Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 21.02.2020

Bundesliga
Bayern Munich
3:2
SC Paderborn 07
on TV
Championship
Derby
1:1
Fulham
on TV
La Liga
Betis
3:3
Mallorca
on TV
First Division A
Kortrijk
0:1
Genk
Superliga
Banfield
0:1
Aldosivi
on TV
Argentinos Juniors
1:1
Patronato
on TV
Liga MX - Guard1aes
Atlas
0:2
Pachuca
on TV
Puebla
2:0
Toluca
on TV
Club Tijuana
0:1
Guadalajara
on TV
2nd Bundesliga
Wehen Wiesbaden
1:1
Greuther Fuerth
VfL Osnabruck
0:0
Erzgebirge Aue
Serie A
Brescia
1:2
Napoli
on TV
Ligue 1
Nice
2:2
Brest
on TV
Metz
0:2
Lyon
on TV
Serie B
Cosenza Calcio
0:2
Frosinone
Ligue 2
Chambly Oise
2:1
Nancy
Clermont Foot 63
0:1
FC Paris
Grenoble Foot 38
0:1
Chateauroux
Guingamp
1:1
Sochaux
Le Havre
1:2
Orleans
Chamois Niortais
1:0
Valenciennes
Rodez
0:1
Lorient
Ajaccio
2:0
Le Mans
Segunda Division
Sporting Gijon
1:0
Cadiz
on TV
Ascenso MX
Correcaminos
6:2
Leones Negros
Eredivisie
RKC Waalwijk
0:1
Sparta Rotterdam
ALKA Superliga
Hobro
0:2
Midtjylland
Erste Liga
Austria Klagenfurt
1:1
Ried
Austria Lustenau
4:1
FC Dornbirn 1913
FC Juniors OÖ
1:2
Lafnitz
Kapfenberger SV
1:1
FC Blau-Weiss Linz
Amstetten
1:1
Liefering
SV Horn
2:2
Austria Wien II
Eerste Divisie
Cambuur
2:0
Roda
Dordrecht
1:2
De Graafschap
Excelsior
6:4
Den Bosch
Go Ahead Eagles
2:1
NEC Nijmegen
Helmond Sport
0:2
Jong Ajax
Jong PSV
1:1
TOP Oss
NAC Breda
1:0
Almere City
Telstar
2:1
MVV Maastricht
Regionalliga Nord
SV Drochtersen/Assel
1:0
Heider SV
Werder Bremen II
1:0
Hannoverscher SC
Regionalliga Northeast
Dynamo Berlin
1:2
Altglienicke
FSV Wacker 90 Nordhausen
4:4
Lichtenberg 47
Regionalliga Southwest
Hoffenheim II
2:3
Astoria Walldorf
TSG Balingen
1:5
Mainz 05 II
Superliga
Kukesi
12:00
KF Tirana
LigaPro
U.D. Vilafranquense
0:3
Farense
3rd Liga
Viktoria Koln
1:0
Sonnenhof Großaspach
Scottish Championship
Dundee United
2:1
Inverness Ct
Second Division B
OH Leuven
3:5
Union S.Gilloise
Friendlies
Dinamo Minsk
0:4
Dinamo Moscow
Brann
1:3
Aalesund
CSKA Moscow
3:0
Rapperswil-Jona
Stal Mielec
2:1
Chornomorets Odesa
Tobol Kostanay
0:1
Dinamo Brest
Lillestrom
1:4
Bodo Glimt
Viborg
2:1
FC Mynai
Gazovik Orenburg
1:1
Sarpsborg
Rosenborg
4:2
Ranheim
Start
1:0
Jerv
Norrby
1:2
Degerfors
Stomil Olsztyn
1:0
Rigas FS
Cincinnati
3:3
KR Reykiavik
Challenge League
Winterthur
0:4
Lausanne-Sport
Suomen Cup
VPS
0:2
FF Jaro
Paulista
Botafogo SP
2:1
Inter de Limeira
Novorizontiono
1:1
Mirassol
National
AS Beziers
1:2
Creteil
Boulogne
1:0
Le Puy
Bourg en Bresse Peronnas
0:0
Pau
Cholet
0:0
Bastia-Borgo
Gazelec Ajaccio
0:2
Dunkerque
Lyon la Duchere
1:4
Avranches
Quevilly
0:1
Concarneau
Toulon
3:0
FC Villefranche
Regionalliga West
Oberhausen
1:1
Sportfreunde Lotte
Liga 1 Movistar - Apertura
Deportivo Binacional
1:0
UTC
on TV
Deportivo Municipal
1:1
Carlos Stein
Primera Division - Clausura
Deportivo Táchira
0:2
Zamora FC
Super Lig
Sivasspor
1:0
Alanyaspor
on TV
1. Lig
Eskisehirspor
0:1
Hatayspor
Osmanlispor
2:0
Menemen Belediye
J. League
Shonan Bellmare
2:3
Urawa Red Diamonds
Division Profesional Clausura
12 de octubre
16:00
Club Nacional
Libertad
2:1
Sol de America
Greece Football League
Levadiakos
3:2
Doxa Drama
Ekstraklasa
LKS Lodz
0:0
Pogon Szczecin
Slask Wroclaw
2:1
Gornik Zabrze
Airtricity League
Derry City
1:1
Finn Harps
Shelbourne
1:2
Dundalk
Sligo Rovers
0:2
St Patricks Athletic
Waterford F.C.
0:2
Bohemians
Shamrock Rovers
6:0
Cork City
Primera A
Dep. Pasto
1:0
Envigado
Independiente Santa Fe
2:0
America de Cali
Primera
Antofagasta
1:1
Universidad De Concepcion
Universidad Catolica
3:1
Deportes Iquique
1st Division
Cabinteely
4:2
Bray Wanderers
Wexford
1:1
UCD
NIFL Premiership
Linfield
4:0
Crusaders
Ecuador - First Division
LDU Portoviejo
2:4
Deportivo Cuenca
on TV
Argentina - Primera B Nacional
Atletico De Rafaela
1:3
Defensores de Belgrano
Gimnasia Jujuy
1:1
Brown de Adrogué
Torneo Federal A
Sportivo Belgrano
2:2
Boca Unidos
Central Norte
0:0
Atlético Güemes
Primeira Liga
Aves
0:2
Guimaraes
Super Liga
Vozdovac
2:3
Spartak Subotica
Javor
1:2
Mladost Lucani
Honduras Liga Nacional Apertura
Club Deportivo Honduras Progreso
0:4
Platense F.C.
1 HNL
NK Varazdin
0:2
Lokomotiva Zagreb
Cymru Premier
Aberystwyth Town
0:1
Penybont FC
Connah's Quay
1:0
The New Saints
Liga II
Universitatea Cluj
1:1
FC Arges Pitesti
A-League