crystal Palace
on TV
Norwich
1:3
Watford
on TV
Aston Villa
3:0
Everton
on TV
Bundesliga
Arminia Bielefeld
0:0
1899 Hoffenheim
on TV
Bayern Munich
7:0
VfL Bochum
on TV
Augsburg
1:0
Borussia Monchengladbach
on TV
FSV Mainz 05
0:0
SC Freiburg
on TV
FC Koln
1:1
RB Leipzig
on TV
La Liga
Rayo Vallecano
3:0
Getafe
on TV
Atletico Madrid
0:0
Athletic Club
on TV
Elche
1:1
Levante
on TV
Alaves
0:2
Osasuna
on TV
Liga MX - Guard1aes
Leon
0:1
Jurez
on TV
Toluca
3:1
Club America
on TV
Mazatlán F.C.
2:2
U.N.A.M. Pumas
on TV
Guadalajara
1:0
Pachuca
on TV
First Division A
Oostende
3:1
Beerschot
Mechelen
2:0
OH Leuven
Union S.Gilloise
2:1
Zulte-Waregem
Sporting Charleroi
0:1
Club Brugge
on TV
Bundesliga
Admira Wacker
1:1
Hartberg
Ried
3:3
Wolfsberger AC
Austria Wien
0:0
SCR Altach
Superliga
Godoy Cruz
1:1
Sarmiento
on TV
Velez Sarsfield
3:2
Aldosivi
on TV
Racing Club
1:2
Talleres Cordoba
on TV
Atletico Tucuman
1:2
Boca Juniors
on TV
Usa National Independent Soccer Association
Maryland Bobcats FC
1:2
New Amsterdam
Detroit City Fc
0:1
Stumptown Athletic
Chattanooga
1:1
San Diego 1904 FC
on TV
California United
0:2
Michigan Stars
2nd Bundesliga
Fortuna Dusseldorf
1:1
Jahn Regensburg
SV Sandhausen
1:3
FC Heidenheim
Holstein Kiel
0:3
Hannover 96
Werder Bremen
0:2
Hamburger SV
on TV
Championship
Hull City
1:3
Sheffield United
on TV
Derby
2:1
Stoke City
Millwall
1:1
Coventry City
Barnsley
0:0
Blackburn Rovers
Huddersfield
0:2
Nottingham Forest
Fulham
1:2
Reading
Middlesbrough
1:2
Blackpool
Queens Park Rangers
1:2
Bristol City
Luton Town
3:3
Swansea City
Cardiff City
0:1
AFC Bournemouth
Preston North End
1:1
West Bromwich Albion
on TV
Peterborough
3:0
Birmingham City
Serie A
Genoa
1:2
Fiorentina
on TV
Inter
6:1
Bologna
on TV
Salernitana
0:1
Atalanta
on TV
Ligue 1
Lens
1:0
Lille
on TV
Saint-Etienne
1:2
Bordeaux
on TV
Serie B
Ascoli
0:2
Benevento
Reggina
2:1
SPAL
Monza
1:1
Ternana
Lecce
3:2
US Alessandria Calcio
Perugia
1:1
Cosenza Calcio
L.R. Vicenza Virtus
1:3
Pisa
Cittadella
1:0
Pordenone
Ligue 2
Toulouse
4:1
Grenoble Foot 38
on TV
Sochaux
2:0
FC Paris
on TV
Dijon
2:0
Dunkerque
Bastia
1:1
Caen
Quevilly
0:0
Auxerre
Pau
1:1
Valenciennes
Rodez
0:2
Ajaccio
Chamois Niortais
2:0
Guingamp
Nimes
3:3
Amiens
Nancy
1:1
Le Havre
Segunda Division
UD Ibiza
1:1
Oviedo
Real Zaragoza
1:1
Real Sociedad II
Leganes
1:0
SD Amorebieta
Girona
1:0
Valladolid
F.C. Cartagena
2:1
Lugo
Seria C Girone B
Pistoiese
0:2
Reggio Audace
Gubbio
3:1
Virtus Entella
Seria C Group
Pro Sesto
0:0
Fiorenzuola
Seria C Girone C
Juve Stabia
0:0
Campobasso
Primera B Clausura
Bogota FC
1:1
Real San Andrés
Llaneros
1:0
Boca Juniors de Cali
Barranquilla Fútbol Club
2:2
Cortulua
Eredivisie
Heerenveen
1:0
Fortuna Sittard
Willem II
2:1
Groningen
Ajax
9:0
Cambuur
on TV
Utrecht
2:2
RKC Waalwijk
Erste Liga
FC Dornbirn 1913
0:2
Floridsdorfer AC
Vorwärts Steyr
1:2
Austria Lustenau
League 1
Xinjiang Tianshan
0:3
Nantong Zhiyun
Wuhan Three Towns
3:1
Zibo Cuju
Sichuan Jiuniu
1:1
Kunshan F.C.
Costa Rica Primera Division Apertura
Jicaral Sercoba
3:0
Pérez Zeledón
Esiliiga
Maardu Linnameeskond
7:0
Tartu Welco Elekter
FC Nomme United
3:4
Paide Lm II
Tammeka Tartu II
0:1
Tallinna Kalev
Pärnu Jalgpalliklubi
0:1
Flora Tallinn II
Albania Superliga
Skenderbeu Korce
1:1
Partizani
KF Vllaznia
1:1
Teuta Durrës
League One
Doncaster Rovers
1:0
Morecambe
Sheffield Wednesday
1:1
Shrewsbury Town
Wycombe Wanderers
2:1
Charlton Athletic
Lincoln City
0:1
Ipswich
Portsmouth
1:2
Cambridge United
Cheltenham Town
1:0
Oxford United
AFC Wimbledon
0:1
Plymouth Argyle
Accrington
1:4
Wigan Athletic
Bolton Wanderers
0:2
Rotherham United
Fleetwood Town
2:2
Sunderland
Gillingham
1:4
Milton Keynes Dons
Crewe Alexandra
2:0
Burton Albion
LigaPro
Rio Ave
0:4
Feirense
Mafra
0:0
Trofense
England National League
Notts County
1:0
Maidenhead United
Bromley
2:0
Barnet
Wealdstone
2:2
Aldershot Town
Wrexham
1:0
Dagenham & Redbridge FC
Solihull Moors
3:1
Boreham Wood
Yeovil Town
Post
Altrincham
Torquay United
1:0
Southend
Grimsby
2:0
Eastleigh
Halifax Town
3:0
Stockport
Yeovil Town
0:2
Chesterfield
Weymouth
1:1
Dover Athletic
3rd Liga
Magdeburg
1:2
Wurzburger Kickers
MSV Duisburg
3:2
Eintracht Braunschweig
Saarbrucken
3:1
Türkgücü-Ataspor München
TSV 1860 Munich
0:2
FSV Zwickau
Waldhof Mannheim
2:1
Hallescher FC
VfL Osnabruck
1:0
SV Meppen
2.Lig Red Group
Hekimoğlu Trabzon
5:0
Niğde Anadolu FK
Sarıyer
2:1
Turgutluspor
K League 2
Jeonnam Dragons
1:2
Bucheon FC 1995
Gyeongnam FC
2:3
Sangju Sangmu
Busan IPark
1:3
FC Anyang
Scottish Premiership
Hibernian
2:2
St Mirren
Ross County
2:2
Hearts
Aberdeen
0:1
St Johnstone
Scottish League One
Falkirk
1:2
Dumbarton
Montrose
0:2
Alloa Athletic
Airdrieonians
3:0
East Fife
Peterhead
0:1
Cove Rangers
Clyde
2:2
Queens Park
Scottish League Two
Elgin City
0:2
Annan Athletic
Stranraer
2:0
Stenhousemuir
Cowdenbeath
1:1
Forfar Athletic
Albion Rovers
0:3
Kelty Hearts
Scottish Championship
Morton
0:1
Raith Rovers
Partick Thistle
0:2
Kilmarnock
Dunfermline
0:0
Inverness Ct
Hamilton Academical
0:2
Ayr Utd
Queen Of The South
0:2
Arbroath
Second Division B
Royal Excel Mouscron
1:1
Virton
1st League
Slovacko
3:0
Zlin
Slovan Liberec
2:1
Mlada Boleslav
Plzen
2:1
Dynamo České Budějovice
Premier league
FC Ufa
3:2
Khimki
Krylya Sovetov
4:2
Rostov
Akhmat Grozny
0:2
Krasnodar
Serie A
Chapecoense AF
0:2
Palmeiras
on TV
Atletico Paranaense
2:1
Juventude
on TV
Atlético Mineiro
3:0
Sport Club do Recife
on TV
Bahia
1:1
Red Bull Bragantino
on TV
Ceara
0:0
Santos
on TV
Veikkausliiga
HIFK Helsinki
0:3
IFK Marieham
Lahti
0:0
AC Oulu
Haka
0:1
Ilves
Inter Turku
Post
SJK
KooTeePee
1:2
KuPS
SJK
2:2
Inter Turku
1st Division
Esbjerg
2:1
Fremad Amager
Hobro
0:3
Horsens
Swiss Cup
FC Black Starts
1:3
Biel Bienne
FC Stade Lausanne-Ouchy
4:0
Sion
Buochs
1:2
AET
Luzern
Etoile Carouge FC
3:1
Winterthur
FC Thun
1:0
Grasshopper
Eliteserien
Kristiansund BK
3:2
Haugesund
Odd Ballklubb
2:3
Lillestrom
1. Division
Strommen
0:0
Ham Kam
Raufoss
5:1
KFUM Oslo
Jerv
1:0
Sandnes
Grorud
1:2
Sogndal
Bryne
4:2
Start
Asane
1:6
Aalesund
Ranheim
1:0
Stjordals Blink
FA Cup
Coldstream
1:10
East Kilbride
Huntly
3:0
Hill of Beath Hawthorn
Forres Mechanics
0:2
Bonnyrigg Rose
Nairn County F.C.
4:0
Strathspey Thistle
Spartans Edinburgh
0:1
Gala Fairydean Rovers
Wick Academy
2:2
Bo Ness United
Banks O' Dee
1:0
Turriff United
Brechin
5:0
Vale of Leithen
Caledonian Braves
0:1
Stirling University
Indonesia Liga 1
PSIS Semarang
3:1
Persiraja Banda
Bhayangkara
1:0
Madura United
PSM Makassar
3:1
Persebaya Surabaya
Bali United Pusam
2:2
Persib Bandung
2nd League
Vyskov
2:3
Sparta Praha II
MFK Chrudim
0:2
Lisen
FK Fotbal Třinec
1:1
Vysocina Jihlava
Opava
0:0
Mas Taborsko
2nd SNL
Primorje
4:0
Rudar Velenje
Beltinci
2:2
Nd Ilirija
Nk Dob
2:0
Nd Bilje
Nafta Lendava
5:0
Brežice
Jadran Dekani
1:2
Fuzinar
Premier League
Qabala
5:0
Sabail
Zira
1:1
Sabah fc
Serie B
Botafogo
3:1
Natutico Recife
on TV
Londrina
0:2
Centro Sportivo Alagoano
on TV
Goias
2:1
Brasil de Pelotas
on TV
Liga 1 Movistar - Clausura
Carlos Mannucci
1:1
Alianza Universidad
on TV
Cesar Vallejo
0:0
Academia Cantolao
on TV
Deportivo Binacional
1:2
Sport Boys
on TV
Super Lig
Sivasspor
1:1
Gaziantep FK
Kasimpasa
0:1
Trabzonspor
on TV
Adana Demirspor
3:1
Rizespor
Antalyaspor
2:3
Besiktas
on TV
League Two
Northampton Town
1:1
Swindon Town
Bradford
1:1
Barrow
Colchester United
0:1
Crawley Town
Carlisle United
2:2
Scunthorpe
Mansfield
1:1
Rochdale
Exeter
2:0
Sutton United
Bristol Rovers
1:3
Leyton Orient
Stevenage
0:4
Forest Green Rovers
Newport County
2:1
Walsall
Port Vale
2:0
Harrogate Town
Tranmere Rovers
2:0
Salford City
Oldham
0:0
Hartlepool United
Super League
Pas Giannina
1:0
Panathinaikos
1. Lig
Eyupspor
0:1
Erzurum BB
Manisa Büyükşehir Belediyesi
1:3
Bandirmaspor
J. League
Kashima Antlers
3:1
Gamba Osaka
Kashiwa Reysol
0:3
Sanfrecce Hiroshima
Shonan Bellmare
1:1
Avispa Fukuoka
Vissel Kobe
1:0
Consadole Sapporo
Tokushima Vortis
1:3
Kawasaki Frontale
Nagoya Grampus
2:1
Yokohama Marinos
Sagan Tosu
0:0
Oita Trinita
Urawa Red Diamonds
2:0
Cerezo Osaka
Tokyo
4:0
Yokohama FC
Shimizu
2:1
Vegalta Sendai
Premier
Slutsk
1:4
Gomel
FC Sputnik Rechitsa
0:3
Rukh Brest
Dinamo Brest
0:3
Slavia Mozyr
BATE
1:0
Shakhter Soligorsk
Division Profesional Clausura
Cerro Porteno
0:0
Club Guarani
Meistriliga
Tallinn Jk Legion
3:1
Tulevik Viljandi
Kuressaare
6:0
Parnu Vaprus
FCI Levadia Tallinn
3:0
Trans Narva
Canadian Premier League
York United Fc
0:0
Hfx Wanderers
on TV
Valour Fc
1:1
Cavalry Fc
on TV
Ekstraklasa
Wisla Plock
3:0
Jagiellonia
Pogon Szczecin
1:1
Cracovia Krakow
Radomiak Radom
1:1
Slask Wroclaw
Lechia Gdansk
1:0
Piast Gliwice
Airtricity League
Sligo Rovers
0:1
Shamrock Rovers
Primera A
Envigado
1:1
Quindio
America de Cali
2:3
Jaguares
Junior
1:3
Atletico Nacional
on TV
Millonarios
3:1
Huila
on TV
Allsvenskan
Degerfors
1:2
Sirius
Malmo
1:1
Djurgarden
Hacken
0:0
Mjallby
Superettan
Norrby
1:1
Trelleborg
AFC Eskilstuna
1:2
Vasalunds IF
Brage
1:4
GAIS Goteborg
Sundsvall
1:0
Landskrona Bols
NIFL Premiership
Crusaders
1:0
Larne
Dungannon Swifts
1:3
Cliftonville
Ballymena United
1:1
Glenavon FC
Carrick Rangers
1:0
Portadown
Linfield
1:1
Coleraine
Warrenpoint Town
0:3
Glentoran
Ecuador - First Division
Orense SC
2:0
Guayaquil City F.C.
Delfín
1:2
Aucas
on TV
9 de Octubre
1:1
Macara
on TV
Argentina - Primera Nacional
Villa Dálmine
1:0
Santamarina
Barracas Central
1:1
Gimnasia Jujuy
Estudiantes B.A.
1:1
Agropecuario
Guillermo Brown
0:1
Deportivo Morón
Chacarita Juniors
0:0
Estudiantes de Río Cuarto
Almirante Brown
1:0
Deportivo Riestra
Primeira Liga
Famalicao
0:0
Maritimo
Belenenses
1:1
Gil Vicente
on TV
Arouca
2:2
Guimaraes
Liga I
Chindia Targoviste
2:0
Farul Constanța
Craiova 1948
0:1
FCSB
Super Liga
Proleter Novi Sad
2:3
Mladost Lucani
Cukaricki
2:1
Spartak Subotica
Vozdovac
1:2
Radnicki 1923
Prva Liga
Žarkovo
1:0
Radnicki Sremska Mitrovica
Backa
0:1
Rad
FC Zlatibor
0:0
Fk Loznica
Fk Imt Beograd
0:0
Zeleznicar Pancevo
Macva
2:1
Indjija
Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia
1:0
Antigua
on TV
Iztapa
1:0
Comunicaciones Guatemala
on TV
C.S.D. Municipal
2:1
Cobán Imperial
on TV
Belarusian First League
Dnyapro Mogilev
4:2
Lida
Krumkachy Minsk
0:2
Lokomotiv Gomel
Slonim-2017
2:4
Orsha
Northern Ireland Championship
Loughgall
4:0
Harland & Wolff Welders
Dergview
3:1
Queens University
Dundela
1:3
Annagh United
Ballyclare Comrades
1:0
Newry City
Ballinamallard United
2:0
Knockbreda
Institute F.C.
2:1
Ards
1 HNL
Slaven Belupo
1:1
Istra 1961
Sibenik
2:1
Lokomotiva Zagreb
Premier League
Ingulets
0:2
Kolos Kovalivka
Vorskla Poltava
Post
Olimpik Donetsk
Dnipro-1
1:0
Veres
Mariupol
0:5
Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv
1:0
FC Oleksandriya
Super Liga
Ruzomberok
1:2
Dunajska Streda
Zemplin Michalovce
2:1
Zlate. Moravce
AS Trencin
3:3
FK Senica
Tatran Liptovský Mikuláš
5:1
FK Pohronie
Slovenian 1st SNL
NK Domzale
2:0
Radomlje
Olimpija Ljubljana
1:0
NK Celje
S.League
Tanjong Pagar Utd Fc
1:1
Hougang United
Tampines
2:1
Garena Young Lions
2 NHL
Nk Dubrava
3:1
Orijent Rijeka
Jarun
1:1
Kustosija
Rudes Zagreb
3:1
BSK Bijelo Brdo
Opatija
1:1
Solin
Radnik Sesvete
1:2
Inter Zapresic
Dugopolje
2:1
Cibalia
A Lyga
FC Džiugas Telšiai
2:1
Zalgiris Vilnius
Banga Gargždai
2:3
Kauno Zalgiris
First League
Prikarpatye
1:1
Kryvbas
Volyn Lutsk
1:0
FC VPK-Ahro Shevchenkivka
Obolon-Brovar
Post
Kramatorsk
Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth
Post
Unterhaching
FC Nurnberg II
0:3
Augsburg II
Greuther Fuerth II
3:0
VfB Eichstätt
TSV Rain am Lech
0:2
Memmingen
Schweinfurt
6:0
SV Schalding-Heining
Regionalliga Northeast
Luckenwalde
1:1
Dynamo Berlin
BSG Chemie Leipzig
1:1
Optik Rathenow
Regionalliga Southwest
SV Elversberg
5:0
Mainz 05 II
FSV Frankfurt
2:2
Fc Piramasens
TSV Steinbach
1:0
VfR Aalen
TuS Rot-Weiß Koblenz
0:2
Hoffenheim II
FC 08 Homburg
1:0
TSV Schott Mainz
VfB Stuttgart II
0:1
Bahlinger SC
Regionalliga West
FC Wegberg-Beeck
1:1
KFC Uerdingen 05
Rödinghausen
Post
Oberhausen
RW Ahlen
1:1
Lippstadt
SV Straelen
0:4
Preussen Munster
Oberhausen
2:1
Rödinghausen
Wuppertaler
3:1
VfB Homberg
Borussia Moenchengladbach II
3:1
FC Koln II
K League 1
Jeonbuk
1:0
Suwon Bluewings
Gwangju
1:1
Jeju United
Daegu FC
2:1
Ulsan Hyundai
Regionalliga North Group - North
FC St. Pauli II
0:2
Holstein Kiel II
Hamburger SV II
2:3
Eintracht Norderstedt
Lubeck
0:1
Teutonia Ottensen
Regionalliga North Group - South
Hannover 96 II
Post
Werder Bremen II
Oberneuland
2:1
Luneburger
Jeddeloh
2:2
Schwarz-Weiss-Rehden
Primera División
Cerrito
1:1
Cerro Largo
Villa Espanola
1:2
Sud America
Cymru Premier
Cefn Druids
0:3
Penybont FC
Caernarfon
2:0
Cardiff Metropolitan University
Haverfordwest County
2:0
Flint Town
Connah's Quay
0:1
Bala Town
The New Saints
3:1
Barry Town
Primera division Apertura
Chalatenango
1:1
Municipal Limeno
Alianza
2:1
Asuila
on TV
Bolivia Primera División
Real Santa Cruz
2:1
Royal Pari FC
Aurora
2:0
Blooming
Nacional Potosi
0:2
Always Ready
Liga II
Gloria Buzău
4:1
Metaloglobus Bucuresti
AFC Hermannstadt
6:0
Dacia Unirea Braila
Astra Giurgiu
0:2
Unirea Dej
Unirea Constanța
0:6
CSMS Iasi
Corona Brasov
3:1
Dunarea Calarasi
FC Politehnica Timișoara
1:2
Miercurea Ciuc
Liga III - Serie 1
Bucovina Rădăuți
2:0
Somuz Falticeni
CSM Bacau
0:1
Husana Husi
Ceahlaul Piatra Neamt
0:1
CS Dante Botosani
Vaslui
0:0
Foresta Suceava
Liga III - Serie 2
CS Faurei
1:1
Aerostar Bacau
Metalul Buzau
8:1
ACS Sportul Chiscani
Liga III - Serie 3
Recolta Cheorghe
0:1
FC Agricola Borcea
Liga III - Serie 4
CS Tunari
3:0
FCSB II
Progresul Spartac
4:1
Unirea Bascov
Liga III - Serie 5
Kids Tampa Brasov
0:0
Plopeni
CS Blejoi
1:2
SR Brasov
Cetate Râșnov
1:0
Afc Hermannstadt II
FC Pucioasa
2:1
Targu Secuiesc
Liga III - Serie 6
Sporting Rosiori
2:0
Minerul Costesti
Petrolul Potcoava
1:0
Universitatea Craiova II
ACSO Filiasi
0:1
Flacăra Horezu
Viitorul Dăești
1:0
Vediţa Coloneşti
Liga III - Serie 7
CS Gilortul Târgu Cărbunești
1:6
Pandurii
Liga III - Serie 8
Poli Timisoara
Post
Dumbrăviţa
Crișul Chișineu-Criș
0:2
ACS Progresul Pecica
Liga III - Serie 9
Unirea Alba Iulia
0:5
Fc Hunedoara
Ocna Mures
1:1
CF Metalurgistul Cugir
Liga III - Serie 10
Satu Mare
0:3
Sportul Simleu Silvaniei
Minaur Baia Mare
3:2
Scm Zalau
1st League
Pafos FC
1:1
A. E. Kition Larnaca
Olympiakos Nicosia
1:1
AEL Limassol
Israeli Premier League
Hapoel Nof HaGalil F.C.
2:0
FC Ashdod
Bnei Sakhnin
0:0
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Petah Tikva
1:1
Hapoel Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
2:1
Maccabi Haifa
Premier League
Zhetysu
2:2
Akzhayik
Astana
2:1
Aktobe
FC Caspiy
2:1
Atyrau
FC Turan
1:1
Ordabasy
Premier League
Chippa United
1:3
Orlando Pirates
Kaizer Chiefs
1:4
Bloemfontein Celtic
Cape Town City
0:3
Stellenbosch FC
Baroka
1:0
Sekhukhune United
Morocco Botola
Difaa El Jadida
2:1
Hassania Agadir
Ittihad Tanger
1:1
Chabab Mohammedia
Montenegro Telekom 1st CFL
Rudar Pljevlja
2:0
Zeta
Iskra Danilovgrad
4:2
FC Podgorica
Primera División RFEF Group 1
Tudelano
0:1
Zamora
Valladolid II
2:2
SS Reyes
Deportivo La Coruna
1:0
Badajoz
Rayo Majadahonda
1:0
SD Logrones
Primera División RFEF Group 2
FC Andorra
2:2
Atlético Baleares
Linares
1:2
UCAM Murcia
Betis II
0:1
San Fernando
Villarreal B
3:0
Albacete
J2 League
JEF United Chiba
1:0
Ehime Fc
Tochigi Sc
0:0
Mito HollyHock
Ventforet Kofu
1:0
Omiya Ardija
Montedio Yamagata
0:2
Kyoto Sanga
Fc Ryukyu
0:1
Thespakusatsu Gunma
Jubilo Iwata
1:1
Fagiano Okayama
Machida Zelvia
3:3
V-Varen Nagasaki
Venezuela Primera division grupo central
Deportivo La Guaira
0:0
Academia Puerto Cabello
Gran Valencia
0:1
Aragua
Argentina - Division 3 Clausura
Flandria
1:1
Sacachispas
Deportivo Armenio
0:1
Defensores Unidos
Comunicaciones
1:0
Atletico Fenix
San Miguel
1:1
Argentino de Quilmes
UAI Urquiza
0:3
Colegiales
Canuelas
0:0
Acassuso
Saudi Professional League
Al-Hilal Riyadh
3:2
Al Ettifaq
Al Hazem
2:0
Abha
Al-Nassr Riyadh
1:3
Al-Ittihad Club Jeddah
Segunda Division - Central Oriental
Petare
1:0
Libertador FC
Fundación AIFI
1:1
Angostura
Segunda Division - Occidental
Yaracuy
2:1
TFC Maracaibo
Urena
2:0
Llaneros Escuela de Futbol
1st Deild
Selfoss
0:1
Fjolnir
Throttur Reykjavik
2:3
Thor Akureyri
Grindavik
2:4
Vikingur Olafsvik
Fram Reykjavik
6:1
Afturelding
Thailand Thai League 1
Chiangrai United
0:0
Ratchaburi
FNL 2 Group 2 Subgroup 1
Chita
1:2
Krasava
Zenit St. Petersburg II
2:1
FC Baltika-BFU Kaliningrad
FC Kairat Moscow
0:6
Tver Fc
Zvezda St Petersburg
0:0
Smolensk
PFC Sochi
1:3
Leningradets
FNL 2 Group 2 Subgroup 2
Znamya Truda
1:2
Olimp Dolgoprudny II
Murom
0:1
Kazanka Moscow
Volna Nizhny Novgorod Oblast
0:1
Torpedo Vladimir
FNL 2 Group 3 Subgroup 1
SKA-Khabarovsk 2
4:1
Strogino Moscow
Metallurg Vidnoe
2:1
Kvant Obninsk
Khimki 2
1:2
Znamya Noginsk
Saturn Ramenskoye
1:3
Fk Saransk
FNL 2 Group 3 Subgroup 2
1:1
Fakel-M Voronezh
Sokol Saratov
5:0
FC Salyut Belgorod
Zenit Penza
1:0
FC Kaluga
Dynamo Bryansk
0:0
Avangard Kursk
Russian Professional Football League Group 1
Alania Vladikavkaz 2
0:2
Legion Dynamo
Anzhi
2:0
Spartak Nalchik
Taganrog
6:0
Yessentuki
Kuban Holding
2:1
FC Biolog-Novokubansk
FC Makhachkala
3:0
Chernomorets Novorossiysk
Druzhba Maykop
1:1
Mashuk-KMV
Russian Professional Football League Group 4
Ural 2
4:3
Lada Toljatti
Chelyabinsk
1:3
Volga Ulyanovsk
Orenburg 2
0:0
Zvezda Perm
Nosta
1:1
FC Tyumen
Luxembourg National Division
R Hamm Benfica
1:3
Etzella Ettelbruck
F91 Dudelange
3:1
Union Titus Pétange
Wiltz
1:2
US Mondorf Les Bains
Jeunesse Esch
0:2
Racing FC Union Luxembourg
Swift Hesperange
1:1
Victoria Rosport
Cyprus Division 2
PO Xylotympou 2006
0:1
Omonia Aradippou
Ayia Napa FC
1:1
Anagennisi Derynias
Othellos Athienou
1:1
Alki Oroklinis
Serie C
Oeste
0:1
São José
Floresta
1:1
Volta Redonda
Botafogo SP
1:2
Figueirense
Criciuma
3:0
Mirassol
Altos
2:3
Paysandu
Novorizontiono
1:0
Paran
First Professional League
Cherno More Varna
1:1
Lokomotiv Sofia
Levski Sofia
0:0
CSKA 1948
Second Professional League
Minyor Pernik
1:1
Montana
Yantra 2019 Gabrovo
2:0
Neftochimic Burgas
FC Hebar Pazardzhik
1:0
Septemvri Sofia
Ludogorets II
2:1
Spartak Varna
Sozopol
4:1
Botev Plovdiv II
Premier League 2 Division 1
Manchester United U23
2:1
Brighton U23
Manchester City U23
4:2
Crystal Palace U23
Japan J3 League
Yscc
0:0
Fc Imabari
Vanraure Hachinohe
Post
Kataller Toyama
Gainare Tottori
0:2
Kagoshima United
Poland II liga
GKS Belchatow
0:1
Lech II Poznan
LKS Lodz
1:2
Podbeskidzie
Wisla Pulawy
3:1
Stal Rzeszow
Znicz Pruszkow
3:2
Sokol Ostroda
Motor Lublin
3:0
Garbarnia Kraków
Ruch Chorzow
1:0
Wigry Suwalki
Korona Kielce
0:1
Sandecja Nowy Sacz
Denmark 2. Division
Skive
1:4
AB Gladsaxe
Aarhus Fremad
1:1
Thisted FC
Brabrand
1:0
Kolding IF
Hillerød Fodbold
2:0
FA 2000
Third league - South-East
Borislav Parvomay
7:2
Rozova dolina
Dimitrovgrad
0:1
Yambol
Zagorets Nova Zagora
2:0
Lokomotiv Plovdiv II
Beroe II
0:3
Levski Karlovo
Levski Krumovgrad
2:1
Sokol Markovo
Rodopa Smolyan
1:1
Nesebar
Gigant Saedinenie
4:0
Chernomorets Bs
National Division
Dinamo-auto Tiraspol
1:0
FC Florești
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Posusje
1:1
Radnik Bielina
Zeljeznicar
0:0
Velež Mostar
FK Tuzla City
1:0
Sloboda Tuzla
Zrinjski
3:0
Rudar Prijedor
Northwest
Yantra Polski Trambesh
3:1
Botev Vratsa II
Lokomotiv Mz
0:2
Spartak Pleven
Vihar Slavyanovo
0:2
Bdin Vidin
Peshtera Galata
1:0
Levski 2007
Akademik Svishtov
0:3
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Pavlikeni
3:0
Etar Veliko Tarnovo II
Partizan Cherven Bryag
3:1
Juventus Malchika
FC Drenovets
2:0
Lokomotiv 1927 Dryanovo
South-West
Nadezhda Dobroslavtsi
0:2
Pirin Gotse Delchev
Bansko
2:1
Vihren
Rilski Sportist
0:3
Velbazhd Kyustendil
Chavdar Etropole
2:0
Granit Vladaya
Levski Chepintsi
0:2
Balkan Botevgrad
Oborishte
2:2
Vitosha Bistritsa
Slivnishki geroi
2:1
Pirin Razlog
Pirin Blagoevgrad II
0:0
Botev Ihtiman
Ofk Kostinbrod
1:2
Septemvri Sofia II
Premier league Malta
St Lucia
1:3
Sirens
Valletta
0:2
Gzira United
Hibernians
3:2
Mosta Fc
Panama Clausura
C.D. Árabe Unido
0:0
Veraguense Cd
Plaza Amador
1:1
San Francisco F.C.
Atletico Chiriqui
0:1
Tauro F.C.
Alianza Fc
1:0
Deportivo Universitario
Jordan Pro League
Fc Maan
0:0
Shabab Al Ordon
Campionato Primavera 1
Milan (U19)
2:2
Roma U19
Juventus (U19)
1:2
Napoli U19
Pescara (U19)
3:4
Torino (U19)
Empoli (U19)
6:0
Spal (U19)
Verona Primavera
0:2
Lecce Primavera
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..